Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μωρακια στην ΜΕΝΝ!!


Recommended Posts

On 29/9/2019 at 8:23 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Χαρηκα πάρα πολύ για τα νέα σας ,περάσατε πάρα πολλά κ βγήκατε νικήτριες!!!Εύχομαι από δω κ στο εξής μόνο χαρές στις ζωές σας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 150
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ χάρηκα πολύ που το μωράκι σου βγήκε επιτέλους από το νοσοκομείο. Το έχω ζήσει σε πολύ μικρότερη κλίμακα βέβαια, και ξέρω. Αυτή ήταν ομορφότερη στιγμή της ζωής μου. Σου εύχομαι να την απολαύσετε τώρα και να είστε ευτυχισμένοι με το μωράκι σας!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2019 at 8:23 PM, Vasoth. said:

Σας γράφω πλέον από το σπίτι βγήκαμε την Παρασκευή χωρίς οξυγόνο απλά προληπτικά έχουμε όλο τον εξοπλισμό στο σπίτι κ κάθε δυο ώρες μετραμε το οξυγόνο την ημερα κ το βραδυ εχουμε μονιμα το οξυμετρο επάνω για ασφάλεια 10 μήνες 315 μέρες για την ακρίβεια αλλά τα καταφέραμε. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για την συμπαράσταση κ το ενδιαφέρον που δείξατε ειλικρινά κάποιες φορές ήσασταν το στήριγμα μου με σηκωσατε πολλές φορές όταν έπεσα κ λυγιζα να έχετε όλοι υγεία κ τα παιδάκια μας πρώτα από όλα κ όλα τα άλλα λύνονται. Μαζεύουμε πλέον τα κομμάτια μας κλεινουμε τις πληγές μας κ προχωράμε έχουμε δρόμο ακόμα αλλά τα δύσκολα πέρασαν. 

Πώς είναι οι πρώτες μέρες στο σπίτι?


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2019 at 12:57 ΠΜ, Penny... είπε:

Θελω και εγω να γραψω σε αυτο το θεμα αλλα δεν ξερω αν εχω δικαιωμα να πω πολλα καποιες μανουλες εδω μεσα ειναι αξιες θαυμασμού με οσα πέρασαν 15 μερες στην Μενν με τον μπεμπουλη μου τον πηρα σημερα επιτελους σπίτι μας δεν θελω να παραπονεθω για τιποτα το μονο που με ένοιαζε ητανε να φύγει απο ολο αυτο εγω το διαχειριστικα διαφορετικα απο τις αλλες κοπελες εδω μεσα δεν ηθελα να γραψω ημουν ψυχολογικα χαλια γιατί ενω εκανα καισαρικη το μωρο δεν πρόλαβα καν να το πραω αγκαλιά οπως αλλες μαμαδες αλλα και πάλι δεν εχω δικαιωμα να παραπονεθω διότι εδω μεσα τι να πουν και οι αλλες οι μαμαδες εμεις πλεον ειμαστε σπιτακι μας ο Θεος και η Παναγια σε ολα τα μωρα κοντά

Όσοι έχουμε περάσει από αυτή την πόρτα έχουμε δικαίωμα να γράψουμε εδώ αλλά κ οι υπόλοιποι δεν έχει σημασία πόσο έκατσε ο καθένας μέσα αυτή η πρώτη εικόνα Μ το μωρό σου διασωλινομενο κ με τοσα καλωδια κ σωλινακια που δε ξερεις σε το χρισημευουν ειναι η ιδια σε ολες τις μητερες ειτε εκατσαν μια μερα ειτε πολλες κ που δε πρόλαβες ούτε καν να το δεις να το αγκαλιάσεις να το χαιρετησεις να του πειςη μαμά είναι εδώ για σενα ότι κ αν συμβεί είναι μεγάλος πόνος για τη λεχώνα όποτε μη ξαναπείς δεν έχεις δικαίωμα έχεις κ εσύ κ όλοι ιδια τα συναισθήματα για όλες μας.

