Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Δεν ξέρω που να σας γράφω, ήρθατε όλες απο εδω...απο δω θα γράφω και εγω! χαχα! Ο τίτλος νομίζω είναι σουπερ, μόνο αν κατι το πιστέψεις πραγματικά το πετυχαίνεις! αρκετά ταλαιπωρηθήκαμε βρε κορίτσια, το 2020 ειναι η χρονιά μας!!! :)

Ναιιιιιιιι τερμα τα ασχημα...το 2020 ολες μας θα κραταμε αγκαλια ενα μικρο πλασματακι....και ελπιζουμε να γινει πολυ πολυ πολυ γρηγορα...παντως εχω στο κινητο εχω μια εφαρμογη κ βαζεις ποτε σου ηρθε η περιοδος και σου λεει αν εισαι εγκυος ποτε θα γεννησεις και εμενα μου βγαζει 2/1/2020....χαχαχαχαχα....αρα αν μεινω σε αυτο τον κυκλο θα ειμαι η πρωτη του 2020..χαχαχαχαχαχαα....παρα πολυ αισιοδοξη μου φαινομαι...καλα ας εχω εγω το μπεμπακι το 2020 κ ας μην ειναι 2/1....χαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια κι απο δω,καλα το θεματακι παει σφαιρα...Θα ναι γουρλιδικο το νιωθω.Ειχα μια ελπιδα να προλαβω το 2019 αλλα δεν το βλεπω.Χτες 10η μερα του κυκλου θα ξεκινουσαμε μερα παρα μερα αλλα ο αντρας μου γυρισε αργα απο τη δουλεια κι εγω κοιμομουν στον καναπε,ηταν κι αυτος κομματια και το αφησαμε...Τωρα εμεινε το Σαββατο και η Δευτερα(πιθανη μερα ωορηξιας)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor said:

Ναιιιιιιιι τερμα τα ασχημα...το 2020 ολες μας θα κραταμε αγκαλια ενα μικρο πλασματακι....και ελπιζουμε να γινει πολυ πολυ πολυ γρηγορα...παντως εχω στο κινητο εχω μια εφαρμογη κ βαζεις ποτε σου ηρθε η περιοδος και σου λεει αν εισαι εγκυος ποτε θα γεννησεις και εμενα μου βγαζει 2/1/2020....χαχαχαχαχα....αρα αν μεινω σε αυτο τον κυκλο θα ειμαι η πρωτη του 2020..χαχαχαχαχαχαα....παρα πολυ αισιοδοξη μου φαινομαι...καλα ας εχω εγω το μπεμπακι το 2020 κ ας μην ειναι 2/1....χαχαχαχαχαχαχα

χαχαχα πρωτοχρονιάτικο νινι!!! υπάρχει καλύτερο δώρο, όχι πες!!! σου αξίζει βρε κορίτσι μου, μακάρι!! ας μην ειναι Γενάρη, ας είναι όποτε θέλει...βλέπω ταινίες μόλις βλέπω μωρά λιώνω δεν μπορώ...διαβάζω βιβλία, μόλις αναφέρει μωρό, εγκυος, γεννες κλπ παω να βάλω τα κλάματα...αχχχ θα ρθει και η δικιά μας σειρά! :)

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια κι απο δω,καλα το θεματακι παει σφαιρα...Θα ναι γουρλιδικο το νιωθω.Ειχα μια ελπιδα να προλαβω το 2019 αλλα δεν το βλεπω.Χτες 10η μερα του κυκλου θα ξεκινουσαμε μερα παρα μερα αλλα ο αντρας μου γυρισε αργα απο τη δουλεια κι εγω κοιμομουν στον καναπε,ηταν κι αυτος κομματια και το αφησαμε...Τωρα εμεινε το Σαββατο και η Δευτερα(πιθανη μερα ωορηξιας)

Καλημερα κοριτσακι μου αντε τελεια....αρα με το καλο προλαβαινεις ακομα το 19 για λιγο....ευχομαι να γινει το θαυματακι σου και να ερχεσαι να μας φερνεις μονο γουρι...

Just now, Sofaki_88 είπε:

χαχαχα πρωτοχρονιάτικο νινι!!! υπάρχει καλύτερο δώρο, όχι πες!!! σου αξίζει βρε κορίτσι μου, μακάρι!! ας μην ειναι Γενάρη, ας είναι όποτε θέλει...βλέπω ταινίες μόλις βλέπω μωρά λιώνω δεν μπορώ...διαβάζω βιβλία, μόλις αναφέρει μωρό, εγκυος, γεννες κλπ παω να βάλω τα κλάματα...αχχχ θα ρθει και η δικιά μας σειρά! :)

Πωωωω σε καταλαβαινω τοσο πολυ...αντε να ερθει κ για εμας αυτη η μαγικη στιγμη....

