Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giotitsa είπε:

@Bloumblou φιλη μου αγαπημένη έχεις βάλει το θεματακι σου μονο σε λαθος ενότητα εινακ οι δυσκολες στιγμες η ενότητα

το ξέρωωωω δεν μου έβγαζε το θέλουμε να γίνουμε γονείς!! Γι αυτό μπήκε εδώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια να ειμαι κ εγω πριν 7 χρονια εμεινα εγκυος τον γιο μ στις 14.4 με εξωσωματικη κ τωρα προσπαθουμε απο σεπτεμβρη με 2 αποτυχιες!ευχομαι συντομα ολες να φυγουμε απο εδω!!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσακια να ειμαι κ εγω πριν 7 χρονια εμεινα εγκυος τον γιο μ στις 14.4 με εξωσωματικη κ τωρα προσπαθουμε απο σεπτεμβρη με 2 αποτυχιες!ευχομαι συντομα ολες να φυγουμε απο εδω!!!

Μακάρι κορίτσι μου όπως μπούμε να βγούμε αμεσως!!! Να σου ζήσει ο Γιόκας σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mumbaby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!εύχομαι σύντομα  να γίνουμε μανούλες ολες.καλη επιτυχία σε ολες

Καλησπερα κοριτσακι μου....γρηγορα ολες μανουλες καποιες πρωτη φορα και αλλες δευτερη...τριτη....τεταρτη...χαχαχαχα...

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσακια να ειμαι κ εγω πριν 7 χρονια εμεινα εγκυος τον γιο μ στις 14.4 με εξωσωματικη κ τωρα προσπαθουμε απο σεπτεμβρη με 2 αποτυχιες!ευχομαι συντομα ολες να φυγουμε απο εδω!!!

Αχχχχ απο το στομα σου και στου θεου το αφτι....γρηγορα κοριτσια μου ολες να φυγουμε...

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια καλοριζικο το νεο μας θεματακι!!! Ελπιζω να εχουμε γινει ολες μανουλες το 2020!!

Μακαρι να μας φερει γουρι σε ολες!!

Just now, Kaity8 είπε:

Εμένα που με αφήσατε πίσω ελπίζω να ήταν για καλοοοο!!!! Χαχαχαχα ήρθα κι εγώ! Μακάρι να είναι γουρλιδικο το θεματάκι!!! 

Επι σκοπου σε αφησαμε πισω..ελπιζουμε να μην μας ερθεις καν....!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μ γλυκα....ευχομαι γουρλιδικο το θεματακι σας να φουσκωσουν ολες οι  κοιλιτσες για 1η 2η 3η 4η.....φορα!!!!! Σας διαβαζω φυσικα απο ενδιαφερον γτ ακομα δεν ειμαστε για 2ο:lol: αν κ του αντρα μ δεν θ του χαλαγε(λεει να ρθει κ ο μπεμπης)....τεσπα ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!!

Υγιεις και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! μεταφέραμε το θέμα σας στην ενότητα Θέλουμε να γίνουμε γονείς! 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεια σας κοριτσια μ γλυκα....ευχομαι γουρλιδικο το θεματακι σας να φουσκωσουν ολες οι  κοιλιτσες για 1η 2η 3η 4η.....φορα!!!!! Σας διαβαζω φυσικα απο ενδιαφερον γτ ακομα δεν ειμαστε για 2ο:lol: αν κ του αντρα μ δεν θ του χαλαγε(λεει να ρθει κ ο μπεμπης)....τεσπα ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!!

Υγιεις και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου!!! Οπότε νιώσεις έτοιμη για το δεύτερο εμείς εδώ είμαστε χαχαχ!! Ελπίζω να είμαστε εγκυουλες όμως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό βράδυ ομορφιές!!!!! Καλή ξεκούραση!!!! :)

Just now, Mummyofanangel είπε:

@Eva_Lou έρχεται σύντομα για όλες !! Καλοκαιράκι θα γίνει η «δουλειά» μόλις χαλαρώσουμε λίγο :)

Ισχύει...!!!! Και γώ εκεί στις διακοπές στα χαλαρά... για εκεί το βλέπω :)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...