Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

@Kaity8 μην αγχωνεσαι κ γω ταξιδι θα παω κ μαλλον θα εχω. Σημερα ειχα μια σουβλια κατω δεξια 19η μερα κ ισως ηλπιζα αλλα το ειχα κ στον προηγουμενο μηνα.

Just now, Annie4 είπε:

Κορίτσιαααα θέλω να είμαι εγκυος. Θέλω τοοοσο πολύ μα τιποτα δεν αισθανομαι. Θα μου πειτε τι σας λεω τωρα, αλλα σε εσας θελω να τα λεω.

Εσυ είχες κ κατι καφε; μην απελπιζεσαι καλε ακομα εχουμε μερες! Μακαρι να μας κανεις ποδαρικο. Παντως εγω δν εχω τπτ ιδιαιτερο. Η σουβλιτσα ειναι γνωστη.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annie4 είπε:

Κορίτσιαααα θέλω να είμαι εγκυος. Θέλω τοοοσο πολύ μα τιποτα δεν αισθανομαι. Θα μου πειτε τι σας λεω τωρα, αλλα σε εσας θελω να τα λεω.

Δεν είναι απαραίτητο να αισθάνεσαι κάτι!!! Υπομονή λιιιγες μέρες!!!

Για μένα είναι περίεργη η μέρα σήμερα μιας που σαν σήμερα πριν 1 χρόνο ήμουν στο χειρουργείο για να μου πάρουν το μωράκι μου!! :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Kaity8 μην αγχωνεσαι κ γω ταξιδι θα παω κ μαλλον θα εχω. Σημερα ειχα μια σουβλια κατω δεξια 19η μερα κ ισως ηλπιζα αλλα το ειχα κ στον προηγουμενο μηνα.

Εσυ είχες κ κατι καφε; μην απελπιζεσαι καλε ακομα εχουμε μερες! Μακαρι να μας κανεις ποδαρικο. Παντως εγω δν εχω τπτ ιδιαιτερο. Η σουβλιτσα ειναι γνωστη.

Ναι, εγω ειχα, πολυ αχνα ομως οχι κατι μπαμ. Αλλα το στηθος ειναι απλα πρησμενο οπως παντα και ποναει οπως παντα, τιποτα διαφορετικο

Just now, Bloumblou είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να αισθάνεσαι κάτι!!! Υπομονή λιιιγες μέρες!!!

Για μένα είναι περίεργη η μέρα σήμερα μιας που σαν σήμερα πριν 1 χρόνο ήμουν στο χειρουργείο για να μου πάρουν το μωράκι μου!! :(

Ωωωω ρε κοριτσακι μου.....λυπαμαι. Αλλα κοιταμε μπροστα ε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Κορίτσιαααα θέλω να είμαι εγκυος. Θέλω τοοοσο πολύ μα τιποτα δεν αισθανομαι. Θα μου πειτε τι σας λεω τωρα, αλλα σε εσας θελω να τα λεω.

Κορίτσι μου υπάρχουν πιθανότητες πολλές!!!! Μακάρι!!! Τι θα πρεπε να αισθάνεσαι δηλ;;;; Να κλωτσάει;;;;; Παιδιά νομίζω ότι θα μαι έγκυος τη φορά που δεν θα αισθανθώ τίποτα.... το πιστεύω πάρα πολύ αυτό!!!!! 

Just now, Bloumblou είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να αισθάνεσαι κάτι!!! Υπομονή λιιιγες μέρες!!!

Για μένα είναι περίεργη η μέρα σήμερα μιας που σαν σήμερα πριν 1 χρόνο ήμουν στο χειρουργείο για να μου πάρουν το μωράκι μου!! :(

Αγάπη μου!!!!!!!!!!!!! Αγκαλίτσα;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου υπάρχουν πιθανότητες πολλές!!!! Μακάρι!!! Τι θα πρεπε να αισθάνεσαι δηλ;;;; Να κλωτσάει;;;;; Παιδιά νομίζω ότι θα μαι έγκυος τη φορά που δεν θα αισθανθώ τίποτα.... το πιστεύω πάρα πολύ αυτό!!!!! 

