Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Άστα καρδούλα μου....εγώ να σας πω νοιώθω μια απογοητευση...αυτές τις μέρες γενικά με έχει πάρει από κάτω..καλά είναι και λογο της καταραμένης....αλλα...ποτε θα γίνουμε κ εμείς μανουλες.. εχθές είχε έρθει ο άντρας μου και του έλεγα να πάμε πιο γρήγορα για την σπερματηγχυση αλλά εκείνος διαφωνεί και επιμένει να περιμένουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο...εμένα από την άλλη αυτή η αναμονή με έχει κουράσει τρομερα...βέβαια όχι με την σπερματηγχυση θα γίνει κανένα θαύμα...απλά έτσι να λέω ότι έχω μια τόσο δα πιθανότητα..

A μωρε....φυσικο ειναι να εχεις σκαμπανεβασματα. Αλλα θα το δεις, θα ερθει. Και τοτε θα ειναι ολα ομορφα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ερήμωσε το θεματακι μας...γυρίστε όλες πίσω!!!!

Ουυυυυουυυυυ τι κάνεις?? Εγώ υποτίθεται θέλω να βάψω αυγά αλλά όπως γύρισα από τη δουλειά έπιασα το κρεβάτι δεν κουνήθηκα χαχχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα σε ολες! Μπαινω στο θεμα σας καθως ειμαι στην προσπαθεια για 2ο παιδακι εδω και καποιους μηνες... Αν και το πρωτο μου πσιδακι ηρθε γρηγορα, δεν βλεπω να συμβαινει το ιδιο και τωρα και οπως καταλαβαινετε εχει αρχισει να με αγχωνει καπως το θεμα.

Ευχομαι σε ολες να αποκτησετε το 1ο,2ο,3ο κλπ παιδακι που ονειρευεστε και μαλιστα συντομα!!! 

Τωρα αρχισαν οι γονιμες μερες μου κ να δουμε τι θα καταφερουμε αυτο το μηνα. παμε ολες δυναμικα για το 2020 :-)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwra2020 είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες! Μπαινω στο θεμα σας καθως ειμαι στην προσπαθεια για 2ο παιδακι εδω και καποιους μηνες... Αν και το πρωτο μου πσιδακι ηρθε γρηγορα, δεν βλεπω να συμβαινει το ιδιο και τωρα και οπως καταλαβαινετε εχει αρχισει να με αγχωνει καπως το θεμα.

Ευχομαι σε ολες να αποκτησετε το 1ο,2ο,3ο κλπ παιδακι που ονειρευεστε και μαλιστα συντομα!!! 

Τωρα αρχισαν οι γονιμες μερες μου κ να δουμε τι θα καταφερουμε αυτο το μηνα. παμε ολες δυναμικα για το 2020 :-)

Καλησπέραααα!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!πόσο είναι? Αααα αφού το πρώτο ήρθε θα έρθει και το δεύτερο και το τρίτο!! Απλά δεν θέλει άγχος!! Απόλαυσε τις επαφές σου με.ηρεμια και θα έρθει το μικρό σπορακι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwra2020 είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες! Μπαινω στο θεμα σας καθως ειμαι στην προσπαθεια για 2ο παιδακι εδω και καποιους μηνες... Αν και το πρωτο μου πσιδακι ηρθε γρηγορα, δεν βλεπω να συμβαινει το ιδιο και τωρα και οπως καταλαβαινετε εχει αρχισει να με αγχωνει καπως το θεμα.

Ευχομαι σε ολες να αποκτησετε το 1ο,2ο,3ο κλπ παιδακι που ονειρευεστε και μαλιστα συντομα!!! 

Τωρα αρχισαν οι γονιμες μερες μου κ να δουμε τι θα καταφερουμε αυτο το μηνα. παμε ολες δυναμικα για το 2020 :-)

Δώρα μου καλώς ήρθες.... πόσο γρήγορα ήρθε το 1ο νινάκι σου και πόσο καιρό προσπαθείτε για το 2ο;;;; Εύχομαι κάθε ευτυχία!!! Και θα δεις που θα ξανάρθει σποράκι!!!! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Καλησπέραααα!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!πόσο είναι? Αααα αφού το πρώτο ήρθε θα έρθει και το δεύτερο και το τρίτο!! Απλά δεν θέλει άγχος!! Απόλαυσε τις επαφές σου με.ηρεμια και θα έρθει το μικρό σπορακι!

Σ'ευχαριστω πολυ!!! Ειναι 2 ετων ο γιος μου... ετσι λεω κι εγω αλλα ειναι αυτη η ανυπομονησια που με πιανει ωρες ωρες!! Ποσο χαιρομαι οταν ακουω για αλλες εγκυμοσυνες.. γι'αυτο μπηκα κιολας στο forum,ολο και καποια θα μεινει εγκυος αυτο το μηνα λεω, αν οχι εγω, θα παρω λιγη χαρα. 

