Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Owl-1 είπε:

Θέλουν υπόμονη τα ατιμα!!! Κοντεύειιιις όμως!!

Θέλουν υπομονή ε; πηρα συσκευασία των 20 κι έχω κάνει ήδη τα 6 από προχθες. Θα κάνω κι αυριο 2 . Ας πιάσουν τόπο τουλάχιστον!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Cupcake είπε:

Γι αυτο βγάζει αρνητικό σημερα! Σ ευχαριστώ πάρα πολυ!!!

Απο την 12ημερα μέχρι κ την 18ημερα μπορεί να σε πάει..παίζει ρόλο κ η ωχρινικη φάση ποσο θα είναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερααα κορίτσια τελευταία περίοδος 19/5 στις 12/6 είχα αίμα κ νόμιζα ότι είχα περίοδο το προαίσθημα μου μου έλεγε ότι δεν είναι περίοδος.. στις 18/6 έκανα β χοροακη με αποτέλεσμα 435.17 και η γιατρός μου είπε να την επαναλάβω στ 20/6 και τώρα έχω 1380 η γιατρός είπε ότι φαίνεται να πηγαίνει μια χαρά απλά ακόμα έχω αίμα και μου είπε ξάπλα . Έχετε κάποιο παρόμοιο συμβάν ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vickyso είπε:

Καλησπερααα κορίτσια τελευταία περίοδος 19/5 στις 12/6 είχα αίμα κ νόμιζα ότι είχα περίοδο το προαίσθημα μου μου έλεγε ότι δεν είναι περίοδος.. στις 18/6 έκανα β χοροακη με αποτέλεσμα 435.17 και η γιατρός μου είπε να την επαναλάβω στ 20/6 και τώρα έχω 1380 η γιατρός είπε ότι φαίνεται να πηγαίνει μια χαρά απλά ακόμα έχω αίμα και μου είπε ξάπλα . Έχετε κάποιο παρόμοιο συμβάν ;; 

Καταρχας συγχαρητηρια κοριτσι μου για την εγκυμοσυνη σου! Οταν λες αιμα εννοεις κανονικο κοκκινο η καφε οπως στο τελος της περιοδου; Μπορει να σου λειπει και προγεστερονη...δεν σου ειπε να ξεκινησεις utrogestan;

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Καταρχας συγχαρητηρια κοριτσι μου για την εγκυμοσυνη σου! Οταν λες αιμα εννοεις κανονικο κοκκινο η καφε οπως στο τελος της περιοδου; Μπορει να σου λειπει και προγεστερονη...δεν σου ειπε να ξεκινησεις utrogestan;

Σ ευχαριστώ πολύ . Μου έδωσε trofogard 1 πρωί 1 βράδυ κ ξάπλα όλη μέρα θα μιλήσουμε αύριο μου είπε γ να κλείσουμε ραντεβού αυτή τ βδομάδα . Αίμα έχω κάθε μέρα άλλες κόκκινο άλλες φορές καφέ αλλά λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vickyso είπε:

Καλησπερααα κορίτσια τελευταία περίοδος 19/5 στις 12/6 είχα αίμα κ νόμιζα ότι είχα περίοδο το προαίσθημα μου μου έλεγε ότι δεν είναι περίοδος.. στις 18/6 έκανα β χοροακη με αποτέλεσμα 435.17 και η γιατρός μου είπε να την επαναλάβω στ 20/6 και τώρα έχω 1380 η γιατρός είπε ότι φαίνεται να πηγαίνει μια χαρά απλά ακόμα έχω αίμα και μου είπε ξάπλα . Έχετε κάποιο παρόμοιο συμβάν ;; 

Καλησπέραααα...!! Κι εγώ για ουτροτζεσταν θα σου έλεγα τουλάχιστον εγώ όταν είχα καφέ μου έδωσε!!  Ακολουθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα καλά θα πάνε!! Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινάνε με αίματακι και στο τέλος πάνε όλα καλά!! Προσπάθησε να είσαι ξάπλα μέχρι να πας να σε δει!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Καλησπέραααα...!! Κι εγώ για ουτροτζεσταν θα σου έλεγα τουλάχιστον εγώ όταν είχα καφέ μου έδωσε!!  Ακολουθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα καλά θα πάνε!! Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινάνε με αίματακι και στο τέλος πάνε όλα καλά!! Προσπάθησε να είσαι ξάπλα μέχρι να πας να σε δει!! 

Αύριο θα την πάρω τηλ γτ μου είπε να την κρατάω ενήμερη τ Σαββκυριακο . Είναι ντροπή λέτε να της αναφέρω αν χρειάζεται να πάρω τα ουτροτζεσταν;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Owl-1 είπε:

Τεστ κάνεις ψηφιακά η ταινίες? 

Με ταινίες hometest

Just now, Vickyso είπε:

Αύριο θα την πάρω τηλ γτ μου είπε να την κρατάω ενήμερη τ Σαββκυριακο . Είναι ντροπή λέτε να της αναφέρω αν χρειάζεται να πάρω τα ουτροτζεσταν;;;

Καλησπέρα και συγχαρητήρια που τα κατάφερες!! Άντε να μας φέρεις γούρι! Τίποτα δεν είναι ντροπή! Να Ρωτάς αυτο που θες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Με ταινίες hometest

Καλησπέρα και συγχαρητήρια που τα κατάφερες!! Άντε να μας φέρεις γούρι! Τίποτα δεν είναι ντροπή! Να Ρωτάς αυτο που θες!!

Σ ευχαριστώ πολύ με το καλό και σεις ότι επιθυμείτε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vickyso είπε:

Αύριο θα την πάρω τηλ γτ μου είπε να την κρατάω ενήμερη τ Σαββκυριακο . Είναι ντροπή λέτε να της αναφέρω αν χρειάζεται να πάρω τα ουτροτζεσταν;;;

Όχι καμία ντροπή !! Ρώτησε την μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με την προγεστερόνη και χρειάζεται ενίσχυση!! 

Just now, Cupcake είπε:

Με ταινίες hometest

 

Συνήθως στις ταινίες θα δεις ότι όταν κοντεύει θα φαίνεται η γραμμή λίγο πιο ροζ όχι έντονο αλλά θα διακρίνεται κι αυτή....την μέρα της ωορρηξίας θα γίνει πολύ έντονο ροζ!! Οπότε περιμένουμε ακόμη!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Τι κάνετε; Εγώ έχω πεθάνει από τη ζέστη :-o

Θα ήθελα να ρωτήσω όσες έχουν φάρμακα και τους μείνανε τι τα κάνατε.

Μου μείνανε 1800 μονάδες Gonal τα οποία λήγουν Σεπτέμβρη και αν καταφέρω να κλείσω τρίμηνο στην τωρινή μου κύηση θα ήθελα να τα χαρίσω εκεί όπου πραγματικά υπάρχει ανάγκη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...