Αγάπη μου!!!!!!!!!!!!! Αγκαλίτσα;;;;;;;;

Xαχαχαχα,να κλωτσαει!!!! Χαχαχαχα. Οχι μωρε, απλα συνηθως λενε οτι το διαφορετικο σημαινει εγκυμοσυνη κι εμενα το στηθος μου πρηστηκε οπως παντα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου υπάρχουν πιθανότητες πολλές!!!! Μακάρι!!! Τι θα πρεπε να αισθάνεσαι δηλ;;;; Να κλωτσάει;;;;; Παιδιά νομίζω ότι θα μαι έγκυος τη φορά που δεν θα αισθανθώ τίποτα.... το πιστεύω πάρα πολύ αυτό!!!!! 

Αγάπη μου!!!!!!!!!!!!! Αγκαλίτσα;;;;;;;;

καλε.τιποτα δεν θα αισθανθεις. εγω ουτε που το καταλαβα κ μαλιστα οταν ειχα μια μερα καθηστερηση μονο μια μερα περιμενα να κανω τεστ γιατι ηταν χριστουγεννα κ δεν ημουν σπιτι μη νομιζεις . ελεγα πως θα ειναι ανωμαλια της περιοδου κ θα πρεπει να γυρισω αθηνα για εξετασεις. κ ειχα βγει κιολας κ ειχα πιει κ τιποτα δεν καταλαβα καμια διαφορα απο αλλες φορες. α μονο μια μερα πριν την καθηστερηση ειχα ξυπνησει βραδυ μετα απο κατι λουκανικα κ διψαγα κ σαν.να μου ηρθε αναγουλα. αλλα μολις ηπια νερο εστρωσα κ ειπα οκ απο τα λουκανικα. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσι μου υπάρχουν πιθανότητες πολλές!!!! Μακάρι!!! Τι θα πρεπε να αισθάνεσαι δηλ;;;; Να κλωτσάει;;;;; Παιδιά νομίζω ότι θα μαι έγκυος τη φορά που δεν θα αισθανθώ τίποτα.... το πιστεύω πάρα πολύ αυτό!!!!! 

Αγάπη μου!!!!!!!!!!!!! Αγκαλίτσα;;;;;;;;

Αγκαλιτσα κ απο μενα...

Ασχετο, επειδη διαβαζω για αντισυλληπτικα κ οτι βοηθουν το ενδομητριο ή κανω λαθος; ειχα παρει στο παρελθον καποιες φορες για αντισυλληψη βεβαια αλλα δεν ηξερα οτι το δινουν κ για αλλους λογους.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε.τιποτα δεν θα αισθανθεις. εγω ουτε που το καταλαβα κ μαλιστα οταν ειχα μια μερα καθηστερηση μονο μια μερα περιμενα να κανω τεστ γιατι ηταν χριστουγεννα κ δεν ημουν σπιτι μη νομιζεις . ελεγα πως θα ειναι ανωμαλια της περιοδου κ θα πρεπει να γυρισω αθηνα για εξετασεις. κ ειχα βγει κιολας κ ειχα πιει κ τιποτα δεν καταλαβα καμια διαφορα απο αλλες φορες. α μονο μια μερα πριν την καθηστερηση ειχα ξυπνησει βραδυ μετα απο κατι λουκανικα κ διψαγα κ σαν.να μου ηρθε αναγουλα. αλλα μολις ηπια νερο εστρωσα κ ειπα οκ απο τα λουκανικα. 

Αααα, μαλιστα. Τιποτα ε;;; απιστευτο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπες.. Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω απο χθες τρεχω να προλαβω τα παντα..  Σε λιγο θα ξεκινήσουμε..καλο ΣΚ να εχετε και να περασετε τελεια οτι και αν κανετε!!! Φιλουμπες!!!!

  • Μου αρέσει 4

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!! Εγώ ακόμα να κάνω ωορρηξία.... φεεεετα το ωάριο μου... για να δούμε... ελπίζω να περάσετε καλά ότι κ αν κάνετε όπου κ αν είστε!! Καλό ΣΚ γλυκουλάκια μου! :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Τι ωραια που που νιωθεις ετσι και δεν σε επιρεαζει τιποτα και κανεις!!!/και σου ευχομαι ετσι να παραμείνετε μεχρι τα βαθιά σας γεράματα και σε αυτο τον ομορφο δικος σας κοσμο που ζείτε να προστεθεί σύντομα ένα νινακι!!!!

