Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Katriniki είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!!! μακαρι και εσύ σύντομα με γεμάτη κοιλίτσα!!

Αχ ευτυχώς βρήκα και άλλη μία να μη νιώθω μοναχουλα αυτό το διάστημα!!χαχα

Όχι πάω σε φυσικό κύκλο αυτή τη φορά! Η ανάπτυξη του ενδομητρίου μου δεν συμβαδισε με των εμβρύων λόγω της διέγερσης από τα φάρμακα...

Εσύ??

Εγω αρχισα αντισυλληπτικα για το μακρύ προτοκολο θα αρχισω τον αλλο μηνα διεγερση


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katriniki είπε:

Δεύτερη φορά και εσύ ε?? Η πρώτη σου είπε γιατί απέτυχε?

Εγω προσπαθω για 2 τωρα ειμαι 38 οι βλαστοκυστες μας δεν ηταν πολυ καλες απο οτι φαινετε γιατι τα ειχα ψαξει ολα σχεδον κ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση κ λαμπαροσκοπηση κ σκρατς κ ιντραλιπιτς λογω μιας αποτυχιας τον σεπτεμβρη απο τα παγωμενα μου που ειχα απο τον γιο μου πριν 7 χρονια!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εγω προσπαθω για 2 τωρα ειμαι 38 οι βλαστοκυστες μας δεν ηταν πολυ καλες απο οτι φαινετε γιατι τα ειχα ψαξει ολα σχεδον κ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση κ λαμπαροσκοπηση κ σκρατς κ ιντραλιπιτς λογω μιας αποτυχιας τον σεπτεμβρη απο τα παγωμενα μου που ειχα απο τον γιο μου πριν 7 χρονια!!

Α ναι τώρα το είδα κορίτσι μου... Τουλάχιστον έχεις ένα παιδάκι που σε γεμίζει χαρά!! εύχομαι σύντομα και στο δεύτερο!! 

 

Κάπου στο καφέ εξωσωματικής διάβασα το όραμα που έχεις!μπράβο σου εύχομαι πραγματικά να καταφέρεις όσα ονειρεύεσαι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Katriniki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

Καλώς το κορίτσι!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι με ένα η και δύο μωράκια!!! Πότε θα ξεκινήσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Katriniki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

Καλως ήρθες!!! Έύχομαι όλα να πανε κατ'ευχήν, έχεις δυναμη μέσα σου :-)

Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2019 at 1:35 ΜΜ, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα είμαι 14η μέρα του κύκλου κ ξεκίνησα τα τεστάκια για να αρχίσω να τα μαθαίνω κτλ. Κύκλος ήταν. Υπολογίζω ότι κάνω φυσιολογικά 17η με 18η μερα του κύκλου βέβαια τον προηγουμενο με την καθυστέρηση πρεπει να έκανα 22η μερα. Να ξεκινησω να κάνω κάθε μέρα μέχρι την 22η ή μέρα παρα μέρα; Με τα πρωινά ούρα το έκανα. Καλά είναι; 

Γλυκιά μου πρώτη φορά τα κάνεις? Και εγώ εχθές τα παρέλαβα και περιμένω πως και πως να τα κάνω σε λίγες μέρες.. Εγώ αγωνία μιας και είναι η πρώτη φορά. Για να δουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Καλώς το κορίτσι!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι με ένα η και δύο μωράκια!!! Πότε θα ξεκινήσεις?

Σε ευχαριστώ πολύ!! όσα έρθουν καλοδεχούμενα!!αχαχα

Την Τρίτη μετά το Πάσχα θα κάνω ορμονολογικες και με βάση αυτές θα δούμε αν θα τα βάλουμε σε αυτό τον κύκλο

Just now, Annie4 είπε:

Καλως ήρθες!!! Έύχομαι όλα να πανε κατ'ευχήν, έχεις δυναμη μέσα σου :-)

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Δύναμη βρίσκω θέλοντας και μη μετα την πρωτη αρνητική χοριακη....

