Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Just now, Anneliz είπε:

Τι ωραίο θεματακι είναι αυτό;;; θα κάτσω κάποια στιγμή όταν βρω χρόνο να διαβάσω όλα τα σχόλια.. Εγώ κορίτσια άρχισα να αντιπαθώ τα πεθερικά μου από την στιγμή που έμεινα έγκυος.. Είναι το πρώτο τους εγγόνι και έχουν κ οι δύο άποψη για όλα. Πιο πολύ ο πεθερός μου, αλλά η πεθερά μου εχει άλλα θέματα, όπως πχ μην τυχόν κ μείνει νηστικός ο γιος της ή παραγγείλουμε απέξω. Θέλω να σας πω μόνο πως όταν ήταν να γεννήσω, (πήγαμε με πρόκληση γιατί αν αφήναμε το μωρό μέχρι την 40η εβδομάδα θα γεννιόταν 5 kg :shock:) μας είπε ο γιατρός να πάμε από το βράδυ (για να μ κάνουν εισαγωγή και να με ετοιμάσουν ε κ εάν όλα πήγαιναν καλά θα γεννουσα το πρωί) και όταν το είπαμε στην πεθερά μ το μόνο που είχε να πει ήταν "κι εσύ Γιώργο που θα κοιμηθείς"??? Της λέω " κυρία... συγγνώμη αλλά θα πάμε να γεννήσουμε όχι να κοιμηθούμε. Κ μ λέει ναι αλλά εσύ θα εχεις κρεβάτι, :blink:ο Γιώργος που θα κάθεται; σε καρέκλα;; μπορείτε να καταλάβετε ότι με αποστομοσε, δεν μπορούσα ούτε καν να απαντήσω σε αυτήν την γυναίκα που έχει περασει από αυτήν την θέση και δεν μπορούσε να καταλάβει πόσο φοβισμένη ήμουν που θα γεννουσα ένα μωρό 4kg, και φυσικά ήθελα δίπλα τον άντρα μ.. Από εκεί κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Εκεί της απάντησε ο άντρας μ. Και για να μην σας πολύ ζαλίζω, εγώ τελικά περίμενα 12 ώρες χωρίς να με πιάσουν οι πόνοι, κ όταν τελείωσαν όλα κ γέννησα (με καισαρική τελικά) η μαμά μ μου είπε τι της έλεγε έξω η πεθερά μου. Έκατσε κ την έπιασε κ της έλεγε μπες εσύ μέσα να βγει ο Γιώργος γιατι δεν θα μπορεί. Που ο Γιώργος απλώς περίμενε μαζί μου, δεν είχα πάει καν να γεννήσω. Απλώς περιμέναμε να μου έρθουν οι πόνοι σε ένα τέλειο δωμάτιο. Και τελικά οι ευχές της εισακουστηκαν. Γέννησα με καισαρική, οπότε ο γιος της βγήκε έξω μαζί της, κι εγώ έκλαιγα που ήμουν ολομοναχη, φοβισμένη και δεν θα βλέπαμε μαζι το μωράκι μας!!! 

Καλως το κοριτσι!! Και συ στο κλαμπ?? Τι στο καλο παθαινουν ολες με τους γιους τους?? Λες κ ειναι μωρα κανουν. Που θα κοιμηθουν, τι θα φανε, που θα χεσουν, ελεος. Η φαρμακογλωσσα. 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Anneliz είπε:

