Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Eva_Lou είπε:

Αγάπη για τα ψηφιακά εγώ ξέρω πως από τότε που θα βγει φάτσα γίνεται σε 12 με 36 ώρες... μου κάνει εντύπωση που την επόμενη μέρα βγήκε αρνητικό θεωρώ πως έπρεπε να σου βγει και την επόμενη θετικό... υποπτεύομαι πως είχε ξεκινήσει η αύξηση της ορμόνης αμέσως μετά το αρνητικό και μειώθηκε λιιιιγο πριν πάρεις το επόμενο αρνητικό... νομίζω πως οι καλές μέρες για σένα ήταν Πέμπτη/Παρασκευή/Σάββατο/Κυριακή... οπότε μια χαρά... 

Γιαυτό θεωρώ πως πρέπει όταν πλησιάζει η ωορρηξιά να το κάνουμε κάθε μέρα το τεστ και πρωί την ίδια ώρα πάνω κάτω γιατί μπορεί η αύξηση της ορμόνης να γίνει για λίγες ώρες και κάπου να χαθεί το θετικό τεστάκι... 

Από την επόμενη φορά αυτό θα κάνω! Γιατί φυσικά θα τα παραγγείλω ξανά έχω ξετρελάνει!! Πρώτη φορά τα χρησιμοποιούσα ! Καλή ανασταση κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου.. Χρόνια πολλά να εχουμς υγεία... Εμένα επιτέλους σήμερα 17η μέρα μου έβγαλε χαμογελάκι.. Τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια τι χαρά λες και είδα θετικό τεστακια εγκυμοσύνης έκανα.. Ξύπνησα με αισιοδοξία... Να περάσετε όλες τέλεια!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Kangan είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. Χρόνια πολλά να εχουμς υγεία... Εμένα επιτέλους σήμερα 17η μέρα μου έβγαλε χαμογελάκι.. Τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια τι χαρά λες και είδα θετικό τεστακια εγκυμοσύνης έκανα.. Ξύπνησα με αισιοδοξία... Να περάσετε όλες τέλεια!! 

Καλημέρα!!!

Άντε, άντε, πάρε το χαμογελάκι σου και enjoy!!

 

Καλημερα κοριτσια μου, να περασετε ολες ομορφα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kangan είπε:

Κορίτσια γυρίστε πισωωωωωω

Χαχαχαχαχα

Καλέ εδώ είμαστε...αλλά έχεις δίκιο εξαφανίστηκαμε λιγάκι...είδες όμως τι είναι το χαμογελακι στο τεστ ωορρηξίας???σου δίνει ρε παιδί μου άλλον αέρα...λες ότι πας σωστά....και εγώ δεν το αλλάζω???ποτέ λες να δούμε τα ευχαριστα???ποτέ ΔΕΝ περιμένεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2019 at 2:09 ΠΜ, Mummyofanangel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Πως πάμε ;; Κανένα νέο είχαμε από καμία ! 

@Pagor μου όλα καλά ;; Σου ήρθαν ;; Πες μου οχιιιιι... εγώ σήμερα έκλεισα 2η μέρα καθυστέρησης ! Αντε να δούμε .... 

Κοριτσακι μου τι κάνεις πως είσαι...??σε έχασα...πες μου ότι έχεις ευχαριστα για αυτό και χάθηκες????Μακάρι και στο εύχομαι....είχα μείνει πριν αρκετές μέρες που είχες κάνει ένα τεστ εγκυμοσύνης ειχε βγει αρνητικό αλλά το είχες κάνει αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο θυμάμαι ...εμένα κανονικα μου ήρθε η σιχαμενη μην κ με ξεχάσει καμία φορά... χαχαχαχαχα...τώρα είμαι ξανά φουλ στις γόνιμες και γεμάτη αισιοδοξία...για να δούμε....εσύ???

@Muffin μου σε χάσαμε...δεν μπαίνουμε κ εμείς συχνά μέσα...όλα καλά ????πως είσαι κοριτσακι μου???

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2019 at 3:31 ΜΜ, Pagor είπε:

Κοριτσακι μου τι κάνεις πως είσαι...??σε έχασα...πες μου ότι έχεις ευχαριστα για αυτό και χάθηκες????Μακάρι και στο εύχομαι....είχα μείνει πριν αρκετές μέρες που είχες κάνει ένα τεστ εγκυμοσύνης ειχε βγει αρνητικό αλλά το είχες κάνει αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο θυμάμαι ...εμένα κανονικα μου ήρθε η σιχαμενη μην κ με ξεχάσει καμία φορά... χαχαχαχαχα...τώρα είμαι ξανά φουλ στις γόνιμες και γεμάτη αισιοδοξία...για να δούμε....εσύ???

