Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, maria_kltha είπε:

@MELINASPΕμενα μαρεσει που πετυχαίνεις σύλληψη την ομορφα!! Βεβαια δεν χαιρομαι για την καταληξη, αλλα για εμενα που ειχα μια βιοχημικη στον 1.5 χρονο ειναι τελειο !!

Οοοοολα θα πανε καλα κοριτσακι μου !!!! Μην ανησυχεις με την καθοδηγηση του γυναικολογου σου θα ερθε το μωρακι !!!

αμήν κοριτσακι μου να έρθει σύντομα και σε σένα το ίδιο εύχομαι ♥ 

 

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια μήπως καμία σας γνωρίζει στην Αθήνα κάποιον καλό ενδοκρινολόγο με εξειδίκευση στην αναπαραγωγή; Αχ πολύ καλή και η ιδέα να πάμε για έναν καφέ να γνωριστούμε! Μετά τις γιορτές που θα επανέλθουμε στα μέρη μας. Εγώ μένω Αθήνα, βόρεια. 

κοριτσακι μου εγώ έχω πολύ καλή ενδοκρινολόγο την Τσαγκαρακη είναι και στο μητέρα. έχει ιατρείο παλαιό Φάληρο και Αμπελόκηπους. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MELINASP είπε:

αμήν κοριτσακι μου να έρθει σύντομα και σε σένα το ίδιο εύχομαι ♥ 

 

κοριτσακι μου εγώ έχω πολύ καλή ενδοκρινολόγο την Τσαγκαρακη είναι και στο μητέρα. έχει ιατρείο παλαιό Φάληρο και Αμπελόκηπους. 

Ευχαριστώ πολύ Μελίνα,θα την έχω υπόψη!


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Πως πάμε ;; Κανένα νέο είχαμε από καμία ! 

@Pagor μου όλα καλά ;; Σου ήρθαν ;; Πες μου οχιιιιι... εγώ σήμερα έκλεισα 2η μέρα καθυστέρησης ! Αντε να δούμε ....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mummyofanangel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Πως πάμε ;; Κανένα νέο είχαμε από καμία ! 

@Pagor μου όλα καλά ;; Σου ήρθαν ;; Πες μου οχιιιιι... εγώ σήμερα έκλεισα 2η μέρα καθυστέρησης ! Αντε να δούμε ....

Ααααα θα κανεις τεστακι; ή λες να περιμενεις;


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Moomin κορίτσι μου Θε περιμένω , νομίζω ότι δεν είμαι η αλήθεια είναι αυτή ! Ωστόσο αύριο πρωί πρωί φεύγουμε για Αθήνα αεροπορικός ! Πάμε στα πεθερικά μου ... και λέω να το αφήσω και ότι γίνει !! Χαλαρά ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mummyofanangel είπε:

@Moomin κορίτσι μου Θε περιμένω , νομίζω ότι δεν είμαι η αλήθεια είναι αυτή ! Ωστόσο αύριο πρωί πρωί φεύγουμε για Αθήνα αεροπορικός ! Πάμε στα πεθερικά μου ... και λέω να το αφήσω και ότι γίνει !! Χαλαρά ...

Καλο ταξιδι κ οπως νιωθεις εννοειται να κανεις. Αλλα αν δεν ερθει μη το αφησεις πολλες μερες... να ξερεις τι γινεται.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια με βάιμπερ ομαδική!!!!!!! :) πρέπει να δώσουμε κινητά αλλά δεν νομίζω να ναι τόσο επικίνδυνο αυτό! Γιατί τα κινητά πλέον μπορούν να τα βρουν από οπουδήποτε.... ας μου στέλνει μία μία το κιν σε μήνυμα να φτιάξω ομαδική να σας βάζω! :) 

Κορίτσια!!! Ήδη η ομάδα μας δημιουργήθηκε... περιμένουμε κ άλλα άτομα... είμαστε εγώ και η Κατερίνα! Όσοι πιστοί προσέλθετε! :) 

Κορίτσιααα τι όμορφη ιδέα! Να μπω στην παρέα σας? Πεθάναμε σήμερα. ..ουφ ..Τώρα μαμ και νανιιι

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mummyofanangel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Πως πάμε ;; Κανένα νέο είχαμε από καμία ! 

@Pagor μου όλα καλά ;; Σου ήρθαν ;; Πες μου οχιιιιι... εγώ σήμερα έκλεισα 2η μέρα καθυστέρησης ! Αντε να δούμε ....

Όχι δυστηχως καρδουλα μου εγώ δεν είχα ευχαριστα...μου ήρθε κανονικότητα στην ώρα της....μια να σου πω είχα μια ελπιδουλα γιατί είχα πολύ πρησμένο στήθος μέχρι κ την μέρα που μου ήρθε τώρα είμαι στην δεύτερη μέρα...και συν αυτό ότι την 7 μέρα μετά την ωορρηξία είχα έντονες κράμπες στην μήτρα όλη μέρα που πρώτη φορά είχα κάτι τέτοιο...και έλεγα λες...αλλά τελικά ήρθε....δεν πειραζει  όμως...όπως είπε κ μια άλλη κοπέλα πιο φθηνές είναι η σερβίετες από τα παμπερς χαχαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!