4 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Πώς είναι οι πρώτες μέρες στο σπίτι?

Μια χαρά έχουμε βρει τους ρυθμούς μας είναι πολύ βολικό μωρό λίγη γκρίνια απο τα δόντια μας μόνο τίποτα άλλο έσκασαν τα δυο κάτω κ δε τρώμε καλά τις στέρεες τελευταία ίσως από Τ δοντάκια Δ ξερω κατά τα άλλα μια χαρά το μόνο που με στεναχωρεί ειναι ότι έχω χάσει πολλές στιγμές με το μωρό μου τους πρώτους9 μήνες της ζωής της τους περάσαμε χωρια δε ξερω πως είναι να έχεις νεογεννητο να ξενυχτας από τα κλάματα να βλέπεις το πρώτο του γελακι κτλ αλλα λέω τουλάχιστον είναι γερή κ Δ πειράζει 

  • Μου αρέσει 5

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Just now, Vasoth. είπε:

Πέρασε ένας χρόνος...

Όλα έγιναν τόσο γρήγορα δε σας είδα δε σας άκουσα δε σας πήρα αγκαλια ούτε καν άκουσα το πρώτο σας κλάμα. Σας έβαλαν στα μαγικά κουτιά κ εγώ έμεινα πίσω με αδεια κοιλιά κ με μια άδεια αγκαλιά.τίποτα Δ πήγε όπως ονειρευόμουν ούτε ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου αυτή ήρθε 5 μήνες μετά όταν σε πρωτοπηρα στην αγκαλιά μου.Η αδερφή σου αποφάσισε να γίνει άγγελος ο φύλακας άγγελος σου κ εσύ αποφάσισες να μείνεις κ να παλέψεις κ τα κατάφερες! Ήθελες να ζήσεις κ μας το εδειχνες κάθε μέρα είχες πολύ πείσμα κ ακόμα έχεις μας έδινες δύναμη αντί να σου δινουμε εμεις! Σ ευχαριστώ που μπήκες στη ζωή μας τόσο γρήγορα Σ ευχαριστώ που με έκανες καλύτερο άνθρωπο Σ ευχαριστώ που εκεί στο μικρό σαλονάκι της αναμονής γνώρισα ανθρώπους άξιους με υπομονή κ χτίσαμε γερά θεμέλια για φιλίες μιας ζωής μαζι κ στο μπαλκονακι του 3ου μοιραζόμασταν την αγωνία κ τις ανησυχίες μας για τα μωρά μας γιατί έτσι τα βλέπαμε όλα σαν δικά μας! Να ευχαριστήσω πέρα απο τους γιατρούς μας που ήταν πάντα δίπλα σου κ διπλά μας ο καθενας με τον τρόπο του τους έχουμε όλους στην καρδιά μας κ τα κορίτσια που σε μεγάλωσαν κ σε πρόσεχαν η ΜΕΝΝ Ρίου ήταν η πρώτη σου οικογενεια κ θα ειμαι για πάντα ευγνώμων σε αυτούς τους ανθρώπους! Να ζήσεις Διαμάντι μου! 

Βασουλα μου δεν σε ξερω εχουμε μιλησει καποιες φορες αλλα θελω να σου πω οτι εισαι αξια κ ΠΑΛΙΚΑΡΙ εχει γριπη το μωρο μου τεσσαρων μηνων κ ειμαι χαλια ντρεπομαι που το γραφω γτ ξερω οτι ακουγομαι παραλογη αλλα έτσι ειναι ο χαρακτηρας μου!ευχομαι τον λεβεντη σου γτ λεβεντης ειναι το μωρο σου να ναι χιλιοχρονος να χει παντα αγαπη κ ευτυχια κ ολα τα καλα ενα του δακρυ να γινεται 100γελια κ επειδη ειμαι απο ροδο μρ την πρωτη ευκαιρια θα σας αναψω κερακι στην Παναγια Τσαμπικα να σας εχει παντα καλα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Πέρασε ένας χρόνος...

