Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Eva_Lou είπε:

Επαρχία που καλή μου;;;; Και εγώ από τον Πειραιά είμαι @Moomin !!! Έχω μετακομίσει λίγο προς τα Νότια τον τελευταίο χρόνο αλλά θα επιστρέψω Πειραιά όταν φτιαχτεί εκεί το σπίτι μας!

Πολλες Πειραιωτησες ειμαστε δηλαδη.,,,χαχαχαχα..και εγω κοριτσια μαζι σας!!!!βεβαια εγω εμενα Αιγαλεω εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο αλλα οταν αρραβωνιαστηκαμε πηραμε σπιτι εδω.....αρα τα τελευταια χρονια Πειραια και εγω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mummyofanangel είπε:

Εγώ κορίτσια μου ειμαι από τα Χανιά κατά κάποιο τρόπο ! Καταγωγή από Χανιά και Καναδά και το αγόρι μου από Αθήνα ! Όπως λέει και ο ίδιος ερωτικός μετανάστης για τα μάτια μου !! @Eva_Lou ναι καθηγήτρια Αγγλικών ειμαι σπούδαζα και ζούσα στην Αθήνα 24 χρόνια πριν μετακομίσουμε στο νησί ! 

Τέλεια!!!! Και Κρητικιά!!!! Όμορφη Κρήτη!!!! Νησιώτισσα!!!! Και Καναδά;;; Τώρα μένετε Αθήνα ή Χανιά;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

 Δεν  διαβασα σωστα εγω. Καταλαβα, ισως κανεις λιγο πιο νωρις. Παρακολούθησε το κ στο τελος θα δεις τι κυκλο θα κανεις. Αν κ ευχομαι να τη χασεις τη κυρια χεχε.

Μακάρι Παναγία μου!!! εγω θα ξεκινήσω απο σημερα καλού κακου επαφές μέρα παρα μέρα και βλέπουμε...

ααα ρε ο Πειραιάς σαρώνει!!!! ;) κορίτσια ειναι πολύ ωραία εκει στα νότια!!!

  • Μου αρέσει 3

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεε ποσα γραψατε??? Δεν σας προλαβαινω!!! Θα τα διαβασω ολα μετααα...Τρεχω για κατι χαρτια απο το πρωι!!! Τωρα γυρναω σπιτι θα κανω και ενα τεστ αν και δεν εζω ελπιδα... Και μετα θα παω με την μικρη στο παιδιατρο για το εμβολιο της...

Εγω μενω αθηνα, δυτικα προαστια... Εδω γεννηθηκα και ακομα εδω μενω!!!:)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Αχ γλυκούλα, αμα αγαπάς όλα τα κάνεις, δεν σου φαίνεται δύσκολο... :) όπως και εγω αγαπώ Αθήνα, έχω έρθει αμέτρητες φορές για παρεες και την αγαπω τρελά!!!!

@Pagor κορίτσι μου Σέρρες βρίσκομαι!

κορίτσια ερώτηση (της άσχετης)! ο κύκλος μου είναι 26 ημερών, σήμερα είναι η 7η μέρα και βλέπω υγρά λευκά...παίζει τόσο νωρίς να ξεκινάει η ωορηξία;;;

Σερραια συμπατριωτισα εγω ζω Θεσ/νικη αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα Σερρες ,ολη μου η οικογενεια ειναι εκει.Φοιτητρια εφυγα και οσο ημουν ελευθερη ερχομουν συνεχεια,τωρα με το μωρο καθε 2 μηνες.Λατρευω πεζοδρομο στη Σερρες,ωραιο μερος να μεγαλωσεις παιδια.Εδω  μενω κοντα στο κεντρο και ουτε πεζοδρομιο για το καροτσι δεν εχει...

Οσο για τα υγρα με κυκλο πια 29 ημερων 9η μερα ξεκινανε τα προ ωορηξιας,σιγουρα μια βδομαδα πριν δηλ.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλεεε ποσα γραψατε??? Δεν σας προλαβαινω!!! Θα τα διαβασω ολα μετααα...Τρεχω για κατι χαρτια απο το πρωι!!! Τωρα γυρναω σπιτι θα κανω και ενα τεστ αν και δεν εζω ελπιδα... Και μετα θα παω με την μικρη στο παιδιατρο για το εμβολιο της...

Εγω μενω αθηνα, δυτικα προαστια... Εδω γεννηθηκα και ακομα εδω μενω!!!:)

Κατερινάκι!!! Φιλιά στο μπουμπουκάκι σου!!! Πάμε δυναμικά για το αδερφάκι της!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Σερραια συμπατριωτισα εγω ζω Θεσ/νικη αλλα γεννηθηκα και μεγαλωσα Σερρες ,ολη μου η οικογενεια ειναι εκει.Φοιτητρια εφυγα και οσο ημουν ελευθερη ερχομουν συνεχεια,τωρα με το μωρο καθε 2 μηνες.Λατρευω πεζοδρομο στη Σερρες,ωραιο μερος να μεγαλωσεις παιδια.Εδω  μενω κοντα στο κεντρο και ουτε πεζοδρομιο για το καροτσι δεν εχει...

