Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

Ε οχι μωρε, ειναι νωρις. Οσο για κεινους που ρωτανε, πιστεψε με. Ολοι το κανουν. Και σε μενα που δεν εχω παιδι

Ναι βρε παιδι μου, απο διακριτικοτητα αλλο τιποτα :-)

Να σου ευχηθω τοτε να γινεις μανουλα το 2020!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι χαρά.... μπήκα και είδα πέρα από νέο κορίτσι... @Dwra2020 μας καλως ήρθες..θα δεις ποσο γρήγορα θα γίνεις ξανά μανουλα...στο εύχομαι ολοψυχα καρδιά μου ..εδώ έχουμε μαζευτεί πολλες άλλες για πρώτο για δεύτερο...ολες την ίδια αγωνία έχουμε...να χαίρεσαι και το αγγελούδι σου...γύρισαν και οι ασωτες σουσουραδες ..μαζευτηκαμε πολλές καρδιές μου στο viber και σας χάνω ..άσε που σας πιάνει πολυλογια... χαχαχαχαχα...γλυκά μου κοριτσάκια όλες....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Κορίτσιααααα εμένα το viber μου το απενεργοποίησε το πρόγραμμα που έχω για ιούς γιατί είχε 2 ιούς λέει :roll::shock: 

Ωχ γιατι ετσι???? Δεν μπορεις να το κανεις παλι εγκατασαση??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ωχ γιατι ετσι???? Δεν μπορεις να το κανεις παλι εγκατασαση??

Ξέρω κι εγώ....και το facebook μου το διέγραψε!! Για την ώρα δεν με αφήνει  να κάνω κάτι!! Θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή ανασταση σε όλες!

κοριτσια ακούστε εγώ τι έπαθα.. χθες Μεγάλη Παρασκευή δε θέλαμε να έχουμε επαφές. Εγώ κάνω τα ψηφιακά τεστακια ωορηξιας παρόλο αυτά για να ξέρω που βρίσκομαι! Πέμπτη τεστακι αρνητικό , χθες Παρασκευή ήταν να μην κάνω αλλά ένιωθα τσιμπήματα στην κοιλιά , κάνω το τεστ θετικό. Τώρα το πρωί κάνω πάλι τεστ αρνητικό. Φυσικά είχαμε επαφή σήμερα αλλά με αρνητικό τεστ καμία ελπίδα νομίζω ! 

Νομιζα ότι οι γόνιμες είναι δυο συνεχόμενες δεν ήξερα ότι μπορεί να είναι μόνο μια! Στεναχωρέθηκα λιγάκι αλλά πάμε για τον άλλον μήνα!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή ανασταση σε όλες!

κοριτσια ακούστε εγώ τι έπαθα.. χθες Μεγάλη Παρασκευή δε θέλαμε να έχουμε επαφές. Εγώ κάνω τα ψηφιακά τεστακια ωορηξιας παρόλο αυτά για να ξέρω που βρίσκομαι! Πέμπτη τεστακι αρνητικό , χθες Παρασκευή ήταν να μην κάνω αλλά ένιωθα τσιμπήματα στην κοιλιά , κάνω το τεστ θετικό. Τώρα το πρωί κάνω πάλι τεστ αρνητικό. Φυσικά είχαμε επαφή σήμερα αλλά με αρνητικό τεστ καμία ελπίδα νομίζω ! 

Νομιζα ότι οι γόνιμες είναι δυο συνεχόμενες δεν ήξερα ότι μπορεί να είναι μόνο μια! Στεναχωρέθηκα λιγάκι αλλά πάμε για τον άλλον μήνα!!

Καλή Ανάσταση κορίτσι μου!!! Γιατί στεναχωρήθηκες? Αφού σου έδειξε το τεστ θετικό την Παρασκευή η ωορρηξία σου είναι η σήμερα η αύριο!!! Οπότε μια χαρά έχεις επαφές!! @Pagor εσύ που κανείς τα ψηφιακά έτσι δεν είναι? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή ανασταση σε όλες!

κοριτσια ακούστε εγώ τι έπαθα.. χθες Μεγάλη Παρασκευή δε θέλαμε να έχουμε επαφές. Εγώ κάνω τα ψηφιακά τεστακια ωορηξιας παρόλο αυτά για να ξέρω που βρίσκομαι! Πέμπτη τεστακι αρνητικό , χθες Παρασκευή ήταν να μην κάνω αλλά ένιωθα τσιμπήματα στην κοιλιά , κάνω το τεστ θετικό. Τώρα το πρωί κάνω πάλι τεστ αρνητικό. Φυσικά είχαμε επαφή σήμερα αλλά με αρνητικό τεστ καμία ελπίδα νομίζω ! 

Νομιζα ότι οι γόνιμες είναι δυο συνεχόμενες δεν ήξερα ότι μπορεί να είναι μόνο μια! Στεναχωρέθηκα λιγάκι αλλά πάμε για τον άλλον μήνα!!

Κι εγώ συμφωνώ με τη @Bloumblou σήμερα αύριο είναι οι μέρες σου! Το τεστ το έκανες ίδια ώρα κάθε φορα;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kaity8 είπε:

Κι εγώ συμφωνώ με τη @Bloumblou σήμερα αύριο είναι οι μέρες σου! Το τεστ το έκανες ίδια ώρα κάθε φορα;

Το τεστ κανονικά το έκανα κάθε φορά πρωί! Μέρα παρά μέρα κ το πρωί μολις ξυπνούσα .Χθες όμως ενώ δεν ήταν η μέρα να το κάνω ένιωθα τσιμπήματα οποτε το έκανα το απογευματάκι καο βγήκε θετικό! Σήμερα πάλι το πρωί έκανα κ βγήκε αρνητικό!

