Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Owl-1 είπε:

Ότι είναι νωρίς ακόμη!! Και περιμένουμε την Παρασκευή!!! 

Στεναχωρεθηκααα και απογοητεύτηκα Αλλά ελπίζω στην παναγιτσα♡♡

Just now, gmnth03 είπε:

εμενα το πρεντικτορ και με καθυστερηση , και παλι δεν μου ειχε δειξει

Λες να μν το πιστέψω;;;


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη είπε:

Έκανα σήμερα πρεντικτορ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη καθυστέρηση ΑΡΝΗΤΙΚΟ τι να πιστεψουμε τώρα;

Οντως ειναι παρα πολυ νωρις και ειδικα για τεστ φαρμακειου! Περιμενε μεχρι Παρασκευη Σαββατο και κανε μια χοριακη η ενα τεστ πιο ευαισθητο!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Στεναχωρεθηκααα και απογοητεύτηκα Αλλά ελπίζω στην παναγιτσα♡♡

Λες να μν το πιστέψω;;;

μπα οχι !!! μονο στη παναγιτσα ! και να λες οτι ειναι για καλο μου !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Οντως ειναι παρα πολυ νωρις και ειδικα για τεστ φαρμακειου! Περιμενε μεχρι Παρασκευη Σαββατο και κανε μια χοριακη η ενα τεστ πιο ευαισθητο!

Μυρτούλι μου Ναι αυτό θα κάνω...♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Στεναχωρεθηκααα και απογοητεύτηκα Αλλά ελπίζω στην παναγιτσα♡♡

Λες να μν το πιστέψω;;;

Σε καταλαβαίνω αλλά ήταν πολύ νωρίς αλήθεια και όντως δεν έχω ακούσει τα καλύτερα με τα πρεντικτορ( στην κολλητή μου τα συγκεκριμένα με χοριακη 370 έδειχναν αρνητικό) (καλύτερα ένα clear blue γιατί σε κόβω να ξανακάνεις νωρίτερα χαχα)η μία χοριακη κατευθείαν που έτσι κι αλλιώς πρέπει να κάνεις την Παρασκευή!! Είμαι αισιόδοξη όμως για εσένα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Κοριτσάκια μου..μπήκα στην δεύτερη εβδομάδα αναμονής μετά την σπερματεγχυση την Παρασκευή θα πάω για β χοριακή.. 

Συμπτωματα: από την 6η μέρα πιθανής σύλληψης 

1) πρησμένο στήθος  κ πόνος στις Ρώγες 

2) πονάκια περιόδου  2-3 φορές την ημέρα

3) ξυροδερμία

4) πρησμένη κοιλίτσα

5) ασπρο υγρό

6) υπνηλία

Πώς τα βλέπετε;

Κοριτσάκι μου περνεις προγεστερόνη???Σε ρωτάω γιατί εγώ είμαι στην τρίτη εβδομάδα σε δύο μέρες είναι κανονικά να κάνω την χωριακη....είχα ένα σκασμός συμπτώματα αλλά μου είπαν να μην δίνω σημασία γιατί τα προκαλει η προγεστερόνη...μου προκαλούσε πρήξιμο και πόνο στο στήθος (μέχρι που αναισενα ποναγα) είχα πρήξιμο στην κοιλιά και έντονη κόπωση και υπνηλία ...αααα και φυσικά πάρα πολλά λευκά υγρά(από το χάπι..είναι τα υπόλοιπα που δεν απορροφούνται από τον οργανισμό)σήμερα 12 μέρες μετά την σπερματηγχυση δεν έχω ούτε ενα συμπτώμα...τίποτα...πλήρης απώλεια... πράγματικα θα ήθελα να το έχουμε πετύχει αλλά αυτή η ξαφνική απώλεια σύμπτωματων δεν ξέρω τι είναι...όσο αφορά όλα αυτά που είχα ...μου είχαν πει δεν δίνω καμία σημασία είναι καθαρά από την ορμόνη ...τώρα θα δείξει...εσύ περνεις τίποτα???

