Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, nairobi είπε:

καλημέρα κορίτσια!! Πέρασα ένα δύσκολο βράδυ... δεν μπόρεσα να κοιμηθώ από τον πόνο στη μέση! Επίσης είχα τυμπανισμό ένα απίστευτο φούσκωμα δεν ήξερα τι να κάνω!! Και το έντερο δεν είχε καθόλου κινητικότητα είπα θα σκάσω!! Είχατε τέτοιο σύμπτωμα; Δεν μπορώ να μιλήσω με τον γιατρό σήμερα γιατί είναι εκτός!  Θα με φάει η αγωνία!! 

Αυτό με το φούσκωμα το είχα κι Εγω, σαν έγκυος 6 μηνών! Δεν ξερω τι είναι, υποχώρησε μετά από 2 μερες! Ένιωθα τόσο βαριά, δεν ήξερα πού να βάλω την κοιλιά μου!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Cupcake είπε:

Με φυσιολογικό τροπο, είμαι 1 χρόνο παντρεμένη και για το πρώτο 6μηνο δεν προσπαθούσαμε για ιατρικούς λόγους.  Ξεκινάνε Ιανουάριο, μένω Φεβρουάριο, αποβαλλω Μάρτιο, απόξεση και 1η προσπάθεια παλι τωρα

Καλή επιτυχία και καλοστερεωμένη σου εύχομαι από καρδιας♡♡

10 μέρες ακομηηη πως θα σντεξω;;;;;

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Κορίτσια ερώτηση... 20η μέρα σήμερα με έντονες ζαλάδες και αναγούλες! Είναι δυνατόν τόσο νωρίς;; κι εκεί που λέω στον εαυτό μου ότι είμαι κατα φαντασίαν το απόγευμα πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα είχα έντονο κόκκινο!! Τα τσιμπήματα συνεχίζονται!! Πότε μπορώ να κάνω χοριακή; πρέπει να έχω καθυστέρηση;; 

@Annie4 Συγχαρητήρια!! Με το καλό εύχομαι!!! ❤

Σε ευχαριστώ αγάπη μου! Πόσες μερες μετα την ωορρηξία εισαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Να μπω στην παρεα σας μηπως με φερετε γουρι?Ειμαι 34 ετων και ο συζυγος 38,προσπαθουμε εδω και 4μιση χρονια,εχουμε 6 αποβολες ολες οι εξετασεις μας πεντακαθαρες και ολοι οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα.Μακαρι ο Θεουλης να μας ευλογησει και εμας..

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας !είμαι κ εγώ νεο μέλος κ μιας κ έχω μπει σε mood δεύτερου παιδιού είπα να χωθώ κ εγώ!δεν έχουμε ξεκινήσει καν εντατικές προσπαθειες,μια φορά μόνο κάναμε ελεύθερα πάνω στην τρέλα μας κ αυτό τον προηγούμενο μήνα,που έτυχε να κ ηταν στις μεσαίες μέρες μου κ ενώ ήμουν σίγουρη (κ ακόμα πιστεύω δλδ) ότι τόσο εύκολα δεν παίζει να γίνε με τη μια παρατήρησα εδώ κ κάτι μέρες φλέβες στη θηλή που δε θυμαμαι να το χα άλλες φορές...τι να πω..ειδωμεν!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lujan είπε:

Γεια σας !είμαι κ εγώ νεο μέλος κ μιας κ έχω μπει σε mood δεύτερου παιδιού είπα να χωθώ κ εγώ!δεν έχουμε ξεκινήσει καν εντατικές προσπαθειες,μια φορά μόνο κάναμε ελεύθερα πάνω στην τρέλα μας κ αυτό τον προηγούμενο μήνα,που έτυχε να κ ηταν στις μεσαίες μέρες μου κ ενώ ήμουν σίγουρη (κ ακόμα πιστεύω δλδ) ότι τόσο εύκολα δεν παίζει να γίνε με τη μια παρατήρησα εδώ κ κάτι μέρες φλέβες στη θηλή που δε θυμαμαι να το χα άλλες φορές...τι να πω..ειδωμεν!

