Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τι ωραια που που νιωθεις ετσι και δεν σε επιρεαζει τιποτα και κανεις!!!/και σου ευχομαι ετσι να παραμείνετε μεχρι τα βαθιά σας γεράματα και σε αυτο τον ομορφο δικος σας κοσμο που ζείτε να προστεθεί σύντομα ένα νινακι!!!!

Όταν τον πρώτο είδα πριν 12 χρονια σε μια κοινή παρέα μας..πήγα και του συστηθηκα και τον πήρα αγκαλιά...εγώ κανονικα δεν ακουμπάω άνθρωπο...οταν τον πήρα αγκαλιά εκείνη την πρώτη στιγμή που μου βγήκε τόσο αυθόρμητα και χωρίς να ξέρω γιατί το έκανα  τον ένοιωσα δικό μου...η μυρωδιά του μου ήταν γνώριμη..σαν να ζούσα με αυτή την μυρωδιά χρόνια...δεν μπορώ να στο εξηγήσω..τον ένοιωσα απλά δικό μου...δεν τα φτιάξαμε αμέσως ...μετά από 4 χρονια...να σου πω ότι αυτά τα 4 χρόνια μάθαινα για αυτόν...νοιαζομουνα για αυτόν..στεναχωριομουνα για αυτον.. χαιρομουνα για αυτόν...δεν ξέρω πως να το εξηγήσω..μετά από χρόνια μάθαμε ότι ειμασταν μια ζωή δίπλα δίπλα...ίδιο νήπιο...ίδιο..δημοτικό ..ίδιο γυμνάσιο κ λύκειο...ίδια γειτονιά...απλά ένα χρόνο μεγαλύτερος μου..και εγώ τον γνώρισα ένα Ιανουάριο στην Καλαμάτα στα 21 μου...ξέρω ότι όλα στην ζωή μας είναι ρευστά...απλά για εμένα εκείνος είναι η ζωη μου...η πριν ..η τώρα και η μετά....και μακάρι να έρθει ένα παιδί...να του μοιάζει ...να έχω ακόμα ένα λογο να τον λατρεύω ακόμα παραπάνω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερουδιαααααααα!!!!!!! Τι κανετε αγαπες?? Ξυπνησε με πολυ διαθεση και κεφι να φτιαξω τις βαλιτσες μου και αυριο θα ξεκινησουμε την εκδρομηηηηηη μαςςςςςς!!!!!!! Γιουυυυυυπππππιιιιιιιιι!!!!!!!!

Τυχερούλα μου!!!! Καλά να περάσετε!!!! Εμείς σε μία εβδομάδα... αχ πως θα περάσει.... κ έχω τόσες δουλειές για το γάμο μέσα σε αυτή την εβδομάδα κ τόσο τρέξιμο!!!! Και δουλεύω τελικά και Μεγάλη Τρίτη!!!! Είμαι να σκάσω!!!!! Καλημέρααααααα!!!! Γκρίνιαξα εντάξει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα!

Αχ ναι επιτελους Παρασκευη! Κ μεις κλεινουμε κ εχω ενα σωρο δουλειες μεχρι να φυγουμε αλλα θα φυγουμε!!!

@Eva_Lou πρεπει να ειναι αλλη μια κοπελα μαζι μας αλλα δεν θυμαμαι ονομα. @Annie4 εχει δικιο, τουλαχιστον για μενα. Μου ηρθε πρωταπριλια οποτε αν υπολογισεις 9 μηνες βγαινει πρωτοχρονια. Κ μετα παμε για το το 20. Αλλα λεμε τωρα, δν εχω κ κανενα συμπτωμα εγω παραξενο. Αλλα κ συ αφου εισαι Μαρτιο βγαινει μεχρι τελος Δεκεμβρη. Αχχχχ μακαρι να ειχαμε ολες μια ενδειξη κατι απο νωρις. Αν ειναι να ερθει παντως σε μενα, προτιμω μεχρι Μ.Σαββατο για να μην εχω πολυ ροη στο ταξιδι.