δηλαδη κορίτσια για να καταλάβω όταν το βλέπω με χαμογελαστή φατσούλα σημαίνει πως η ωορηξια γίνεται στις 2 επόμενες ημέρες; Πίστευα πως γίνεται αποκλειστικά  την ημέρα που βγαίνει χαμογελαστή η φάτσα! Για αυτό κ στεναχωρήθηκα ! Δλδ εφόσον βγήκε χθες χαμόγελο σήμερα κ αύριο είναι οι καλές μέρες;;

Just now, Bloumblou είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσι μου!!! Γιατί στεναχωρήθηκες? Αφού σου έδειξε το τεστ θετικό την Παρασκευή η ωορρηξία σου είναι η σήμερα η αύριο!!! Οπότε μια χαρά έχεις επαφές!! @Pagor εσύ που κανείς τα ψηφιακά έτσι δεν είναι? 

Δηλαδή @Bloumblou μου σήμερα που δεν βγήκε χαμογελαστή φάτσα είναι καλή μέρα επειδή χθες έδειξε πως θα κάνω ωορηξια;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Το τεστ κανονικά το έκανα κάθε φορά πρωί! Μέρα παρά μέρα κ το πρωί μολις ξυπνούσα .Χθες όμως ενώ δεν ήταν η μέρα να το κάνω ένιωθα τσιμπήματα οποτε το έκανα το απογευματάκι καο βγήκε θετικό! Σήμερα πάλι το πρωί έκανα κ βγήκε αρνητικό!

δηλαδη κορίτσια για να καταλάβω όταν το βλέπω με χαμογελαστή φατσούλα σημαίνει πως η ωορηξια γίνεται στις 2 επόμενες ημέρες; Πίστευα πως γίνεται αποκλειστικά  την ημέρα που βγαίνει χαμογελαστή η φάτσα! Για αυτό κ στεναχωρήθηκα ! Δλδ εφόσον βγήκε χθες χαμόγελο σήμερα κ αύριο είναι οι καλές μέρες;;

Δηλαδή @Bloumblou μου σήμερα που δεν βγήκε χαμογελαστή φάτσα είναι καλή μέρα επειδή χθες έδειξε πως θα κάνω ωορηξια;

Ευτυχώς το έκανες!! Ναι όταν το τεστ βγαίνει θετικό η ωορρηξία γίνεται 24 με 48 ώρες μετά!! Δεν γίνεται την μέρα που σου βγαίνει θετικό!! Οπότε οι επαφές σου είναι πολύ καλές....!! Να έχεις επαφές και αύριο και μεθαύριο!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε κοριτσάκια μου.... @Bloumblou μου και @Agapakiii  μου το ψηφιακό δείχνει οντως τις δύο πιο γόνιμες...γιατί τώρα βγήκε αρνητικο δεν ξέρω αλλά αν ήθρες σε επαφή την επόμενη ειναι τέλεια επαφή γιατί το ωάριο απελευθέρωνεται 12 με 24 ώρες μετά και ζει για 24 άρα ..ήταν τελεια η επαφή σου....κάνε άλλη μια το βραδάκι έτσι για το καλό της Ανάστασης.... χαχαχαχαχα...καρδούλες εύχομαι σε όλες αγάπη και υγεία και να μας φέρει ο Θεουλης γρήγορα ένα μικρό μωράκι στην αγκαλιά μας.. να αγαπάμε ο ένας τον άλλον και να προσπαθούμε για το καλύτερο...φιλιά πολλά σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχουμε κοριτσάκια μου.... @Bloumblou μου και @Agapakiii  μου το ψηφιακό δείχνει οντως τις δύο πιο γόνιμες...γιατί τώρα βγήκε αρνητικο δεν ξέρω αλλά αν ήθρες σε επαφή την επόμενη ειναι τέλεια επαφή γιατί το ωάριο απελευθέρωνεται 12 με 24 ώρες μετά και ζει για 24 άρα ..ήταν τελεια η επαφή σου....κάνε άλλη μια το βραδάκι έτσι για το καλό της Ανάστασης.... χαχαχαχαχα...καρδούλες εύχομαι σε όλες αγάπη και υγεία και να μας φέρει ο Θεουλης γρήγορα ένα μικρό μωράκι στην αγκαλιά μας.. να αγαπάμε ο ένας τον άλλον και να προσπαθούμε για το καλύτερο...φιλιά πολλά σε όλες!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Καλή ανασταση !! Φιλια πολλά καλά να περνάς !

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Καλή ανασταση !! Φιλια πολλά καλά να περνάς !

Αγάπη για τα ψηφιακά εγώ ξέρω πως από τότε που θα βγει φάτσα γίνεται σε 12 με 36 ώρες... μου κάνει εντύπωση που την επόμενη μέρα βγήκε αρνητικό θεωρώ πως έπρεπε να σου βγει και την επόμενη θετικό... υποπτεύομαι πως είχε ξεκινήσει η αύξηση της ορμόνης αμέσως μετά το αρνητικό και μειώθηκε λιιιιγο πριν πάρεις το επόμενο αρνητικό... νομίζω πως οι καλές μέρες για σένα ήταν Πέμπτη/Παρασκευή/Σάββατο/Κυριακή... οπότε μια χαρά... 

Γιαυτό θεωρώ πως πρέπει όταν πλησιάζει η ωορρηξιά να το κάνουμε κάθε μέρα το τεστ και πρωί την ίδια ώρα πάνω κάτω γιατί μπορεί η αύξηση της ορμόνης να γίνει για λίγες ώρες και κάπου να χαθεί το θετικό τεστάκι... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...