Εννοειται οτι το ευχομαι για ολες αυτο κοριτσιααα!!! Να ολοκηρωθει αυτο που νιωθετε και ζείτε συντομα με ενα σπορακι!!!! 

@ΚατεριναΣκ θα συμφωνήσω μαζί σου κ εγώ μετα από 14 χρόνια έτσι νοιώθω :).. Αθεράπευτα ερωτευμένη :x

Κορίτσια καλημέρα.. Εγω πήγα για εξετάσεις κ ευτυχώς ο οργανισμός μου αποδέχεται τα χάπια του Θυρωειδή κ σιγά σιγά αρχίζει να ρυθμίζεται..Αλλα έχω θέμα με την Υπόφηση κ η Προλακτίνη μου έχει ενδείξεις ότι είναι στα ύψη..(περιμενω την αλλη εβδομαδα την 5η μερα του κύκλου για εξετάση ωστε να δουμε ακριβως τις μετρησεις).. Η Βιοσυντονίστρια που με παρακολουθεί μου είπε πως η Προλακτίνη μου φαίνεται να είναι τόσο υψηλή οπως μια γυναίκα σε θηλασμο.. :) Το σώμα μου πιστεύει ότι ήμουν εγγυος κ έκανα μωράκι κ γι αυτο δεν με αφηνει:) Θα την ρυθμίσω όμως κ αυτή που θα πάει.. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλο σαββατοκυριακο!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα αγαπες.. Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω απο χθες τρεχω να προλαβω τα παντα..  Σε λιγο θα ξεκινήσουμε..καλο ΣΚ να εχετε και να περασετε τελεια οτι και αν κανετε!!! Φιλουμπες!!!!

Καλο ταξιδι κ οταν τακτοποιηθεις εδω θα μαστε!!

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!! Εγώ ακόμα να κάνω ωορρηξία.... φεεεετα το ωάριο μου... για να δούμε... ελπίζω να περάσετε καλά ότι κ αν κάνετε όπου κ αν είστε!! Καλό ΣΚ γλυκουλάκια μου! :) 

Ακομα καλε να κανεις; θυμισε μου εχεις τα ηλεκτρονικα; σε ποια μερα εισαι; εγω εχω ψιλοενοχλησεις παντως...λογικο αν εμφανιστει σε 5-6 μερες.

Just now, Marthakat είπε:

@ΚατεριναΣκ θα συμφωνήσω μαζί σου κ εγώ μετα από 14 χρόνια έτσι νοιώθω :).. Αθεράπευτα ερωτευμένη :x

Κορίτσια καλημέρα.. Εγω πήγα για εξετάσεις κ ευτυχώς ο οργανισμός μου αποδέχεται τα χάπια του Θυρωειδή κ σιγά σιγά αρχίζει να ρυθμίζεται..Αλλα έχω θέμα με την Υπόφηση κ η Προλακτίνη μου έχει ενδείξεις ότι είναι στα ύψη..(περιμενω την αλλη εβδομαδα την 5η μερα του κύκλου για εξετάση ωστε να δουμε ακριβως τις μετρησεις).. Η Βιοσυντονίστρια που με παρακολουθεί μου είπε πως η Προλακτίνη μου φαίνεται να είναι τόσο υψηλή οπως μια γυναίκα σε θηλασμο.. :) Το σώμα μου πιστεύει ότι ήμουν εγγυος κ έκανα μωράκι κ γι αυτο δεν με αφηνει:) Θα την ρυθμίσω όμως κ αυτή που θα πάει.. :wub:

Αχ η προλακτινη δεν θελει αγχος. Θα μου πεις κ τι δεν θελει.... Ειχα κ γω λιγο ανεβασμενη κ επεσε απο μονη της. Δεν το περιμενα. Τωρα θα ξανακανω σε δυο μηνες να δουμε παλι. Ισως χρειαστεις χαπι; συζητα το με τον ενδοκρινολογο σου. Ατιμες ορμονες!

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

καλε.τιποτα δεν θα αισθανθεις. εγω ουτε που το καταλαβα κ μαλιστα οταν ειχα μια μερα καθηστερηση μονο μια μερα περιμενα να κανω τεστ γιατι ηταν χριστουγεννα κ δεν ημουν σπιτι μη νομιζεις . ελεγα πως θα ειναι ανωμαλια της περιοδου κ θα πρεπει να γυρισω αθηνα για εξετασεις. κ ειχα βγει κιολας κ ειχα πιει κ τιποτα δεν καταλαβα καμια διαφορα απο αλλες φορες. α μονο μια μερα πριν την καθηστερηση ειχα ξυπνησει βραδυ μετα απο κατι λουκανικα κ διψαγα κ σαν.να μου ηρθε αναγουλα. αλλα μολις ηπια νερο εστρωσα κ ειπα οκ απο τα λουκανικα. 

