Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

συνεχομενες βιοχημικες αποβολες-τι φταιει;;;


matina88

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , vikib είπε:

απο οσο ξερωκ γω τα υποθετα ειναι ακινδυνα.ισα ισα καλο ειναι που χρησιμοποιεις γτ δ πρεπει να πιεζεσαι

ισως ειναι αποκολληση,τρομαχτικο κ μονο σαν ιδεα,αλλα πολλες κοπελες ειχαν κ ολα ξεπεραστηκαν

ειδικα το καφε μην σε απασχολει,ειναι παλιο αιμα

Χθες είχα κατακόκκινο αίμα άσε σήμερα έγινε καφέ πιστεύω βοήθησε η ενεση! Προσεύχομαι να πανε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Χθες είχα κατακόκκινο αίμα άσε σήμερα έγινε καφέ πιστεύω βοήθησε η ενεση! Προσεύχομαι να πανε όλα καλά!

 

Καλημέρα κορίτσι μου! τι κάνεις,  πως είσαι; θύμισε μου,  έπαιρνες σαλοσπιρή; Επίσης, για τη δυσκοιλιότητα, εμένα μου είχε δώσει να πιω κάτι, γτ δεν κάνει να ζοριζομαστε κ δεν ήθελε να μου δώσει υποθετα. ρώτησε τον όταν τον δεις! μέχρι τότε,  ξάπλα!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , bella32 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσι μου! τι κάνεις,  πως είσαι; θύμισε μου,  έπαιρνες σαλοσπιρή; Επίσης, για τη δυσκοιλιότητα, εμένα μου είχε δώσει να πιω κάτι, γτ δεν κάνει να ζοριζομαστε κ δεν ήθελε να μου δώσει υποθετα. ρώτησε τον όταν τον δεις! μέχρι τότε,  ξάπλα!

Γεια σου κορίτσι μου έπαιρνα μια ινοχεπ και μισή παιδική ασπιρίνη!Τώρα τα έκοψα!Έχω λίγα καφέ που και που!Δευτέρα που θα τον δω αν προχωρήσει θα του πω να μου δώσει κάτι! Κόκκινο δεν είδα αλλά φοβάμαι η αλήθεια είναι μην μου ξαναέρθει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Dwro είπε:

Γεια σου κορίτσι μου έπαιρνα μια ινοχεπ και μισή παιδική ασπιρίνη!Τώρα τα έκοψα!Έχω λίγα καφέ που και που!Δευτέρα που θα τον δω αν προχωρήσει θα του πω να μου δώσει κάτι! Κόκκινο δεν είδα αλλά φοβάμαι η αλήθεια είναι μην μου ξαναέρθει!

στο λέω γτ κγω όταν έπαιρνα τη σαλοσπιρη,  μου είχαν πει ίσως δω αίμα.  το καφέ ειναι παλιό αίμα κορίτσι μου! οπότε συνέχισε με ξεκούραση,  ψυχραιμία, κ η Δευτέρα πλησιάζει! εύχομαι όλα να πάνε καλά! μη μου στεναχωριέσαι, ξέρω πολλές κοπέλες που ξεκίνησαν με αιματακι στην αρχή!  προσπάθησε να μη ζορίζεσαι καθόλου ή ελάχιστα, όταν πας τουαλετα!

  • Ευχαριστώ 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , vikib είπε:

@Dwro διαβασα τα νεα σου στο παρεντς κ πολυ χαρηκα! Μια μικρη ανασα για τον επομενο υπερηχο σε 10μερες! Ολα να κυλησουν ομορφα ευχομαι

Σε ευχαριστώ κορίτσι μακάρι να σταματήσει και αυτό το αίμα να ηρεμήσω λιγο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...