Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι ξεκινησα απο 65,3 και εχω φτασει 58,2και λιποςαπο  31,6 και εχω φτασει 24,4. Ωραια μια χαρα τοτε αφου το πηρες αποφασει και ειναι καλα ετσι που πηγες και ξερεις τι να τρως με το θηλασμο. Εσυ ποδα θες να χάσεις; 

Συνολικά 15. Έχω δρόμο. Αλλά δεν με φοβάμαι, τα χωριά περάσει πάλι. Κάποτε είχα χάσει 30 σε έναν χρόνο. Χεχε. Τώρα είμαι 15 συν . Θα φύγουν τα άτιμα. Παρόλο που έχει πιο πολύ φαγητό λόγω θηλασμού εγώ έννοειται ότι πεινάω. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια! Χαιρομαι που συνεχίζετε! Κι εγώ συνεχίζω αλλά τρώω πολύ (δεν την παλεύω να μη φάω με τον θηλασμο... κάτι μέρες θέλω να φάω αγελάδα ολόκληρη..). Έχω ομως να φάω γλυκό από την πρωτοχρονιά κοντά! Και πλέον πηγαίνω και για κολύμπι και πολύ περπάτημα με το καρότσι. Έχω χάσει μόνο 4 κιλά αλλά βλέπω διαφορα στους πόντους. Έχω αλλά 6! Ωστόσο αυτή η κοιλιά ρε κορίτσια.. Είναι μέρες που είμαι πρησμένη σαν μπαλόνι και με δείχνει και η ζυγαριά πιο πάνω. Μετά από καναδυο μέρες ξεφουσκώνω χωρίς να κάνω κάτι. Μήπως επειδή ακόμα δεν έχω περιοδο; Κάπου διαβασα πως αν αδιαθετησω θα ξεπρηστω και θα φύγουν καναδυο κιλά. Ισχύει;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Συνολικά 15. Έχω δρόμο. Αλλά δεν με φοβάμαι, τα χωριά περάσει πάλι. Κάποτε είχα χάσει 30 σε έναν χρόνο. Χεχε. Τώρα είμαι 15 συν . Θα φύγουν τα άτιμα. Παρόλο που έχει πιο πολύ φαγητό λόγω θηλασμού εγώ έννοειται ότι πεινάω. 

Θα τα καταφέρεις αφου το πηρες αποφαση ολα μια χαρα. Πεινας με το θηλασμο σου τραβάει ολη την ενέργεια και μετα δεν ξερεις που να τσιμπωλωγισεις τώρα  σου εχει δωσει σωστη διατροφη και δεν θα πολυ πεινας. 

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Χαιρομαι που συνεχίζετε! Κι εγώ συνεχίζω αλλά τρώω πολύ (δεν την παλεύω να μη φάω με τον θηλασμο... κάτι μέρες θέλω να φάω αγελάδα ολόκληρη..). Έχω ομως να φάω γλυκό από την πρωτοχρονιά κοντά! Και πλέον πηγαίνω και για κολύμπι και πολύ περπάτημα με το καρότσι. Έχω χάσει μόνο 4 κιλά αλλά βλέπω διαφορα στους πόντους. Έχω αλλά 6! Ωστόσο αυτή η κοιλιά ρε κορίτσια.. Είναι μέρες που είμαι πρησμένη σαν μπαλόνι και με δείχνει και η ζυγαριά πιο πάνω. Μετά από καναδυο μέρες ξεφουσκώνω χωρίς να κάνω κάτι. Μήπως επειδή ακόμα δεν έχω περιοδο; Κάπου διαβασα πως αν αδιαθετησω θα ξεπρηστω και θα φύγουν καναδυο κιλά. Ισχύει;;; 

Μπραβο κοριτσι που συνέχιζεις εχεις κολυμβητήριο κοντα εμεις δεν εχουμε στη πολη μου. Μπορει να ειναι απο αυτο εγω αδιαθετησα οταν σαραντησε η μπεμπα και ετσι δεν ξερω αν χανεις. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Just now, loyloy είπε:

Που χαθηκατε ολες?