@Muffin μου σε χάσαμε...δεν μπαίνουμε κ εμείς συχνά μέσα...όλα καλά ????πως είσαι κοριτσακι μου???

@Pagor μου Χρόνια Πολλά ! Χάθηκα , είμασταν διακοπές τόσες μέρες και γυρίσαμε και ξεκινήσαμε πάλι με την ανακαίνιση ! Φυσικά και εμένα δεν με ξέχασε ... :( Μου ήρθαν στις 24 κανονικότατα ! Σήμερα έκανα ένα τεστ γονιμότητας αλλά μου έδειξε low fertility :( :( θα ξανακάνω μεθαύριο και θα δούμε πως θα πάμε !! Αν και κάτι μας έχει πιάσει και είμαστε στα ντουζενια μας 4 μέρες τώρα :) δεν ξέρω βέβαια ισχύει αυτό που λένε ότι μπορεί να μην έχουμε γονιμες κάποιους μήνες :( ;;; Αντε βουρ εσυ μην κάθεσαι !! Ποτέ αδιαθετησες ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Mummyofanangel βλεπω καμια δεν ξεχασε η ξινη κ μενα στις 25 εμφανιστηκε. Μου εχει πει ο γιατρος οτι ισως καποιους μηνες δεν κάνουμε αλλα δεν ξερω αν καποια δεν κανει μια φορα αλλη δεν κανει δυο κλπ. Εχε εσυ επαφες κ ασε τα τεστ να λενε οοο,τι θελουν δεν τους ζηταμε δα κ αδεια χαχα.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2019 at 12:53 ΠΜ, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα

Καλέ εδώ είμαστε...αλλά έχεις δίκιο εξαφανίστηκαμε λιγάκι...είδες όμως τι είναι το χαμογελακι στο τεστ ωορρηξίας???σου δίνει ρε παιδί μου άλλον αέρα...λες ότι πας σωστά....και εγώ δεν το αλλάζω???ποτέ λες να δούμε τα ευχαριστα???ποτέ ΔΕΝ περιμένεις???

Ναι ναι δεν το συζητώ σου δίνει αισιοδοξία.. Δεν περιμένω στις 11 του μήνα. Για να δούμε.. Πάντως είναι η πρώτη φορά που δεν είμαι αν υπομονή να κάνω τεστ κτλ.. Θα το αφήσω να δω 

On 4/5/2019 at 1:29 ΠΜ, Annie4 είπε:

Καλή μου!!! Here we are. Τι κανεις;

Δεν περιμένω... Εσείς πείτε μου έχουμε κανένα νέο? 

Κορίτσια μου καλημέρα.. Έχω ερώτηση ίσως χαζη αλλά έχω. Αίμα εμφύτευση βλέπουν όλες? Ή δεν είναι απαραίτητο? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kangan είπε:

Ναι ναι δεν το συζητώ σου δίνει αισιοδοξία.. Δεν περιμένω στις 11 του μήνα. Για να δούμε.. Πάντως είναι η πρώτη φορά που δεν είμαι αν υπομονή να κάνω τεστ κτλ.. Θα το αφήσω να δω 

Δεν περιμένω... Εσείς πείτε μου έχουμε κανένα νέο? 

Κορίτσια μου καλημέρα.. Έχω ερώτηση ίσως χαζη αλλά έχω. Αίμα εμφύτευση βλέπουν όλες? Ή δεν είναι απαραίτητο? 

Καλημέρα!!!όχι δεν είναι απαραίτητο!!:)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mummyofanangel είπε:

@Pagor μου Χρόνια Πολλά ! Χάθηκα , είμασταν διακοπές τόσες μέρες και γυρίσαμε και ξεκινήσαμε πάλι με την ανακαίνιση ! Φυσικά και εμένα δεν με ξέχασε ... :( Μου ήρθαν στις 24 κανονικότατα ! Σήμερα έκανα ένα τεστ γονιμότητας αλλά μου έδειξε low fertility :( :( θα ξανακάνω μεθαύριο και θα δούμε πως θα πάμε !! Αν και κάτι μας έχει πιάσει και είμαστε στα ντουζενια μας 4 μέρες τώρα :) δεν ξέρω βέβαια ισχύει αυτό που λένε ότι μπορεί να μην έχουμε γονιμες κάποιους μήνες :( ;;; Αντε βουρ εσυ μην κάθεσαι !! Ποτέ αδιαθετησες ;;

