Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

ΔΕΝ 22-24/04....αλλά νομιζω πως τοσο που το σκεφτομαι αποκλειεται να τα χω καταφερει.

Εσυ;

ΜΗΝ ζητας ετσι συγγνωμη. Αυτα βλεπουνε οι χειριστικοι ανθρωποι και πατανε ακομα περισσοτερο.

Όχι εντάξει μην το λες... αν είναι να γίνει θα γίνει.... εγώ δεν θα προσπαθήσω αυτό το μήνα κορίτσι γιατι η ωορρηξία μου πέφτει μέσα στην Μ.Εβδομάδα κατά 99% οπότε θα προσπαθήσουμε πάλι τον Μάιο!!!! :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annie4 είπε:

ΔΕΝ 22-24/04....αλλά νομιζω πως τοσο που το σκεφτομαι αποκλειεται να τα χω καταφερει.

Εσυ;

ΜΗΝ ζητας ετσι συγγνωμη. Αυτα βλεπουνε οι χειριστικοι ανθρωποι και πατανε ακομα περισσοτερο.

Το έκανα γιατί λέω αν όντως φάνηκα ευσι τουλ να ξεκαθαρίσω τη θέση μου .. τεσπα ας γίνει ο.τι θελει ...Θα υιοθετήσω ένα πιο τυπικό στυλ για να ηρεμησω κυρίως εγώ. .αχ κοριτσι μου έχεις μερούλες ακόμα αλλά ποτέ μην λες ποτε ...Αν είναι να γίνει το θαυματακι θα γίνει! 

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Όχι εντάξει μην το λες... αν είναι να γίνει θα γίνει.... εγώ δεν θα προσπαθήσω αυτό το μήνα κορίτσι γιατι η ωορρηξία μου πέφτει μέσα στην Μ.Εβδομάδα κατά 99% οπότε θα προσπαθήσουμε πάλι τον Μάιο!!!! :) 

Εχεις σταθερο κυκλο;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και επισημα στη παρεα σας . Εφυγα απο το 2019 αδιαθετησα σημερα . Εχω παρα πολυ στρεσαριστει με ολη αυτη τη κατασταση και πρεπει να ηρεμησω λιγο αλλιως δε βλεπω να γινομαι ποτέ μανουλα...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Annie4 είπε:

Εχεις σταθερο κυκλο;

Έτσι νόμιζα... οι δυο τελευταιοι μηνες με εχουν διαψευσει... τη μια ειχα 2 μερες καθυστερηση την αλλη 6 :( δεν ξερω μαλλον τυχαιο γεγονος... παντως γενικα κανω γυρω στη 18η μερα του κυκλου... που πεφτει Μ Δευτερα.... αρα γενικα αποκλειεται αυτο το μηνα :D Δεν πειραζει πάμε για Μαιο... απο σένα ελπίζω !!!!!

Just now, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια και επισημα στη παρεα σας . Εφυγα απο το 2019 αδιαθετησα σημερα . Εχω παρα πολυ στρεσαριστει με ολη αυτη τη κατασταση και πρεπει να ηρεμησω λιγο αλλιως δε βλεπω να γινομαι ποτέ μανουλα...

Πάμε κορίτσι μου... μην το βάζεις κάτω..... θα ερθουν δυσκολες στιγμες μεχρι να ερθει η μια.... η χαρουμενη στιγμη! Θα ειμαστε ολες μαζι μεχρι να τα καταφερουμε ολες!!!!! :) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Όχι εντάξει μην το λες... αν είναι να γίνει θα γίνει.... εγώ δεν θα προσπαθήσω αυτό το μήνα κορίτσι γιατι η ωορρηξία μου πέφτει μέσα στην Μ.Εβδομάδα κατά 99% οπότε θα προσπαθήσουμε πάλι τον Μάιο!!!! :) 