5 ώρες πρίν, kerasaki10 είπε:

Κορίτσιααα τι όμορφη ιδέα! Να μπω στην παρέα σας? Πεθάναμε σήμερα. ..ουφ ..Τώρα μαμ και νανιιι

Στειλε προσωπικο μηνυμα στην Ευα 8)

Just now, Pagor είπε:

Όχι δυστηχως καρδουλα μου εγώ δεν είχα ευχαριστα...μου ήρθε κανονικότητα στην ώρα της....μια να σου πω είχα μια ελπιδουλα γιατί είχα πολύ πρησμένο στήθος μέχρι κ την μέρα που μου ήρθε τώρα είμαι στην δεύτερη μέρα...και συν αυτό ότι την 7 μέρα μετά την ωορρηξία είχα έντονες κράμπες στην μήτρα όλη μέρα που πρώτη φορά είχα κάτι τέτοιο...και έλεγα λες...αλλά τελικά ήρθε....δεν πειραζει  όμως...όπως είπε κ μια άλλη κοπέλα πιο φθηνές είναι η σερβίετες από τα παμπερς χαχαχαχαχα....

Ασε πρεπει να προμηθευτω για το ταξιδι. 24η μερα σημερα κ εχω εντονες ενοχλησεις. Καθε φορα κ γω ελπιζω μεσα στο μηνα κ παντα διαψευδομαι. Πραγματικα ζηλευω....με την καλη εννοια.....τις κοπελες που πετυχαινουν τους πρωτους μηνες. 

Καλε ας μπει καμια εγκυουλα να μας πει τα νεα της κ να μας εμψυχωσει!

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moomin είπε:

Καλημερα σε ολες!!!

Στειλε προσωπικο μηνυμα στην Ευα 8)

Ασε πρεπει να προμηθευτω για το ταξιδι. 24η μερα σημερα κ εχω εντονες ενοχλησεις. Καθε φορα κ γω ελπιζω μεσα στο μηνα κ παντα διαψευδομαι. Πραγματικα ζηλευω....με την καλη εννοια.....τις κοπελες που πετυχαινουν τους πρωτους μηνες. 

Καλε ας μπει καμια εγκυουλα να μας πει τα νεα της κ να μας εμψυχωσει!

Άστα καρδούλα μου....εγώ να σας πω νοιώθω μια απογοητευση...αυτές τις μέρες γενικά με έχει πάρει από κάτω..καλά είναι και λογο της καταραμένης....αλλα...ποτε θα γίνουμε κ εμείς μανουλες.. εχθές είχε έρθει ο άντρας μου και του έλεγα να πάμε πιο γρήγορα για την σπερματηγχυση αλλά εκείνος διαφωνεί και επιμένει να περιμένουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο...εμένα από την άλλη αυτή η αναμονή με έχει κουράσει τρομερα...βέβαια όχι με την σπερματηγχυση θα γίνει κανένα θαύμα...απλά έτσι να λέω ότι έχω μια τόσο δα πιθανότητα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Άστα καρδούλα μου....εγώ να σας πω νοιώθω μια απογοητευση...αυτές τις μέρες γενικά με έχει πάρει από κάτω..καλά είναι και λογο της καταραμένης....αλλα...ποτε θα γίνουμε κ εμείς μανουλες.. εχθές είχε έρθει ο άντρας μου και του έλεγα να πάμε πιο γρήγορα για την σπερματηγχυση αλλά εκείνος διαφωνεί και επιμένει να περιμένουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο...εμένα από την άλλη αυτή η αναμονή με έχει κουράσει τρομερα...βέβαια όχι με την σπερματηγχυση θα γίνει κανένα θαύμα...απλά έτσι να λέω ότι έχω μια τόσο δα πιθανότητα..

Κοριτσάκι μου εγώ λέω πως έχει δίκιο ο αντρούλης σου... ας περάσει το καλοκαιράκι χαλαρά κ μετά ας πάτε.... έχετε κάνει τόση υπομονή τι είναι ακόμα μερικοί μήνες; Θα γίνουμε μανούλες μην σε παίρνει από κάτω..... όλες θα τα καταφέρουμε.... είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο στόχο μας :) 

Just now, Annie4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Καλημέρα Αννούλα!!!!

6 ώρες πρίν, kerasaki10 είπε:

Κορίτσιααα τι όμορφη ιδέα! Να μπω στην παρέα σας? Πεθάναμε σήμερα. ..ουφ ..Τώρα μαμ και νανιιι

Κεράσι μου στείλε μου μήνυμα το κιν να σε προσθέσω καλό μου! :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Eva_Lou εστειλα το κινητο μου !! Κοριτσια τωρα με την ομαδικη θα μπερδευτουμε με τα ονοματα? ποια ειναι ποια? εγω Μαρια παντως δεν αλλαζει !!! Καλημερααα!!! Απο την μια χαιρομαι βγαινουμε σε αδεια απο την αλλη εχω την να μην χαρακτηρισω ενεση (που ποναει) αλλα μειώνονται οι μηνες για το μωρακι μου, που με περιμενει !!! :wub:

@Pagor ποσο σε νιωθω... ουτε εγω θα ειχα την υπομονη να περιμενω κ γιατι αλλωστε η αναμονη? Μηπως τον Σεπτέμβρη δεν θα σου ξαναερθει η αγωνια? Τεσπα σε ολο αυτο δεν ειμαστε μονες για να αποφασίσουμε εχουμε κ τους μπαμπαδες ;-) !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ λέω πως έχει δίκιο ο αντρούλης σου... ας περάσει το καλοκαιράκι χαλαρά κ μετά ας πάτε.... έχετε κάνει τόση υπομονή τι είναι ακόμα μερικοί μήνες; Θα γίνουμε μανούλες μην σε παίρνει από κάτω..... όλες θα τα καταφέρουμε.... είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο στόχο μας :) 

Καλημέρα Αννούλα!!!!

Κεράσι μου στείλε μου μήνυμα το κιν να σε προσθέσω καλό μου! :) 

@Eva_Lou σου εχω στειλει κ εγω προσωπικο μηνυμα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...