Καλα αυτο με τα λουκανικα, χαχα. Τρωω που τρωω τον διαφορα :-D

Βαρια για βραδυ τα ατιμα.

  • Χαχα 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Αγκαλιτσα κ απο μενα...

Ασχετο, επειδη διαβαζω για αντισυλληπτικα κ οτι βοηθουν το ενδομητριο ή κανω λαθος; ειχα παρει στο παρελθον καποιες φορες για αντισυλληψη βεβαια αλλα δεν ηξερα οτι το δινουν κ για αλλους λογους.

Καρδούλα μου εγώ το έγραψα αυτό για τα αντισυλληπτικά...εγώ τα πήρα όμως επειδή έκανα επέμβαση από πολύποδα και στο κέντρο της μήτρας και στις σάλπιγγες ...και μου τα έδωσε για να θρέψη πιο γρήγορα...λόγο που τα αντισυλληπτικά είναι οι ορμόνες που εχουμε ήδη...Μην πάρεις χάπια αν δεν στο πει ο γιατρός σου γιατί δεν ξέρουμε αν κάνουν καλό η κακό στην προσπάθεια για παιδακι ....εγώ τα πήρα αποκλειστικά για λίγες μέρες και αυτό επειδή ήμουν από επέμβαση...

Just now, Marthakat είπε:

@ΚατεριναΣκ θα συμφωνήσω μαζί σου κ εγώ μετα από 14 χρόνια έτσι νοιώθω :).. Αθεράπευτα ερωτευμένη :x

Κορίτσια καλημέρα.. Εγω πήγα για εξετάσεις κ ευτυχώς ο οργανισμός μου αποδέχεται τα χάπια του Θυρωειδή κ σιγά σιγά αρχίζει να ρυθμίζεται..Αλλα έχω θέμα με την Υπόφηση κ η Προλακτίνη μου έχει ενδείξεις ότι είναι στα ύψη..(περιμενω την αλλη εβδομαδα την 5η μερα του κύκλου για εξετάση ωστε να δουμε ακριβως τις μετρησεις).. Η Βιοσυντονίστρια που με παρακολουθεί μου είπε πως η Προλακτίνη μου φαίνεται να είναι τόσο υψηλή οπως μια γυναίκα σε θηλασμο.. :) Το σώμα μου πιστεύει ότι ήμουν εγγυος κ έκανα μωράκι κ γι αυτο δεν με αφηνει:) Θα την ρυθμίσω όμως κ αυτή που θα πάει.. :wub:

Ναι κοριτσακι μου το έχω ξανά ακούσει αυτό...η προλακτίνη είναι μια πολύ ευαίσθητη ορμόνη και είναι αυτή που ανέβαινει όταν έχουμε και ανχος ... συγκεκριμένα μου είπαν ότι η προλακτίνη είναι τόσο ευαίσθητη που 10 φορές την μέρα αν την πάρεις θα δείξει 10 διαφορετικές τιμές....τόσο ευαίσθητη είναι..  

Κορίτσια έχω μια απορία...μπορεί χαζή αλλά την έχω....πες ότι έχεις έρθει σε επαφές και ότι κανονικά έχει γίνει η γονιμοποίηση και εχει γίνει και η εμφύτευση...αλλά δεν το ξέρεις ακόμα λόγο που δεν έχει έρθει ακόμα η ώρα να κάνεις τέστ...δηλαδή μιλαμε για την τρίτη εβδομάδα.. που είσαι έγκυος αλλά δεν το ξέρεις ακόμα ...η ερώτηση μου είναι : έρχεσαι σε επαφή με τον άντρα σου???...ρωτάω γιατί εγώ όλους τους άλλους μήνες που το προσπαθούσαμε πολύ ,ειδικά την τελευταία εβδομάδα ,δεν ερχομουνα σε επαφές γιατί φοβονουνα μην είμαι και κανω κάτι κακο στην διαδικασία...εσείς τι λέτε???παίζει ρόλο στην διαδικασία ...δηλαδή μπορεί να κάνουμε κάτι κακό???

