Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εμβρυμεταφορά Μάρτη και αναμονή χοριακής


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ευχομαι σε ολες μας να γινει το θαυμα το συντομοτερο!! 

  Ειμαι 26 χρονων και ζω Γερμανια  τωρα  εκανα  την δευτερη προσπαθεια και εμβρυομεταφορα 4/3 και 18/3 θα παω για Β Χοριακη! Ποιες απο εσας ειχε θετικο αποτελεσμα και τι συμπτωματα;; Ελπιζω να με βοηθησετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope2019 είπε:

Γεια σας κοριτσια ευχομαι σε ολες μας να γινει το θαυμα το συντομοτερο!! 

  Ειμαι 26 χρονων και ζω Γερμανια  τωρα  εκανα  την δευτερη προσπαθεια και εμβρυομεταφορα 4/3 και 18/3 θα παω για Β Χοριακη! Ποιες απο εσας ειχε θετικο αποτελεσμα και τι συμπτωματα;; Ελπιζω να με βοηθησετε

Καλημερα κοριτσι μου καλα αποτελρσματα!!μη ψαχνεις για συμπτωματα με τοσα φαρμακα που παιρνουμε εγω ειχα θετικο αποτελεσμα χωρις κανενα συμπτωμα εγκυμοσύνης ολα ειναι σχετικα αν θες μπες στην ενοτητα καφε εξωσωματικης να περασουν πιο ευκολα οι μερες με τα κοριτσια εκει!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 είπε:

Ευχαριστω πολυ @Vasoth. Να εισαι καλα !!! Αλλες 2 ημερες μου μεινανε ανησυχω πολυ γτ εχω τους ιδιοιυς πονους με την προηγουμενη αρνητικη χοριακη!! 

Καταλαβαινω την αγωνια σου αλλα να σκεφτεσαι οτι καθε φορα ειναι διαφορετικη σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ να εχεις μια τεραστια χοριακη!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 είπε:

Ευχαριστω πολυ @Vasoth. Να εισαι καλα !!! Αλλες 2 ημερες μου μεινανε ανησυχω πολυ γτ εχω τους ιδιοιυς πονους με την προηγουμενη αρνητικη χοριακη!! 

Καλησπέρα κορίτσι έλα να μας βρεις στο καφέ εξωσωματικής.. κι εγώ στην 9η ημέρα είμαι μετά την εμβρυομεταφορα... τι πόνους έχεις δηλαδή? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/3/2019 at 1:03 ΜΜ, Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσι μου καλα αποτελρσματα!!μη ψαχνεις για συμπτωματα με τοσα φαρμακα που παιρνουμε εγω ειχα θετικο αποτελεσμα χωρις κανενα συμπτωμα εγκυμοσύνης ολα ειναι σχετικα αν θες μπες στην ενοτητα καφε εξωσωματικης να περασουν πιο ευκολα οι μερες με τα κοριτσια εκει!

καλημερα! σημερα ειναι η μερα της χοριακης σου εε;; Καλα αποτελεσματα!

εγω εκανα την εμβρυονμεταφορα 4 μερες μετα απο σενα & μ ειπε για την Τεταρτη την εξεταση.. Μακαρι να σου πανε ολα καλα να μας δωσεις & εμας απο δω κουραγιο! Ειχες καποιο συμπτωμα; γτ εγω οχι, καποιες φορες μονο ειχα κραμπες περιοδου αλλα & παλι οχι τοσο πολυ, μπορει να ειναι & απο τα τοοοοοοοσα φαρμακα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Elianna24|12 

  Καλημερααα τωρα παω για τη Χοριακη την 14η μέρα απο συμπτωματα και γω πονους περιοδου, λιγο πρησμενο συηθος και λιγο υπολευκα χρωματα αλλα την 12η μερα!! Απο χθες μεχρι τωρα ζεσταινομαι αφαναταστα δεν ξερω τι να υποθεσω γτ ειναι η 2 η μου προσπαθεια στην 1 ειχα πρσηεμνοια κοιλια και πονους και ζεσταινομουν την 1 εβδομαδα μετα οχι !! Αχ πολλες λεπτομερειες τι να πω 

Καλη επιτυχια!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...