Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Cupcake είπε:

Μακάρι κοπελα μου!! Αύριο σιγουρα θα δείξει κατι πιο ξεκάθαρο!! Ευχομαι 2 φωτεινές γραμμουλες!!!Εμένα σκοτσεζικο ντουζ! Υπομονη!! Αν και αλλα συμπτωματα δε νιωθω, οποτε...

Κάνε κι εσύ ένα τεστ αυριοοοοο!! :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Κάνε κι εσύ ένα τεστ αυριοοοοο!! :x

Εχω μπερδευτείμε τις ημερομηνίες βρε owl! Γιατί αμα κάνω αύριο και τελικα είναι 2-3 μερες πριν την περίοδο θα δείξει αρνητικό και θα απογοητευθω ξανα πανω που το πήρα απόφαση ότι θα αδιαθετησω. Άσε που σταγόνες αίματος είχα και την 1η φορα που δεν πήγε καλά το πράγμα και δε μ αρεσει που τωρα ξαναγίνεται σε περίπτωση που είμαι τελικα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Μακάρι κοπελα μου!! Αύριο σιγουρα θα δείξει κατι πιο ξεκάθαρο!! Ευχομαι 2 φωτεινές γραμμουλες!!!Εμένα σκοτσεζικο ντουζ! Υπομονη!! Αν και αλλα συμπτωματα δε νιωθω, οποτε...

Υπομονή μας. .φρίκη αυτή η αναμονή...σας καληνυχτίζω αύριο θα έχω νέα..μακάρι ευχάριστα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Εχω μπερδευτείμε τις ημερομηνίες βρε owl! Γιατί αμα κάνω αύριο και τελικα είναι 2-3 μερες πριν την περίοδο θα δείξει αρνητικό και θα απογοητευθω ξανα πανω που το πήρα απόφαση ότι θα αδιαθετησω. Άσε που σταγόνες αίματος είχα και την 1η φορα που δεν πήγε καλά το πράγμα και δε μ αρεσει που τωρα ξαναγίνεται σε περίπτωση που είμαι τελικα! 

Άσε κι εγώ αυτό σκεφτόμουν σήμερα που κοντεύει να τελειώσει η περίοδος αν και όταν μείνω έγκυος δεν θέλω να δω ουτε σταγόνα...! Με κάνει να πέφτω άσχημα το αίμα καφέ ροζ οοολα αυτά από είχα και στις 2 μου εγκυμοσύνες που τελικά δεεεν!! Πφφφ...μέτρα 14 μέρες μετά την ωορρηξία! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Άσε κι εγώ αυτό σκεφτόμουν σήμερα που κοντεύει να τελειώσει η περίοδος αν και όταν μείνω έγκυος δεν θέλω να δω ουτε σταγόνα...! Με κάνει να πέφτω άσχημα το αίμα καφέ ροζ οοολα αυτά από είχα και στις 2 μου εγκυμοσύνες που τελικά δεεεν!! Πφφφ...μέτρα 14 μέρες μετά την ωορρηξία! 

Μάλλον 24 /6 η ωορρηξία! 23/6 είδα θετικό τεστ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Μάλλον 24 /6 η ωορρηξία! 23/6 είδα θετικό τεστ

Αααα σήμερα περιμένεις να έρθει...! Μακάρι να μην εμφανιστει καθόλου και να μην ξαναδείς καφέ...! Αν δεν έχει κατέβει ως τη δεύτερα τρίτη το πολύ κάνε τεστ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Αααα σήμερα περιμένεις να έρθει...! Μακάρι να μην εμφανιστει καθόλου και να μην ξαναδείς καφέ...! Αν δεν έχει κατέβει ως τη δεύτερα τρίτη το πολύ κάνε τεστ!

Να μην κάνω κυριακη; θα πάει χαμένο ε; Καλά!! Θα δειξει όπως και να χει!! Σας ευχαριστώ πάρα πολυ!! Θα τακαταφέρουμε πού θα πάει!! Καλο βραδυ !!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Να μην κάνω κυριακη; θα πάει χαμένο ε; Καλά!! Θα δειξει όπως και να χει!! Σας ευχαριστώ πάρα πολυ!! Θα τακαταφέρουμε πού θα πάει!! Καλο βραδυ !!

Καλημέρα..Κάνε ένα τεστ σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Να μην κάνω κυριακη; θα πάει χαμένο ε; Καλά!! Θα δειξει όπως και να χει!! Σας ευχαριστώ πάρα πολυ!! Θα τακαταφέρουμε πού θα πάει!! Καλο βραδυ !!

