Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Κορίτσια μου έκανα 2 μέρες να μπω και τι χαμό κάνατε από σχόλια.. Καλά αυτό που μου έμεινε είναι το τσουρέκι ιιιιιι... Μπραβοοοο θέλω και εγώ.. Βλέπω η παρέα μεγάλωσε.. Καλώς ήρθατε κορίτσια μου..αντε τωρα να φεύγουμε όλες και να πάμε σε άλλα θέματα κια.. Εγώ κορίτσια μου χρησιμοποιώ 4η μέρα τα τεστ ακόμα δεν έχω δει χαμογελάκι.. Ειμαι στην αναμονη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@MELINASPΕμενα μαρεσει που πετυχαίνεις σύλληψη την ομορφα!! Βεβαια δεν χαιρομαι για την καταληξη, αλλα για εμενα που ειχα μια βιοχημικη στον 1.5 χρονο ειναι τελειο !!

Οοοοολα θα πανε καλα κοριτσακι μου !!!! Μην ανησυχεις με την καθοδηγηση του γυναικολογου σου θα ερθε το μωρακι !!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με βάιμπερ ομαδική!!!!!!! :) πρέπει να δώσουμε κινητά αλλά δεν νομίζω να ναι τόσο επικίνδυνο αυτό! Γιατί τα κινητά πλέον μπορούν να τα βρουν από οπουδήποτε.... ας μου στέλνει μία μία το κιν σε μήνυμα να φτιάξω ομαδική να σας βάζω! :) 

Κορίτσια!!! Ήδη η ομάδα μας δημιουργήθηκε... περιμένουμε κ άλλα άτομα... είμαστε εγώ και η Κατερίνα! Όσοι πιστοί προσέλθετε! :) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eva_Lou είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα!!! Σήμερα δουλεύω τελευταία μέρα!!! Μετά άδεια!!!! Κορίτσια και με βαιμπερ κ με μεσεντζερ μπορουμε!!!!! Γιουπιιιι!!!! Εγω θελω πολυ!!!!! Ειμαι μεσα!!!!

Ναι μπορούμε να δημιουργήσουμε μια ομαδική συνομιλία σε μια από τις δύο εφαρμογές! 

Πετάχτηκα κι εγώ, αλλά μου άρεσε η ιδέα! Σας φιλωωωωωωω!!!!!!

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια με βάιμπερ ομαδική!!!!!!! :) πρέπει να δώσουμε κινητά αλλά δεν νομίζω να ναι τόσο επικίνδυνο αυτό! Γιατί τα κινητά πλέον μπορούν να τα βρουν από οπουδήποτε.... ας μου στέλνει μία μία το κιν σε μήνυμα να φτιάξω ομαδική να σας βάζω! :) 

Κορίτσια!!! Ήδη η ομάδα μας δημιουργήθηκε... περιμένουμε κ άλλα άτομα... είμαστε εγώ και η Κατερίνα! Όσοι πιστοί προσέλθετε! :) 

Πώς στέλνουμε προσωπικό μήνυμα;


Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kaity8 είπε:

Ναι μπορούμε να δημιουργήσουμε μια ομαδική συνομιλία σε μια από τις δύο εφαρμογές! 

Πετάχτηκα κι εγώ, αλλά μου άρεσε η ιδέα! Σας φιλωωωωωωω!!!!!!

Πώς στέλνουμε προσωπικό μήνυμα;

Αχ δεν εχω ιδεα εγω... η Κατερίνα μου εστειλε μηνυμα το κιν σας και μιλησαμε στο βαιμπερ. Σας περιμένουμε εκει....

Just now, tina79 είπε:

Οσα κοριτσια θελουν ας μου στειλουν πμ να παμε για ενα καφε ρε αδερφε!! Εχει κουραστει το ματι κ το χερι απο το διαβαζε-γραψε.. Χχαχαχαχααχ..Εγω μενω Αθηνα, νοτια

Τίνα μου κ γω Νοτια μενω!!!! Που μενεις εσυ;;; Θέλω πολύ να παμε για καφέ και να σας γνωρισω!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kaity8 είπε:

Ναι μπορούμε να δημιουργήσουμε μια ομαδική συνομιλία σε μια από τις δύο εφαρμογές! 

Πετάχτηκα κι εγώ, αλλά μου άρεσε η ιδέα! Σας φιλωωωωωωω!!!!!!

Πώς στέλνουμε προσωπικό μήνυμα;

Θα πατησεις πανω στο ονομα της eva_lou και στο προφιλ, σου εχει εναν φακελο.. Εκει θα πατησεις και θα στειλεις προσωπικο μηνυμα..

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

@Eva_Lou στο εστειλααα!!!

Just now, tina79 είπε:

Οσα κοριτσια θελουν ας μου στειλουν πμ να παμε για ενα καφε ρε αδερφε!! Εχει κουραστει το ματι κ το χερι απο το διαβαζε-γραψε.. Χχαχαχαχααχ..Εγω μενω Αθηνα, νοτια

Θελωωω!!!!!!!! Εγω Αθηνα λιγο πιο εξω απο το κεντρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

@Eva_Lou στο εστειλααα!!!

Θελωωω!!!!!!!! Εγω Αθηνα λιγο πιο εξω απο το κεντρο

Εμεις μενουμε κοντα! 

Καλως ηρθες @Ntina Ntinaki κ συντομα με ενα μωράκι! 

@ΚατεριναΣκ Ευβοια θα παμε στα νοτια!

Θα στειλω στην Ευα το κινητο για να με βαλετε κ μενα αλλα θα αργησω να γυρισω σπιτι. Μαλλον το βραδυ αργουτσικα.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Οσα κοριτσια θελουν ας μου στειλουν πμ να παμε για ενα καφε ρε αδερφε!! Εχει κουραστει το ματι κ το χερι απο το διαβαζε-γραψε.. Χχαχαχαχααχ..Εγω μενω Αθηνα, νοτια

Εγω κυπρο ειμαι χαχα

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

@maria_kltha ευχαριστω για τη συμβουλη!

Βαιμπερ δηλ; για να ξερω. Το χω ρίξει στις κοινωνικες υποχρεωσεις χαχα.

Ναι στείλε μου μηνυμα να σε προσθεσω... εκει αυξανομαστε σιγα σιγα....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως καμία σας γνωρίζει στην Αθήνα κάποιον καλό ενδοκρινολόγο με εξειδίκευση στην αναπαραγωγή; Αχ πολύ καλή και η ιδέα να πάμε για έναν καφέ να γνωριστούμε! Μετά τις γιορτές που θα επανέλθουμε στα μέρη μας. Εγώ μένω Αθήνα, βόρεια. 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπες βαιμπεεεερ @Moomin

3 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μαιου ΔΕΝ περιμένω την ακατανομαστη! Μακάρι να μου φέρετε γούρι!

Γειά σου Ντινακι. Καλώς μας ηρθες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Μπες βαιμπεεεερ @Moomin

Γειά σου Ντινακι. Καλώς μας ηρθες!

@Ntina NtinakiΚαλώς ήρθες συνονόματη!! Κι εγώ είναι καινούργια εδώ...

Just now, Eva_Lou είπε:

Ναι στείλε μου μηνυμα να σε προσθεσω... εκει αυξανομαστε σιγα σιγα....

Γεια σας κορίτσια! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε θα τα λέμε εξ αποστάσεως!! Θα με βάλετε και εμένα στην ομαδική; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...