Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Τι σημαίνει δεν την δεχεται;;;;; 

Πήρατε άλλη γνώμη; μετά από τόσες αποβολές καρδιά μου γιατι να παιδευεστε; τουλάχιστον ψάξτε το..

Μην σε τρομάζει η λέξη.. με ένα εμβόλιο διορθώνεται και μετά θα έχεις μια τελειομηνη κύηση..♡

Εχω κανει 2 φορες εξεταση για τα ΝΚ και ολα ειναι οκ.Τα αντιπατρικα εδω θεσσαλονικη σε οσους εχω παει δεν τα δεχονται οπως επισης και στο εξωτερικο.Εδω θεσσαλονικη υπαρχει ενας ανοσολογος ο οποιος τα κανει και παιρνει περιπου 450 για καθε εμβολιο και μιλαμε για 5 εμβολια.Εχω γυρισει γεννετιστες εμβρυολογους ενδοκρινολογους μην πω ποσους γυναικολογους και ολοι δεν γνωριζουν τι ακριβως μας συμβαινει.Δεν υπαρχει εξεταση που να μην καναμε,οι μοναδικες που δεν εκανα ειναι τα αντιπατρικα και η εξεταση του Νικα.Ε οχι ρε κοριτσια συγγνωμη αλλα πειραματοζωο δεν θα γινω κανοντας πειραματα χωρις να ειναι εγκυρα 100%.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sanel067 είπε:

Εχω κανει 2 φορες εξεταση για τα ΝΚ και ολα ειναι οκ.Τα αντιπατρικα εδω θεσσαλονικη σε οσους εχω παει δεν τα δεχονται οπως επισης και στο εξωτερικο.Εδω θεσσαλονικη υπαρχει ενας ανοσολογος ο οποιος τα κανει και παιρνει περιπου 450 για καθε εμβολιο και μιλαμε για 5 εμβολια.Εχω γυρισει γεννετιστες εμβρυολογους ενδοκρινολογους μην πω ποσους γυναικολογους και ολοι δεν γνωριζουν τι ακριβως μας συμβαινει.Δεν υπαρχει εξεταση που να μην καναμε,οι μοναδικες που δεν εκανα ειναι τα αντιπατρικα και η εξεταση του Νικα.Ε οχι ρε κοριτσια συγγνωμη αλλα πειραματοζωο δεν θα γινω κανοντας πειραματα χωρις να ειναι εγκυρα 100%.

Καρδιά μου Καλημέρα.. 

Όταν λες πειραματοζωο; πριν 17 χρόνια έκανε μια αποβολή η θεία μου κ της έκαναν εμβόλιο με το αίμα του άντρα της κ η επόμενη εγκυμοσύνη πήγε τέλεια.. σε παρακαλώ πραγματικά ψάξτε.. στο Ιασώ είναι αυτή η γιατρός θα μάθω το όνομα της κ θα στο γράψω...


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καρδιά μου Καλημέρα.. 

Όταν λες πειραματοζωο; πριν 17 χρόνια έκανε μια αποβολή η θεία μου κ της έκαναν εμβόλιο με το αίμα του άντρα της κ η επόμενη εγκυμοσύνη πήγε τέλεια.. σε παρακαλώ πραγματικά ψάξτε.. στο Ιασώ είναι αυτή η γιατρός θα μάθω το όνομα της κ θα στο γράψω...

Σιγουρα η θεια σου μπορει να τα καταφερε αλλα στο εξωτερικο τα εχουν απαγορευσει κατηγορηματικα.Δεν μπορω να παω κοντρα εγω..αν θελει Ο Θεος να το δωσει θα το δωσει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

Σιγουρα η θεια σου μπορει να τα καταφερε αλλα στο εξωτερικο τα εχουν απαγορευσει κατηγορηματικα.Δεν μπορω να παω κοντρα εγω..αν θελει Ο Θεος να το δωσει θα το δωσει..

 Εσύ ξέρεις καλύτερα...Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσακι μου..και βέβαια ο θεός θα στο δώσει♡♡

  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας..είχα γράψει κ χθες ένα σχετικό μήνυμα ότι ειχα μια επαφή ελεύθερα τον προηγούμενο μήνα κ ότι αν κ δύσκολο τόσο εύκολα περίμενα να δω αν τυχόν έγινε κάνα θαύμα.δεν είχα κανένα σύμπτωμα πέρα από πρησμένο στήθος π οκ το χω κ όταν περιμένω περίοδο.το μόνο περίεργο π είχα δει είναι κάτι φλέβες στη θηλή π δε το χα ξαναδεί .όμως σήμερα πήγα τουαλέτα κ όταν ακουπιστηκα είχα κάτι ροζ υγρά ..όχι αίμα αλλά ήταν αυτά τα απαλά ροζ..δε ξέρω αν είναι περίοδος γιατί περιμένω σε δύο μέρες..αλλά πάντα καταλαβαίνω όταν Μ ερχεται γιατί πονάω πολύ.τωρα δε το κατάλαβα απλά είδα τα ροζ...ξέρετε κάτι ?γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα τέτοιο για την ακρίβεια δεν είχα κανένα σύμπτωμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lujan είπε:

