Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Mummyofanangel είπε:

@Cupcake Ήμουν έγκυος αγάπη μου αλλά το μπεμπακι μας δεν τα κατάφερε και καναμε πρόκληση τοκετού στον 4 προς 5 μήνα ! 

Και εγω εχασα τον μπεμπακο μου πριν απο 40 μερες στον 5ο μηνα. Μακαρι να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας ολων!! Το 2020 να κραταμε τα μωρα μας!!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Muffin τι κανεις κοπελα μου; 

Εμένα ο γιατρός μου είπε 3 κύκλους, τωρα περιμένω τον 3ο.Μακάρι να χουμε κανα ευχαριστο

Καλα ειμαι κοριτσι μου εσυ πως εισαι? Ψυχολογικα εννοω γιατι σωματικα καλα ειμαστε..Εμενα μου ειπε να ξεκινησω αμεσως (εαν νιωθω ετοιμη βεβαια) οποτε μολις αδιαθετησω ξεκιναω!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mummyofanangel είπε:

@Cupcake Ήμουν έγκυος αγάπη μου αλλά το μπεμπακι μας δεν τα κατάφερε και καναμε πρόκληση τοκετού στον 4 προς 5 μήνα ! 

Και  επηρεάζεται ο τράχηλος σε αυτο; συγγνώμη που επιμένω αλλα εκανα επέμβαση λουπ τον Σεπτέμβριο και απόξεση τον Μάρτιο. Με το λουπ ο γιατρός μου χε πει να περιμένω 4 μήνες για να επουλωθεί ο τράχηλος,  τωρα στην απόξεση 3 κύκλους αλλα δεν ανέφερε κατι για τον τράχηλο, γι αυτο ρωτάω 

Just now, Muffin είπε:

Καλα ειμαι κοριτσι μου εσυ πως εισαι? Ψυχολογικα εννοω γιατι σωματικα καλα ειμαστε..Εμενα μου ειπε να ξεκινησω αμεσως (εαν νιωθω ετοιμη βεβαια) οποτε μολις αδιαθετησω ξεκιναω!

Με το καλο λοιπον!!! Εύχομαι σύντομα τα Καλά νέα!!!

Just now, Angel2019 είπε:

Και εγω εχασα τον μπεμπακο μου πριν απο 40 μερες στον 5ο μηνα. Μακαρι να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας ολων!! Το 2020 να κραταμε τα μωρα μας!!

Λυπάμαι πολύ Angel2019, κι εγώ 19 Μαρτίου εκανα την απόξεση, ήμουν μόνο 6 εβδομάδων. Αυτό το μήνα θα ξεκινήσω παλι. Εύχομαι το συντομότερο όλες μας να πετύχουμε μια τελειομηνη και τελεια εγκυμοσυνη 

Link to comment
Share on other sites

@Cupcake Να σου πω την αλήθεια για να το λέει ο γιατρός μάλλον θα επιρρεαζεται ! Γενικά όμως μου είχε πει να το παμεέολυ χαλαρά και ήρεμα ! Έκανα κανονικά ωορρυξια και είχα γονιμες αλλά είμασταν αρκετά φειδωλοί με τις επαφές ! Από αύριο πάμε γιούργια ! 

Just now, Angel2019 είπε:

Και εγω εχασα τον μπεμπακο μου πριν απο 40 μερες στον 5ο μηνα. Μακαρι να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας ολων!! Το 2020 να κραταμε τα μωρα μας!!

@Angel2019 Κοριτσάκι μου ... Υπομονή επειδή σε καταλαβαίνω πως είναι ... εγώ πήρα αρκετό χρόνο να ηρεμισω ! Ακόμα και τώρα 3.5 μήνες μετά πέφτω πολύ ψυχολογικά , και τώρα το Πάσχα πήγα και γι πρώτη φορά από τον τάφο της μπέμπας μας ! Πρέπει όμως να ηρεμισπυμε και να πάμε παρακάτω ! Εγώ πάντως από εχθες που πήγα στον γιατρό και μας έδωσε το πρασσινο φως αναπτερώθηκα :) Να δεις που όλα θα πάνε καλά και πολύ σύντομα θα είμαστε με κοιλιτσα ξανά ... Όοοτι θες στείλε μου :) :) 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

  • Μου αρέσει 6

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Τιιιιι ευχάριστα νέα !!! Μπράβο σας !! Εύχομαι ότι καλύτερο!! Να πάνε όλα τέλεια!!

να μας κρατάς ενήμερες θα χαρώ πολύ να μαθαίνω τα καλά σου νεα!!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Συγχαριτηρια Ντινα μου!!!! Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!! :)

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Ντιναααααα.....με το καλο κοπελα μου!!! Ολα να οανε κατ ευχην, συγχαρητηρια. Ποσο καιρο προσπαθουσατε; θυμισε μου, συγγνωμη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Συγχαρητήρια!!! Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ενα γλυκο μωρακι!!!

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εva_ Lou, το κινητό μου είναι παλιό και φορτωμένο, μου κολλάει τραγικά το viber. Διαγράφηκα, θα τα λέμε από δω μέχρι να πάρω καινουργιο! Να μπαίνετε κι εδώ, μη μας ξεχασετε!!!

1 hour ago, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι όλα να πάνε τελεια!!! Και στα δικα μας κορίτσια 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο... Πόσο Χαρούμενα νέα.. Ορίστε κορίτσια έγινε η αρχή έγινα.. Να πανε όλα καλά κοπέλα μου.. Προσπαθούσα τε καιρό? Συγνώμη που ρωτάω αλλά είμαι καινούργια και ακόμα σας μπερδεύω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας! Τον τρίτο μήνα σοβαρών προσπαθειών τα καταφέραμε. Από συμπτώματα μέχρι στιγμής, μόνο πόνους περιόδου και ήπιες ζαλάδες. Ανυπομονώ να ακούσουμε καρδούλα!

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας! Τον τρίτο μήνα σοβαρών προσπαθειών τα καταφέραμε. Από συμπτώματα μέχρι στιγμής, μόνο πόνους περιόδου και ήπιες ζαλάδες. Ανυπομονώ να ακούσουμε καρδούλα!

Μμμ πόνους περιόδου ε? Ρε κορίτσια αυτός είναι τρομερό.. Να έχεις αγωνία να νιώθεις πόνο περιόδου να λες φτου η καταραμένη έρχεται και τσακ να μην έρχεται τελικά.. Και εγώ δεν περιμένω το Σάββατο και έχω κάποια πονακια περιόδου και εθχα απογοητευτεί αλλά τώρα μου έδωσες ελπίδα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας! Τον τρίτο μήνα σοβαρών προσπαθειών τα καταφέραμε. Από συμπτώματα μέχρι στιγμής, μόνο πόνους περιόδου και ήπιες ζαλάδες. Ανυπομονώ να ακούσουμε καρδούλα!

Συγχαρητηρια, με μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρο!!

Εννοειται οτι ειναι γουρλιδικο το φορουμ.

Εγω (δεν) περιμενω το Σαββατο και κανω σχεδια για τεστακι τη κυριακη που ειναι και η γιορτη της μητερας! Φουλ αισιοδοξη δεν μπορειτε να πειτε ε? Απο συμπτωματα τιποτα ιδιαιτερο βεβαια :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...