Γεια σου κοριτσι τι κανει το μπεμπακι σου; εγω εδω συνεχιζω παω δευτερα να μου δώσει μια συντηρήσει και τελος εχασα αρκετα ευτυχώς. Εσυ πως πας συνεχιζεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι τι κανει το μπεμπακι σου; εγω εδω συνεχιζω παω δευτερα να μου δώσει μια συντηρήσει και τελος εχασα αρκετα ευτυχώς. Εσυ πως πας συνεχιζεις; 

Α τα πηγες μια χαρα με ρη διατροφη. Μπραβο σου.Με τις ωρες μου είμαι. Ευτυχως 3 κιλακια εχω που μς ταλαιπωρούν. Θα φύγουν που θα τους παει.στα ρουχα μου μπαινβ.βασικο αυτο.Ο μικρούλης μου ευτυχως στρώνει και κοιμομαστε πλεον.και τωρα ξεκινησαμε τα ωραια.γελακια λογακια Φωνούλες χερια ποδοα κουναμε χτυπιομαστε.πλακα εχει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια τι γινεται?? Πως πατε?? Κανει καμια διατροφη ή ολες το ριχνουμε στη μασα?

Εγω μολις επαθα ενα μινι εγκεφαλικο!!! Ανεβηκα στη ζυγαρια και εδειξε σχεδον 4,5 κιλα πανω! Απο κει που ημουν 2 κιλα πανω. Αποφασισα να το ραψω. Σοβαρα αυτη τη φορα. Το σωμα μου εχει γινει πιο πλαδαρο και απο την χλαπατσα που ειχαμε στα σχολεια και την πετουσαμε στον τοιχο και κολλαγε!!! Χαχαχαχα

@Alex. Arap φιλη τι κανεις??? Η μπουμπου σου? Εσενα χρειαζομαι σωτηρα μου!!! Αν μπορεις να μου στειλεις τι διατροφη ακολουθησες και εχασες. Και κανενα tip που εκανες. Θα με βοηθουσες πολυ!! 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Κοριτσια τι γινεται?? Πως πατε?? Κανει καμια διατροφη ή ολες το ριχνουμε στη μασα?

Εγω μολις επαθα ενα μινι εγκεφαλικο!!! Ανεβηκα στη ζυγαρια και εδειξε σχεδον 4,5 κιλα πανω! Απο κει που ημουν 2 κιλα πανω. Αποφασισα να το ραψω. Σοβαρα αυτη τη φορα. Το σωμα μου εχει γινει πιο πλαδαρο και απο την χλαπατσα που ειχαμε στα σχολεια και την πετουσαμε στον τοιχο και κολλαγε!!! Χαχαχαχα

@Alex. Arap φιλη τι κανεις??? Η μπουμπου σου? Εσενα χρειαζομαι σωτηρα μου!!! Αν μπορεις να μου στειλεις τι διατροφη ακολουθησες και εχασες. Και κανενα tip που εκανες. Θα με βοηθουσες πολυ!! 

Αυτα τα 2 παραπανω δεν τα στελνεις προς τα εδω π τα εχασα εγω....πανε κ 2 προ εγκυμοσυνης ειμαι 41 με τα βιας!!! Ασεεε δραμα η κατασταση κ τρωω οτι βρω μπροστα μ κ παλι τπτ με το μωρο ολη μερα στο ποδι στο τελος θα με περνανε για παιδακι του δημοτικου(εχω κ το καταλληλο υψος).....

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτα τα 2 παραπανω δεν τα στελνεις προς τα εδω π τα εχασα εγω....πανε κ 2 προ εγκυμοσυνης ειμαι 41 με τα βιας!!! Ασεεε δραμα η κατασταση κ τρωω οτι βρω μπροστα μ κ παλι τπτ με το μωρο ολη μερα στο ποδι στο τελος θα με περνανε για παιδακι του δημοτικου(εχω κ το καταλληλο υψος).....

Σιγα μη σου στειλω μονο 2. Τοσο καιρο μιλαμε, παει χρονος σχεδον, σαν να γνωριζομαστε ειναι ηδη. Παρε 7 να τα εχεις :lol:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Σιγα μη σου στειλω μονο 2. Τοσο καιρο μιλαμε, παει χρονος σχεδον, σαν να γνωριζομαστε ειναι ηδη. Παρε 7 να τα εχεις :lol:

Αχ μπραβο ρε φιλεναδα γιαυτο σαγαπω!!!! Στειλε στειλε κ γω για ευχσριστω θα σ στειλω 3κιλη τουρτα!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Κοριτσια τι γινεται?? Πως πατε?? Κανει καμια διατροφη ή ολες το ριχνουμε στη μασα?