Εν το μεταξυ κοριτσια μου εχθες λεω κατσε να παω απο τον αντρουλη μου να τον δω ,εχουμε δικο μας γραφειο λογιστικο και ειπα να παω να τον δω (εγω να χαζευω στον υπολογιστη εννοω και αυτος να δουλευει)...εεε και με επιασε να κοιταξω για την σπερματυνχηση...περνω και την γυναικολογο τηλεφωνο την ρωταω ποσο θα παει κ λεπτομεριες ..μου λεει παλι οτι δεν χρειαζεται να βιαζομαι γιατι ολο ειναι καλα ...και οτι αν το αποφασισω κ παω ετσι ειναι 400€....μου κοπηκαν τα φτερα εκει λιγο...το λεω στον αντρα μου με κοιταει..σηκωνεται απο το γραφειο του ερχεται σε αυτο που καθομουν εγω και ανοιγει το προγραμμα για ενημερωση βιβλιων...εγω να πω ειμαι ασχετη με αυτα..ωραια μου λεει 400€ θες???ξεκινα να κανεις ενημερωση βιβλιων...χαχαχαχαχαχα....αρχικα νομιζα οτι εκανε πλακα..,ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ..,με εβαλε κανονικα να δουλεψω...εγω για μια βολτα πηγα....με εχωσε κανονικα και δεν τον εριχνα με τιποτα...χαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!! Τι κάνουμε;;;; Ποιες από μας μένουν Αθήνα και ποιες επαρχία; Η ερώτηση της ημέρας! Σκέφτηκα κάθε μέρα να βάζουμε μία ερωτησούλα για να μαθαίνουμε λίγο η μία την άλλη κ να ξεφεύγουμε κ λίγο από το αγαπημένο μας θέμα. Εσείς τι λέτε; Ή δεν επιτρέπεται να λέμε άσχετα; Όπως κ να έχει εγώ ζω στην Αθήνα! :) 

Just now, Pagor είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου αντε τελεια....αρα με το καλο προλαβαινεις ακομα το 19 για λιγο....ευχομαι να γινει το θαυματακι σου και να ερχεσαι να μας φερνεις μονο γουρι...

Πωωωω σε καταλαβαινω τοσο πολυ...αντε να ερθει κ για εμας αυτη η μαγικη στιγμη....

Εν το μεταξυ κοριτσια μου εχθες λεω κατσε να παω απο τον αντρουλη μου να τον δω ,εχουμε δικο μας γραφειο λογιστικο και ειπα να παω να τον δω (εγω να χαζευω στον υπολογιστη εννοω και αυτος να δουλευει)...εεε και με επιασε να κοιταξω για την σπερματυνχηση...περνω και την γυναικολογο τηλεφωνο την ρωταω ποσο θα παει κ λεπτομεριες ..μου λεει παλι οτι δεν χρειαζεται να βιαζομαι γιατι ολο ειναι καλα ...και οτι αν το αποφασισω κ παω ετσι ειναι 400€....μου κοπηκαν τα φτερα εκει λιγο...το λεω στον αντρα μου με κοιταει..σηκωνεται απο το γραφειο του ερχεται σε αυτο που καθομουν εγω και ανοιγει το προγραμμα για ενημερωση βιβλιων...εγω να πω ειμαι ασχετη με αυτα..ωραια μου λεει 400€ θες???ξεκινα να κανεις ενημερωση βιβλιων...χαχαχαχαχαχα....αρχικα νομιζα οτι εκανε πλακα..,ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ..,με εβαλε κανονικα να δουλεψω...εγω για μια βολτα πηγα....με εχωσε κανονικα και δεν τον εριχνα με τιποτα...χαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχα είσαι θεά!!!!! Τρομερό!!!!! Έτσι έτσι δουλίτσα!!!! Στρώσου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva_Lou said:

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!! Τι κάνουμε;;;; Ποιες από μας μένουν Αθήνα και ποιες επαρχία; Η ερώτηση της ημέρας! Σκέφτηκα κάθε μέρα να βάζουμε μία ερωτησούλα για να μαθαίνουμε λίγο η μία την άλλη κ να ξεφεύγουμε κ λίγο από το αγαπημένο μας θέμα. Εσείς τι λέτε; Ή δεν επιτρέπεται να λέμε άσχετα; Όπως κ να έχει εγώ ζω στην Αθήνα! :) 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! σιγά καλέ κακό ειναι;; έγκλημα κάνουμε;;; εγω ζω σε μια μικρή πολη της Βορείου Ελλάδος...ειμαι Σαλονικιά αλλά έγινα ερωτικός μετανάστης για τα μάτια του άντρα μου! χιχι!


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! σιγά καλέ κακό ειναι;; έγκλημα κάνουμε;;; εγω ζω σε μια μικρή πολη της Βορείου Ελλάδος...ειμαι Σαλονικιά αλλά έγινα ερωτικός μετανάστης για τα μάτια του άντρα μου! χιχι!

