Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Cupcake είπε:

Σου εύχομαι να είναι θετικό με την πρώτη!!! Να έχεις θετική σκέψη!!

Εγώ ξεκίνησα παλι τωρα τον Μάιο αλλα δεν τα καταφερα

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...θα έρθει θα δεις.. αφού πιάσατε τόσο εύκολα θα έρθει πάλι γρήγορα...στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...θα έρθει θα δεις.. αφού πιάσατε τόσο εύκολα θα έρθει πάλι γρήγορα...στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Καλημέρα!! Σ ευχαριστώ πολυ! Άντε να δούμε! Πάντως αν και προσπαθούμε συνολικά 3 μήνες και αυτοί με διαλείμματα λόγω ιατρικών προβλημάτων και αποβολής, είναι πάρα πολυ ψυχοφθόρο ολο αυτο.Θελω να πάρω τα τεστ ωορρηξίας να ξέρω τι μου γίνεται και να απολαύσω το καλοκαίρι μου. 

Εύχομαι σ όσες περιμένουν αποτελέσματα αυτη τη βδομαδα να είναι μόνο θετικά!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Καλημέρα!! Σ ευχαριστώ πολυ! Άντε να δούμε! Πάντως αν και προσπαθούμε συνολικά 3 μήνες και αυτοί με διαλείμματα λόγω ιατρικών προβλημάτων και αποβολής, είναι πάρα πολυ ψυχοφθόρο ολο αυτο.Θελω να πάρω τα τεστ ωορρηξίας να ξέρω τι μου γίνεται και να απολαύσω το καλοκαίρι μου. 

Εύχομαι σ όσες περιμένουν αποτελέσματα αυτη τη βδομαδα να είναι μόνο θετικά!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...είναι πολύ...πάρε τα τεστ..αυτά θα σε ηρεμήσουν...περνά το καλοκαίρακι σου με αυτά και θα δεις ότι θα έρθει ξανά τόσο γρήγορα...το μόνο σίγουρο κοριτσακι μου...έζησες και εσύ τα άσχημα...δεν πρόλαβες να χαρείς ..σου εύχομαι να έρθει γρήγορα και να είναι μια φανταστική κ τελειωμηνη έγκυμοσυνη!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Τι έγινε κοριτσι;;;

Χαχαχα τίποτα ακόμα.. θα περιμένω αύριο να κάνω τέστ.. γιατί απο εχθές έχουν απεργία τα διαγνωστικά κ δεν μπορώ να κάνω..Και το μικροβιολογικό στην περιοχή μου απεργεί κ αυτό πφφφφ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marthakat είπε:

Χαχαχα τίποτα ακόμα.. θα περιμένω αύριο να κάνω τέστ.. γιατί απο εχθές έχουν απεργία τα διαγνωστικά κ δεν μπορώ να κάνω..Και το μικροβιολογικό στην περιοχή μου απεργεί κ αυτό πφφφφ 

Σοβαρά τωρα;;;; μέχρι ποτε;

Έλεος τι τραβάμε!!!


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Σοβαρά τωρα;;;; μέχρι ποτε;

Έλεος τι τραβάμε!!!

Μεχρι 14/6 σίγουρα..και μετά θα το δούνε.. Αποτελέσματα μπορείς να παραλάβεις αλλά εξέταση δεν γίνεται καμία.. Άστα :confused:

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα Ιανουαριου του 20 . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ...

Just now, Ioanna87 είπε:

Γεια σας κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα Ιανουαριου του 20 . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ...

Οποτε ευελπιστω να ειμαι μανουλα του 2020 τωρα πια κ εγω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Γεια σας κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα Ιανουαριου του 20 . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ...

Οποτε ευελπιστω να ειμαι μανουλα του 2020 τωρα πια κ εγω...

Δύναμη και αισιοδοξία σου εύχομαι!! Λυπάμαι για την κατάληξη της εγκυμοσύνης σου!! Όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα!!  <3 

 

2 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Σοβαρά τωρα;;;; μέχρι ποτε;

Έλεος τι τραβάμε!!!

Το διάβασα κι εγώ τους ζητάει το κράτος επιστροφές και μιλάμε για εκατομμύρια!! Ελπίζω να λυθεί σύντομα γιατί θα παλαβώσουμε!! 

Κορίτσια 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! 2 αρνητικά IQ τεστ πρόωρης ανίχνευσης !  Οι ενοχλήσεις τις τελευταίες μέρες είχαν καταλαγιάσει εκτός από το στήθος που πλέον πονάει αρκετά και συνέχεια!!  Σήμερα είχαμε επαφή μετά από 6 μέρες γιατί φοβόμουν μην κάνουμε κακό στη διαδικασία εμφύτευσης σε περίπτωση που είμαι έγκυος ήδη!! Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό μόνη μου το σκέφτηκα!! Λίγη ώρα μετά την επαφή  επέστρεψε πιο έντονα ο πόνος χαμηλά δεξιά!! Είμαι μπερδεμένη...... Έχει συμβεί αυτό σε καμία;; 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Δύναμη και αισιοδοξία σου εύχομαι!! Λυπάμαι για την κατάληξη της εγκυμοσύνης σου!! Όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα!!  <3 

 

Το διάβασα κι εγώ τους ζητάει το κράτος επιστροφές και μιλάμε για εκατομμύρια!! Ελπίζω να λυθεί σύντομα γιατί θα παλαβώσουμε!! 

