Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Evi89 είπε:

Έχουμε μια εβδομάδα διαφορά! Ούτε κ εμένα μου εξήγησε από τι ..όπως λες από πολλά μπορεί...εγώ καταλήγω στο ότι όταν κουράζομαι μετά έχω όλα αυτά ..εγώ παίρνω ούτως ή άλλως trofocard 3 τη μέρα.. κ για χθές μου έδωσε κ υπόθετο algofren να βάλω κ ξεκούραση αυτά μου είπε! Η αλήθεια είναι πως μόλις ξύπνησα ,είχα βάλει το υπόθετο κ πραγματικά κάνει δουλίτσα ούτε πόνο στη μέση νιώθω ούτε τίποτα!vasclor έβαζα κ εγώ από τον 6ο στην πρώτη μου κόρη.. προληπτικά λόγω τραχήλου...τώρα ευτυχώς ο τράχηλος μέχρι στιγμής είναι μια χαρά.Εχεις θέμα κ με τραχήλο;

Δεν είχα.ήμουν μια χαρά. Τώρα απέκτησα. Άνοιξε κ ματωνουν κάποια αγγεία κ βλέπω αιμα. Ασε. Η ξεκούραση όντως κάνει θαύματα για συσπάσεις και πόνους. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για σενα❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Sophiav είπε:

Δεν είχα.ήμουν μια χαρά. Τώρα απέκτησα. Άνοιξε κ ματωνουν κάποια αγγεία κ βλέπω αιμα. Ασε. Η ξεκούραση όντως κάνει θαύματα για συσπάσεις και πόνους. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για σενα❤️

Κ για σένα κοπέλα μου όλα καλά να πάνε!! Λίγη υπομονή θα κάνουμε!!:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Καλημερα!καλα,ριλαξ και σημερα.ο μπεμπακος κλωτσαει οπου βρει:grin: και εχουν αρχισει να ειναι λιγο επωδυνες οι κλωτσιες του.αν πετυχει πλευρα τιναζομαι λες και με χτυπησε ρευμα:P.το πουλακι μου αρχιζει να περιοριζεται σιγα σιγα.η κοιλια μου ωρες ωρες ειναι σα να χορευει ζεμπεικικο ο νεαρος;-).

Κοριτσια εχτες κοιτουσα για αλλαξιερα που προσαρμοζεται στην κουνια,δεν εχω χωρο στο μπανιο για βαλω αυτη με σκελετο ή τυπου επιπλο.εχετε κοιταξει καμμια απο σας κατι αναλογο?μου φανηκε πολυ πρακτικο.επισης να σας πω οτι κοιταζαμε τα φορμακια που θελουμε να του παρουμε και τα λατρεψα!τον εκανα εικονα με αυτα και με πλυμμηρησε μια γλυκαδα:x!τα κοριτσια μου ηθελαν να του τα παρουν ολα.απο το μαιευτηριο θα τον βγαλουμε πρωτα ο θεος με ενα φορμακι που θα του παρουν οι κορες και θα λεει《best bro》.

Σας ζαλισα,με επιασε λογοδοιαρια:D.

Εσυ πως εισαι σημερα?

 

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mar.da είπε:

Καλημερα!καλα,ριλαξ και σημερα.ο μπεμπακος κλωτσαει οπου βρει:grin: και εχουν αρχισει να ειναι λιγο επωδυνες οι κλωτσιες του.αν πετυχει πλευρα τιναζομαι λες και με χτυπησε ρευμα:P.το πουλακι μου αρχιζει να περιοριζεται σιγα σιγα.η κοιλια μου ωρες ωρες ειναι σα να χορευει ζεμπεικικο ο νεαρος;-).

Κοριτσια εχτες κοιτουσα για αλλαξιερα που προσαρμοζεται στην κουνια,δεν εχω χωρο στο μπανιο για βαλω αυτη με σκελετο ή τυπου επιπλο.εχετε κοιταξει καμμια απο σας κατι αναλογο?μου φανηκε πολυ πρακτικο.επισης να σας πω οτι κοιταζαμε τα φορμακια που θελουμε να του παρουμε και τα λατρεψα!τον εκανα εικονα με αυτα και με πλυμμηρησε μια γλυκαδα:x!τα κοριτσια μου ηθελαν να του τα παρουν ολα.απο το μαιευτηριο θα τον βγαλουμε πρωτα ο θεος με ενα φορμακι που θα του παρουν οι κορες και θα λεει《best bro》.

Σας ζαλισα,με επιασε λογοδοιαρια:D.