Όμως κοιτάμε μπροστά...δεν γίνεται όλες θα τα καταφέρουμε!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kangan είπε:

Γλυκιά μου πρώτη φορά τα κάνεις? Και εγώ εχθές τα παρέλαβα και περιμένω πως και πως να τα κάνω σε λίγες μέρες.. Εγώ αγωνία μιας και είναι η πρώτη φορά. Για να δουμε

Ναι καλή μου... τα ψηφιακά έχω πάρει... 2 δοκιμές έχω κάνει έχει βγάλει κυκλάκι... επειδή τα κάνω μέρα παρά μέρα θα κάνω πάλι αύριο... λογικά την άλλη εβδομάδα θα κάνω ωορρηξία γιατί από ότι κατάλαβα αργώ τελικά να κάνω... εσύ πόσο καιρό προσπαθείς; Ποια τεστάκια έχεις; Πότε θα ξεκινήσεις; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναι καλή μου... τα ψηφιακά έχω πάρει... 2 δοκιμές έχω κάνει έχει βγάλει κυκλάκι... επειδή τα κάνω μέρα παρά μέρα θα κάνω πάλι αύριο... λογικά την άλλη εβδομάδα θα κάνω ωορρηξία γιατί από ότι κατάλαβα αργώ τελικά να κάνω... εσύ πόσο καιρό προσπαθείς; Ποια τεστάκια έχεις; Πότε θα ξεκινήσεις; 

Η αλήθεια είναι ότι προσπαθούμε πολύ λίγο..μονο 2 μήνες αλλά πήρα τεστακια για να είμαι σίγουρη για της μέρες μου και ας έχω πολύ σταθερό κύκλο.. Πήρα τα ψηφιακά και θα τα ξεκινήσω την Δευτέρα. Α ωραία θα τα κάνω και εγώ μέρα παρά μέρα τότε. Εσείς προσπαθείτε καιρό? Γενικά πονάς όμως στην ωορρηξία? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Katriniki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Ηρθα λοιπόν και εγώ στην ομαδουλα σας μετά από παρότρυνση της γλυκιας @Pagor 

Εύχομαι καλή τύχη σε όλες μας και σύντομα με γεμάτες κοιλιτσες!!!

Εγώ θα προσπαθήσω για δεύτερη φορά με εξωσωματική και ελπίζω να είναι και η τυχερή μου!!:wub:

Καλώς το κοριτσάκι στην παρέα μας....ε μα τέτοια παρέα και να την χάσεις θα ήταν κρίμα...έχουμε εδώ ένα και ένα απο τα κορίτσια μας ..

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

@Pagor κι εγω ενιωσα οτι τον ηξερα απο πριν αλλα εμεις καναμε αμεσως σχεση. @Eva_Lou δεν εχει σημασια ποσο καιρο ειστε μαζι. Ενταξει θεωρω πως πρεπει να περασει κανας χρονος, οχι μπαμ μπαμ. 

@Annie4αληθεια;καλα αρα να το παρω αποφαση για το 19 τελος. Δε φημιζομαι κ για το μαθηματικο μου μυαλο χαχα.

Είναι πολύ σημαντικό αυτό καρδουλα μου...να είστε πάντα αγαπημένη και ευτυχισμένοι και σύντομα να ολοκληρώσει ένα μικρό ζουζουνακι την οίκογενεια σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! όσα έρθουν καλοδεχούμενα!!αχαχα

Την Τρίτη μετά το Πάσχα θα κάνω ορμονολογικες και με βάση αυτές θα δούμε αν θα τα βάλουμε σε αυτό τον κύκλο

Ωραία!! Λίγο έμεινε μακάρι να τα βάλεις τώρα!!! Άντε άντε να γίνετε μπαλιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εγω αυτον τον μηνα που θα περιμενω μεχρι την δευτερη εξωσωματικη θα προσπαθησω φυσιολογικα με τα τεστακια. Αφου μου συνεβη το κουφο να εχω 11 χοριακη μπορει να συμβει και το κουφο να μεινω φυσιολογικα ε μα!! Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, maroulini είπε:

Κοριτσια και εγω αυτον τον μηνα που θα περιμενω μεχρι την δευτερη εξωσωματικη θα προσπαθησω φυσιολογικα με τα τεστακια. Αφου μου συνεβη το κουφο να εχω 11 χοριακη μπορει να συμβει και το κουφο να μεινω φυσιολογικα ε μα!! Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!! 

Γλυκό μου κορίτσακι εσύ...δεν θέλω να σε περνει από κάτω...το να έρθει ένα παιδί είναι οντως ένα θαύμα...στο εύχομαι ολόψυχα....να έρθει τοοοοσοοο γρήγορα και να μην ξανασκεφτείς ποτέ τίποτα άσχημο...σου στέλνω μια αγκαλιά επειδή τα είπαμε και λίγο τα δύο μας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...