Όπως θέλεις κορίτσι μου εγώ εννοείται θα έκανα σήμερα κιόλας :grin: 

Just now, ALEX210 είπε:

Καλημέρα..Κάνε ένα τεστ σήμερα...

Καλημεραααα εσύ έκανες σήμερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Owl-1 είπε:

Όπως θέλεις κορίτσι μου εγώ εννοείται θα έκανα σήμερα κιόλας :grin: 

Καλημεραααα εσύ έκανες σήμερα?

Καλημέρα Alex! Μόλις ξυπνησα ειδα καφε σταγόνες παλι, οποτε λεω να μην κάνω, μέσα στη μερα θα ερθει! Εσύ εκανες;

Just now, Owl-1 είπε:

Όπως θέλεις κορίτσι μου εγώ εννοείται θα έκανα σήμερα κιόλας :grin: 

Καλημεραααα εσύ έκανες σήμερα?

Καλημέρα owl!! Παω να ψηφίσω, περιμένοντας την περίοδο!! Μ αρέσει που μου αναπτερωθηκαν οι ελπίδες κιολας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..τώρα γυρνάω από ένα 4ημερο Κ τεστ δεν εχω μαζί μου..αλλιώς θα τα είχα ξε κάνει..χεχε...μεσημέρι θα είμαι σπίτι Κ θα κάνω...πόσες μέρες διαρκεί η ωχρινικη φάση σου?δηλ μετά από το θετικό τεστ σε πόσες μέρες έρχεται η περιόδος σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Καλημέρα Alex! Μόλις ξυπνησα ειδα καφε σταγόνες παλι, οποτε λεω να μην κάνω, μέσα στη μερα θα ερθει! Εσύ εκανες;

Καλημέρα owl!! Παω να ψηφίσω, περιμένοντας την περίοδο!! Μ αρέσει που μου αναπτερωθηκαν οι ελπίδες κιολας

Άσε ασε εμένα σήμερα τελειώνει η σιχαμενη!! Ελπίζω να μην ξαναδώ την άτιμη...!! 

Just now, ALEX210 είπε:

Καλημέρα..τώρα γυρνάω από ένα 4ημερο Κ τεστ δεν εχω μαζί μου..αλλιώς θα τα είχα ξε κάνει..χεχε...μεσημέρι θα είμαι σπίτι Κ θα κάνω...πόσες μέρες διαρκεί η ωχρινικη φάση σου?δηλ μετά από το θετικό τεστ σε πόσες μέρες έρχεται η περιόδος σου?

Χαχαχαχαχαχαχχααχ άσε εγώ παραγγειλα 10 τεστ γι'αυτό τον μήνα!

Link to comment
Share on other sites

9Κορίτσια...πριν λίγο έκανα το τεστ αλλά τα ούρα μου δεν ήταν πυκνά είχα ουρησει πριν Μια ώρα ήμουν ταξίδι δεν μπορούσα να κρατηθώ.. Κ βγήκε αχνό γραμμή Αλλα ορατή ..έστειλα μνμ κ στην hometest Κ περιμένω. .Νομίζω είναι θετικό..!!

Έβαλα φωτο εξώφυλλο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Καλημέρα..τώρα γυρνάω από ένα 4ημερο Κ τεστ δεν εχω μαζί μου..αλλιώς θα τα είχα ξε κάνει..χεχε...μεσημέρι θα είμαι σπίτι Κ θα κάνω...πόσες μέρες διαρκεί η ωχρινικη φάση σου?δηλ μετά από το θετικό τεστ σε πόσες μέρες έρχεται η περιόδος

Σήμερα κανονικα είναι να ρθει ή σε ως την Τετάρτη 

Just now, ALEX210 είπε:

9Κορίτσια...πριν λίγο έκανα το τεστ αλλά τα ούρα μου δεν ήταν πυκνά είχα ουρησει πριν Μια ώρα ήμουν ταξίδι δεν μπορούσα να κρατηθώ.. Κ βγήκε αχνό γραμμή Αλλα ορατή ..έστειλα μνμ κ στην hometest Κ περιμένω. .Νομίζω είναι θετικό..!!

Μπράβο κοπελα μου!!! Εύχομαι τελειομηνη εγκυμοσυνη!άντε να κάνεις την αρχη να παίρνουμε κι εμείς σειρά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...