Εγω μολις επαθα ενα μινι εγκεφαλικο!!! Ανεβηκα στη ζυγαρια και εδειξε σχεδον 4,5 κιλα πανω! Απο κει που ημουν 2 κιλα πανω. Αποφασισα να το ραψω. Σοβαρα αυτη τη φορα. Το σωμα μου εχει γινει πιο πλαδαρο και απο την χλαπατσα που ειχαμε στα σχολεια και την πετουσαμε στον τοιχο και κολλαγε!!! Χαχαχαχα

@Alex. Arap φιλη τι κανεις??? Η μπουμπου σου? Εσενα χρειαζομαι σωτηρα μου!!! Αν μπορεις να μου στειλεις τι διατροφη ακολουθησες και εχασες. Και κανενα tip που εκανες. Θα με βοηθουσες πολυ!! 

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ ο μικρουλης; η μπουμπου ολο ατα ζηταει μαζεμω δεν εχει!!!! Ωχ καταλαβα επαθες ενα ψηλο σοκ μολις ειδες την ζυγαριΑ το ιδιο ειχα παθει και εγω. Ξερεις πως μπενουν οι φωτο για να στις στειλω δεν ξερω; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ ο μικρουλης; η μπουμπου ολο ατα ζηταει μαζεμω δεν εχει!!!! Ωχ καταλαβα επαθες ενα ψηλο σοκ μολις ειδες την ζυγαριΑ το ιδιο ειχα παθει και εγω. Ξερεις πως μπενουν οι φωτο για να στις στειλω δεν ξερω; 

Καλημερα μπαινεις στο tinypic.com επιλεγεις την φοτο κανεις μεταμορφωση και πατας αντιγραφη απο τα κουτακια π θα σ βγαλει τον κωδικο απο Κώδικας IMG για φόρουμ και πίνακες μηνυμάτων ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΕΔΩ Π ΓΡΑΦΟΥΜΕ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ ο μικρουλης; η μπουμπου ολο ατα ζηταει μαζεμω δεν εχει!!!! Ωχ καταλαβα επαθες ενα ψηλο σοκ μολις ειδες την ζυγαριΑ το ιδιο ειχα παθει και εγω. Ξερεις πως μπενουν οι φωτο για να στις στειλω δεν ξερω; 

Χαχα, ε καλοκαιριαζει, τι νομιζες? Μεσα θα καθοταν?? Φυσικα κ θα θελει ατα χαχα

Μμμ εγω απο το tinypic ανεβαζω. Τις ανεβαζω εκει και μετα κανω copy το τελευταιο λινκ που μου βγαζει και το κανω επικολληση μετα εδω εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου. Δεν πειραζει αν δεν μπορεις. Σε γενικες γραμμες να μου πεις κανα μυστικο ή γενικα εσυ πως το εκανες και τα καταφερες. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχα, ε καλοκαιριαζει, τι νομιζες? Μεσα θα καθοταν?? Φυσικα κ θα θελει ατα χαχα

Μμμ εγω απο το tinypic ανεβαζω. Τις ανεβαζω εκει και μετα κανω copy το τελευταιο λινκ που μου βγαζει και το κανω επικολληση μετα εδω εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου. Δεν πειραζει αν δεν μπορεις. Σε γενικες γραμμες να μου πεις κανα μυστικο ή γενικα εσυ πως το εκανες και τα καταφερες. 

Ασε τρεμω να ζυγιστω.τσουρεκια κουλουρια.μολις εφαγα και εναν σοολατενιο λαγο.εχουμε και τετοια που μας εφεραν για τον μπεμπη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Ασε τρεμω να ζυγιστω.τσουρεκια κουλουρια.μολις εφαγα και εναν σοολατενιο λαγο.εχουμε και τετοια που μας εφεραν για τον μπεμπη.

Χαχαχα. Ασε σου λεω. Μια απο τα ιδια. Τι το ηθελα κ γω κ ανεβηκα. Αφου δεν μου εβγαλε η ζυγαρια "new high score, enter name" παλι καλα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...