anemoni1989

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?

Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Εδώ αρχίσει τα λεξοτανιλ και τα ζαναξ από τώρα χαχαχα!!! Πως θα επιβιώσω θεέ μου :shock::roll:

αχαχαχαχ!!! ποσο σε νιωθω??? κι εγω παντα αυτο λεω οταν προκειται να τους δω.. ψαχνω τροπο να μπω σε καταστολη...χιχι.  εγω ευτυχως φετος το γλιτωσα!!!!! χεχεχε

7 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Εγώ λογικά ναι. Άμα σου πω ότι δε με πειράζει; Πλέον τόσο που μπουχτησα αν πουν ένα θα πω δέκα και τέλος αν είναι ήρεμοι θα τους δούμε και γειά σας. Αλλά όλο και κάτι θα πουν στάνταρ

κοριτσαρα...προσπαθησε να τους γραφεις εκει που δεν πιανει μελανι....κι αστους να λενε....

• Μου αρέσει 1

5 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Δεν θα κανω, ευτυχώς!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Αλλα θα τους απολαυσω 2 ολοκληρες μερες το σ/κ μετα... Φακ! Ευτυχώς ομως θα ναι για λίγο αφου τη μια μερα απόγευμα θα παμε, την επόμενη έχουμε μια βαπτιση οπου στο τραπέζι δεν θα ερθουν και την επόμενη θα φύγουμε!!! (ήδη με επιασε ταχυκαρδια) 

ωωωχχ...περαστικα...να ειστε ολο εξω, να μην τους...απολαμβανεις και πολυ...

τι κριμα παντως να νιωθουμε ετσι και μονο στη σκεψη οτι θα τους δουμε??? 

τι ωραια που θα ηταν να ειμαστε χαλαρες και ηρεμες....

απιαστο ονειρο...???

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Γιατί εκτός από έγκυος έχω και ένα παιδί που όλη μέρα δε με αφήνει να πάρω ανάσα οπότε χαλαρώνω με τον εαυτουλη μου τώρα. Εσύ κλωσσα πράμα γιατί δε κοιμάσαι; Χαχαχαχαχα

καλημερααααααα...κότα είμαι ότι θέλω κανω...αχχαχαχα χαχαχαχαχα 

• Χαχα 1

4 ώρες πρίν, Veto είπε:

Η πεθερά μου είναι τραγική κόντεψα να χωρίσω με τον άντρα μου, ανακατεύετε συνεχώς κ ασχολείται με βλακείες,περιμένω το 3 παιδάκι αν όλα πάνε καλά και με φρικαρει η όλη κατάσταση δ ξέρω τι να κάνω....έχω τόσο άγχος που τα βράδια δ μπορώ να κοιμηθώ...

γιατι σας επηρεαζει τοσο ρε κοριτσι μου?

ζειτε μαζι?

αν οχι...γιατι της αφηνετε το περιθωριο?

Just now, Artemis20 είπε:

ωωωχχ...περαστικα...να ειστε ολο εξω, να μην τους...απολαμβανεις και πολυ...

τι κριμα παντως να νιωθουμε ετσι και μονο στη σκεψη οτι θα τους δουμε??? 

τι ωραια που θα ηταν να ειμαστε χαλαρες και ηρεμες....

απιαστο ονειρο...???

Μπααααα εγω μεχρι και πριν κανα 2 χρονια και κατι, καλα ενιωθα... Ουτε κρύο ουτε ζεστη... Απλα δεν εδινα σημασια!! Και ελεγα μερες είναι θα περασουν.. 

Εχω την αισθηση πάντως πως η δικια μ η πεθερα εχει κατι παθολογικο (τυπου ανοια εκτος απο ηλιθιοτητα φυσικα) το οποιο επιδεινωθηκε τον τελευταίο καιρό και οσο παει επιδεινωνεται περισσότερο!! 

Τι να πεις? 

cO4Yp3.png

Διαφημίσεις

Just now, anemoni1989 είπε:

Μπααααα εγω μεχρι και πριν κανα 2 χρονια και κατι, καλα ενιωθα... Ουτε κρύο ουτε ζεστη... Απλα δεν εδινα σημασια!! Και ελεγα μερες είναι θα περασουν.. 

Εχω την αισθηση πάντως πως η δικια μ η πεθερα εχει κατι παθολογικο (τυπου ανοια εκτος απο ηλιθιοτητα φυσικα) το οποιο επιδεινωθηκε τον τελευταίο καιρό και οσο παει επιδεινωνεται περισσότερο!! 

Τι να πεις? 

οποτε οσο μπορεις γραψτην και μην δινεις σημασια...αν σε προσβαλει...οκ...απαντας ..αλλα κατα τα αλλα απο το ενα αυτι μπαινουν,σπο το αλλο βγαινουν...

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλημερααααααα...κότα είμαι ότι θέλω κανω...αχχαχαχα χαχαχαχαχα 

εσένα θα σε τσουρομαδησωωωω!!! χαχαχαχα

Just now, MELINASP είπε:

εσένα θα σε τσουρομαδησωωωω!!! χαχαχαχα

Ακόμα σε παίρνω εεεεεεε χαχαχαχα αχαχχαχαχα να σε πάρω μπορείς????

13 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Ακόμα σε παίρνω εεεεεεε χαχαχαχα αχαχχαχαχα να σε πάρω μπορείς????

παρε με 5/7 θα μπορω κατα τις 4 το μεσημερακι χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα! αργησα να το δω αγαπη. ειμαι δουλεια τωρα. <3

Just now, MELINASP είπε:

παρε με 5/7 θα μπορω κατα τις 4 το μεσημερακι χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα! αργησα να το δω αγαπη. ειμαι δουλεια τωρα. <3

τι 5/7 μωρη κοτα λες????? χαχαχαχα καλο καλο.....αι δούλεψε τωρα κ κανε μ αναπ.να σε παρω...φιλακια το χεσαμε το θέμα...χαχαχαχαχα 

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τι 5/7 μωρη κοτα λες????? χαχαχαχα καλο καλο.....αι δούλεψε τωρα κ κανε μ αναπ.να σε παρω...φιλακια το χεσαμε το θέμα...χαχαχαχαχα 

γιατι να σου κανω αναπαντητη μαρη? να νομιζεις οτι εισαι 15 και σου κανω καμακι? χαχαχαχαχα 15 ωρες εχω τι να τις κανω θα σε παρω εγω ετοιμασου! χαχαχαχαχαχα

• Μου αρέσει 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα