Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Cupcake είπε:

Ασε, Owl, δε θα κάνω, δεν πρόλαβα! Αδιαθετησα Μόλις 2 μερες νωριτερα! Ξενέρωσα όσο δε φαντάζεστε, κορίτσια! Άντε πάλι απ την αρχη.

Άσε και εμένα μου έκατσε άσχημα...! Πω πω άντε να περάσουν οι μέρες τεστ πάλι!! Πφφφ γαμωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Άσε και εμένα μου έκατσε άσχημα...! Πω πω άντε να περάσουν οι μέρες τεστ πάλι!! Πφφφ γαμωτο

Τελικά δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε συνέχεια! Να προσπαθούμε απλα  να περνάμε καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, mpoukitsa είπε:

Καθολου παραλογη! Απολυτα λογικα αυτα που σκεφτεσαι! Τα ιδια σκεφτομουν κ εγω πριν τις εξετασεις (σαλπιγγογραφια και σπερμοδιαγραμα). Το σπερμοδιαγραμμα βγηκε τελειο. Η σαλπιγγογραφια εδειξε μια βουλωμενη σαλπιγγα που "ξεβουλωσε" επι τοπου! Επισης "τεμπελικες" ωοθηκες και πηρα φαρμακα. Οποτε λεω καλυτερα που κατι ειχα γιατι τα αντιμετωπισαμε και να τα αποτελεσματα! Ευχομαι οτι ειναι να ειναι κατι που διορθωνεται κοριτσι μου!! 

Αν βρεθεί η αιτία, βρίσκεται και η λύση!

1 ώρα πρίν, Cupcake είπε:

Είχα κάνει εκει τον Σεπτέμβριο loop επέμβαση, εμεινα πολυ ευχαριστημενη!

Μα 2 μερες νωριτερα; Ούτε τεστ δεν πρόλαβα να κάνω! Και μου χαλάει και τις διακοπές  γιατι θα μου έρθει Τώρα 1/8 κι εγω εχω κλείσει ως τις 3/8. Συγγνώμη για την γκρίνια βρε κορίτσια!

Γκρινιαξε ελεύθερα κορίτσι μου!!! Όλες αυτό δεν κάνουμε???!!! Εδώ είμαστε για να τα λέμε!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Τελικά δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε συνέχεια! Να προσπαθούμε απλα  να περνάμε καλά 

Ωχ παναγια Μ πως θα το καταφέρουμε δεν ξέρω ....εν τω μεταξύ να δεις η ατυχια μέχρι να κανω τεστ δουλευα όλη μέρα από τότε που είδα αίμα έχω άδεια ....εεε έλεος!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Ωχ παναγια Μ πως θα το καταφέρουμε δεν ξέρω ....εν τω μεταξύ να δεις η ατυχια μέχρι να κανω τεστ δουλευα όλη μέρα από τότε που είδα αίμα έχω άδεια ....εεε έλεος!! 

 

Καλό κουράγιο και καλή συνέχεια σε όλες Μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Αύριο δεν περιμενω να αδιάθετησω...την Πέμπτη έκανα το ΤΕΣΤ της hometest...βλέπετε κάτι...??λίγοοοοοοοοοο ροζ ??έβαλα την φωτο μ προφίλ 

Δεν φαίνεται είναι πάνω στο όνομα σου...βαλτη λίγο πιο αριστερά η βαλτη προφίλ όχι εξωφύλλο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Αύριο δεν περιμενω να αδιάθετησω...την Πέμπτη έκανα το ΤΕΣΤ της hometest...βλέπετε κάτι...??λίγοοοοοοοοοο ροζ ??έβαλα την φωτο μ προφίλ 

Δε φαίνεται τιποτα!! Ξαναπροσπαθησε και κανε παλι Αύριο!

Βρε κορίτσια εμένα μου ρθαν καφε σταγόνες σημερα και χθες και από το μεσημέρι τιποτα. Η κοιλιά πονάει αλλα λιγο. Μου χει ξανατυχει και ότανήμουν και όταν δεν ήμουν έγκυος.  Να χαρώ δεν μπορώ όπως και να χει, για καλο Δεν ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τα καφέ εμφανίζονται Κ πριν την περίοδο Κ πριν την εγκυμοσύνη..Δυστυχώς τα ίδια συμπτώματα είναι..

Ναι αύριο θα κάνω αν δεν εχω αδιάθετησει...

Από κοντά Αλλά κ σαν φωτο έχει κατιτίς..θα δείξει αν είναι αξιόπιστο αυτό που βλέπω..

Just now, Owl-1 είπε:

Δεν φαίνεται είναι πάνω στο όνομα σου...βαλτη λίγο πιο αριστερά η βαλτη προφίλ όχι εξωφύλλο

Πιο αριστερά δε πάει..φωτο προφίλ δεν μ βγαίνει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ALEX210 είπε:

Τα καφέ εμφανίζονται Κ πριν την περίοδο Κ πριν την εγκυμοσύνη..Δυστυχώς τα ίδια συμπτώματα είναι..

Ναι αύριο θα κάνω αν δεν εχω αδιάθετησει...

Από κοντά Αλλά κ σαν φωτο έχει κατιτίς..θα δείξει αν είναι αξιόπιστο αυτό που βλέπω..

Εχω και εγώ της hometest και κανονικα η περίοδος θα μου ερχόταν αυριο ως 28η μερα! Βέβαια την προηγούμενη φορα ήρθε την 30η! Και τεστ να κάνω δεν ξέρω αν θα δείξει κατι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Εχω και εγώ της hometest και κανονικα η περίοδος θα μου ερχόταν αυριο ως 28η μερα! Βέβαια την προηγούμενη φορα ήρθε την 30η! Και τεστ να κάνω δεν ξέρω αν θα δείξει κατι!

Δοκίμασε αύριο με πρωινά ούρα ίσως δείξει...δεν έχω εμπειρία με hometest ως τώρα τις εγκυμοσύνες μου με clear blue Κ πάλι ανήμερα περιόδου...Από ότι έχω διαβάσει σε πολλές έχει εμφανιστεί γραμμή φάντασμα Κ εμένα πριν κάτι μήνες Αλλά μετά από μισή ώρα που η οδηγία είναι οτι δεν ισχύει το αποτελεσμα..προχτές ήταν ακριβώς μετά από 5 λεπτά..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Αύριο δεν περιμενω να αδιάθετησω...την Πέμπτη έκανα το ΤΕΣΤ της hometest...βλέπετε κάτι...??λίγοοοοοοοοοο ροζ ??έβαλα την φωτο μ προφίλ 

Καλά, εγω νόμιζα ότι είχες βάλει φωτο προφίλ!!Τελειως εχω χαζέψει πια!! Μπήκα και είδα το εξώφυλλο σου!! Μια υποψία υπάρχει πράγματι!! Την τράβηξες τη φωτο ως 10 λεπτά αφότου έκανες το τεστ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Ναι Κ λίγο πριν το 10λεπτο..την έκανα Κ με αρνητικά φιλμ Κ κάτι αχνοφαίνεταιιιι

Μακάρι κοπελα μου!! Αύριο σιγουρα θα δείξει κατι πιο ξεκάθαρο!! Ευχομαι 2 φωτεινές γραμμουλες!!!Εμένα σκοτσεζικο ντουζ! Υπομονη!! Αν και αλλα συμπτωματα δε νιωθω, οποτε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...