Εσυ σε τι φαση εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dwra2020 είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ!!! Ειναι 2 ετων ο γιος μου... ετσι λεω κι εγω αλλα ειναι αυτη η ανυπομονησια που με πιανει ωρες ωρες!! Ποσο χαιρομαι οταν ακουω για αλλες εγκυμοσυνες.. γι'αυτο μπηκα κιολας στο forum,ολο και καποια θα μεινει εγκυος αυτο το μηνα λεω, αν οχι εγω, θα παρω λιγη χαρα. 

Εσυ σε τι φαση εισαι?

Το κουτσουνακιιιι μουυυυ μωρέ!!! Θα του κάνεις αδερφάκι σύντομα μην αγχώνεσαι!! Εγώ σιγά σιγά θα βαλω μπροστά τις προσπάθειες για την ώρα είπαμε να χαλαρώσουμε !! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Δώρα μου καλώς ήρθες.... πόσο γρήγορα ήρθε το 1ο νινάκι σου και πόσο καιρό προσπαθείτε για το 2ο;;;; Εύχομαι κάθε ευτυχία!!! Και θα δεις που θα ξανάρθει σποράκι!!!! :) 

Καλως σας βρηκα!! Ο γιος μου ηρθε το 2ο μηνα προσπαθειων, ενω τωρα εχουμε γυρω στους 6 μηνες που το επιδιωκουμε αλλα ακομα δεν εχει κατσει. Ειναι θεμα τυχης λογικα. Εσυ εχεις παιδακι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwra2020 είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες! Μπαινω στο θεμα σας καθως ειμαι στην προσπαθεια για 2ο παιδακι εδω και καποιους μηνες... Αν και το πρωτο μου πσιδακι ηρθε γρηγορα, δεν βλεπω να συμβαινει το ιδιο και τωρα και οπως καταλαβαινετε εχει αρχισει να με αγχωνει καπως το θεμα.

Ευχομαι σε ολες να αποκτησετε το 1ο,2ο,3ο κλπ παιδακι που ονειρευεστε και μαλιστα συντομα!!! 

Τωρα αρχισαν οι γονιμες μερες μου κ να δουμε τι θα καταφερουμε αυτο το μηνα. παμε ολες δυναμικα για το 2020 :-)

Γειά σου Δώρα μου!!! Έχεις ήδη μείνει έγκυος μια φορα οποτε με ψυχραιμία θα γίνει ξανα! Στο ευχομαι ολοψυχα. Ποσο ετων εισαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Γειά σου Δώρα μου!!! Έχεις ήδη μείνει έγκυος μια φορα οποτε με ψυχραιμία θα γίνει ξανα! Στο ευχομαι ολοψυχα. Ποσο ετων εισαι;

Σ'ευχαριστω πολυ πολυ Annie μου! Ειμαι 34! Ναι πιστευω θα γινει καποια στιγμη αφου το προσπαθουμε! Απλα ξερεις τωρα σιγα σιγα ολοι λενε αντε ποτε θα κανετε το 2ο και δε νομιζω οτι κανεις σκεφτεται οτι μπορει να το θελουμε και να μη μας καθεται (ισως γιατι ηξεραν οτι το 1ο ηρθε ευκολα μολις παντρευτηκαμε!) Κι εμεις υποσυνειδητα ισως επηρεαζομαστε κ αγχωνομαστε... Σκεφτηκα να ρωτησω το γιατρο μηπως πρεπει να κανουμε τιποτα εξετασεις αλλα θα με κραξει γιατι οκ δεν προσπαθουμε και τοσο πολυ καιρο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwra2020 είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ πολυ Annie μου! Ειμαι 34! Ναι πιστευω θα γινει καποια στιγμη αφου το προσπαθουμε! Απλα ξερεις τωρα σιγα σιγα ολοι λενε αντε ποτε θα κανετε το 2ο και δε νομιζω οτι κανεις σκεφτεται οτι μπορει να το θελουμε και να μη μας καθεται (ισως γιατι ηξεραν οτι το 1ο ηρθε ευκολα μολις παντρευτηκαμε!) Κι εμεις υποσυνειδητα ισως επηρεαζομαστε κ αγχωνομαστε... Σκεφτηκα να ρωτησω το γιατρο μηπως πρεπει να κανουμε τιποτα εξετασεις αλλα θα με κραξει γιατι οκ δεν προσπαθουμε και τοσο πολυ καιρο!

Ε οχι μωρε, ειναι νωρις. Οσο για κεινους που ρωτανε, πιστεψε με. Ολοι το κανουν. Και σε μενα που δεν εχω παιδι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...