Καλημερα κοπέλα μου. Η εγκυμοσύνη μετράει 10 περιπου μηνες απο την τελευταια περιδο, οχι 9. Κι εγω σκαλωσα οταν το εμαθα απο την κουμπαρα μου που γεννησε προσφατα.

Ααααχ...ούτε εγω νιωθω τιποτα διαφορετικο, πιστευω περιοδος θα μου ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Όταν τον πρώτο είδα πριν 12 χρονια σε μια κοινή παρέα μας..πήγα και του συστηθηκα και τον πήρα αγκαλιά...εγώ κανονικα δεν ακουμπάω άνθρωπο...οταν τον πήρα αγκαλιά εκείνη την πρώτη στιγμή που μου βγήκε τόσο αυθόρμητα και χωρίς να ξέρω γιατί το έκανα  τον ένοιωσα δικό μου...η μυρωδιά του μου ήταν γνώριμη..σαν να ζούσα με αυτή την μυρωδιά χρόνια...δεν μπορώ να στο εξηγήσω..τον ένοιωσα απλά δικό μου...δεν τα φτιάξαμε αμέσως ...μετά από 4 χρονια...να σου πω ότι αυτά τα 4 χρόνια μάθαινα για αυτόν...νοιαζομουνα για αυτόν..στεναχωριομουνα για αυτον.. χαιρομουνα για αυτόν...δεν ξέρω πως να το εξηγήσω..μετά από χρόνια μάθαμε ότι ειμασταν μια ζωή δίπλα δίπλα...ίδιο νήπιο...ίδιο..δημοτικό ..ίδιο γυμνάσιο κ λύκειο...ίδια γειτονιά...απλά ένα χρόνο μεγαλύτερος μου..και εγώ τον γνώρισα ένα Ιανουάριο στην Καλαμάτα στα 21 μου...ξέρω ότι όλα στην ζωή μας είναι ρευστά...απλά για εμένα εκείνος είναι η ζωη μου...η πριν ..η τώρα και η μετά....και μακάρι να έρθει ένα παιδί...να του μοιάζει ...να έχω ακόμα ένα λογο να τον λατρεύω ακόμα παραπάνω...

Ανατρίχιασα με την ιστορία σας πραγματικα ειναι μαγικό όλο αυτό!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Όταν τον πρώτο είδα πριν 12 χρονια σε μια κοινή παρέα μας..πήγα και του συστηθηκα και τον πήρα αγκαλιά...εγώ κανονικα δεν ακουμπάω άνθρωπο...οταν τον πήρα αγκαλιά εκείνη την πρώτη στιγμή που μου βγήκε τόσο αυθόρμητα και χωρίς να ξέρω γιατί το έκανα  τον ένοιωσα δικό μου...η μυρωδιά του μου ήταν γνώριμη..σαν να ζούσα με αυτή την μυρωδιά χρόνια...δεν μπορώ να στο εξηγήσω..τον ένοιωσα απλά δικό μου...δεν τα φτιάξαμε αμέσως ...μετά από 4 χρονια...να σου πω ότι αυτά τα 4 χρόνια μάθαινα για αυτόν...νοιαζομουνα για αυτόν..στεναχωριομουνα για αυτον.. χαιρομουνα για αυτόν...δεν ξέρω πως να το εξηγήσω..μετά από χρόνια μάθαμε ότι ειμασταν μια ζωή δίπλα δίπλα...ίδιο νήπιο...ίδιο..δημοτικό ..ίδιο γυμνάσιο κ λύκειο...ίδια γειτονιά...απλά ένα χρόνο μεγαλύτερος μου..και εγώ τον γνώρισα ένα Ιανουάριο στην Καλαμάτα στα 21 μου...ξέρω ότι όλα στην ζωή μας είναι ρευστά...απλά για εμένα εκείνος είναι η ζωη μου...η πριν ..η τώρα και η μετά....και μακάρι να έρθει ένα παιδί...να του μοιάζει ...να έχω ακόμα ένα λογο να τον λατρεύω ακόμα παραπάνω...