Εγω τι να πω μεγαλο Σαββατο η Κυριακη του Πασχα;;; Ολοι μαζι στο σπιτι στο χωριο ... καταλαβαινετε!!!! :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Εγω τι να πω μεγαλο Σαββατο η Κυριακη του Πασχα;;; Ολοι μαζι στο σπιτι στο χωριο ... καταλαβαινετε!!!! :-)

Ιωάννα μου στα κρυφά ;-)  χάχα να έχει σασπένς :-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια και επισημα στη παρεα σας . Εφυγα απο το 2019 αδιαθετησα σημερα . Εχω παρα πολυ στρεσαριστει με ολη αυτη τη κατασταση και πρεπει να ηρεμησω λιγο αλλιως δε βλεπω να γινομαι ποτέ μανουλα...

Θα γίνεις!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! Πόσο καιρό προσπαθεις;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Έτσι νόμιζα... οι δυο τελευταιοι μηνες με εχουν διαψευσει... τη μια ειχα 2 μερες καθυστερηση την αλλη 6 :( δεν ξερω μαλλον τυχαιο γεγονος... παντως γενικα κανω γυρω στη 18η μερα του κυκλου... που πεφτει Μ Δευτερα.... αρα γενικα αποκλειεται αυτο το μηνα :D Δεν πειραζει πάμε για Μαιο... απο σένα ελπίζω !!!!!

Πάμε κορίτσι μου... μην το βάζεις κάτω..... θα ερθουν δυσκολες στιγμες μεχρι να ερθει η μια.... η χαρουμενη στιγμη! Θα ειμαστε ολες μαζι μεχρι να τα καταφερουμε ολες!!!!! :) 

Οχι ρε συ! Αν ειναι μ. Δευτερα κανε τις μερες πριν!!! Που δεν πιανουν Μ. Βδομαδα!!!

4 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια και επισημα στη παρεα σας . Εφυγα απο το 2019 αδιαθετησα σημερα . Εχω παρα πολυ στρεσαριστει με ολη αυτη τη κατασταση και πρεπει να ηρεμησω λιγο αλλιως δε βλεπω να γινομαι ποτέ μανουλα...

Ααααχ....κι εγω αυτο το στρες φοβαμαι. Θα τον βρουμε τον τροπο ομως, θα το δεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Κοριτσια και επισημα στη παρεα σας . Εφυγα απο το 2019 αδιαθετησα σημερα . Εχω παρα πολυ στρεσαριστει με ολη αυτη τη κατασταση και πρεπει να ηρεμησω λιγο αλλιως δε βλεπω να γινομαι ποτέ μανουλα...

Ψυχή μου όμορφη...σε καταλαβαίνω απόλυτα...αλλά δυστυχώς είναι κάτι που όσο και αν το θέλουμε δεν είναι στο χέρι μας να συμβεί όταν το θέλουμε εμεις...αν αυτό είναι να έρθει σε ένα μήνα τότε θα έρθει όσο και αν προσέξουμε αν αυτό πάλι είναι να έρθει σε 20 μήνες τότε θα έρθει όσο και αν προσπαθούμε για νωρίτερα...έτσι πιστεύω πια μετά από τόσο καιρο....να είμαστε καλά ... υγιής και κάθε μήνα να σκέφτεσαι όχι ότι δεν ήρθε αλλά ότι είσαι ένα μήνα πιο κοντά στο μωρό σου...και κάποιος μήνα θα είναι ο μήνας μας και θα είναι μαγικός!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Θα γίνεις!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! Πόσο καιρό προσπαθεις;

Τωρα μπαινουμε στον ογδοο μηνα προσπαθειων . 

Just now, Ioanna87 είπε:

Τωρα μπαινουμε στον ογδοο μηνα προσπαθειων . 