Όλα έγιναν τόσο γρήγορα δε σας είδα δε σας άκουσα δε σας πήρα αγκαλια ούτε καν άκουσα το πρώτο σας κλάμα. Σας έβαλαν στα μαγικά κουτιά κ εγώ έμεινα πίσω με αδεια κοιλιά κ με μια άδεια αγκαλιά.τίποτα Δ πήγε όπως ονειρευόμουν ούτε ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου αυτή ήρθε 5 μήνες μετά όταν σε πρωτοπηρα στην αγκαλιά μου.Η αδερφή σου αποφάσισε να γίνει άγγελος ο φύλακας άγγελος σου κ εσύ αποφάσισες να μείνεις κ να παλέψεις κ τα κατάφερες! Ήθελες να ζήσεις κ μας το εδειχνες κάθε μέρα είχες πολύ πείσμα κ ακόμα έχεις μας έδινες δύναμη αντί να σου δινουμε εμεις! Σ ευχαριστώ που μπήκες στη ζωή μας τόσο γρήγορα Σ ευχαριστώ που με έκανες καλύτερο άνθρωπο Σ ευχαριστώ που εκεί στο μικρό σαλονάκι της αναμονής γνώρισα ανθρώπους άξιους με υπομονή κ χτίσαμε γερά θεμέλια για φιλίες μιας ζωής μαζι κ στο μπαλκονακι του 3ου μοιραζόμασταν την αγωνία κ τις ανησυχίες μας για τα μωρά μας γιατί έτσι τα βλέπαμε όλα σαν δικά μας! Να ευχαριστήσω πέρα απο τους γιατρούς μας που ήταν πάντα δίπλα σου κ διπλά μας ο καθενας με τον τρόπο του τους έχουμε όλους στην καρδιά μας κ τα κορίτσια που σε μεγάλωσαν κ σε πρόσεχαν η ΜΕΝΝ Ρίου ήταν η πρώτη σου οικογενεια κ θα ειμαι για πάντα ευγνώμων σε αυτούς τους ανθρώπους! Να ζήσεις Διαμάντι μου! 

Στις 18/11 κ ενω πηγαινα στο νοσοκομειο με προωρες συσπασεις τοκετου μεσα στο αμαξι μπηκα να γραψω τις εξελιξεις στα κοριτσια επεσα πανω σε δημοσιευση σου διαβαζω το μηνυμα σου φωναχτα διπλα ο αντρας μου οδηγει κ μ λεει δεν θελω να ακουσω λυπαμαι στεναχωριεμαι,τοτε σκεφτηκα ποσο αχαριστη ειμαι κ οτι στις 34 εβδομαδες να γεννουσα κατα πασα πιθανοτητα το μωρακι μ να ηταν καλα! Ποσο δυναμη μ εδωσες αθελα σου να ξερες! Να ειναι το Διαμαντι σου παντα γερο κ η αδερφουλα της θα σας προσεχει απο ψηλα! Ειστε μαχητριες στο εχω ξαναπει! Χρονια σας πολλα με ολη την σημασια των λεξεων!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vasoth. said:

Πέρασε ένας χρόνος...

