Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα! 

Με το tiny pic την ανεβαζεις κ κανεις copy paste το λινκ για forums.

Παλι ξυπνησα με πονακιααα. Για να δουμε, ελπιζετε εσεις, ελπιζω κ γω αλλιως το ιδιο εργο εδω κ μηνες θα ξαναδω! Εκανα κ ομοιοκαταληξια χαχαχα.

Κατσε γιατί είναι άσχετη..πάτησα στο google tiny pic ....μου άνοιξε η σελίδα τo link για το forum που το βρίσκω??? Μόλις μου ανοίγει η σελίδα έχει να ανεβάσω φωτογραφία αλλά δεν μου λέει κάπου για forum

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα! 

Με το tiny pic την ανεβαζεις κ κανεις copy paste το λινκ για forums.

Παλι ξυπνησα με πονακιααα. Για να δουμε, ελπιζετε εσεις, ελπιζω κ γω αλλιως το ιδιο εργο εδω κ μηνες θα ξαναδω! Εκανα κ ομοιοκαταληξια χαχαχα.

Κατσε γιατί είναι άσχετη..πάτησα στο google tiny pic ....μου άνοιξε η σελίδα τo link για το forum που το βρίσκω??? Μόλις μου ανοίγει η σελίδα έχει να ανεβάσω φωτογραφία αλλά δεν μου λέει κάπου για forum

Δεν ξέρω τι έκανα...κάπου την ανέβασα...που δεν ξέρω....πωωωωω είμαι εντελώς άσχετη λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Κατσε γιατί είναι άσχετη..πάτησα στο google tiny pic ....μου άνοιξε η σελίδα τo link για το forum που το βρίσκω??? Μόλις μου ανοίγει η σελίδα έχει να ανεβάσω φωτογραφία αλλά δεν μου λέει κάπου για forum

Δεν ξέρω τι έκανα...κάπου την ανέβασα...που δεν ξέρω....πωωωωω είμαι εντελώς άσχετη λέμε...

Μπες στο tinypic σου λεει ανεβασεις φωτο μετα θα την βγαλει την φωτο στα δεξια και στα αριστερα σου θα εχει διαφορα λινκ κανε αντιγραφη τι λινκ που λεει για φορουμ  και μετα το κανεις εδω επικολληση στα σχολια....

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!εδω το παει για βροχη....


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά εδώ να σας πω ότι μου λεει εχθές ο άντρας μου ότι είναι άι καλύτερο και από το γεμιστό τσουρέκι του Στέργιου... χαχχάχαχα....

Καλά @ΚατεριναΣκ ενθουσιάστηκα με το ανέβασμα φωτογραφιών...χαχχάχαχα...τελειο!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα! 

Με το tiny pic την ανεβαζεις κ κανεις copy paste το λινκ για forums.

Παλι ξυπνησα με πονακιααα. Για να δουμε, ελπιζετε εσεις, ελπιζω κ γω αλλιως το ιδιο εργο εδω κ μηνες θα ξαναδω! Εκανα κ ομοιοκαταληξια χαχαχα.

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! 

Σου ευχομαι να μεινεις με τα πονακια και με ενα θετικο τεστακι να στα δικαιολογει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! 

Σου ευχομαι να μεινεις με τα πονακια και με ενα θετικο τεστακι να στα δικαιολογει!

Αχχχχχ εγώ σήμερα έχω φοβερούς πόνους ...λόγο της ακατανομαστης.....έχω πάρει τα χάπια μου ..έχω τυλιχτεί στον καναπέ με την κουβέρτα  και είμαι ακίνητη!!!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ενταξει φαινεται πεντανοστημο!!!!! Αχ θελω και εγωωωωωωωω!!!!!!!!!!

Κοριτσια είναι πανευκολο....σας το λέω ηλικρεινα...το κανεις και ας μην έχεις ξαναμπεί στην κουζίνα ποτέ....πανευκολο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagor είπε:

Καλά εδώ να σας πω ότι μου λεει εχθές ο άντρας μου ότι είναι άι καλύτερο και από το γεμιστό τσουρέκι του Στέργιου... χαχχάχαχα....