Κορίτσια γεια σας..είχα γράψει κ χθες ένα σχετικό μήνυμα ότι ειχα μια επαφή ελεύθερα τον προηγούμενο μήνα κ ότι αν κ δύσκολο τόσο εύκολα περίμενα να δω αν τυχόν έγινε κάνα θαύμα.δεν είχα κανένα σύμπτωμα πέρα από πρησμένο στήθος π οκ το χω κ όταν περιμένω περίοδο.το μόνο περίεργο π είχα δει είναι κάτι φλέβες στη θηλή π δε το χα ξαναδεί .όμως σήμερα πήγα τουαλέτα κ όταν ακουπιστηκα είχα κάτι ροζ υγρά ..όχι αίμα αλλά ήταν αυτά τα απαλά ροζ..δε ξέρω αν είναι περίοδος γιατί περιμένω σε δύο μέρες..αλλά πάντα καταλαβαίνω όταν Μ ερχεται γιατί πονάω πολύ.τωρα δε το κατάλαβα απλά είδα τα ροζ...ξέρετε κάτι ?γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα τέτοιο για την ακρίβεια δεν είχα κανένα σύμπτωμα

Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι η μια χοριακη; Εγω και στις 2 μου εγκυμοσυνες ειχα καφε ανοιχτα καφε κι ετσι ψιλιαστηκα οτι κατι συμβαινει! Επισης ειχα κανει τεστ κι εγω 2 μερες πριν την αναμενομενη κι εδειξε! Καλη επιτυχια σου ευχομαι!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι η μια χοριακη; Εγω και στις 2 μου εγκυμοσυνες ειχα καφε ανοιχτα καφε κι ετσι ψιλιαστηκα οτι κατι συμβαινει! Επισης ειχα κανει τεστ κι εγω 2 μερες πριν την αναμενομενη κι εδειξε! Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Πολύ νωρίς Μ φαίνεται.εδω στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα χοριακη με μια μέρα καθυστέρηση κ βγήκε αρνητικη..τέσσερις μέρες μετά κάνω τεστ κ θετικό!οπότε δεν εμπιστεύομαι ούτε τεστ ούτε χοριακες αν δεν έχουν περάσει κάποιες μέρες από την αναμενόμενη μέρα περιόδου..απλά συμβαίνει αυτό με τα ροζ?εμένα δεν ει άι καφέ..είναι ροζ..μπορεί να ναι κ περίοδος τι να πω δε ξέρω ...αμαααν όλο αγχηη:? σ ευχαριστω όμως για την άμεση ανταπόκριση8)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lujan είπε:

Πολύ νωρίς Μ φαίνεται.εδω στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα χοριακη με μια μέρα καθυστέρηση κ βγήκε αρνητικη..τέσσερις μέρες μετά κάνω τεστ κ θετικό!οπότε δεν εμπιστεύομαι ούτε τεστ ούτε χοριακες αν δεν έχουν περάσει κάποιες μέρες από την αναμενόμενη μέρα περιόδου..απλά συμβαίνει αυτό με τα ροζ?εμένα δεν ει άι καφέ..είναι ροζ..μπορεί να ναι κ περίοδος τι να πω δε ξέρω ...αμαααν όλο αγχηη:? σ ευχαριστω όμως για την άμεση ανταπόκριση8)

Υπομονη κοριτσι μου! Ο,τι ειναι να γινει θα γινει! Μην αγχωνεσαι...σε λιγες μερες θα ξερεις σιγουρα! Μπορει στην πρωτη εγκυμοσυνη να ειχες καθυστερημενη συλληψη!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φούφη είπε:

 Εσύ ξέρεις καλύτερα...Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσακι μου..και βέβαια ο θεός θα στο δώσει♡♡

Πραγματικά σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου,ειχες ολη την καλη διαθεση να με βοηθησεις και το εκτιμω πολυ!Μακαρι ενα θαυμα περιμενω και εγω απο Την Παναγιτσα μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Καλή επιτυχία και καλοστερεωμένη σου εύχομαι από καρδιας♡♡

10 μέρες ακομηηη πως θα σντεξω;;;;;

Σ ευχαριστώ πάρα πολυ!! Κάνε πράγματα  αλλα να ξεχνιέσαι. 