Όλα έγιναν τόσο γρήγορα δε σας είδα δε σας άκουσα δε σας πήρα αγκαλια ούτε καν άκουσα το πρώτο σας κλάμα. Σας έβαλαν στα μαγικά κουτιά κ εγώ έμεινα πίσω με αδεια κοιλιά κ με μια άδεια αγκαλιά.τίποτα Δ πήγε όπως ονειρευόμουν ούτε ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου αυτή ήρθε 5 μήνες μετά όταν σε πρωτοπηρα στην αγκαλιά μου.Η αδερφή σου αποφάσισε να γίνει άγγελος ο φύλακας άγγελος σου κ εσύ αποφάσισες να μείνεις κ να παλέψεις κ τα κατάφερες! Ήθελες να ζήσεις κ μας το εδειχνες κάθε μέρα είχες πολύ πείσμα κ ακόμα έχεις μας έδινες δύναμη αντί να σου δινουμε εμεις! Σ ευχαριστώ που μπήκες στη ζωή μας τόσο γρήγορα Σ ευχαριστώ που με έκανες καλύτερο άνθρωπο Σ ευχαριστώ που εκεί στο μικρό σαλονάκι της αναμονής γνώρισα ανθρώπους άξιους με υπομονή κ χτίσαμε γερά θεμέλια για φιλίες μιας ζωής μαζι κ στο μπαλκονακι του 3ου μοιραζόμασταν την αγωνία κ τις ανησυχίες μας για τα μωρά μας γιατί έτσι τα βλέπαμε όλα σαν δικά μας! Να ευχαριστήσω πέρα απο τους γιατρούς μας που ήταν πάντα δίπλα σου κ διπλά μας ο καθενας με τον τρόπο του τους έχουμε όλους στην καρδιά μας κ τα κορίτσια που σε μεγάλωσαν κ σε πρόσεχαν η ΜΕΝΝ Ρίου ήταν η πρώτη σου οικογενεια κ θα ειμαι για πάντα ευγνώμων σε αυτούς τους ανθρώπους! Να ζήσεις Διαμάντι μου! 

Βάσω μας η ιστορία σας είναι απίστευτη! Ειλικρινά σε θαυμάζω πολύ τόσο για το κουράγιο όσο και για τη δύναμη της συγχώρεσης που έχεις.

Και εγώ θυμάμαι να έχω μπει από τις πρώτες μέρες εδώ και να διαβάζω την ιστορία σου. Τότε ήταν που κατάλαβα γιατί οι πιο παλιές του φόρουμ ευχόμαστε για τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Να ξέρεις ότι η ιστορία σας είναι φάρος κουράγιου γιατί κάθε φορά που με τα θέματά της εγκυμοσύνης μου υπήρχε ο φόβος να είναι προωρούλης, έλεγα στον ευατό μου πως δεν έγινε και κάτι γιατί εσείς τα καταφέρατε. Ζήσαμε τελικά στη ΜΕΝΝ μόνο 1.5 μέρα και αυτό που έχω να πω είναι ότι την ένιωσα παράδεισο κ κόλαση μαζί.

Να σας ζήσει και να μας λες τα κατορθώματά της!

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2019 at 3:46 ΠΜ, happysmile είπε:

Βασουλα μου δεν σε ξερω εχουμε μιλησει καποιες φορες αλλα θελω να σου πω οτι εισαι αξια κ ΠΑΛΙΚΑΡΙ εχει γριπη το μωρο μου τεσσαρων μηνων κ ειμαι χαλια ντρεπομαι που το γραφω γτ ξερω οτι ακουγομαι παραλογη αλλα έτσι ειναι ο χαρακτηρας μου!ευχομαι τον λεβεντη σου γτ λεβεντης ειναι το μωρο σου να ναι χιλιοχρονος να χει παντα αγαπη κ ευτυχια κ ολα τα καλα ενα του δακρυ να γινεται 100γελια κ επειδη ειμαι απο ροδο μρ την πρωτη ευκαιρια θα σας αναψω κερακι στην Παναγια Τσαμπικα να σας εχει παντα καλα!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

20 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Στις 18/11 κ ενω πηγαινα στο νοσοκομειο με προωρες συσπασεις τοκετου μεσα στο αμαξι μπηκα να γραψω τις εξελιξεις στα κοριτσια επεσα πανω σε δημοσιευση σου διαβαζω το μηνυμα σου φωναχτα διπλα ο αντρας μου οδηγει κ μ λεει δεν θελω να ακουσω λυπαμαι στεναχωριεμαι,τοτε σκεφτηκα ποσο αχαριστη ειμαι κ οτι στις 34 εβδομαδες να γεννουσα κατα πασα πιθανοτητα το μωρακι μ να ηταν καλα! Ποσο δυναμη μ εδωσες αθελα σου να ξερες! Να ειναι το Διαμαντι σου παντα γερο κ η αδερφουλα της θα σας προσεχει απο ψηλα! Ειστε μαχητριες στο εχω ξαναπει! Χρονια σας πολλα με ολη την σημασια των λεξεων!!!:wub:

σ ευχαριστω πολύ βαλεντινα μου για ολα! Έστω κ λίγη δύναμη να σου έδωσα με κάνει πολύ χαρούμενη!

