Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αγωνία για το αποτέλεσμα.... Είμαι ή όχι;;;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.... Βοηθάτε Γτ το μυαλό τα έχει χάσει.... Τον προηγούμενο μήνα Αδιαθετησα στις 27 του Γενάρη περίπου.... Στις 27/2 είχα καφέ εκρήξεις και λέω Αδιαθετησα αλλά τελικά τπτ... Πήγα στις 4ή5 του μήνα έκανα χωριακη και μου είπαν αρνητική.... Ξανά είχα καφέ σημάδια για ένα βράδυ μόνο. Τελικά ακόμα τίποτα μέχρι σήμερα... Πονάει η κοιλιά μου πολύ όπως όταν έχω περίοδο και το στήθος νιώθω κάψιμο.... Τι να κάνω;;;; να ξανά κάνω τεστ;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάνε ένα τεστ ακομη η μια χοριακη να δεις τι θα σου δείξει!! Η προηγούμενη τι τιμή είχε; καλό θα ήταν να τον ενημερώσει να σε δει με υπέρηχο μήπως υπάρχει κάποια κύστη!!

Link to comment
Share on other sites

Αααα υπάρχει κι αυτή η περίπτωση δηλαδή;;;; είμαι άσχετη τελείως... Απλά μου κάνει εντύπωση Γτ ενώ κάνω δίαιτα απλή όχι έντονη  έχω πάρει 1κιλο... Πονάω πολύ στην κοιλιά και καίγεται το στήθος μου... Άσε τον πονοκέφαλο.... Πφφφφ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω βρε κοριτσάκι μου απλά εγώ όταν είχα κύστη είχα καφέ και μετά περίοδος τίποτα!!! όμως υπάρχει η περίπτωση της καθυστερημένης σύλληψης και η χοριακη που έκανες να είναι νωρίς...!! αν θες Κάνε την Τρίτη άλλη μια !!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...