Ααααααχχχχ τι όμορφο αυτό!!!!!!! Μπράβο σου Σοφάκι μου!!!!  Τα φιλιά μας στην τέλεια Βόρεια Ελλάδα!!!!! Θεσσαλονίκη ερωτική πόλη την έχω επισκεφτεί κ έχω κ φίλους! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Ποια τεστάκια πήρες;;; Εγώ αυτά με το χαμόγελο τα ψηφιακά!!! Και γω πρώτος μήνας και είπα κ στο αγόρι μου να το πάμε λίγο πιο στοχευμένα!!! Αχ μακάρι να ναι το Πάσχα το τυχερό μας!!! Εσύ σε λίγο ξεκινάς κ ίσως μέχρι την ημέρα του Πάσχα να ξέρεις τα ευχάριστα!! Εγώ θα αργήσω κ έτσι ακόμα και αν συμβεί το ευχάριστο δεν θα το έχω μάθει ακόμα λογικά!!!! Αχ μακάρι να έχουμε σποράκι το Πάσχα!!!!! 

Εγώ πήρα αυτά με την φατσούλα που βρίσκει τις γονιμες από Low μέχρι High . Πήρα και τεστ εγκυμοσύνης τα ψηφιακά που τα βρήκα 7.50 € στο ΝΕΤ και ανυχνευουν μέχρι και ποσό εβδομάδων είσαι γιατί τα 20 στα φαρμακεία είναι υπερβολικά. Έτσι λέμε και εμείς γιατί το πηγαίναμε χαλαρά να το δούμε πιο θερμά . Αλλιώς με κόβω μετά τον Μάιο που θα έχουμε τελειώσει με τις εξετάσεις των μαθητών κτλ να ειμαι πιο χαλαρή 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ναιιιιιιιι τερμα τα ασχημα...το 2020 ολες μας θα κραταμε αγκαλια ενα μικρο πλασματακι....και ελπιζουμε να γινει πολυ πολυ πολυ γρηγορα...παντως εχω στο κινητο εχω μια εφαρμογη κ βαζεις ποτε σου ηρθε η περιοδος και σου λεει αν εισαι εγκυος ποτε θα γεννησεις και εμενα μου βγαζει 2/1/2020....χαχαχαχαχα....αρα αν μεινω σε αυτο τον κυκλο θα ειμαι η πρωτη του 2020..χαχαχαχαχαχαα....παρα πολυ αισιοδοξη μου φαινομαι...καλα ας εχω εγω το μπεμπακι το 2020 κ ας μην ειναι 2/1....χαχαχαχαχαχαχα

Φίλη θα είμαστε μαζί εάν μείνω και εγώ με την πρώτη θα ειμαι 1/1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mummyofanangel είπε:

Φίλη θα είμαστε μαζί εάν μείνω και εγώ με την πρώτη θα ειμαι 1/1

Φανταζεσαι?????ποσο πιο τελειο δωρο για την πρωτοχρονια να ζητησουμε...μακαρι να μας χαμογελασει κ σε εμας λιγο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Φανταζεσαι?????ποσο πιο τελειο δωρο για την πρωτοχρονια να ζητησουμε...μακαρι να μας χαμογελασει κ σε εμας λιγο...

Νομίζω μας το χρωστάει λίγο !!! Ελπίζω το ουράνιο τόξο μας να έρθει σύντομα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εγω κυπρο ειμαι κοριτσια!!σημερα ειμαι λιγο πεσμενη ψυχολογικα ειναι κ ο καιρος χαλλια εξω,αγχωθηκα κ λιγο για την βιοψια ενδομητριου!

Τι τελεια που μαζευομαστε απο παντου....και εγω εχθες με ειχε παρει λιγο απο κατω αλλα σημερα αλλη μερα...ουτε εδω εχει ωραιο καιρο φυσαει παααααρα πολυ...βιοψια εκανες η θα κανεις????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou said:

Ααααααχχχχ τι όμορφο αυτό!!!!!!! Μπράβο σου Σοφάκι μου!!!!  Τα φιλιά μας στην τέλεια Βόρεια Ελλάδα!!!!! Θεσσαλονίκη ερωτική πόλη την έχω επισκεφτεί κ έχω κ φίλους! 

Αχ γλυκούλα, αμα αγαπάς όλα τα κάνεις, δεν σου φαίνεται δύσκολο... :) όπως και εγω αγαπώ Αθήνα, έχω έρθει αμέτρητες φορές για παρεες και την αγαπω τρελά!!!!

@Pagor κορίτσι μου Σέρρες βρίσκομαι!

κορίτσια ερώτηση (της άσχετης)! ο κύκλος μου είναι 26 ημερών, σήμερα είναι η 7η μέρα και βλέπω υγρά λευκά...παίζει τόσο νωρίς να ξεκινάει η ωορηξία;;;


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...