Τι ωραίο θεματακι είναι αυτό;;; θα κάτσω κάποια στιγμή όταν βρω χρόνο να διαβάσω όλα τα σχόλια.. Εγώ κορίτσια άρχισα να αντιπαθώ τα πεθερικά μου από την στιγμή που έμεινα έγκυος.. Είναι το πρώτο τους εγγόνι και έχουν κ οι δύο άποψη για όλα. Πιο πολύ ο πεθερός μου, αλλά η πεθερά μου εχει άλλα θέματα, όπως πχ μην τυχόν κ μείνει νηστικός ο γιος της ή παραγγείλουμε απέξω. Θέλω να σας πω μόνο πως όταν ήταν να γεννήσω, (πήγαμε με πρόκληση γιατί αν αφήναμε το μωρό μέχρι την 40η εβδομάδα θα γεννιόταν 5 kg :shock:) μας είπε ο γιατρός να πάμε από το βράδυ (για να μ κάνουν εισαγωγή και να με ετοιμάσουν ε κ εάν όλα πήγαιναν καλά θα γεννουσα το πρωί) και όταν το είπαμε στην πεθερά μ το μόνο που είχε να πει ήταν "κι εσύ Γιώργο που θα κοιμηθείς"??? Της λέω " κυρία... συγγνώμη αλλά θα πάμε να γεννήσουμε όχι να κοιμηθούμε. Κ μ λέει ναι αλλά εσύ θα εχεις κρεβάτι, :blink:ο Γιώργος που θα κάθεται; σε καρέκλα;; μπορείτε να καταλάβετε ότι με αποστομοσε, δεν μπορούσα ούτε καν να απαντήσω σε αυτήν την γυναίκα που έχει περασει από αυτήν την θέση και δεν μπορούσε να καταλάβει πόσο φοβισμένη ήμουν που θα γεννουσα ένα μωρό 4kg, και φυσικά ήθελα δίπλα τον άντρα μ.. Από εκεί κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Εκεί της απάντησε ο άντρας μ. Και για να μην σας πολύ ζαλίζω, εγώ τελικά περίμενα 12 ώρες χωρίς να με πιάσουν οι πόνοι, κ όταν τελείωσαν όλα κ γέννησα (με καισαρική τελικά) η μαμά μ μου είπε τι της έλεγε έξω η πεθερά μου. Έκατσε κ την έπιασε κ της έλεγε μπες εσύ μέσα να βγει ο Γιώργος γιατι δεν θα μπορεί. Που ο Γιώργος απλώς περίμενε μαζί μου, δεν είχα πάει καν να γεννήσω. Απλώς περιμέναμε να μου έρθουν οι πόνοι σε ένα τέλειο δωμάτιο. Και τελικά οι ευχές της εισακουστηκαν. Γέννησα με καισαρική, οπότε ο γιος της βγήκε έξω μαζί της, κι εγώ έκλαιγα που ήμουν ολομοναχη, φοβισμένη και δεν θα βλέπαμε μαζι το μωράκι μας!!! 

Την ειχα διαβασει καπου την ιστορία σου ξανα!!! Τρομερή η πεθερουλα σου!! Μην παθει ο κωλος του κανακαρη της, περιμενοντας να γεννηθει το παιδι του!!! Γκρρρρε

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ δεν τους θέλω γιατί κάθε ημέρα δημιουργούν πρόβλημα για το οτιδήποτε εμένα ο πεθερός μου είναι της φάσης δεν μιλάει μπροστά αλλά τα λέει από πίσω όπως π.χ τα λέω στην πεθερά για να τα ακούσει ή νυφη....εγώ δεν τους θέλω 1.γυρισε και είπε για τον γιο μου ήθελα καλύτερη που θα πάει θα ξυπνησει και 2.  όταν ήμουν έγκυος  έκανα πολιτικό και η μάνα μου λόγο ότι είχε πρόβλημα υγείας δεν ήρθε ενώ ήρθε ο μπαμπάς μου και τα αδέλφια μου και επειδή η μάνα μου δεν ήρθε γύρισαν οι γονείς του και είπαν επειδή δεν ηρθε η μάνα μου στο πολιτικό γάμο είναι γύφτοι εκεί έγινε χαμός από τότε δεν τους θέλω και κάνω αγώνα να τον ξεκολλήσω ....δεν έχω να πω κάτι πλέον έχω κουραστη κάθε ημέρα λέει και από κάτι .....

Καλή δύναμη σε όλους και ελπίζω το Άγιο Πάσχα που έρχεται να τους βάλει λίγο αγάπη στην καρδιά.....φιλιά.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Artemis20 είπε:

κορίτσια...πόσες από εσάς θα κάνετε Πάσχα με τα πεθερικά σας;; και πώς αισθάνεστε γι'αυτό...;;

Εγώ λογικά ναι. Άμα σου πω ότι δε με πειράζει; Πλέον τόσο που μπουχτησα αν πουν ένα θα πω δέκα και τέλος αν είναι ήρεμοι θα τους δούμε και γειά σας. Αλλά όλο και κάτι θα πουν στάνταρ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγώ λογικά ναι. Άμα σου πω ότι δε με πειράζει; Πλέον τόσο που μπουχτησα αν πουν ένα θα πω δέκα και τέλος αν είναι ήρεμοι θα τους δούμε και γειά σας. Αλλά όλο και κάτι θα πουν στάνταρ

χαχαχαχαχα δεν θα πάω....Καλά δεν πήγαινα κιολας ούτε να τους δω κ γω θελω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Artemis20 είπε:

κορίτσια...πόσες από εσάς θα κάνετε Πάσχα με τα πεθερικά σας;; και πώς αισθάνεστε γι'αυτό...;;

Εδώ αρχίσει τα λεξοτανιλ και τα ζαναξ από τώρα χαχαχα!!! Πως θα επιβιώσω θεέ μου :shock::roll:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Εδώ αρχίσει τα λεξοτανιλ και τα ζαναξ από τώρα χαχαχα!!! Πως θα επιβιώσω θεέ μου :shock::roll:

βάλτους στην σούβλα ευκαιρία είναι...αχαχχαχαχα χαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα δεν θα πάω....Καλά δεν πήγαινα κιολας ούτε να τους δω κ γω θελω...

