Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ..!!


Evelina987

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Evelina987 είπε:

Συμφωνω απόλυτα κορίτσια!Ο καθένας βάζει τα όρια του στους δικους του γιατι αλλιως αλλοιμονο μας..!Ευτυχως κορίτσια δεν ειναι καθολου μαμακιας και τσακωνεται μαλιστα συχνα μαζι της οταν υπερβαλλει..!Κι παντα μου λεει "ασε με να μιλησω να το λυσω" ο καημενος, απλα δεν εχει πολυ τακτ και φοβαμαι οτι θα τον καταλαβουν..!Οτι τον εβαλα εγω..:-(

και να καταλαβουν εσενα τι σε νοιαζει ασε ρε κοριτσι μου εσυ εχεις τα δικα σου τωρα κατσε εκει κοιτα τον ευατο σου και τον ανδρα σου και ας καταλαβουν οτι τον εβαλες και εσυ αρκει να κοπει ο αερας @Evelina987

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giotitsa said:

και να καταλαβουν εσενα τι σε νοιαζει ασε ρε κοριτσι μου εσυ εχεις τα δικα σου τωρα κατσε εκει κοιτα τον ευατο σου και τον ανδρα σου και ας καταλαβουν οτι τον εβαλες και εσυ αρκει να κοπει ο αερας @Evelina987

Σωστό..!Εχεις δικιο πανω απ' ολα η ηρεμια μας...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evelina987 είπε:

ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll:

την έπιασα την πεθερά! χαχαχα! αυτό που σου συμπλήρωσα παραπάνω,  δεν ξέρω αν πρόλαβες να το διαβάσεις.  παίρνει κάθε μέρα τηλ όχι από αγνό ενδιαφέρον..θέλει να ξέρει τι κάνεις..μόνη σου.. προφανώς πασχει από το σύνδρομο της άδειας φώλιας..αργούν αυτές οι μαμάδες να καταλάβουν ότι πι γιοι έχουν κάνει οικογένεια..υπομονή κ λεπτοί χειρισμοί.. μην την αφήσετε να σας πάρει τον αέρα.  όταν με το καλό έρθει το παιδάκι, τι θα κάνει; θα έχει άποψη για ολα;;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bella32 said:

την έπιασα την πεθερά! χαχαχα! αυτό που σου συμπλήρωσα παραπάνω,  δεν ξέρω αν πρόλαβες να το διαβάσεις.  παίρνει κάθε μέρα τηλ όχι από αγνό ενδιαφέρον..θέλει να ξέρει τι κάνεις..μόνη σου.. προφανώς πασχει από το σύνδρομο της άδειας φώλιας..αργούν αυτές οι μαμάδες να καταλάβουν ότι πι γιοι έχουν κάνει οικογένεια..υπομονή κ λεπτοί χειρισμοί.. μην την αφήσετε να σας πάρει τον αέρα.  όταν με το καλό έρθει το παιδάκι, τι θα κάνει; θα έχει άποψη για ολα;;

χαχαχα!Ναι το μοναχοπιαδι ειναι μεγαλο θεμα..!Πιστευεις δηλαδή ότι παίρνει για να τεστάρει που ειμαι κλπ??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , bella32 είπε:

την έπιασα την πεθερά! χαχαχα! αυτό που σου συμπλήρωσα παραπάνω,  δεν ξέρω αν πρόλαβες να το διαβάσεις.  παίρνει κάθε μέρα τηλ όχι από αγνό ενδιαφέρον..θέλει να ξέρει τι κάνεις..μόνη σου.. προφανώς πασχει από το σύνδρομο της άδειας φώλιας..αργούν αυτές οι μαμάδες να καταλάβουν ότι πι γιοι έχουν κάνει οικογένεια..υπομονή κ λεπτοί χειρισμοί.. μην την αφήσετε να σας πάρει τον αέρα.  όταν με το καλό έρθει το παιδάκι, τι θα κάνει; θα έχει άποψη για ολα;;

@bella32 εχω πεθανει στο γελιο με το σχολιο σου ποσο δικιο εχεις μωρε χααχχαχχαχαχααχα

πρίν από 1 λεπτό , Evelina987 είπε:

χαχαχα!Ναι το μοναχοπιαδι ειναι μεγαλο θεμα..!Πιστευεις δηλαδή ότι παίρνει για να τεστάρει που ειμαι κλπ??