Αααααχ κοριτσι μου. Αυτα αξιζουν. Κι εγω ετσι νιωθω μαζι του και θελω το παιδακι μας να ειναι ολοισιο με εκεινον.

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερουδιαααααααα!!!!!!! Τι κανετε αγαπες?? Ξυπνησε με πολυ διαθεση και κεφι να φτιαξω τις βαλιτσες μου και αυριο θα ξεκινησουμε την εκδρομηηηηηη μαςςςςςς!!!!!!! Γιουυυυυυπππππιιιιιιιιι!!!!!!!!

Τέεεελεια!!! Να περασετε σούπερ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου δεν είμαι τόσο ρομαντική όσο εσείς αλλά χαίρομαι που έχετε όλες τόσο μακροχρόνιες σχέσεις κ λέτε τόσο όμορφα λόγια... ακόμα κ μένα με άγγιξαν!!! Είμαι φρέσκια στο κλαμπ κ μόνο με το αγόρι μου κατάφερα να σκεφτώ ότι είναι ο κατάλληλος!!! :) Δεν πίστευα πως θα φτάσω στο γάμο ούτε τον ονειρεύτηκα ποτέ! Μου είναι ακόμα αδιανόητο ότι σε 2 μήνες θα είμαι πρώτα ο Θεός παντρεμένη... Το ζω σαν να μην το πιστεύω... είναι το αγοράκι μου το γλυκό! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ανατρίχιασα με την ιστορία σας πραγματικα ειναι μαγικό όλο αυτό!!!!!!!

Δεν ξέρω αν ήταν μαγικό αυτό ξέρω όμως ότι σίγουρα μας ένωνε μια αόρατη κλωστή...έτσι νοιώθω...ότι πάντα κάτι μας ένωνε...αλλά αυτό που αγαπάω πιο πολύ πάνω του είναι ότι σαν άνθρωποι έχουμε τις ίδιες αξίες για την ζωή...για εμένα αυτό είναι πολύ σημαντικό...γιατί σαν άνθρωποι είμαστε τόσο διαφορετικοί...αλλα με τις ίδιες ακριβως αξιες...για την οικογένεια ...για τον γάμο...για τους γύρω μας.....όπως μου έλεγε μια φίλη μου που γενικά ατυχησε σε μια σχέση ότι πολύ θα ήθελε να βρει μια τέτοια σχέση...της είπα ότι αυτή η σχέση δεν βρίσκεται... φτιάχνεται....έτσι πιστεύω...εμείς φτιάχνουμε τα πράγματα ...εμείς τα χαλάμε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερουδιαααααααα!!!!!!! Τι κανετε αγαπες?? Ξυπνησε με πολυ διαθεση και κεφι να φτιαξω τις βαλιτσες μου και αυριο θα ξεκινησουμε την εκδρομηηηηηη μαςςςςςς!!!!!!! Γιουυυυυυπππππιιιιιιιιι!!!!!!!!

Καλημερα Κατερινακι να περασετε τελεια !!!! Αυτα ειναι !!!!!!

8 ώρες πρίν, Sofaki_88 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τα όμορφα λόγια σας...τα ίδια σκέφτομαι και εγώ όταν διαβάζω τις δικές σας δύσκολες στιγμές ότι θέλει υπομονή..έχετε δίκιο όλες είμαστε για τον ίδιο λόγο εδω κοριτσάκια μου απλά να...με παίρνει το παράπονο..όπως έχω ξαναπεί είμαι μακριά από την οικογένεια μου και τις παρέες μου ουσιαστικά μόνη εδώ..και σκέφτομαι διάφορα... έχουμε παααρα πολλά παιδάκια στις οικογένειες μας και δεν ξέρω γιατι αλλά και οι δύο τραβάμε τα παιδιά σαν μαγνήτες, όλα πάνω μας είναι...να χεις τόση αγάπη να δώσεις και να μην μπορείς....αχ βραδιάτικα...