Εσύ κάποια στιγμή πρέπει να μου πεις τι παίχτηκε γιατί έχω απορία τόσο τσαμπουκαλου που είσαι πως έγινε αυτό να έχεις πρόβλημα αντί να τους πατάς κάτω χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εσύ κάποια στιγμή πρέπει να μου πεις τι παίχτηκε γιατί έχω απορία τόσο τσαμπουκαλου που είσαι πως έγινε αυτό να έχεις πρόβλημα αντί να τους πατάς κάτω χαχαχαχα

χαχαχαχαχα θα σ πω θα σ πω ....καλέ πατημενους τους εχω μην σκας ....κ μετά το τελευταίο ιιιιιιιιιι καλα καλα....Ποιος είδε τον θεό κ δεν φοβήθηκε.αχχααχχαχαχαχαχα ....

Εσύ γκαστρωμενη μανα γιατι δεν κοιμάσαι????? εεεε???? γρηγορα κρεβατι σ λεω.αχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

βάλτους στην σούβλα ευκαιρία είναι...αχαχχαχαχα χαχαχαχαχα 

Ααααχχχ τι ωραιαααα....!! Θα το φαντάζομαι την ώρα που θα γυρνάει το κατσικάκι...!! Να ηρεμήσει το είναι μου χαχαχααχ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα θα σ πω θα σ πω ....καλέ πατημενους τους εχω μην σκας ....κ μετά το τελευταίο ιιιιιιιιιι καλα καλα....Ποιος είδε τον θεό κ δεν φοβήθηκε.αχχααχχαχαχαχαχα ....

Εσύ γκαστρωμενη μανα γιατι δεν κοιμάσαι????? εεεε???? γρηγορα κρεβατι σ λεω.αχχαχαχα

Γιατί εκτός από έγκυος έχω και ένα παιδί που όλη μέρα δε με αφήνει να πάρω ανάσα οπότε χαλαρώνω με τον εαυτουλη μου τώρα. Εσύ κλωσσα πράμα γιατί δε κοιμάσαι; Χαχαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Artemis20 είπε:

κορίτσια...πόσες από εσάς θα κάνετε Πάσχα με τα πεθερικά σας;; και πώς αισθάνεστε γι'αυτό...;;

Δεν θα κανω, ευτυχώς!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Αλλα θα τους απολαυσω 2 ολοκληρες μερες το σ/κ μετα... Φακ! Ευτυχώς ομως θα ναι για λίγο αφου τη μια μερα απόγευμα θα παμε, την επόμενη έχουμε μια βαπτιση οπου στο τραπέζι δεν θα ερθουν και την επόμενη θα φύγουμε!!! (ήδη με επιασε ταχυκαρδια) 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η πεθερά μου είναι τραγική κόντεψα να χωρίσω με τον άντρα μου, ανακατεύετε συνεχώς κ ασχολείται με βλακείες,περιμένω το 3 παιδάκι αν όλα πάνε καλά και με φρικαρει η όλη κατάσταση δ ξέρω τι να κάνω....έχω τόσο άγχος που τα βράδια δ μπορώ να κοιμηθώ...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Veto είπε:

Η πεθερά μου είναι τραγική κόντεψα να χωρίσω με τον άντρα μου, ανακατεύετε συνεχώς κ ασχολείται με βλακείες,περιμένω το 3 παιδάκι αν όλα πάνε καλά και με φρικαρει η όλη κατάσταση δ ξέρω τι να κάνω....έχω τόσο άγχος που τα βράδια δ μπορώ να κοιμηθώ...

Αν ο άντρας σου είναι με το μέρος σου μην φοβάσαι τίποτα ..!! Προέχει η υγεία σου και τα παιδακια σου...! Έξω από το σπίτι σας η γκιοσα που δεν σέβεται καν ότι είσαι έγκυος!!! Βάλτε την στην θέση της και αφήστε την να βράσει στο ζουμί της!!! Εεελεος ρε γαμωτο αυτές οι γυναίκες...δηλ αν χωρίζατε πως θα ένιωθε? Επίσης οοοοολες αυτές το παίζουν και τις εκκλησίας ένα πράγμα!! Νευριάσα πρωί πρωί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...