Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

Ανωμαλία στην περίοδο ή πιθανή εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλημέρα όλη μέρα! 

Πήρα τεστ χθες, clear blue δεν βρήκα, μου έδωσαν ένα predictor early η κάτι τέτοιο. Και φοβάμαι να το κάνω... Το κοιτάω μόνο, με κοιτάει κι αυτό και μετά βγαίνω από το μπάνιο... Χθες όλη μέρα καθαρή, υγρά καθαρά, θερμοκρασία καλή, μου μπήκε η ιδέα ρε γαμωτο... εχω και τον ξεμυαλισμενο τον άντρα μου από δίπλα. Κι εγώ κωλώνω... Το θέλω τόσο πολύ που λυπάμαι από τώρα που θα βγει αρνητικό... 

Σας είπα ευχαριστώ που με ανέχεστε; ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Agatte είπε:

Καλημέρα όλη μέρα! 

Πήρα τεστ χθες, clear blue δεν βρήκα, μου έδωσαν ένα predictor early η κάτι τέτοιο. Και φοβάμαι να το κάνω... Το κοιτάω μόνο, με κοιτάει κι αυτό και μέρα βγαίνω από το μπάνιο... Χθες όλη μέρα καθαρή, υγρά καθαρά, θερμοκρασία καλή, μου μπήκε η ιδέα ρε γαμωτο... εχω και τον ξεμυαλισμενο τον άντρα μου από δίπλα. Κι εγώ κωλώνω... Το θέλω τόσο πολύ που λυπάμαι από τώρα που θα βγει αρνητικό... 

Σας είπα ευχαριστώ που με ανέχεστε; ευχαριστώ! 

Καλε τι φοβάσαι κάντο εκεί παρτου τον αέρα μην στον πάρει κάντο και θα δεις μακάρι να είναι θετικό

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giotitsa καλημέρα κι ευχαριστώ! Απορώ με τον εαυτό μου... Δεν ξέρω αν διάβασες πιο μπροστά, Τετάρτη και Πέμπτη μεσημέρι από μία φορά είχα ροζ κι από κει κι έπειτα τίποτα. Κανονικά περίοδο περιμένω από χθες μέχρι αύριο. Την Τετάρτη ηταν τόσο έντονο που ήμουν σίγουρη πως μου ήρθε αλλά το αίμα δεν κατέβηκε ποτέ.  Πως αντέχετε αυτή την αγωνία όσες είστε στην προσπάθεια ρε κορίτσια... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Agatte είπε:

@Giotitsa καλημέρα κι ευχαριστώ! Απορώ με τον εαυτό μου... Δεν ξέρω αν διάβασες πιο μπροστά, Τετάρτη και Πέμπτη μεσημέρι από μία φορά είχα ροζ κι από κει κι έπειτα τίποτα. Κανονικά περίοδο περιμένω από χθες μέχρι αύριο. Την Τετάρτη ηταν τόσο έντονο που ήμουν σίγουρη πως μου ήρθε αλλά το αίμα δεν κατέβηκε ποτέ.  Πως αντέχετε αυτή την αγωνία όσες είστε στην προσπάθεια ρε κορίτσια... 

Το διαβασα κορίτσι μου κάντο καλέ τώρα που είναι πρωι να δειξει θετικό θα σου έλεγα με γκαστρωσες αλλά είμαι ηδη χαχαχχαχαχχαχαχα έλα παιδιά μου κάντο και στείλε μου να δω τι βγήκε έλα είμαι εγώ εδώ μαζί θα το κάνουμε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Το διαβασα κορίτσι μου κάντο καλέ τώρα που είναι πρωι να δειξει θετικό θα σου έλεγα με γκαστρωσες αλλά είμαι ηδη χαχαχχαχαχχαχαχα έλα παιδιά μου κάντο και στείλε μου να δω τι βγήκε έλα είμαι εγώ εδώ μαζί θα το κάνουμε

κι εγώ εδώ κάνουμε κερκίδα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Ετσι ναι Εχω αγωνία μακάρι να το κανει

φοβάμαι λιγάκι το πρεντικτορ γαμωτο! δεν είναι πολύ αξιόπιστο έχει δείξει τοοοοσα αρνητικά σε εγκυουλες !!:mellow:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

φοβάμαι λιγάκι το πρεντικτορ γαμωτο! δεν είναι πολύ αξιόπιστο έχει δείξει τοοοοσα αρνητικά σε εγκυουλες !!:mellow:

