Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Γιατροι στο Ελενα και στο Αλεξανδρας


Eleni2512

Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα! Λοιπον βρισκομαι στη 17η εβδομαδα και αποφασισα να αλλαξω γυναικολογο. ο δικος μου ειναι στο Ρεα και στο Ιασω και εγω θελω καποιον στο Ελενα ή το Αλεξανδρας. Εχετε ονοματα να μου συστησετε? εχω αγχωθει παρα πολυ με αυτο το θεμα. 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.για εμένα πήγαινε στο Έλενα εξαρχεις.ειναι καλύτερο σαν μαιευτήριο... Κ εγώ εκεί θα γεννήσω πρώτα ο Θεός.ευχομαι να σε αναλάβει κάποιος εξ ολοκλήρου,γιατί κ εγώ σε ιδιώτη πήγαινα που ήταν Ρέα Ιασώ κ στον 6 μήνα πηγα στο Έλενα κ ένας από τους γιατρούς αρνήθηκε να με αναλάβει λόγο προχωρημένης εγκυμοσύνης.δεν το έψαξα πως λειτουργούν εν τέλει.βασικα κλείσε πρωινό ραντεβού γιατί από όσα άκουσα είναι καλύτερα κ άνοιξε κ καρτέλα ούτως ώστε να μην έχεις θέμα για να γεννήσεις εκεί όταν έρθει η ώρα.εμενα αυτός που πήγα να με δει ήταν απόγευμα κ μάλιστα εκτός των άλλων μου είπε ότι αν δεν είναι εφημερία δεν θα με ξεγεννησει ο ίδιος... είναι όλα τέλεια.......ότι άλλο θες ρώτησε με

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 20/2/2019 at 4:17 ΜΜ, Μαράκι μαρακι είπε:

Καλησπέρα.για εμένα πήγαινε στο Έλενα εξαρχεις.ειναι καλύτερο σαν μαιευτήριο... Κ εγώ εκεί θα γεννήσω πρώτα ο Θεός.ευχομαι να σε αναλάβει κάποιος εξ ολοκλήρου,γιατί κ εγώ σε ιδιώτη πήγαινα που ήταν Ρέα Ιασώ κ στον 6 μήνα πηγα στο Έλενα κ ένας από τους γιατρούς αρνήθηκε να με αναλάβει λόγο προχωρημένης εγκυμοσύνης.δεν το έψαξα πως λειτουργούν εν τέλει.βασικα κλείσε πρωινό ραντεβού γιατί από όσα άκουσα είναι καλύτερα κ άνοιξε κ καρτέλα ούτως ώστε να μην έχεις θέμα για να γεννήσεις εκεί όταν έρθει η ώρα.εμενα αυτός που πήγα να με δει ήταν απόγευμα κ μάλιστα εκτός των άλλων μου είπε ότι αν δεν είναι εφημερία δεν θα με ξεγεννησει ο ίδιος... είναι όλα τέλεια.......ότι άλλο θες ρώτησε με

 

Καλησπέρα!!θα ήθελα και γω κάποιον γιατρό στο Έλενα είμαι 5 εβδομάδων,δεν ξέρω καθόλου ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και πόσο καιρό πριν να κλείσω ραντεβού..μένω στην επαρχία ,κοντά στην Αθήνα και θα ήθελα πληροφορίες ...

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2019 at 6:14 ΜΜ, nina90 είπε:

Καλησπέρα!!θα ήθελα και γω κάποιον γιατρό στο Έλενα είμαι 5 εβδομάδων,δεν ξέρω καθόλου ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και πόσο καιρό πριν να κλείσω ραντεβού..μένω στην επαρχία ,κοντά στην Αθήνα και θα ήθελα πληροφορίες ...

Πολύ καλός στο Έλενα είναι ο Παπαδης εμένα μέχρι τωρα στον έκτο αυτός με παρακολουθούσε αλλά επειδή οταν γενναω (1/1/2020) θα λείπει με αδεια μου συστησε τον κύριο Φούντα Σεραφείμ για τον οποίο εχω ακούσει επίσης εξαιρετικά πραγματα. Το μόνο θέμα με τον Παπαδη ειναι οτι εχει  πολυ πελατεία και θα σου πει εξαρχής.αν δε μπορεί να σε αναλάβει. Εγω πτήγαινα στα απογευματινά ραντεβού και.πλήρωνα  48€.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Stelloudia είπε:

Πολύ καλός στο Έλενα είναι ο Παπαδης εμένα μέχρι τωρα στον έκτο αυτός με παρακολουθούσε αλλά επειδή οταν γενναω (1/1/2020) θα λείπει με αδεια μου συστησε τον κύριο Φούντα Σεραφείμ για τον οποίο εχω ακούσει επίσης εξαιρετικά πραγματα. Το μόνο θέμα με τον Παπαδη ειναι οτι εχει  πολυ πελατεία και θα σου πει εξαρχής.αν δε μπορεί να σε αναλάβει. Εγω πτήγαινα στα απογευματινά ραντεβού και.πλήρωνα  48€.