Link to comment
Share on other sites

@Pagor ευχαριστω για τη διευκρινηση. Τα ειχα παρει πιο παλια που δεν προσπαθουσαμε με συμβουλη γιατρου παντα. Τωρα εννοειται δεν παιρνω απλα ειχα απορια γιατι και αλλη κοπελα τα ειχε αναφερει.

Οσο για την απορια σου την ειχα κ γω αλλα πιστευω τσαμπα το σκεφτομαστε. Το σπορι αν ειναι να πιαστει, θα πιαστει. Δεν ξερω τι συστηνουν βεβαια σε περιπτωσεις οπως η εξωσωματικη. Παντως απο αυτα που εχω διαβασει κατα καιρους μου εχει μεινει το εξης. Οτι στην αρχη η μητρα το αισθανεται σαν ξενο σωμα. Εμεις λοιπον συμπεριφερομαστε σαν να μη συμβαινει τιποτα για να τη ξεγελασουμε. Αν σου ερθει το κανεις, αυτης της αποψης ειμαι. Ασε που αν υπολογισεις μια εβδομαδα πριν και μια με τη ξινη παει πολυυυυ, καταλαβαινεις χαχα!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

 

 

Κορίτσια έχω μια απορία...μπορεί χαζή αλλά την έχω....πες ότι έχεις έρθει σε επαφές και ότι κανονικά έχει γίνει η γονιμοποίηση και εχει γίνει και η εμφύτευση...αλλά δεν το ξέρεις ακόμα λόγο που δεν έχει έρθει ακόμα η ώρα να κάνεις τέστ...δηλαδή μιλαμε για την τρίτη εβδομάδα.. που είσαι έγκυος αλλά δεν το ξέρεις ακόμα ...η ερώτηση μου είναι : έρχεσαι σε επαφή με τον άντρα σου???...ρωτάω γιατί εγώ όλους τους άλλους μήνες που το προσπαθούσαμε πολύ ,ειδικά την τελευταία εβδομάδα ,δεν ερχομουνα σε επαφές γιατί φοβονουνα μην είμαι και κανω κάτι κακο στην διαδικασία...εσείς τι λέτε???παίζει ρόλο στην διαδικασία ...δηλαδή μπορεί να κάνουμε κάτι κακό???

Έχεις κανονικά επαφές η εμφύτευση σκέψου ότι γίνεται στην 4η εβδομάδα κύησης και τότε είναι που αρχίζεις να έχεις καθυστέρηση!! Δεν δημιουργεις πρόβλημα κάπου σκέψου ότι πολλές γυναίκες έχουν κανονικά επαφές σε όλη την εγκυμοσύνη εάν δεν συντρέχει κάποιος σοβαρός λόγος δεν σου απαγορεύουν το σεξ!! 

Just now, Moomin είπε:

@Pagor ευχαριστω για τη διευκρινηση. Τα ειχα παρει πιο παλια που δεν προσπαθουσαμε με συμβουλη γιατρου παντα. Τωρα εννοειται δεν παιρνω απλα ειχα απορια γιατι και αλλη κοπελα τα ειχε αναφερει.

Οσο για την απορια σου την ειχα κ γω αλλα πιστευω τσαμπα το σκεφτομαστε. Το σπορι αν ειναι να πιαστει, θα πιαστει. Δεν ξερω τι συστηνουν βεβαια σε περιπτωσεις οπως η εξωσωματικη. Παντως απο αυτα που εχω διαβασει κατα καιρους μου εχει μεινει το εξης. Οτι στην αρχη η μητρα το αισθανεται σαν ξενο σωμα. Εμεις λοιπον συμπεριφερομαστε σαν να μη συμβαινει τιποτα για να τη ξεγελασουμε. Αν σου ερθει το κανεις, αυτης της αποψης ειμαι. 

Τα αντισυλληπτικά δεν θα βοηθήσουν κάπου ίσα ίσα που θα γίνει το αντίθετο από αυτό που θέλεις να καταφέρεις!! Γι'αυτό τον λόγο εμένα ο γιατρός μου έδωσε glucofree για να φτιάξω τον κύκλο λόγω πολυκυστικων και όχι αντισυλληπτικά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...