Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσι μου ευχομαι ολες να φυγουμε γρηγορα απο αυτο το θεμα....και να μην προλαβουμε να μαζευτουμε παλι πολλες εδω!!!!!

Οκ αγαπη... Μολις μου πειτε ημερομηνιες θα το φτιαξω...

Καλέ τι πολλές τις διώχνω εγώ μια μια.... ανυπομωνω να δω πια θα είναι η πρώτη....έλα να λέτε ημερομηνιες να πάει γούρι.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα....άντε να δούμε κανένα θετικο τεστακι να χαρούμε...

Αγαπη μου εσυυυυυυυυυυ....η χαρά που σε έχουμε εδώ δεν λέγεται...βέβαια να φύγεις γρήγορα εύχομαι..θα σε χαίρομαι σε άλλες συζητήσεις..

Θέλω να έχει τίτλο περιμένοντας τα θετικά τέστ!!!!!

Βρε συ με το άγχος που εχω εγω δεν μου φαινεται πιθανο... παρ'ολα αυτα @ΚατεριναΣκ εγώ περιμένω 24/4.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Βρε συ με το άγχος που εχω εγω δεν μου φαινεται πιθανο... παρ'ολα αυτα @ΚατεριναΣκ εγώ περιμένω 24/4.

 

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! εγω σε 2 μερούλες στις 18/04... αν και απο χθες δεν ειμαι και πολύ καλά...νομίζω έ-ε-ερχεται!!!! χαχα

Ααααα κοριτσιαααα...αισιοδοξες σας θελω!!!!!!!! Μην ακουω τετοιααααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ said:

Ααααα κοριτσιαααα...αισιοδοξες σας θελω!!!!!!!! Μην ακουω τετοιααααα!!!!

Ναι εννοείται ευχόμαστε για θετικό αποτέλεσμα!!! :) αλλά εγω κορίτσια όλη μέεεερα απο χθες πεινάω....έτσι ειμαι πριν την περίοδο πάντα...και χθες το βράδυ είχα μια αναγούλα άλλο πράμα επειδή εφαγα λαίμαργα! αχ αφήστε τα... κατα τα άλλα δεν έχω κανένα συμπτωμα αλλά είπα αυτή τη φορα να μην δώσω καμία σημασία! αν θέλει ας έρθει δεν με πειράζει, ολα καλα θα πάνε... :)


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κορίτσια μου ...διάβασα σε άλλο  θέμα συζήτησης κάτι που έγραψε μια κοπέλα...γέλασα τόσο και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας....

Τεσπά λέγανε κλασσικά ότι και εμείς εδώ ..ποτέ έρχεται ποτέ δεν έρχεται ...ποτέ Δεν περίμεναν...ωσπου γράφει μια κοπέλα που Δεν περίμενε ..."λοιπόν κοριτσάκια μου εμένα τελικά μου ήρθε και αυτό το μήνα ..θα πάω να προμηθευτώ σερβίετες ..δεν βαριέσαι είναι πιο φτηνές απο τα μπαμπερς".......αλήθεια σας λέω μου έφτιαξε το κέφι η κοπέλα...έδωσε μια άλλη οπτική γωνία στο θέμα... χαχχαχχχαχααχαχχα 

Και όχι τι...δεν θυμάμαι και το όνομα της να αιτηθω να έρθει εδώ σε εμάς... χαχχάχαχα... πράγματικα γέλασα πολύ...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Περιμενοντας τα θετικα τεστ ;)

@Sofaki_88 18/4

@Annie4 24/4

@Moomin 27/4

Περιμενω να μου πειτε και οι υπολοιπες...

Just now, Pagor είπε:

Καλά κορίτσια μου ...διάβασα σε άλλο  θέμα συζήτησης κάτι που έγραψε μια κοπέλα...γέλασα τόσο και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας....

Τεσπά λέγανε κλασσικά ότι και εμείς εδώ ..ποτέ έρχεται ποτέ δεν έρχεται ...ποτέ Δεν περίμεναν...οσπου γράφει μια κοπέλα που Δεν περίμενε ..."λοιπόν κοριτσάκια μου εμένα τελικά μου ήρθε και αυτό το μήνα ..θα πάω να προμηθευτώ σερβίετες ..δεν βαριέσαι είναι πιο φτηνές απο τα μπαμπερς".......αλήθεια σας λέω μου έφτιαξε το κέφι η κοπέλα...έδωσε μια άλλη οπτική γωνία στο θέμα... χαχχαχχχαχααχαχχα

Ναι ξερω σε ποιο θεμα λες ειμαι και εγω εκει... Και εγω γελασα οταν το ειδα.. Να παραδειγματα πως μπορουμε να το δουμε λιγο αλλιως ολο αυτο... με χιουμορ...:grin:

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Περιμενοντας τα θετικα τεστ ;)

@Sofaki_88 18/4

@Annie4 24/4

Περιμενω να μου πειτε και οι υπολοιπες...