Σ ευχαριστώ πολύ! @Stelloudia :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
On 5/9/2019 at 2:21 ΠΜ, Stelloudia είπε:

Πολύ καλός στο Έλενα είναι ο Παπαδης εμένα μέχρι τωρα στον έκτο αυτός με παρακολουθούσε αλλά επειδή οταν γενναω (1/1/2020) θα λείπει με αδεια μου συστησε τον κύριο Φούντα Σεραφείμ για τον οποίο εχω ακούσει επίσης εξαιρετικά πραγματα. Το μόνο θέμα με τον Παπαδη ειναι οτι εχει  πολυ πελατεία και θα σου πει εξαρχής.αν δε μπορεί να σε αναλάβει. Εγω πτήγαινα στα απογευματινά ραντεβού και.πλήρωνα  48€.

Καλημερα

εγω πηγαίνω στο Έλενα για τεστ ΠΑπ και έχω την εντύπωση ότι ο Φουντης είναι ειδικευόμενος . Όταν έκλεινα ραντεβού στο 1535 στο β Γυναικολογικό ενώ λέει ότι εκεί είναι ο Παπαδής , πάντα με δεχόταν ο Φουντης ή μια κοπέλα. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν είναι καλός. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 5/9/2019 at 2:21 ΠΜ, Stelloudia είπε:

Πολύ καλός στο Έλενα είναι ο Παπαδης εμένα μέχρι τωρα στον έκτο αυτός με παρακολουθούσε αλλά επειδή οταν γενναω (1/1/2020) θα λείπει με αδεια μου συστησε τον κύριο Φούντα Σεραφείμ για τον οποίο εχω ακούσει επίσης εξαιρετικά πραγματα. Το μόνο θέμα με τον Παπαδη ειναι οτι εχει  πολυ πελατεία και θα σου πει εξαρχής.αν δε μπορεί να σε αναλάβει. Εγω πτήγαινα στα απογευματινά ραντεβού και.πλήρωνα  48€.

Μπορεί κάποια να μου στείλει το τηλ του κ Παπαδη;;; Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 εβδομάδες μετά...
18 ώρες πρίν, Μαρια Αλαμπαση είπε:

Για τον Γιαλελη Ιωάννη τι ξέρουμε;

Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλός από κάτι γνωστούς μου. Έμειναν πολύ ικανοποιημένοι και τον συστήνουν ανεπιφύλακτα. Και ‘γώ ακόμα ψάχνομαι με γυναικολόγο στο Έλενα, γεννάω 23-24 Ιούλη και δεν έχω βρει κάποιον ακόμα που να θέλει να με αναλάβει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ntoremi είπε:

Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλός από κάτι γνωστούς μου. Έμειναν πολύ ικανοποιημένοι και τον συστήνουν ανεπιφύλακτα. Και ‘γώ ακόμα ψάχνομαι με γυναικολόγο στο Έλενα, γεννάω 23-24 Ιούλη και δεν έχω βρει κάποιον ακόμα που να θέλει να με αναλάβει....

Να ρωτήσω κάτι; Γιατί σου αρνούνται; Λόγω αδειών;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπερα σας! Θα ηθελα να μου πει καποια κοπελα αν γνωριζει τον μαιευτηρα και καθηγητή κυριο Δρακακη και να μου πει τη γνωμη της.. Εχω αλλαξει 3 γυναικολογους λογω καποιων δυσαρεστων εξελιξεων σε δυο εγκυμοσινες συν δυο παλλινδρομες στο ιστορικο μου. Είναι στο Αλεξανδρα απ οτι ξέρω, έχω παει στο ιατρειο του και μου εκανε καλη εντύπωση.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
On 5/9/2019 at 2:21 ΠΜ, Stelloudia είπε:

Πολύ καλός στο Έλενα είναι ο Παπαδης εμένα μέχρι τωρα στον έκτο αυτός με παρακολουθούσε αλλά επειδή οταν γενναω (1/1/2020) θα λείπει με αδεια μου συστησε τον κύριο Φούντα Σεραφείμ για τον οποίο εχω ακούσει επίσης εξαιρετικά πραγματα. Το μόνο θέμα με τον Παπαδη ειναι οτι εχει  πολυ πελατεία και θα σου πει εξαρχής.αν δε μπορεί να σε αναλάβει. Εγω πτήγαινα στα απογευματινά ραντεβού και.πλήρωνα  48€.

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να μάθω αν μείνατε ευχαριστημένη κι αν ο κύριος Παπαδής και ο κύριος Φούντας είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...