Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Eva_Lou είπε:

@Moomin και @Annie4 περιμένουμε ευχάριστα!!!!! Αχ μακάρι!!!!!!!!! :) Για πείτε... πως πάμε.... σε πόσες μέρες θα κάνουμε τεστάκι;;;;;

Αχ ο ενθουσιασμος σου!!! Τεταρτη περιμένω. Πέμπτη θα κανω τεστ αν δεν! Λεω να παρω clearblue πρωιμη ανιχνευση μιας κι ο κυκλος μου ειναι λιγο ασταθης. Συμφωνειτε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Moomin και @Annie4  ποτέ με το καλό να περιμένουμε θετικό τεστακι???έχετε κανένα σύμπτωμα???

Just now, Annie4 είπε:

Αχ ο ενθουσιασμος σου!!! Τεταρτη περιμένω. Πέμπτη θα κανω τεστ αν δεν! Λεω να παρω clearblue πρωιμη ανιχνευση μιας κι ο κυκλος μου ειναι λιγο ασταθης. Συμφωνειτε;

Ναι καλέ να πάρεις... ωορρηξια ποτέ έκανες ???πριν πόσες μέρες???αν περάσεις τις 16 μέρες μετά την ωορρηξία τότε θα έχουμε σίγουρα ευχαριστα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Αχ ο ενθουσιασμος σου!!! Τεταρτη περιμένω. Πέμπτη θα κανω τεστ αν δεν! Λεω να παρω clearblue πρωιμη ανιχνευση μιας κι ο κυκλος μου ειναι λιγο ασταθης. Συμφωνειτε;

Ναι αμε νομιζω πως καθε τεστακι μετα την καθυστερηση θα δειξει!!!!!! Θέλω φωτό από θετικο τεστάκιιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

@Moomin και @Annie4  ποτέ με το καλό να περιμένουμε θετικό τεστακι???έχετε κανένα σύμπτωμα???

Ναι καλέ να πάρεις... ωορρηξια ποτέ έκανες ???πριν πόσες μέρες???αν περάσεις τις 16 μέρες μετά την ωορρηξία τότε θα έχουμε σίγουρα ευχαριστα...

Αγαπη μου εγβ δεν κανω τεστ ωορρηξιας αλλα αυτη τη φορα καλυψαμε πολλες μερες πιθανες. Εχω λιγο περιεργο κυκλο αλλα τελευταια εχςι μπει σε σειρα νομιζω.

Περιμενω Τεταρτη. Οπότε Πέμπτη τεστακι. Απλα λεω για πρωιμη ανιχνευση σε περιπτωση που αυτη τη φορα ειναι μεγαλυτερος ο κυκλος. Επαφες ειχαμε συχνοτατα απο 8η μεχρι 20η και μετα 26η.

Just now, Moomin είπε:

Αααα ενταξει εμενα παλι το αντιθετο....ειναι θρεφταρι αλλα οχι πολυ του κρεατος. Εγω νιωθω καπως οπως καθε φορα, οχι πονακια κλπ αλλα σαν να ετοιμαζεται.

 

Θα παρω να κανω στο χωριο. Μαλλον Μ.Παρασκευη, θα δω.

Κι εγω νιωθω καπως....εισαι αισιοδοξη κοριτσι μου; πως νιωθεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Αγαπη μου εγβ δεν κανω τεστ ωορρηξιας αλλα αυτη τη φορα καλυψαμε πολλες μερες πιθανες. Εχω λιγο περιεργο κυκλο αλλα τελευταια εχςι μπει σε σειρα νομιζω.

Περιμενω Τεταρτη. Οπότε Πέμπτη τεστακι. Απλα λεω για πρωιμη ανιχνευση σε περιπτωση που αυτη τη φορα ειναι μεγαλυτερος ο κυκλος. Επαφες ειχαμε συχνοτατα απο 8η μεχρι 20η και μετα 26η.

Ουαου 12 μέρες σερι;;;; Αδιανόητο!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annie4 είπε:

Οχι, νταξει. Καποιες μερες σερι και καποιες με μια - δυο μερες κενο. Ειπαμε!!! Χαχαχα

Αααα λέω κ γω.... το γονάτισες τον καημένο..... χαχαχαχα!!!!! Εγώ κορίτσια πάνω από 2,3 μέρες σερί δεν μπορώ... εντάξει... θέλω κ ένα κενό.... χαχαχα!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Αααα λέω κ γω.... το γονάτισες τον καημένο..... χαχαχαχα!!!!! Εγώ κορίτσια πάνω από 2,3 μέρες σερί δεν μπορώ... εντάξει... θέλω κ ένα κενό.... χαχαχα!!!

Καλα, ναι!!! Νταξει...εγω το βρηκα παιχνιδι, ειχαμε και πολυ κοινο χρονο και ολο μαζι του ασχολιομουνα. Πολυ γελιο ομως, εχει πλακα ολο αυτο απ τη μια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Καλα, ναι!!! Νταξει...εγω το βρηκα παιχνιδι, ειχαμε και πολυ κοινο χρονο και ολο μαζι του ασχολιομουνα. Πολυ γελιο ομως, εχει πλακα ολο αυτο απ τη μια.