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Κοριτσάκι μου περνεις προγεστερόνη???Σε ρωτάω γιατί εγώ είμαι στην τρίτη εβδομάδα σε δύο μέρες είναι κανονικά να κάνω την χωριακη....είχα ένα σκασμός συμπτώματα αλλά μου είπαν να μην δίνω σημασία γιατί τα προκαλει η προγεστερόνη...μου προκαλούσε πρήξιμο και πόνο στο στήθος (μέχρι που αναισενα ποναγα) είχα πρήξιμο στην κοιλιά και έντονη κόπωση και υπνηλία ...αααα και φυσικά πάρα πολλά λευκά υγρά(από το χάπι..είναι τα υπόλοιπα που δεν απορροφούνται από τον οργανισμό)σήμερα 12 μέρες μετά την σπερματηγχυση δεν έχω ούτε ενα συμπτώμα...τίποτα...πλήρης απώλεια... πράγματικα θα ήθελα να το έχουμε πετύχει αλλά αυτή η ξαφνική απώλεια σύμπτωματων δεν ξέρω τι είναι...όσο αφορά όλα αυτά που είχα ...μου είχαν πει δεν δίνω καμία σημασία είναι καθαρά από την ορμόνη ...τώρα θα δείξει...εσύ περνεις τίποτα???

 ΚΟριτσακι μου ♡♡♡Μετά την σπερματεγχυση δεν πηρα τπτ άλλο από φάρμακα...

Η οτριβιλ διάβασα πως φέρνει πολλά συμπτωματα εγκυμοσύνης...

Εμένα παραμένει ο πόνος στο στήθος και τα λευκά υγρά..ωστόσο ξεπρισηκε η κοιλιά μου και νομίζω ήταν από την ενεση το πρήξιμο.. 

 

Just now, Owl-1 είπε:

Σε καταλαβαίνω αλλά ήταν πολύ νωρίς αλήθεια και όντως δεν έχω ακούσει τα καλύτερα με τα πρεντικτορ( στην κολλητή μου τα συγκεκριμένα με χοριακη 370 έδειχναν αρνητικό) (καλύτερα ένα clear blue γιατί σε κόβω να ξανακάνεις νωρίτερα χαχα)η μία χοριακη κατευθείαν που έτσι κι αλλιώς πρέπει να κάνεις την Παρασκευή!! Είμαι αισιόδοξη όμως για εσένα!! 

Μακάρι ψυχή μου να βγει αληθινό το προαίσθημα σου και να χω θετική μοριακή Γιατί παιδευτηκα 2 χρόνια..


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

 

 

Μακάρι ψυχή μου να βγει αληθινό το προαίσθημα σου και να χω θετική μοριακή Γιατί παιδευτηκα 2 χρόνια..

Θα τα καταφέρουμε κορίτσια όλες!!

Που θα πει θα το δούμε κι εμείς τι θετικό!!

@Pagor χαρά στην υπόμονη σου που δεν έκανες τεστακι και περιμένεις χοριακη!!! Εύχομαι ένα θετικό καλό νουμερακι!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

 ΚΟριτσακι μου ♡♡♡Μετά την σπερματεγχυση δεν πηρα τπτ άλλο από φάρμακα...

Η οτριβιλ διάβασα πως φέρνει πολλά συμπτωματα εγκυμοσύνης...

Εμένα παραμένει ο πόνος στο στήθος και τα λευκά υγρά..ωστόσο ξεπρισηκε η κοιλιά μου και νομίζω ήταν από την ενεση το πρήξιμο.. 

 

Μακάρι ψυχή μου να βγει αληθινό το προαίσθημα σου και να χω θετική μοριακή Γιατί παιδευτηκα 2 χρόνια..

Ναι και εγώ την έκανα την ένεση 36ωρες πριν κάνω την σπερματηγχυση...είναι και αυτή που από μόνη της έχει πόσα σύμπτωματα γιατί είναι η ορμόνη της χωριακης...αφού εμένα μου έκαναν πλάκα στο Ρεα που πήγα για την ένεση...μου λέει αν κάνεις αύριο το πρωί τέστ εγκυμοσύνης θα βγει θετικό έλεγαν...αλλά περνώ κ την προγεστερόνη εγώ που κάνει πολλά πολλά σύμπτωματα...θα δείξει...εγώ δεν θα κάνω τεστ θα πάω μέσα στην εβδομάδα για την χωριακη... μεθαύριο κλείνω 14 μέρες από την σπερματηγχυση...άρα θα δείξει...

Just now, Owl-1 είπε:

Θα τα καταφέρουμε κορίτσια όλες!!

Που θα πει θα το δούμε κι εμείς τι θετικό!!

@Pagor χαρά στην υπόμονη σου που δεν έκανες τεστακι και περιμένεις χοριακη!!! Εύχομαι ένα θετικό καλό νουμερακι!!