Καλά @ΚατεριναΣκ ενθουσιάστηκα με το ανέβασμα φωτογραφιών...χαχχάχαχα...τελειο!!!

Ειδες που τα καταφερες???? Ευκολο ειναι!!! Αντε να ανεβαζουμε πιο συχνα φωτο με διαφορα και εννοειται με πολλα θετικα τεστακιαααα!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ιδέα.... θέλετε να γνωριστούμε καλύτερα???σκέφτηκα αφού δεν μπορούμε να βρεθούμε από κοντά έλεγα να ανεβάσουμε από μια φωτογραφία μας....εεεε να ξέρουμε με ποια μιλάμε...πως είμαστε βρε αδερφέ... χαχαχαχαχα...αν θέλετε φυσικά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Αχχχχχ εγώ σήμερα έχω φοβερούς πόνους ...λόγο της ακατανομαστης.....έχω πάρει τα χάπια μου ..έχω τυλιχτεί στον καναπέ με την κουβέρτα  και είμαι ακίνητη!!!

Κοριτσια είναι πανευκολο....σας το λέω ηλικρεινα...το κανεις και ας μην έχεις ξαναμπεί στην κουζίνα ποτέ....πανευκολο...

Α μωρε κοπέλα μου...κουραγιο. παρε το τσουρεκι αγκαλια.

Just now, Pagor είπε:

Έχω μια ιδέα.... θέλετε να γνωριστούμε καλύτερα???σκέφτηκα αφού δεν μπορούμε να βρεθούμε από κοντά έλεγα να ανεβάσουμε από μια φωτογραφία μας....εεεε να ξέρουμε με ποια μιλάμε...πως είμαστε βρε αδερφέ... χαχαχαχαχα...αν θέλετε φυσικά....

Καλή ιδέα....μηπως ομως θα ηταν καλυτερα να στειλουμε ολες σε ολες φωτο μεσω μηνυματων; γτ εδω μπορει ο καθενας να δει τα σωψυχα μας και το ποιες ειμαστε. Κι οταν λεω ο καθενας δεν εννοω τις κοπελες εδω αλλα γενικα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημερα! ευχομαι και εγω με τη σειρα μου το 2020 να μας φερει ενα μωρακι επιτελους! 

το ιστορικο μου 2017 φυσιολογικη συλληψη παλλινδρομη. 2018 φυσιολογικη συλλυψη παλι πα΄λλινδρομη. ψαχτηκαμε βρηκαμε ενα προβλημα στο σπερμα 2% μονο φυσιολογικες μοργες και κατατμιση σπερματος και προχωρησαμε σε εξωσωματικη. 2019 μαρτιος 1η εμβρυομεταφορα εμεινα εγκυος σε διδυμακια αλλα δυστυχως τα εχασα ειχα αποκολληση. 

ευχομαι το 2020 να ειναι η χρονια μας! μπηκα να σας γνωρισω και δεν μπορω να μη ντο σχολιασω τι τσουρεκαρα ειναι αυτη παναγια μου ????? θελω συνταγη @Pagor :)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

κοριτσια μου καλημερα! ευχομαι και εγω με τη σειρα μου το 2020 να μας φερει ενα μωρακι επιτελους! 

το ιστορικο μου 2017 φυσιολογικη συλληψη παλλινδρομη. 2018 φυσιολογικη συλλυψη παλι πα΄λλινδρομη. ψαχτηκαμε βρηκαμε ενα προβλημα στο σπερμα 2% μονο φυσιολογικες μοργες και κατατμιση σπερματος και προχωρησαμε σε εξωσωματικη. 2019 μαρτιος 1η εμβρυομεταφορα εμεινα εγκυος σε διδυμακια αλλα δυστυχως τα εχασα ειχα αποκολληση. 

ευχομαι το 2020 να ειναι η χρονια μας! μπηκα να σας γνωρισω και δεν μπορω να μη ντο σχολιασω τι τσουρεκαρα ειναι αυτη παναγια μου ????? θελω συνταγη @Pagor :)

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Δυσκολες στιγμές αυτές αλλά το ξερεις πως μετα απο αυτα ερχεται το θαυματακι, ε; Θα γινουν ολα, θα το δεις, στο ευχομαι ολοψυχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...