Καλό είναι που έχετε χρόνο παρέα!!!! Μπράβο!!!! Έχω πολύ θετικό προαίσθημα κορίτσι μου!!!!! :) Βέβαια ελπίζω να έχετε πετύχει την ωορρηξία που από ότι κατάλαβα λογικά την πετύχατε κ τώρα περιμένουμε το σποράκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλό είναι που έχετε χρόνο παρέα!!!! Μπράβο!!!! Έχω πολύ θετικό προαίσθημα κορίτσι μου!!!!! :) Βέβαια ελπίζω να έχετε πετύχει την ωορρηξία που από ότι κατάλαβα λογικά την πετύχατε κ τώρα περιμένουμε το σποράκι!!!!

Αγάπη μου οι στατιστικές δεν είναι με το μέρος μου. Αλλά μπορεί!!! Πολύ γουρλού θα εισαι που το πιστευεις τοσο!!! Οοοο,τι κερασμα θες μετα, χαχα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annie4 είπε:

Αγάπη μου οι στατιστικές δεν είναι με το μέρος μου. Αλλά μπορεί!!! Πολύ γουρλού θα εισαι που το πιστευεις τοσο!!! Οοοο,τι κερασμα θες μετα, χαχα

Γιατί οι στατιστικές δεν είναι με το μέρος σου κορίτσι μου; Επειδή προσπαθείτε λίγο καιρό;;; Δεν νομίζω πως παίζει ρόλο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Γιατί οι στατιστικές δεν είναι με το μέρος σου κορίτσι μου; Επειδή προσπαθείτε λίγο καιρό;;; Δεν νομίζω πως παίζει ρόλο....

Ναι, ουσιαστικα αυτος ο μηνας ηταν σοβαρη προσπαθεια. Ερευνες λενε πως περισσοτεροι πετυχαινουν μετα το 3μηνο παρα πριν. Αλλα νταξει μωρε, τυχερα ειναι αυτα. Απλα δεν μπορω να καταλαβω πώς μια εγκυμοσύνη μπορεί να μην εχει ενδειξεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Ναι, ουσιαστικα αυτος ο μηνας ηταν σοβαρη προσπαθεια. Ερευνες λενε πως περισσοτεροι πετυχαινουν μετα το 3μηνο παρα πριν. Αλλα νταξει μωρε, τυχερα ειναι αυτα. Απλα δεν μπορω να καταλαβω πώς μια εγκυμοσύνη μπορεί να μην εχει ενδειξεις.

Τι να σου πω δεν έχω μείνει έγκυος πάντως για να είμαι ειλικρινής επειδή κ γω πέρασα από αυτό το στάδιο να ψάχνω... το παθα το προηγούμενο 3μηνο... ενω δεν προσπαθούσαμε κ σοβαρά... πιστευα τα πάντα ως συμπτώματα.... κατάλαβα πως είναι υπερβολικά νωρίς και σχεδόν παράλογο να έχει κανείς συμπτώματα ειδικά πριν την καθυστέρηση.... κάποιες κοπέλες ίσως έχουν κ το λένε... παρα πολύ νωρίς... εγώ νομίζω πως όποτε μου συμβεί δεν θα έχω κάποιο σύμπτωμα για να το καταλάβω από εκεί.... 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θετικο ειχα δει εγω την 11η μερα κ καραμπαμ θετικο δηλ πιο εντονη η κατω γραμμη τη 12η. Δν ειμαι κ πολυ αισιοδοξη αν κ ειχαμε σωστα επαφες.  Ενταξει πανω απο 4 σερι δεννννν κ οι δυο. Απλα αρχιζει κ με πιανει το παραπονο παλι...ατιμες ορμονες. Τουλαχιστον θα παμε ταξιδι.

Just now, Annie4 είπε:

Ναι, ουσιαστικα αυτος ο μηνας ηταν σοβαρη προσπαθεια. Ερευνες λενε πως περισσοτεροι πετυχαινουν μετα το 3μηνο παρα πριν. Αλλα νταξει μωρε, τυχερα ειναι αυτα. Απλα δεν μπορω να καταλαβω πώς μια εγκυμοσύνη μπορεί να μην εχει ενδειξεις.

Πιστευω πολυ πως κατι εχει γινει με σενα μιας κ ειχες αυτα τα καφε μερες μετα την ωορρηξια! Ενδειξεις απο πολυ νωρις σπανια συναντας, συνηθως εχεις συμπτωματα περιοδου.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Κοριτσια θετικο ειχα δει εγω την 11η μερα κ καραμπαμ θετικο δηλ πιο εντονη η κατω γραμμη τη 12η. Δν ειμαι κ πολυ αισιοδοξη αν κ ειχαμε σωστα επαφες.  Ενταξει πανω απο 4 σερι δεννννν κ οι δυο. Απλα αρχιζει κ με πιανει το παραπονο παλι...ατιμες ορμονες. Τουλαχιστον θα παμε ταξιδι.

Πιστευω πολυ πως κατι εχει γινει με σενα μιας κ ειχες αυτα τα καφε μερες μετα την ωορρηξια! Ενδειξεις απο πολυ νωρις σπανια συναντας, συνηθως εχεις συμπτωματα περιοδου.

Άρα περιμένεις γύρω στις 26 του μήνα! Τέλεια!!!!! :) Θετικό τεστάκι σε λίγες μέρες!!!! @Annie4 είχα ξεχάσει τα καφετί! ! ! ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...