μπορει να αγχωνεται οταν λειπει ο γιος της αν εβαλες κανεναν αλλο στο σπιτι αχχααχαχχα αχχαχαχααχαχαχχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

@bella32 εχω πεθανει στο γελιο με το σχολιο σου ποσο δικιο εχεις μωρε χααχχαχχαχαχααχα

μπορει να αγχωνεται οταν λειπει ο γιος της αν εβαλες κανεναν αλλο στο σπιτι αχχααχαχχα αχχαχαχααχαχαχχαχα

πραγματικά μου θύμισε μια φίλη μου..τρελός έλεγχος από πεθερά.. ααα έλειπες την τάδε ώρα γτ έπαιρνα κ δεν απάντησες λολ! νιώθω ότι θέλει να έχει τον έλεγχο για τα πάντα! @Evelina987 της έκλεψες το γιοοοοο


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giotitsa said:

@bella32 εχω πεθανει στο γελιο με το σχολιο σου ποσο δικιο εχεις μωρε χααχχαχχαχαχααχα

μπορει να αγχωνεται οταν λειπει ο γιος της αν εβαλες κανεναν αλλο στο σπιτι αχχααχαχχα αχχαχαχααχαχαχχαχα

Δεν εχετε αδικο!!χαχααχαΚιαι επειδη την εχουν ολοι γλυκουλα δεν παει εκει το μυαλο σου!Φανταστειτε οτι η ανηψια της ειναι φοιτητρια και της στελνει μηνυμα πιο συχνα απ τη μανα της αν εινια καλα κλπ!!Μου το ειπε μονη της η κοπελα!:mrgreen:

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

πραγματικά μου θύμισε μια φίλη μου..τρελός έλεγχος από πεθερά.. ααα έλειπες την τάδε ώρα γτ έπαιρνα κ δεν απάντησες λολ! νιώθω ότι θέλει να έχει τον έλεγχο για τα πάντα! @Evelina987 της έκλεψες το γιοοοοο

να σου πω κατι οντως καποες μαμαδες ετσι κανουν λες και τους εκλεψες τον γιο ετσι μιλαμε αυτο δεν το καταλαβα ποτε

πρίν από 1 λεπτό , Evelina987 είπε:

Δεν εχετε αδικο!!χαχααχαΚιαι επειδη την εχουν ολοι γλυκουλα δεν παει εκει το μυαλο σου!Φανταστειτε οτι η ανηψια της ειναι φοιτητρια και της στελνει μηνυμα πιο συχνα απ τη μανα της αν εινια καλα κλπ!!Μου το ειπε μονη της η κοπελα!:mrgreen:

 

καταλαβααααα ρε κοριτσι μου και απο επαρχια δυστηχως καποια μυαλα ειναι απαρχεωμενα μιλαμε πριν την δεκαετια του 40 χαχαχαχαχα:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bella32 said:

πραγματικά μου θύμισε μια φίλη μου..τρελός έλεγχος από πεθερά.. ααα έλειπες την τάδε ώρα γτ έπαιρνα κ δεν απάντησες λολ! νιώθω ότι θέλει να έχει τον έλεγχο για τα πάντα! @Evelina987 της έκλεψες το γιοοοοο

Bella την εχω ασχημα, αστα!!!:Dφαντασου 1 φοαρ την βδοαμδα με παιρνει ο πεθερος μου οταν ειναι εδω ο αντρας μου (πχ 21:00 που ειμαστε σπιτι) και οταν δεν το σηκωσω την αλλη μερα μου λεει Εβελινακι με εγραψες χθες..!Γελωντας!:rolleyes:Ελεος!

Δεν εχουν τι να κανουν και την πληρωνουμε εμεις..!:shock:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, ZWH said:

Δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Εαν ηταν δικοι σου γονεις δεν θα τους φιλοξενουσες;

Σε εξι μηνες 7 φορες?Τη συχνοτητα θεωρω παραλογη..!Και βεβαια αλλα οι γονεις μου δεν θα το εκαναν..!Θ εμεναν σε εκτακτες περιστασεις οχι μονιμα τοσο..το θεωρεις νορμαλ σε νιοπαντρο ζευγαρι αν σκεφτεις οτι  παμε και εμεις την επαρχια να τους δουμε??:roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Evelina987 είπε:

Bella την εχω ασχημα, αστα!!!:Dφαντασου 1 φοαρ την βδοαμδα με παιρνει ο πεθερος μου οταν ειναι εδω ο αντρας μου (πχ 21:00 που ειμαστε σπιτι) και οταν δεν το σηκωσω την αλλη μερα μου λεει Εβελινακι με εγραψες χθες..!Γελωντας!:rolleyes:Ελεος!