Εγώ θα δω αύριο τι γίνεται.  Αλλα εχω ενα προαίσθημα πώς δεν...

12 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

@capcake που χαθηκες;

Εδώ ειμαιιιι!!!Σορυ κορίτσια αλλα δουλεύω πολυ και γίνομαι και κουμπαρα μεθαυριο, οπότε καταλαβαίνετε!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κοριτσουδέλια μου πάρτε μια βαθιά ανάσα..όπου να'ναι όλες μας θα χουμε σποράκια  στην κοιλίτσα κ θα λέμε για τους υπέρηχους μας..μόνο θετική ενέργεια χρειαζόμαστε και αγάπη ώστε να τα καταφέρουμε.. βάλτε κ λίγο τρέλα για να περνάνε οι μέρες πιο εύκολα ♡♡♡

Just now, Myrtoulita είπε:

Υπομονη κοριτσι μου! Ο,τι ειναι να γινει θα γινει! Μην αγχωνεσαι...σε λιγες μερες θα ξερεις σιγουρα! Μπορει στην πρωτη εγκυμοσυνη να ειχες καθυστερημενη συλληψη!

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική υπομονή και θα θα γινουν ♡♡

Just now, Cupcake είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολυ!! Κάνε πράγματα  αλλα να ξεχνιέσαι. 

Εγώ θα δω αύριο τι γίνεται.  Αλλα εχω ενα προαίσθημα πώς δεν...

Εδώ ειμαιιιι!!!Σορυ κορίτσια αλλα δουλεύω πολυ και γίνομαι και κουμπαρα μεθαυριο, οπότε καταλαβαίνετε!!!!

Δεν θέλω πεσιμισμούς όλα καλά θα πάνε και αν δεν πάνε θα τα πάμε εμείς διακοπές με το έτσι θέλω ;)

  • Μου αρέσει 3

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Δεν περνάνε οι ώρες γρρρρρρρ

Για μένα πέρασαν πολυ γρηγορα, πηγα για πλύσιμο τ αμαξι, πλήρωσα λογαριασμούς, δοκίμασα ξανά το φορεμα για μεθαυριο, διαπίστωσα ελάττωμα, έπαθα εγκεφαλικό και προσπαθώ να συνέλθω και να σκεφτώ πώς θα τα κάνω λαμπογυαλο αυριο που θα τους το παω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Για μένα πέρασαν πολυ γρηγορα, πηγα για πλύσιμο τ αμαξι, πλήρωσα λογαριασμούς, δοκίμασα ξανά το φορεμα για μεθαυριο, διαπίστωσα ελάττωμα, έπαθα εγκεφαλικό και προσπαθώ να συνέλθω και να σκεφτώ πώς θα τα κάνω λαμπογυαλο αυριο που θα τους το παω

Ωχχχχχ έλα ηρεμία θα στο αλλάξουν η θα βρεις καλύτεροοοοο


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Για μένα πέρασαν πολυ γρηγορα, πηγα για πλύσιμο τ αμαξι, πλήρωσα λογαριασμούς, δοκίμασα ξανά το φορεμα για μεθαυριο, διαπίστωσα ελάττωμα, έπαθα εγκεφαλικό και προσπαθώ να συνέλθω και να σκεφτώ πώς θα τα κάνω λαμπογυαλο αυριο που θα τους το 

2 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Λοιπόν κοριτσουδέλια μου πάρτε μια βαθιά ανάσα..όπου να'ναι όλες μας θα χουμε σποράκια  στην κοιλίτσα κ θα λέμε για τους υπέρηχους μας..μόνο θετική ενέργεια χρειαζόμαστε και αγάπη ώστε να τα καταφέρουμε.. βάλτε κ λίγο τρέλα για να περνάνε οι μέρες πιο εύκολα ♡♡♡

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική υπομονή και θα θα γινουν ♡♡

Δεν θέλω πεσιμισμούς όλα καλά θα πάνε και αν δεν πάνε θα τα πάμε εμείς διακοπές με το έτσι θέλω ;)

Ελπίζω, αλλά μ έχει πιάσει αυτος ο πονοκέφαλος που έχω όταν αδιαθετω Και πονακια χαμηλά. Ουφ, τέλος πάντων, μια μέρα μακρια είναι το αυριο κι έτσι όπως θα τρέχω κιολας Ούτε που θα μου φανει

 

Μεθαύριο είναι ο γάμος! Τέλος πάντων, θα πάω αύριο και ο τι γινει! Τι κεφάλι μου πάει να σπάσει Όπως όταν αδιαθετω Και αυτό δε μ αρέσει καθολου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...