Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αυχενική διαφάνεια μεγάλη


Recommended Posts

11 hours ago, Smaro3056 said:

Κοριτσι μου παρε και αλλες γνωμες αν δεν εχεις παρει ηδη. Πριν αποφασισεις να ρωτησεις και αλλους. Ευχομαι να μην ειναι τιποτα! 

@Giotitsa κοριτσακι μου ομορφο εισαι εσυ;;;; αν ναι τι κανεις, πως εισαι;;; μας ελειψες! Σου στελνω τα φιλια μου ♡♡♡

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ έχω πει για να κάνω τροφοβλαστη Στις 18 του μήνα μέχρι τότε θα δείξει μπορεί να έχει αλλάξει και κάτι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, angelina233 said:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ έχω πει για να κάνω τροφοβλαστη Στις 18 του μήνα μέχρι τότε θα δείξει μπορεί να έχει αλλάξει και κάτι....

Στη συντριπτική  πλειοψηφια τα μωράκια δεν έχουν κάτι, κάνε εσύ την τροφοβλάστη, κ με το καλό το μωράκι σου δεν θα χει τίποτα. Η αναμονή είναι δύσκολη αλλά θα το παλέψεις. Καλά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου την Δευτέρα έκανα την τροφοβλαστη και πριν λίγο με πήραν τηλεφωνώ ότι η πρώτες εξέτασης είναι οκ και περιμένουμε τα άλλα ευτιχος όλα καλά 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, angelina233 είπε:

Κορίτσια μου την Δευτέρα έκανα την τροφοβλαστη και πριν λίγο με πήραν τηλεφωνώ ότι η πρώτες εξέτασης είναι οκ και περιμένουμε τα άλλα ευτιχος όλα καλά 

Μπράβο κορίτσι μου και τα αλλά θα είναι τέλεια αααα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...