Κορίτσια 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! 2 αρνητικά IQ τεστ πρόωρης ανίχνευσης !  Οι ενοχλήσεις τις τελευταίες μέρες είχαν καταλαγιάσει εκτός από το στήθος που πλέον πονάει αρκετά και συνέχεια!!  Σήμερα είχαμε επαφή μετά από 6 μέρες γιατί φοβόμουν μην κάνουμε κακό στη διαδικασία εμφύτευσης σε περίπτωση που είμαι έγκυος ήδη!! Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό μόνη μου το σκέφτηκα!! Λίγη ώρα μετά την επαφή  επέστρεψε πιο έντονα ο πόνος χαμηλά δεξιά!! Είμαι μπερδεμένη...... Έχει συμβεί αυτό σε καμία;; 

Κοριτσι μου ειναι νωρις ακομα!! Περιμενε λιγες μερες ακομα και ξανακανεις τεστακι τελος της εβδομαδας!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...είναι πολύ...πάρε τα τεστ..αυτά θα σε ηρεμήσουν...περνά το καλοκαίρακι σου με αυτά και θα δεις ότι θα έρθει ξανά τόσο γρήγορα...το μόνο σίγουρο κοριτσακι μου...έζησες και εσύ τα άσχημα...δεν πρόλαβες να χαρείς ..σου εύχομαι να έρθει γρήγορα και να είναι μια φανταστική κ τελειωμηνη έγκυμοσυνη!!!

Pagor με συγκίνησες! Προσπαθώ να μη σκέφτομαι τιποτα αλλα ολο εκει γυρναει το μυαλο και δεν πρεπει.

Ας κάνουμε τουλάχιστον ο τι περνά απ το χέρι μας και ας αφήσουμε τα υπολοιπα στον Θεο

πρίν από 34 λεπτά , Ioanna87 είπε:

Γεια σας κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα Ιανουαριου του 20 . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ...

Οποτε ευελπιστω να ειμαι μανουλα του 2020 τωρα πια κ εγω...

Αχ όχι κι εσυ!! Σε ποια βδομαδα ησουν; Κουράγιο κοπελα μου!!! Θαείσαι μανούλα το 2020! Όλες ια τα καταφέρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Pagor με συγκίνησες! Προσπαθώ να μη σκέφτομαι τιποτα αλλα ολο εκει γυρναει το μυαλο και δεν πρεπει.

Ας κάνουμε τουλάχιστον ο τι περνά απ το χέρι μας και ας αφήσουμε τα υπολοιπα στον Θεο

Αχ όχι κι εσυ!! Σε ποια βδομαδα ησουν; Κουράγιο κοπελα μου!!! Θαείσαι μανούλα το 2020! Όλες ια τα καταφέρουμε!!!

Στην 7η ημουν 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι γνώμη έχετε για τα clear blue τεστ ωορρηξίας; Πόσα περιέχει η κάθε συσκευασία;;Κοστος;

καλημερα κοριτσι. ειναι πανακριβα δηλαδη για 10 μερες (δεν φτανουν ουτε για πλακα για να βρεις ωορηξια)εχει 25 ευρω που αν παραγγειλεις απτο ιντερνετ της hometest με τα ιδια λεφτα θα παρεις 50 τεστ. επισης εγω που τα δοκιμασα μου εβγαινε συνεχεια λαθος αποτελεσμα. δηλαδη μου εβγαινε συνεχεια χαμογελακι οτι κανω ωορηξια συνεχεια δηλαδη κ ειχα φρικαρει οτι  εχω προβλημα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι γνώμη έχετε για τα clear blue τεστ ωορρηξίας; Πόσα περιέχει η κάθε συσκευασία;;Κοστος;

Καλημέρα, εγώ έπαιρνα για κανένα 3μηνο τα clearblue των 10τμχ. Είναι πολύ ακριβά. Απο το ίντερνετ που τα έπαιρνα οι τιμές κυμαίνονται από 38€ έως 46€ για τα 10τμχ. Των 7τμχ έχει από 28€ έως 34€. Βέβαια αν έχεις ασταθή κύκλο να ξέρεις ότι δεν σου φτάνουν τα 10τμχ. (αν κάνεις κ κανένα λάθος) τουλάχιστον εγώ τζάμπα πετούσα τα λεφτά μου. Τα Hometest είναι πιο οικονομικά με 40τμχ στην τιμή των 27€ τα βρίσκεις στο ίντερνετ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...