Εχω παει γυναικολογο και ειναι ολα καλα . Μου εχει δωσει και βιταμινες απο το Δεκεμβριο αλλα τιποτα . Τωρα αν ειναι θα κανει και ο αντρας μου ενα σπερμοδιαγραμμα να δουμε τι φταιει ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια χθες ημουν ολη μερα εξω! Γυρισα για λιγο κ ξαναεφυγα. Για δουλεια κ για να δω τους δικους μου. Ειμαι κ μπουκωμενη με γκουχου γκουχου. Λοιπον, Κερασακι κ γω στρεσαρομαι με τετοιες συμπεριφορες κ ειμαι κ φουλ ευαισθητη σε σημειο να με πιανουν κλαμματα. Ασε πρεπει να σκληρηνουμε κ καλα εσυ εισαι μικρη εγω που ειμαι ανω των αντα;! Τεσπα, Ιωαννα μου κριμα ρε γμτ  δν ξερεις ποσο σε νιωθω κ μεις καπου τοσο προσπαθουμε κ πελαγωνω αλλα εχουμε διαβασει τοσες περιπτωσεις που ολα ηταν οκ κ μετα το χρονο μεινανε. Καντε καποιες εξετασεις για να σου φυγει η ιδεα κ γω τεινω προς το Μαιο να γινουν κ Ιουνιο αν δεν....δεν πρεπει να στεναχοριωμαστε, η ζωη ειναι μικρη. Μια αγκαλιτσα απο μενα.

 

  • Μου αρέσει 4

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα κοριτσια χθες ημουν ολη μερα εξω! Γυρισα για λιγο κ ξαναεφυγα. Για δουλεια κ για να δω τους δικους μου. Ειμαι κ μπουκωμενη με γκουχου γκουχου. Λοιπον, Κερασακι κ γω στρεσαρομαι με τετοιες συμπεριφορες κ ειμαι κ φουλ ευαισθητη σε σημειο να με πιανουν κλαμματα. Ασε πρεπει να σκληρηνουμε κ καλα εσυ εισαι μικρη εγω που ειμαι ανω των αντα;! Τεσπα, Ιωαννα μου κριμα ρε γμτ  δν ξερεις ποσο σε νιωθω κ μεις καπου τοσο προσπαθουμε κ πελαγωνω αλλα εχουμε διαβασει τοσες περιπτωσεις που ολα ηταν οκ κ μετα το χρονο μεινανε. Καντε καποιες εξετασεις για να σου φυγει η ιδεα κ γω τεινω προς το Μαιο να γινουν κ Ιουνιο αν δεν....δεν πρεπει να στεναχοριωμαστε, η ζωη ειναι μικρη. Μια αγκαλιτσα απο μενα.

 

Εχεις δικιο κοριτσι μου . Πιστευω επειδη μας εχει γινει εμμονη γιαυτο δε μας ερχεται . Ακουμε περιπτωσεις με προβληματα αλλα κανουν αμεσως μωρο γιατι δε το σκεφτονται και ειναι σιγουροι πως δε θα πιασουν . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Στεναχωριέμαι ρε κορίτσια. Πολύ στεναχωριεμαι που δεν έρχεται εδώ κ ένα χρόνο, ενώ το πρώτο μου ήρθε αμέσως. Δε θέλω να γκρινιάζω, γιατί σκέφτομαι πόσες περιπτώσεις χειρότερες υπάρχουν από τη δική μου, αλλά στεναχωριέμαι πάρα πολύ. Ας μας δωσει δύναμη ο Θεός να υπομένουμε, κ να αφεθούμε στο θέλημα Του. Γιατί αλλιώς δεν παλεύεται όλο αυτό.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Οχι ρε συ! Αν ειναι μ. Δευτερα κανε τις μερες πριν!!! Που δεν πιανουν Μ. Βδομαδα!!!

Ααααχ....κι εγω αυτο το στρες φοβαμαι. Θα τον βρουμε τον τροπο ομως, θα το δεις!

Ναι κορίτσι τις πριν θα κάνω... εξάλλου έχουμε καθημερινές επαφές έτσι κ αλλιώς... αλλά Μεγάλη Δευτέρα είναι το νωρίτερο εγώ πιστεύω πως δεν θα προλάβουμε γιατί θα ναι Μεγάλη Τετάρτη με Μεγάλη Πέμπτη... τι να γίνει;;; Τον επόμενο!!!!!! :) 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...