Καρδούλα μου μετά από πολλά αρνητικά τέστ είπα να μην ξαναμπώ σε αυτή την διαδικασία...να σου πω αν δεν επερνα τα χάπια που θα πρέπει να τα κόψω αν είναι αρνητική η χωριακη ούτε αυτή θα έκανα τώρα θα άφηνα μια εβδομάδα για σιγουριά...απλά επειδή τα χάπια μπορεί να μου φέρουν καθυστέρηση πρέπει να είμαι σίγουρη ότι είναι αρνητικό για να τα κόψω....αχχχχχ.....θα δείξει...το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν βιάζομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagor είπε:

 

Καρδούλα μου μετά από πολλά αρνητικά τέστ είπα να μην ξαναμπώ σε αυτή την διαδικασία...να σου πω αν δεν επερνα τα χάπια που θα πρέπει να τα κόψω αν είναι αρνητική η χωριακη ούτε αυτή θα έκανα τώρα θα άφηνα μια εβδομάδα για σιγουριά...απλά επειδή τα χάπια μπορεί να μου φέρουν καθυστέρηση πρέπει να είμαι σίγουρη ότι είναι αρνητικό για να τα κόψω....αχχχχχ.....θα δείξει...το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν βιάζομαι...

Χαχαχ καλεεε θα κάνεις και θα είναι και θετικηηηη!! :x :) σε δύο μέρες που πρέπει να την κάνεις να ξέρεις τουλάχιστον αν πετυχε η οχι!! Που θα πετυχε και θα γίνεις φουσκουλα κι εσύ!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Χαχαχ καλεεε θα κάνεις και θα είναι και θετικηηηη!! :x :) σε δύο μέρες που πρέπει να την κάνεις να ξέρεις τουλάχιστον αν πετυχε η οχι!! Που θα πετυχε και θα γίνεις φουσκουλα κι εσύ!! 

Σε ευχαριστώ καρδουλα μου αλλα διχως ουτε εναν πονο πουθενα..ουτε ενα σύμπτωμα δεν νομιζω αλλα σε ευχαριστώ πολυ και ευχομαι και εσυ γρήγορα να εχεις ενα μικρο νινι μεσα σου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Κοριτσάκι μου περνεις προγεστερόνη???Σε ρωτάω γιατί εγώ είμαι στην τρίτη εβδομάδα σε δύο μέρες είναι κανονικά να κάνω την χωριακη....είχα ένα σκασμός συμπτώματα αλλά μου είπαν να μην δίνω σημασία γιατί τα προκαλει η προγεστερόνη...μου προκαλούσε πρήξιμο και πόνο στο στήθος (μέχρι που αναισενα ποναγα) είχα πρήξιμο στην κοιλιά και έντονη κόπωση και υπνηλία ...αααα και φυσικά πάρα πολλά λευκά υγρά(από το χάπι..είναι τα υπόλοιπα που δεν απορροφούνται από τον οργανισμό)σήμερα 12 μέρες μετά την σπερματηγχυση δεν έχω ούτε ενα συμπτώμα...τίποτα...πλήρης απώλεια... πράγματικα θα ήθελα να το έχουμε πετύχει αλλά αυτή η ξαφνική απώλεια σύμπτωματων δεν ξέρω τι είναι...όσο αφορά όλα αυτά που είχα ...μου είχαν πει δεν δίνω καμία σημασία είναι καθαρά από την ορμόνη ...τώρα θα δείξει...εσύ περνεις τίποτα???

Pagor  έκανες τωρα τελικα την σπερματεγχυση;; Εύχομαι σύντομα τα ευχαριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Pagor  έκανες τωρα τελικα την σπερματεγχυση;; Εύχομαι σύντομα τα ευχαριστα!!!

Ναι κοριτσακι μου ..στην αρχή λέγαμε να το πηγαίναμε για τον Σεπτέμβριο αλλά μετά το ξανασκεφτηκα και είπα να το δοκιμάσω τώρα...τι να σου πω ξέρω ότι με την πρώτη είναι πολύ δύσκολα να γίνει αλλά θα δούμε ...περιμένω τώρα σε λίγες μέρες να δω τι κάναμε ..αν και όπως με βλέπω δεν...τεσπά θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ναι κοριτσακι μου ..στην αρχή λέγαμε να το πηγαίναμε για τον Σεπτέμβριο αλλά μετά το ξανασκεφτηκα και είπα να το δοκιμάσω τώρα...τι να σου πω ξέρω ότι με την πρώτη είναι πολύ δύσκολα να γίνει αλλά θα δούμε ...περιμένω τώρα σε λίγες μέρες να δω τι κάναμε ..αν και όπως με βλέπω δεν...τεσπά θα δείξει...

Σου εύχομαι να είναι θετικό με την πρώτη!!! Να έχεις θετική σκέψη!!

Εγώ ξεκίνησα παλι τωρα τον Μάιο αλλα δεν τα καταφερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...