Σε λατρεύω αλήθεια!!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Περιμενοντας τα θετικα τεστ ;)

@Sofaki_88 18/4

@Annie4 24/4

Περιμενω να μου πειτε και οι υπολοιπες...

Ναι ξερω σε ποιο θεμα λες ειμαι και εγω εκει... Και εγω γελασα οταν το ειδα.. Να παραδειγματα πως μπορουμε να το δουμε λιγο αλλιως ολο αυτο... με χιουμορ...:grin:

Αχχχχχ την θυμάσαι ποια είναι να την κάνουμε να έρθει και σε εμάς????διαβάζω διάφορα θέματα και δεν θύμαμαι σε πιο το είδα ..αλλά αλήθεια η κοπέλα μου έφτιαξε την διάθεση εκείνη την ώρα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλά κορίτσια μου ...διάβασα σε άλλο  θέμα συζήτησης κάτι που έγραψε μια κοπέλα...γέλασα τόσο και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας....

Τεσπά λέγανε κλασσικά ότι και εμείς εδώ ..ποτέ έρχεται ποτέ δεν έρχεται ...ποτέ Δεν περίμεναν...ωσπου γράφει μια κοπέλα που Δεν περίμενε ..."λοιπόν κοριτσάκια μου εμένα τελικά μου ήρθε και αυτό το μήνα ..θα πάω να προμηθευτώ σερβίετες ..δεν βαριέσαι είναι πιο φτηνές απο τα μπαμπερς".......αλήθεια σας λέω μου έφτιαξε το κέφι η κοπέλα...έδωσε μια άλλη οπτική γωνία στο θέμα... χαχχαχχχαχααχαχχα 

Και όχι τι...δεν θυμάμαι και το όνομα της να αιτηθω να έρθει εδώ σε εμάς... χαχχάχαχα... πράγματικα γέλασα πολύ...

Χαχαχα Είναι και εδώ σε μας κορίτσι μου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχα Είναι και εδώ σε μας κορίτσι μου!! 

Χαχααχα αλήθεια???ποια είναι????ρε γαμωτο μα το είδα έτσι και μετά δεν θυμάμαι ούτε το όνομα ούτε τίποτα....και όχι τι πήγα σούπερ μάρκετ εχθες και είχε τις σερβίετες και απέναντι τα παμπερς και την σκέφτηκα... χαχχάχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagor είπε:

Χαχααχα αλήθεια???ποια είναι????ρε γαμωτο μα το είδα έτσι και μετά δεν θυμάμαι ούτε το όνομα ούτε τίποτα....και όχι τι πήγα σούπερ μάρκετ εχθες και είχε τις σερβίετες και απέναντι τα παμπερς και την σκέφτηκα... χαχχάχαχα

Χαχαχαχαχαχα @Smaro3056 φανερωσου σε ζητάει το κοινό σου!!! Χαχαχ!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχαχαχα @Smaro3056 φανερωσου σε ζητάει το κοινό σου!!! Χαχαχ!! 

Χαχαχαχαχα...ναι αυτή η θέα είναι....μα έγινε πλεον ο λόγος να μην ξαναστεναχωρηθω όταν δω περίοδος....φωτιά και λαύρα είναι σας λέω τα είδα εγώ εχθές...χαχαχαχαχα..

Just now, Moomin είπε:

@Pagorκ ξυπόλητη χορευω δηλ....;χεχε

Εγω υπολογιζω μεταξυ 26-29.

Χαχαχαχαχα...εντελώς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα...ναι αυτή η θέα είναι....μα έγινε πλεον ο λόγος να μην ξαναστεναχωρηθω όταν δω περίοδος....φωτιά και λαύρα είναι σας λέω τα είδα εγώ εχθές...χαχαχαχαχα..

Χαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ άλλη οπτική γωνία παιδί μου!!! Αισιοδοξία μόνο!! Που θα πάει θα πάμε να πάρουμε κάποια στιγμή αυτά τα ακριβά μωρέ τα παμπερς!!! 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλε οχι ειναι στο θεμα προσπαθεια για το δευτερο παιδακι το 2019...

Ναι είχε γράψει και εδώ κορίτσι μου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...