Σοφακι οι περισσότερες εχουν περάσει αυτο που περνας εσυ τωρα, ειναι κ οι λογοι που μοιραζομαστε τις ανησυχιες μας ενω ειμαστε αγνωστες μεταξυ μας επειδη καταλαβαινουμε η μια την αλλη... Το να σου λεει ενας δικο σου ελα μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα δεν βοηθαει..Θα σου πω ομως να παρεις μια ανασα να ηρεμησεις... αν χρειαστει να κανεις καποιες εξετασεις με την ησυχια σου πιστεψε με οτι μετα απο λιγο θα περασεις σε αλλη φαση... θα σταματησεις να κλαις μετα απο περιοδο δεν θα κανεις τεστ αν εχεις μια μερα καθυστερησης γιατι ωριμαζεις καθε μηνα μεσα απο αυτο... ολα ειναι φασεις απλα μην τα παρατησεις μονο αυτο !!!!

16 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω χαθεί αυτόν τον καιρό, έχω αραιωσει τις επισκέψεις μου αλλά όταν έχω χρόνο σας διαβάζω! Τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στη σεζόν και δουλεύουμε περισσότερο.

Τα νέα μου εμένα είναι ότι σήμερα έκανα υστεροσκόπηση και αφαίρεσα τον πολυποδα. Καιιιιι ότι τον άλλο μήνα πάμε για σπερματεγχυση!!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες. 

@Muffin μου σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι να έχεις σύντομα φουσκωμενη κοιλίτσα με ένα γερό μωράκι!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που δεν ξέρουμε! 

Εμένα η περίοδος κρατάει 4-5 μέρες με εξαίρεση την τελευταία που κράτησε 7 πιθανόν λόγο του πολύποδα. Τώρα τον ξεφορτώθηκα και πάμε γ'άλλα!!! 

Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα νέα για όλες κορίτσια! 

Καλη αναρρωση!!! Τα δυσκολα περασαν !! Τωρα έρχονται τα ομορφα!!!

8 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Κάποτε είχα διαβάσει αυτό "Ενας επιτυχημένος γάμος προϋποθέτει ότι θα ερωτευτείς πολλές φορές το ίδιο πρόσωπο»- Mignon Mc Laughlin " και όντως κορίτσια η αγάπη είναι αυτή που μένει στο τέλος!! Αλλά είναι και τοοοοσες οι στιγμές και όλα αυτά που περνάμε μαζί τους που μας κάνουν να τους ερωτευόμαστε ξανά και ξανά από την αρχή!!! :x

Τι ομορφα λογια !!!!! Αλλα χρειαζεται κ ενα ακομα... Να μην υπαρχει εγωισμος, ο εγωισμος σκοτωνει τις σχεσεις !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Pagor κι εγω ενιωσα οτι τον ηξερα απο πριν αλλα εμεις καναμε αμεσως σχεση. @Eva_Lou δεν εχει σημασια ποσο καιρο ειστε μαζι. Ενταξει θεωρω πως πρεπει να περασει κανας χρονος, οχι μπαμ μπαμ. 

@Annie4αληθεια;καλα αρα να το παρω αποφαση για το 19 τελος. Δε φημιζομαι κ για το μαθηματικο μου μυαλο χαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katriniki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

Καλως ηρθες !!!! Σου στελνω οοολη μου την θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katriniki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

Κ εγω αγαπη μου !!!θα ξανακανεις διεγερση εγω ναι!!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλως ηρθες κ συντομα ευχομαι εγκυουλα το '19!!!

Μακάρι κορίτσι μου!!! μακαρι και εσύ σύντομα με γεμάτη κοιλίτσα!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κ εγω αγαπη μου !!!θα ξανακανεις διεγερση εγω ναι!!

Αχ ευτυχώς βρήκα και άλλη μία να μη νιώθω μοναχουλα αυτό το διάστημα!!χαχα

Όχι πάω σε φυσικό κύκλο αυτή τη φορά! Η ανάπτυξη του ενδομητρίου μου δεν συμβαδισε με των εμβρύων λόγω της διέγερσης από τα φάρμακα...

Εσύ??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...