Εσυ πως εισαι σημερα?

 

Έλα κορίτσι μου!

Τι γλυκούλης ο μικρός σου ποδοσφαιριστης!Τώρα σιγά σιγά μειώνεται ο χώρος τους και προσπαθούν να βολευτούν τα παιδάκια μας!Τι τέλειο το φορμακι των κοριτσιών!!!!Καλαααα θα τους πάρει τα μυαλά,ευτυχώς που γέννας Αύγουστο,γιατί αν ήταν Σεπτέμβριος ούτε βιβλίο θα άνοιγαν!Τώρα τουλάχιστον θα τον χορτάσουν κάνα μήνα!Σιγά που μας ζαλισες καλέ!Τέτοιες στιγμές είναι να μοιραζόμαστε!

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χαθηκατε:);Πως είστε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Έλα κορίτσι μου!

Τι γλυκούλης ο μικρός σου ποδοσφαιριστης!Τώρα σιγά σιγά μειώνεται ο χώρος τους και προσπαθούν να βολευτούν τα παιδάκια μας!Τι τέλειο το φορμακι των κοριτσιών!!!!Καλαααα θα τους πάρει τα μυαλά,ευτυχώς που γέννας Αύγουστο,γιατί αν ήταν Σεπτέμβριος ούτε βιβλίο θα άνοιγαν!Τώρα τουλάχιστον θα τον χορτάσουν κάνα μήνα!Σιγά που μας ζαλισες καλέ!Τέτοιες στιγμές είναι να μοιραζόμαστε!

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χαθηκατε:);Πως είστε;

Ευτυχως δε λες τιποτα!σιγουρα δε θ ανοιγαν βιβλιο:D!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 24/5/2019 at 9:52 ΜΜ, 4shinediamonds είπε:

Μια χαρουλα!Εγώ τρελαίνομαι για όσπρια αλλά αν τα φάω το μετανιώνω όποτε τα αποφεύγω.Σήμερα με φρουτάκια την βγάζω.

Είχα και κάτι υγρά,σαν αυτά τις ωορρηξίας.Έχετε και εσείς ανάλογη εμπειρία κορίτσια;

Καλησπέρα κορίτσι μου,είναι οι εβδομάδες μας μάλλον που έχουμε αυτά τα συμπτώματα.Η δουλειά σου έχει ορθοστασία κορίτσι μου;

 

Που είστε κορίτσια σήμερα;;;;Πως είστε;;;;

Οχι δεν εχει ορθοστασια, αλλα οπως κ να εχει κουραζομαι πιο ευκολα πλεον... καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

@4shinediamonds καλημέρα κορίτσια πώς είστε; Σήμερα είμαι 29+2 εβδομάδων.

Ήθελα να ρωτήσω.. από πονακια περιόδου πως πάτε; Σήμερα έχω κάποια αμυδρά. Βέβαια ξέρω όπως μου έχει πει κι η γιατρός ότι είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις αλλά όσο να' ναι φοβάμαι λίγο.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@4shinediamonds καλημέρα κορίτσια πώς είστε; Σήμερα είμαι 29+2 εβδομάδων.

Ήθελα να ρωτήσω.. από πονακια περιόδου πως πάτε; Σήμερα έχω κάποια αμυδρά. Βέβαια ξέρω όπως μου έχει πει κι η γιατρός ότι είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις αλλά όσο να' ναι φοβάμαι λίγο.

 

Γειά σου κορίτσι!εγώ είμαι 28κ3 κ είχα την προηγούμενη εβδομάδα πολλούς.Τώρα πέρασαν.Κ γω είχα τρομοκρατηθει. Εύχομαι να σ περάσουν γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@4shinediamonds καλημέρα κορίτσια πώς είστε; Σήμερα είμαι 29+2 εβδομάδων.

Ήθελα να ρωτήσω.. από πονακια περιόδου πως πάτε; Σήμερα έχω κάποια αμυδρά. Βέβαια ξέρω όπως μου έχει πει κι η γιατρός ότι είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις αλλά όσο να' ναι φοβάμαι λίγο.

 

Γεια σου @Mampa! συσπασεις εχω,πονακια οχι.αλλα τωρα θα τα χουμε αυτα.νομιζω ολες μας πιανει ανησυχια λογικο ειναι.

Εγω σημερα καταφερα να κοιμηθω λιγο το πρωι γιατι ημουν σα να χα πιει 10 μπουκαλια βοτκα:confused:.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...