Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σεξ κ εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα συγνώμη για την ερώτηση απλά συμβαίνει κ σ άλλες εγκυμονούσας να θέλουν τρελά να κάνουν σεξ .δεν ξέρω αν φταίνε τα utrogestan .είμαι στον 6 κ ο γιατρός μας απαγορεύει λόγω πλακούντα.πως να ηρεμήσω η δικιά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα πραγματικά στον 6 μήνα είχα πάθει κακό... Είχα και γω χαμηλό εμπρόσθιο πλακούντα... Δεν είχα αιμορραγίες και γενικά μια καλη εγκυμοσύνη... 

Έκανα σεξ χαλαρό όχι πολλά μπαμ μπουμ... Ασχετα που μου είπε και μένα να μην κάνω... Δεν έπαθα κάτι, βέβαια η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική... 

Είναι πολύ προσωπική απόφαση το πως θα το διαχειριστεις.... Καλή τύχη και με το καλό, με ένα πόνο! 


age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Άστα δεν ξέρω τι να κάνω φοβάμαι κ καίγομαι μέρα νύχτα.

πρίν από 14 λεπτά , αστα είπε:

Χαχαχα πραγματικά στον 6 μήνα είχα πάθει κακό... Είχα και γω χαμηλό εμπρόσθιο πλακούντα... Δεν είχα αιμορραγίες και γενικά μια καλη εγκυμοσύνη... 

Έκανα σεξ χαλαρό όχι πολλά μπαμ μπουμ... Ασχετα που μου είπε και μένα να μην κάνω... Δεν έπαθα κάτι, βέβαια η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική... 

Είναι πολύ προσωπική απόφαση το πως θα το διαχειριστεις.... Καλή τύχη και με το καλό, με ένα πόνο! 

Σ' ευχαριστώ ναι ζόρι μεγάλο πως να το διαχειριστώ δεν ξέρω κ ντρέπομαι να ρωτήσω τον γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις τον γιατρό. Κ εμένα είναι λίγο χαμηλά ο πλακούντας κ τον ρώτησα κ Μ είπε ότι μπορώ να κάνω χαλαρά. Αλλά καλύτερα να ρωτήσεις γιατί εξαρτάται κ την περίπτωση κ πόσο χαμηλά είναι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , mama16 είπε:

Καλέ μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις τον γιατρό. Κ εμένα είναι λίγο χαμηλά ο πλακούντας κ τον ρώτησα κ Μ είπε ότι μπορώ να κάνω χαλαρά. Αλλά καλύτερα να ρωτήσεις γιατί εξαρτάται κ την περίπτωση κ πόσο χαμηλά είναι..

Μας το χει απαγορεύσει γιατί είναι οριακά κ φοβάται για αποκόλληση.η αλήθεια είναι οτι θέλω ικανοποιώ τον σύζυγό μου κ εμένα αλλά φοβάμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Katia38 είπε:

Μας το χει απαγορεύσει γιατί είναι οριακά κ φοβάται για αποκόλληση.η αλήθεια είναι οτι θέλω ικανοποιώ τον σύζυγό μου κ εμένα αλλά φοβάμαι

Τι να σου πω κοριτσι μου.Εμεις καναμε απλα χαλαρα μεχρι που στην αυχενικη βρεθηκε προσθιος χαμηλος πλακουντας.Οποτε λεει ο γιατρος κομμενο το σεξ μεχρι να ανεβει.Ανεβηκε στον 8ο.Ανασα δεν μπορουσα να παρω τοτε οχι να κανω σεξ.Πολυ δυσκολο παντως.Τι ονειρα εβλεπα...ακαταλληλα για ανηλικους.Ατιμες ορμονες...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Είχα περίοδο στσ 7 Μαρτίου στισ 11 είναι σ ελεύθερη επαφή στ τελειωματα περιόδου δηλ...ήρθα πάλι σ επαφή ελεύθερη στισ 18 Μαρτίου κ στισ 19 είχα πόνους χαμηλά αλλά ωορηξια υποτίθεται πως είχα στισ 21....και ξανά ήρθα επαφή την Κυριακή....την Δευτέρα κ την τρίτη είχα πάλι πόνους σαν ν είχα ωορηξια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μπουμπου1234 είπε:

Σύμφωνα με την ηλεκτρονικό ημερολόγιο κ την ωορηξια έχω μπερδευτεί λίγο 

το.ημερολογιο δεν μπορει να δειξει ωορηξια. ειναι τελειως στο περιπου. εισαι ανθρωπος οχι ρομποτ . ωορηξια μπορει να κανεις με.αποκλισεις 3-4 5 ημερων. καθε φορα διαφορετικα. οπως κ περιοδος μπορει να σου ερθει με διαφορα 2-3-4 ημερων . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...