Καλώς ήρθες και Καλή επιτυχία γλυκιά μου♡♡

Just now, Sanel067 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Να μπω στην παρεα σας μηπως με φερετε γουρι?Ειμαι 34 ετων και ο συζυγος 38,προσπαθουμε εδω και 4μιση χρονια,εχουμε 6 αποβολες ολες οι εξετασεις μας πεντακαθαρες και ολοι οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα.Μακαρι ο Θεουλης να μας ευλογησει και εμας..

Εξέταση για αντιπατρικά κάνατε κοριτσάκι μου; Καλώς ήρθες και μακάρι να σου φέρει γούρι η παρέα μας♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Να μπω στην παρεα σας μηπως με φερετε γουρι?Ειμαι 34 ετων και ο συζυγος 38,προσπαθουμε εδω και 4μιση χρονια,εχουμε 6 αποβολες ολες οι εξετασεις μας πεντακαθαρες και ολοι οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα.Μακαρι ο Θεουλης να μας ευλογησει και εμας..

Καλώς ήρθες!! Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

Just now, Lujan είπε:

Γεια σας !είμαι κ εγώ νεο μέλος κ μιας κ έχω μπει σε mood δεύτερου παιδιού είπα να χωθώ κ εγώ!δεν έχουμε ξεκινήσει καν εντατικές προσπαθειες,μια φορά μόνο κάναμε ελεύθερα πάνω στην τρέλα μας κ αυτό τον προηγούμενο μήνα,που έτυχε να κ ηταν στις μεσαίες μέρες μου κ ενώ ήμουν σίγουρη (κ ακόμα πιστεύω δλδ) ότι τόσο εύκολα δεν παίζει να γίνε με τη μια παρατήρησα εδώ κ κάτι μέρες φλέβες στη θηλή που δε θυμαμαι να το χα άλλες φορές...τι να πω..ειδωμεν!

Καλώς την!! Καλή επιτυχία εύχομαι!!! :)


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

@nairobi έχουμε κανένα νέο;

μίλησα με τον γιατρό ... μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα να ηρεμήσω και να το δούμε σε μια εβδομάδα γιατί και χοριακή να κάνω δεν θα καταλάβουμε και πολλά!! οπότε περιμένω.... 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nairobi είπε:

μίλησα με τον γιατρό ... μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα να ηρεμήσω και να το δούμε σε μια εβδομάδα γιατί και χοριακή να κάνω δεν θα καταλάβουμε και πολλά!! οπότε περιμένω.... 

Μαζί μαζί και γω σε μια εβδομάδα θα κάνω χωρική αλλά σήμερα έχω πόνους στο στήθος κ στην κοιλίτσα ίδωμεν..♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Μαζί μαζί και γω σε μια εβδομάδα θα κάνω χωρική αλλά σήμερα έχω πόνους στο στήθος κ στην κοιλίτσα ίδωμεν..♡♡

κι εμένα τα πονάκια συνεχίζονται!! Ηρεμία να περάσουν οι μέρες!!! Μακάρι κορίτσι μου μακάρι!!!! <3 <3  

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλώς ήρθες και Καλή επιτυχία γλυκιά μου♡♡

Εξέταση για αντιπατρικά κάνατε κοριτσάκι μου; Καλώς ήρθες και μακάρι να σου φέρει γούρι η παρέα μας♡♡

Δεν την καναμε γιατι η αιματολογος δεν τη δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

Δεν την καναμε γιατι η αιματολογος δεν τη δεχεται.

Τι σημαίνει δεν την δεχεται;;;;; 

Πήρατε άλλη γνώμη; μετά από τόσες αποβολές καρδιά μου γιατι να παιδευεστε; τουλάχιστον ψάξτε το..

Μην σε τρομάζει η λέξη.. με ένα εμβόλιο διορθώνεται και μετά θα έχεις μια τελειομηνη κύηση..♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...