19 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Βάσω μας η ιστορία σας είναι απίστευτη! Ειλικρινά σε θαυμάζω πολύ τόσο για το κουράγιο όσο και για τη δύναμη της συγχώρεσης που έχεις.

Και εγώ θυμάμαι να έχω μπει από τις πρώτες μέρες εδώ και να διαβάζω την ιστορία σου. Τότε ήταν που κατάλαβα γιατί οι πιο παλιές του φόρουμ ευχόμαστε για τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Να ξέρεις ότι η ιστορία σας είναι φάρος κουράγιου γιατί κάθε φορά που με τα θέματά της εγκυμοσύνης μου υπήρχε ο φόβος να είναι προωρούλης, έλεγα στον ευατό μου πως δεν έγινε και κάτι γιατί εσείς τα καταφέρατε. Ζήσαμε τελικά στη ΜΕΝΝ μόνο 1.5 μέρα και αυτό που έχω να πω είναι ότι την ένιωσα παράδεισο κ κόλαση μαζί.

Να σας ζήσει και να μας λες τα κατορθώματά της!

Ευχαριστώ πολύ!Πιο πολύ γι αυτό ανοιξα αυτό το θέμα για να παίρνουν κουράγιο κ αλλοι γονεις η ΜΕΝΝ είναι δύσκολο κομμάτι έστω κ για μια μέρα αφού τα κατάφεραν εμείς μπορούν κ αλλα παιδάκια θέλει υπομονή δύναμη κ πίστη στα μωρά μας!! Σας ευχαριστώ κ πάλι όλες για τη στήριξή από την πρώτη στιγμή κ από την εγκυμοσύνη μου ακόμα οι πιο παλιές ξέρουν μαζί περάσαμε όλες τις δυσκολίες κ το μόνο που δεν ήθελα τότε ήταν να σας επηρεάσει η δική μου περίπτωση γιατί όλες κοντευατε τότε να φτάσετε στο τέλος κ χαιρόμουν τόσο πολύ κάθε φορά που πήγαιναν όλα καλά σε σας!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2019 at 2:45 ΠΜ, Vasoth. είπε:

Πέρασε ένας χρόνος...

Όλα έγιναν τόσο γρήγορα δε σας είδα δε σας άκουσα δε σας πήρα αγκαλια ούτε καν άκουσα το πρώτο σας κλάμα. Σας έβαλαν στα μαγικά κουτιά κ εγώ έμεινα πίσω με αδεια κοιλιά κ με μια άδεια αγκαλιά.τίποτα Δ πήγε όπως ονειρευόμουν ούτε ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου αυτή ήρθε 5 μήνες μετά όταν σε πρωτοπηρα στην αγκαλιά μου.Η αδερφή σου αποφάσισε να γίνει άγγελος ο φύλακας άγγελος σου κ εσύ αποφάσισες να μείνεις κ να παλέψεις κ τα κατάφερες! Ήθελες να ζήσεις κ μας το εδειχνες κάθε μέρα είχες πολύ πείσμα κ ακόμα έχεις μας έδινες δύναμη αντί να σου δινουμε εμεις! Σ ευχαριστώ που μπήκες στη ζωή μας τόσο γρήγορα Σ ευχαριστώ που με έκανες καλύτερο άνθρωπο Σ ευχαριστώ που εκεί στο μικρό σαλονάκι της αναμονής γνώρισα ανθρώπους άξιους με υπομονή κ χτίσαμε γερά θεμέλια για φιλίες μιας ζωής μαζι κ στο μπαλκονακι του 3ου μοιραζόμασταν την αγωνία κ τις ανησυχίες μας για τα μωρά μας γιατί έτσι τα βλέπαμε όλα σαν δικά μας! Να ευχαριστήσω πέρα απο τους γιατρούς μας που ήταν πάντα δίπλα σου κ διπλά μας ο καθενας με τον τρόπο του τους έχουμε όλους στην καρδιά μας κ τα κορίτσια που σε μεγάλωσαν κ σε πρόσεχαν η ΜΕΝΝ Ρίου ήταν η πρώτη σου οικογενεια κ θα ειμαι για πάντα ευγνώμων σε αυτούς τους ανθρώπους! Να ζήσεις Διαμάντι μου! 

