Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

EΔΩ ΒΟΛΟΣ


zymaraki40

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!!! το πρώτο μου μήνυμα και καλώς σας βρήκα από περίχωρα Βόλου :-P

Φιλιά!!!:D:D:D

καλως ηρθες στο φορουμ σταυρουλα!!!απο που εισαι αν επιτρεπεται??:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω βολιωτισσα, αλλα μενω Αθηνα.

Το καφε σανταν ακομα ανοιχτο ειναι, αλλα μεταφερθηκε στου Τσαλαπατα.

Εκαναν και γενεθλια. 28 εγινε.

Κανενα νεο απο Βολο εχουμε?


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγω συγκαταλεγομαι στις υποψηφιες κατοικους Βολου...Αλλα θα δειξει....Ευχομαι να ειναι ευκολη η προσαρμογη μου-αν πανε ολα καλα και εγκατασταθω-για μενα,που γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα!

Φιλια σε ολες...


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! :tongue::tongue: Βικούλα κι εγώ από Αθήνα είμαι, και ήρθα στο Βόλο πρίν από 3,5 χρόνια. Δεν τον αλλάζω με τίποτα!!! είναι υπέροχος!!!!!


0008d4.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! :tongue::tongue: Βικούλα κι εγώ από Αθήνα είμαι, και ήρθα στο Βόλο πρίν από 3,5 χρόνια. Δεν τον αλλάζω με τίποτα!!! είναι υπέροχος!!!!!

Αντρας ειναι στη μεση εεε???:lol::lol:

Ααααχ...αυτο το αισθημα...μας ξενιτευει,αλλα αν αξιζει χαλαλι τους!!!!


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια λατρεις του Βόλου!!! Εγώ ειμαι απο Ν.Αγχίαλο αλλα μενω 2 χρόνια μονιμα Βολο και αυτο που λατρευω πιο πολυ ειναι οι βολτες στην παραλια με τον μικρούλη μου. Ειδικα αυτες τις μερες που ειχε και ζεστούλα καθίσαμε και για καφεδάκι...

Ναι βρε κοριτσια να βρεθούμε να παμε παραλία, καροτσαδα...!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

geia sas koritsia eimai kainouria sto forum kai apofasisa na grapso kai go kati sxetika me ayto to thema. ego eimai patrinia, ezisa patra 22 xronia alla ta teleytaia 6 xronia zo monima sto volo, afou pantreftika edo. tin exo agapisei poly ayti tin poli an kai zoristika poly pou efyga apo ton topo mou. omos kai ton volo ton niotho pia poli mou.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

αγαπημενες Βολιωτισσες καλησπερα!! Ειμαι συζυγος αξιωματικου και σε λιγο καιρο θα ερθουμε στην υπεροχη πολη σας (λατρευω Βολοοοοοοοο), ηθελα λοιπον να σας ρωτησω ποιες περιοχες θεωρουνται κοντινες στο κεντρο αλλα οχι μεσα για να βρουμε σπιτι (τον Οκτωβρη πρωτα ο Θεος θα κανουμε το πρωτο μας παιδακι και θελω καθως δεν θα δουλευω για καποιο διαστημα να μπορω να πηγαινω βολτες στο κεντρο Ερμου, λιμανι, με τα ποδια, περπαταω πολυ, δηλαδη και κανενα μισαωρο περπατημα να ειναι δεν με πειραζει). Εχω ακουσει για την Νεα Ιωνια, τι αλλο προτεινετε? ευχαριστω εκ των προτερων μελλοντικες γειτονισσες :)


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και να περπατας απο τη ν ιωνια με τα ποδια για κεντρο βρε παιδι μου.

Θα το κανεις μια- δυο ,δε σε βλεπω να το ξανακανεις.

Μπορεις να βρεις πολλα σπιτια γυρω απο το κεντρο και οχι μεσα.

Ειναι ο αναυρος, που μαλλον τωρα ειναι λιγο πιο ακριβος, αλλα μπορεις και πιο ψηλα απο το κεντρο οπου εχουν φτιαχτει πολλες καινουργιες πολυκατοικιες.


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κασσιανη μου πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την απαντηση, παλιοτερα που ξαναηταν ο συζυγος στον Βολο Νεα Ιωνια εμενε και την εκανα την διαδρομη. Τωρα με καροτσι και λιγοτερες αντοχες, ξερω γω μπορει να μην ειναι καλη ιδεα... Παντως ο Αναυρος που λες ειναι κοντα στο κεντρο? Και πώς ονομαζονται αλλες περιοχες γυρω γυρω απο το κεντρο για να ξερουμε να κοιταξουμε στην εφημεριδα?


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ανω βόλος, καλλιθέα, χιλιαδού, οινόπνευμα, κύπρου,πολυμέρη, δημητριάδα, περιοχή αγ.νικολάου(πολύ κέντρο).

ωραία και βολικά για παιδιά είναι η περιοχή πάνω απ τη πολυμέρη, πάνω απ το νοσοκομείο δηλ.

Link to comment
Share on other sites

Αννα σε ευχαριστω πολυ!!! θα σημειωσω τις περιοχες που μου εδωσες για να τις χρησιμοποιησω σε κανενα μηνα που θα αρχισει το σαφαρι... Για να δουμε τι παιζει κι απο τιμες. Παντως σιγουρα θα ειναι πολυ χαμηλοτερες απο της Αθηνας. Ευχαριστω και παλι


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...