Αν είναι να δειξει θετικό αυτό θα δείξει εγώ επειδή είχα σιχαθεί τα τεστ εκανα μια εξω χοριακη χαχαχχαχαχα το καλό το παλικάρι ξέρει και άλλο μονοπάτι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Αν είναι να δειξει θετικό αυτό θα δείξει εγώ επειδή είχα σιχαθεί τα τεστ εκανα μια εξω χοριακη χαχαχχαχαχα το καλό το παλικάρι ξέρει και άλλο 

κι εγώ την προτιμώ την χοριακη αν και έχθες έκανα ένα self clear νομίζω ο λεγαν πρώτη φορά το άκουγα έτσι για την ιστορία που λένε ήμουν σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό!!! (η ντινα7 είμαι μιλούσαμε πριν το κλειιιισεις) με το καλό το μωράκι σου χάρηκα πάαααρα πολυυυυυυ!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bloumblou είπε:

κι εγώ την προτιμώ την χοριακη αν και έχθες έκανα ένα self clear νομίζω ο λεγαν πρώτη φορά το άκουγα έτσι για την ιστορία που λένε ήμουν σίγουρη ότι θα βγει αρνητικό!!! (η ντινα7 είμαι μιλούσαμε πριν το κλειιιισεις) με το καλό το μωράκι σου χάρηκα πάαααρα πολυυυυυυ!!!!!! 

Καλεεεεεεεεεεεεεε κοπελαρααααα μου αλλαξες ψευδώνυμο ψυχή μου τι κανείς να σε καλά ομορφιά μου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Agatte είπε:

Καλημέρα όλη μέρα! 

Πήρα τεστ χθες, clear blue δεν βρήκα, μου έδωσαν ένα predictor early η κάτι τέτοιο. Και φοβάμαι να το κάνω... Το κοιτάω μόνο, με κοιτάει κι αυτό και μετά βγαίνω από το μπάνιο... Χθες όλη μέρα καθαρή, υγρά καθαρά, θερμοκρασία καλή, μου μπήκε η ιδέα ρε γαμωτο... εχω και τον ξεμυαλισμενο τον άντρα μου από δίπλα. Κι εγώ κωλώνω... Το θέλω τόσο πολύ που λυπάμαι από τώρα που θα βγει αρνητικό... 

Σας είπα ευχαριστώ που με ανέχεστε; ευχαριστώ! 

Ηρθα κ εγω στη παρεα ... αντε καντο να μας πεις !!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Καλεεεεεεεεεεεεεε κοπελαρααααα μου αλλαξες ψευδώνυμο ψυχή μου τι κανείς να σε καλά ομορφιά μου 

Καλά είμαι γλυκούλα μουυυυ....εδώ στον αγώνα εγώ ακομη!!! ξανά έμεινα έγκυος αλλά κατέληξε σε βιοχημική άστα να πάνε άστα!!! χάρηκα πολύ που επέστρεψες!!!! :x

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Bloumblou είπε:

Καλά είμαι γλυκούλα μουυυυ....εδώ στον αγώνα εγώ ακομη!!! ξανά έμεινα έγκυος αλλά κατέληξε σε βιοχημική άστα να πάνε άστα!!! χάρηκα πολύ που επέστρεψες!!!! :x

Δεν πειραζει κορίτσι μου να ξαναπροσπαθησεις ο επιμένων νικά αυτό να το κρατησεις


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Giotitsa είπε:

Δεν πειραζει κορίτσι μου να ξαναπροσπαθησεις ο επιμένων νικά αυτό να το κρατησεις

Ναι γιωτιτσα μου!!! είναι καλά ευτυχώς...Καλύτερα να κάνω εξετάσεις για να δω αν μπορώ να αντιμετωπίσω μια κατάσταση πάρα να έχω άγνοια και να πάω και ότι γίνει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Bloumblou είπε:

Ναι γιωτιτσα μου!!! είναι καλά ευτυχώς...Καλύτερα να κάνω εξετάσεις για να δω αν μπορώ να αντιμετωπίσω μια κατάσταση πάρα να έχω άγνοια και να πάω και ότι γίνει!!!!!

Φυσικα αγαπη κάνε οτι νομίζεις εσύ για το δικο σου καλό κάνε εξέταση θρομβοφιλιας για αρχή και κάνε και αντιπατρικα αν θες ρωτά και τον γιατρό σου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...