Χιλιοχρονηηη!!! Τρέχουν τα μάτια μου! Βάσω ρουφιξε τη παντού τη σκατουλα σου! Με συγκινησε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, island1 είπε:

Χιλιοχρονηηη!!! Τρέχουν τα μάτια μου! Βάσω ρουφιξε τη παντού τη σκατουλα σου! Με συγκινησε

Το έκανα ήδη χαχα!! Όταν έρθουμε πάλι ξέρεις που θα μιλήσουμε να σας δούμε

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Το έκανα ήδη χαχα!! Όταν έρθουμε πάλι ξέρεις που θα μιλήσουμε να σας δούμε

Το περιμένουμε οοοοολοιιιιιι κι η μικρή μας θέλει να δει τη μπέμπα.Της έλεγα τότε ότι η κυρία Βάσω έχει ένα μωράκι να της προσέχουν κ όταν το πάρει σπίτι θα το δούμε κι ακόμα το θύμα;ται όταν πάμε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ειμαι πολύ χαρούμενη σήμερα είχαμε αναπτυξιολογο κ μας βρήκε πάρα πολύ καλά για τη διορθωμενη μας ηλικία που ειναι 9 μηνων δε χρειαζόμαστε φυσικοθεραπειες ούτε χρειάζεται να κάνουμε μαγνητική εγκεφάλου πάει πολύ καλά κ όπως την ειδε τον γεναρη μας ειπε θα φυγει. μέχρι τελος Φεβρουάριου που θα κλείναμε χρόνο κανονικα θα περπατάει μόνη της μας είπε η αντίληψη της ειναι πολύ καλή λιγο πίσω στα μπαμπαλισματα είμαστε αλλά θα μας ξαναδεί δεν τον ανυσηχει προς το παρον κ δε δείχνει σημάδια αυτισμού μας ειπε τι παιχνίδια να πάρουμε τώρα κ τι να της κάνουμε για την ηλικία της αυτά τα νέα μας 

  • Μου αρέσει 9

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να μην περάσετε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ το κατώφλι της ΜΕΘ.

την έχω φάει με το κουτάλι μαζί με το αγγελούδι μου.

ο θεός να έχει καλά την κούκλα σου και όλα θα ξεπεραστούν .

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 25/11/2019 at 8:05 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Κορίτσια ειμαι πολύ χαρούμενη σήμερα είχαμε αναπτυξιολογο κ μας βρήκε πάρα πολύ καλά για τη διορθωμενη μας ηλικία που ειναι 9 μηνων δε χρειαζόμαστε φυσικοθεραπειες ούτε χρειάζεται να κάνουμε μαγνητική εγκεφάλου πάει πολύ καλά κ όπως την ειδε τον γεναρη μας ειπε θα φυγει. μέχρι τελος Φεβρουάριου που θα κλείναμε χρόνο κανονικα θα περπατάει μόνη της μας είπε η αντίληψη της ειναι πολύ καλή λιγο πίσω στα μπαμπαλισματα είμαστε αλλά θα μας ξαναδεί δεν τον ανυσηχει προς το παρον κ δε δείχνει σημάδια αυτισμού μας ειπε τι παιχνίδια να πάρουμε τώρα κ τι να της κάνουμε για την ηλικία της αυτά τα νέα μας 

Πόσο πολύ χάρηκα μπράβο σας βρε κορίτσια είναι υπέροχα τα νέα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...