Άστα εγώ αυτό το μήνα ξεχάστηκα με τις ημερομηνίες και δεν πήρα τέστ ωορρηξια...μου λέει και ο άντρας μου "εεεε δεν πειράζει εσύ έχει πόνο δυνατό κάθε μήνα ...θα το καταλάβουμε από εκεί" τι ήθελε και μίλησε .... κανέναν πόνο...καμία μέρα. . τίποτα...πρώτος μήνας μετά απο όλα μου τα χρόνια που με θύμαμαι...που δεν έχω ούτε ένα πόνο...αυτό ξέρεις τι σημαίνει εεε ??? Ωορρηξια γιοκ....δεν θα έκανα αυτό το μήνα...το είχα ξαναπάει το ίδιο και το καλοκαίρι μετά από την υστεροσκοπιση δεν είχα κα ει 3 μήνες ωορρηξια με τα χαπια που επερνα και είχε χαλάσει ο κύκλος μου....άρα μάντεψε...πάει αυτός ο μήνας....άστα....να σκάσω είμαι...τι να κάνω όμως...δεν μπορώ να κάνω πολλά ..πάω για τον επόμενο εγώ... Κορίτσακι μου γλυκό σου εύχομαι να μην την δεις την σιχαμενη....

Just now, Kangan είπε:

Ναι ναι δεν το συζητώ σου δίνει αισιοδοξία.. Δεν περιμένω στις 11 του μήνα. Για να δούμε.. Πάντως είναι η πρώτη φορά που δεν είμαι αν υπομονή να κάνω τεστ κτλ.. Θα το αφήσω να δω 

Δεν περιμένω... Εσείς πείτε μου έχουμε κανένα νέο? 

Κορίτσια μου καλημέρα.. Έχω ερώτηση ίσως χαζη αλλά έχω. Αίμα εμφύτευση βλέπουν όλες? Ή δεν είναι απαραίτητο? 

Όχι καλέ δεν είναι απαραίτητο ...εμένα 4 φίλες μου έγκυες...οι δύο είχαν αίμα τόσο που νόμιζαν ότι ήταν περίοδο...μιλάμε για αίμα κανονικό 5 μέρες... Όχι απλά καφέ....και η άλλες δύο δεν είχαν κανένα μα κανένα σύμπτωμα...το κατάλαβαν στην 6εβδομαδα...λόγο μεγάλης καθυστέρησης...ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός...άσε που λένε ότι και στην ίδια γυναικα τα συμπτώματα διαφέρουν από έγκυμοσυνη σε έγκυμοσυνη...για εμένα μόνο αν δω θετική χωριακη θα χαρώ...γιατί όλα τα άλλα τα έχουμε πάντα...

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2019 at 2:31 ΜΜ, Pagor είπε:

Κοριτσακι μου τι κάνεις πως είσαι...??σε έχασα...πες μου ότι έχεις ευχαριστα για αυτό και χάθηκες????Μακάρι και στο εύχομαι....είχα μείνει πριν αρκετές μέρες που είχες κάνει ένα τεστ εγκυμοσύνης ειχε βγει αρνητικό αλλά το είχες κάνει αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο θυμάμαι ...εμένα κανονικα μου ήρθε η σιχαμενη μην κ με ξεχάσει καμία φορά... χαχαχαχαχα...τώρα είμαι ξανά φουλ στις γόνιμες και γεμάτη αισιοδοξία...για να δούμε....εσύ???

@Muffin μου σε χάσαμε...δεν μπαίνουμε κ εμείς συχνά μέσα...όλα καλά ????πως είσαι κοριτσακι μου???

Μπουμπουκες τι κανετε? Εγω ειμαι καλα πλεον, εκανα φοκους στη δουλεια και ετοιμαζω επαγγελματικο ταξιδακι..Βεβαια εχω το ελευθερο να ξεκιινησω αμεσως προσπαθειες απο τη γιατρο μου οποτε ελπιζω σε ενα θαυμα παλι..Σου ηρθε ε? Μη σε χασει..Τι αποφασισες τελικα με την σπερματενχυση? Θα πας καλοκαιρι ή αν δεν ερθει νινι μεχρι τοτε(μακαρι Παναγια μου), μετα?

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, και γρηγορα φουσκιτσες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...