αχ είναι πολύ αγχωτικό όλο αυτό. κρίμα που δεν μπορούν  να καταλάβουν  την φάση που βρίσκεστε εσείς..θέλετε ηρεμία αυτή τη περίοδο. αν του πεις δεν απάντησα γτ κάναμε διάφορα με τον άντρα μου;; χαχαχαχα θεέ μου.. μπας κ ντραπει κ το πάρουν είδηση ότι ενοχλούν ένα νέο ζευγάρι! εμένα αν ήταν γονεις μου θα τους το έλεγα..τη πρώτη χρονιά που παντρεύτηκαμε Χριστούγεννα κ Πάσχα μείναμε τα 2 μας. ούτε στους μεν ούτε στους δε! μετά έμεινα έγκυος..χάνω το παιδί...δε θέλω να βλέπω άνθρωπο.  ούτε γονείς ούτε πεθερικά.  μετά στην δεύτερη προσπάθεια πάλι μόνοι μας..χωρίς κόσμο στο σπίτι..ξέρεις πόσες φίλες έχω που έχασαν πόσους κύκλους έτσι; από φιλοξενούμενους συνέχεια; 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evelina987 είπε:

 

Ωχ Παναγία μου!! Συμφωνώ απόλυτα με τα κορίτσια! Καλύτερα να τους μιλήσει ο άντρα σου να τους βάλει τα όρια τώρα που είναι σχετικά νωρίς γιατί σκέψου να περάσουν τα χρόνια τι θα κάνουν!!! Εεεεννοειται τεστάρουν όταν φεύγει ο γιόκας τους !! Κάτσε ντε έναν τον έχουν (εεελεος) έμενα κορίτσια με τεστάρουν και οι συγγενείς του:shock: πήγαίνουν και του λένε έφυγε από το σπίτι την τάδε ώρα που πηγε; :shock: όσα έλεος και να πω δεν φτάνουν!

Link to comment
Share on other sites

Just now, bella32 said:

αχ είναι πολύ αγχωτικό όλο αυτό. κρίμα που δεν μπορούν  να καταλάβουν  την φάση που βρίσκεστε εσείς..θέλετε ηρεμία αυτή τη περίοδο. αν του πεις δεν απάντησα γτ κάναμε διάφορα με τον άντρα μου;; χαχαχαχα θεέ μου.. μπας κ ντραπει κ το πάρουν είδηση ότι ενοχλούν ένα νέο ζευγάρι! εμένα αν ήταν γονεις μου θα τους το έλεγα..τη πρώτη χρονιά που παντρεύτηκαμε Χριστούγεννα κ Πάσχα μείναμε τα 2 μας. ούτε στους μεν ούτε στους δε! μετά έμεινα έγκυος..χάνω το παιδί...δε θέλω να βλέπω άνθρωπο.  ούτε γονείς ούτε πεθερικά.  μετά στην δεύτερη προσπάθεια πάλι μόνοι μας..χωρίς κόσμο στο σπίτι..ξέρεις πόσες φίλες έχω που έχασαν πόσους κύκλους έτσι; από φιλοξενούμενους συνέχεια; 

Είμαι μια απ αυτες..!Πότε τα ταξιδια ποτε η επισκεψη χασαμε καιρο..!

1 minute ago, Bloumblou said:

Ωχ Παναγία μου!! Συμφωνώ απόλυτα με τα κορίτσια! Καλύτερα να τους μιλήσει ο άντρα σου να τους βάλει τα όρια τώρα που είναι σχετικά νωρίς γιατί σκέψου να περάσουν τα χρόνια τι θα κάνουν!!! Εεεεννοειται τεστάρουν όταν φεύγει ο γιόκας τους !! Κάτσε ντε έναν τον έχουν (εεελεος) έμενα κορίτσια με τεστάρουν και οι συγγενείς του:shock: πήγαίνουν και του λένε έφυγε από το σπίτι την τάδε ώρα που πηγε; :shock: όσα έλεος και να πω δεν φτάνουν!

Τραγικο κοριτσι μου...!Γινονται πραγματικα αυτα..!Εμενα μεσα σ ολα δεν εχουν τι να κανουν γιατι παιρνουν συνεχεια και τα συμπεθερια..!Αστα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Evelina987 είπε:

Είμαι μια απ αυτες..!Πότε τα ταξιδια ποτε η επισκεψη χασαμε καιρο..!

Τραγικο κοριτσι μου...!Γινονται πραγματικα αυτα..!Εμενα μεσα σ ολα δεν εχουν τι να κανουν γιατι παιρνουν συνεχεια και τα συμπεθερια..!Αστα!

Ειλικρινά όμως!! Ευτυχώς δεν μένουν κοντά σου να είναι όλο το 24ωρο μαζί!! Εεε δεν θα κάτσεις να αγχώνεσαι  και αυτό...άμα θέλουν να έχετε επαφές να φέρονται σωστά! Δεν θα χάνεις εσυ καιρο επειδή αυτοί κάνουν του κεφαλιού τους!! Και επειδη και εγω εχω χασει μωρά ξέρω ότι το μόνο που θες είναι ηρεμία!! Άσε τα τηλ  να χτυπάνε και πες τους συγγνώμη που έχω και δουλειές και δεν είμαι πάνω από ένα τηλ!! Νευρίασα τώρα χαχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...