Οσο για τα υγρα με κυκλο πια 29 ημερων 9η μερα ξεκινανε τα προ ωορηξιας,σιγουρα μια βδομαδα πριν δηλ.

Αχχχ και λίγα λες βρε κορίτσι, εδω βρήκα την υγειά μου!!! όλα με τα πόδια...και ένα παράξενο, τα αμάξια σταματάνε παντού για τους πεζούς... πολύ ωραια και ποιοτική ζωη! δεν το μετάνιωσα στιγμη! Καλά Θεσσαλονίκη δεν έχει πεζοδρόμια, ουτε βόλτα δεν μπορείς να κάνεις...μια υπέροχη παραλία μας έμεινε μόνο!


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι τωρα ειδα η καταγωγη σου ειναι απο Θεσσαλονικη.Τουλαχιστον ειναι μια ωρα δρομος.Οσο ημουν μικρη ηθελα να φυγω απο Σερρες και τωρα θα θελα να γυρισω αλλα δουλεια και αντρας ειναι εδω οποτε...Ομορφα ειναι δε λεω αλλα οταν εχεις παιδια τα θελεις ολα κοντα..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet said:

Σοφακι τωρα ειδα η καταγωγη σου ειναι απο Θεσσαλονικη.Τουλαχιστον ειναι μια ωρα δρομος.Οσο ημουν μικρη ηθελα να φυγω απο Σερρες και τωρα θα θελα να γυρισω αλλα δουλεια και αντρας ειναι εδω οποτε...Ομορφα ειναι δε λεω αλλα οταν εχεις παιδια τα θελεις ολα κοντα..

εγω που δεν έχω μωρό κατεβαίνω κάθε 2 βδομάδες...καλά εννοείτε πάμε όπου και η οικόγενεια και όπου και να είσαι είναι όμορφα οταν είσαι με την οικογένεια σου! :)  εγω να πω την αλήθεια δεν το σκέφτηκα πολύ, 1-2 μέρες μου πήρε (άλλο που δεν ήθελα)...τα μάζεψα και έφυγα...


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Pagor είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου αντε τελεια....αρα με το καλο προλαβαινεις ακομα το 19 για λιγο....ευχομαι να γινει το θαυματακι σου και να ερχεσαι να μας φερνεις μονο γουρι...

Πωωωω σε καταλαβαινω τοσο πολυ...αντε να ερθει κ για εμας αυτη η μαγικη στιγμη....

Εν το μεταξυ κοριτσια μου εχθες λεω κατσε να παω απο τον αντρουλη μου να τον δω ,εχουμε δικο μας γραφειο λογιστικο και ειπα να παω να τον δω (εγω να χαζευω στον υπολογιστη εννοω και αυτος να δουλευει)...εεε και με επιασε να κοιταξω για την σπερματυνχηση...περνω και την γυναικολογο τηλεφωνο την ρωταω ποσο θα παει κ λεπτομεριες ..μου λεει παλι οτι δεν χρειαζεται να βιαζομαι γιατι ολο ειναι καλα ...και οτι αν το αποφασισω κ παω ετσι ειναι 400€....μου κοπηκαν τα φτερα εκει λιγο...το λεω στον αντρα μου με κοιταει..σηκωνεται απο το γραφειο του ερχεται σε αυτο που καθομουν εγω και ανοιγει το προγραμμα για ενημερωση βιβλιων...εγω να πω ειμαι ασχετη με αυτα..ωραια μου λεει 400€ θες???ξεκινα να κανεις ενημερωση βιβλιων...χαχαχαχαχαχα....αρχικα νομιζα οτι εκανε πλακα..,ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ..,με εβαλε κανονικα να δουλεψω...εγω για μια βολτα πηγα....με εχωσε κανονικα και δεν τον εριχνα με τιποτα...χαχαχαχαχαχαχα

Χαχχαχαχαχαχχα θεουλης...!! Κλαμα απλά!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ioanna87 είπε:

Εγω ρε κοριτσια που περιμενω καπου 14/4 σε ποιο γκρουπ απο τα 2 να ειμαι ; Εγω βεβαια συνεχιζω και γραφω στο 2019.

Χαχαχαχχα προλαβαίνεις το 2019 νομίζω!!  Οριακά αλλά το προλαβαίνεις!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Τέλεια!!!! Και Κρητικιά!!!! Όμορφη Κρήτη!!!! Νησιώτισσα!!!! Και Καναδά;;; Τώρα μένετε Αθήνα ή Χανιά;

@Eva_Lou Χανιά μένουμε αλλά ανεβαίνουμε Αθήνα συνέχεια γιατί μένουν τα πεθερικά μου και μας αρέσει να πηγαίνουμε ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...