Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kangan οι Πόνοι περιόδου να φανταστεις είχαν ξεκινήσει δύο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο,οπότε ήμουν σίγουρη ότι θα μου έρθει..αλλά τελικά άφαντη! Επίσης από τότε είχα δυσφορία στο στηθος,η οποία παραμένει. Επίσης από τότε έβλεπα τα πιο τρελά όνειρα! Ίσως και αυτό αποτελεί πρώιμο σύμπτωμα,τι να πω!


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!! Λοιπόν θα ξεκινήσω εγώ το γούρι του Μαϊου!!!! Τα καταφέραμε!!!! Περίμενα την καταραμένη αρχές 1 Μαϊου αλλά δε θυμήθηκε!!!! Έκανα τεστ και χοριακες,όλα βαίνουν καλώς! Αύριο έχουμε ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό να γεμίσουν όλες οι κοιλιτσες!!! Καλά λέγατε,ότι το forum φέρνει τύχη!

Μπράβο κοριτσακι μου...χίλια μπράβο...με το καλό το μωράκι σας...είδες είμαστε γούρλιδικο forum......χίλια χίλια χίλια μπράβο...να χαρείς την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σας!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου.. Λοιπόν:περίμενα περίοδο Παρασκευή κάνω τεστ Τετάρτη αρνητικό μέχρι σήμερα δεν έχει εμφανιστεί.. Έχω ελπίδες θεωρείτε να μην έδειξε το τεστ? Έχω κανονικά πόνους περιόδου αλλά με λιγότερη εμφάνιση και σήμερα το πρωί είχα κάποια περίεργα τσιμπήματα που δνε τα είχα ξανανιώσει.. Αυτά. Πείτε μου σας παρακαλώ την άποψη σας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kangan είπε:

Γειά σας κορίτσια μου.. Λοιπόν:περίμενα περίοδο Παρασκευή κάνω τεστ Τετάρτη αρνητικό μέχρι σήμερα δεν έχει εμφανιστεί.. Έχω ελπίδες θεωρείτε να μην έδειξε το τεστ? Έχω κανονικά πόνους περιόδου αλλά με λιγότερη εμφάνιση και σήμερα το πρωί είχα κάποια περίεργα τσιμπήματα που δνε τα είχα ξανανιώσει.. Αυτά. Πείτε μου σας παρακαλώ την άποψη σας

μπορει να το εκανες νωρις το τεστακι και να μν εδειξε...τωρα προφανως εχεις καθυστερηση; γιατι δεν κανεις αλλο ενα τεστακι αν εχεις; αλλιως αν δεν εχει εμφανιστει μεχρι αυριο περιοδος πηγαινε να κανεις μια χοριακουλα! γενικα εχεις σταθερο κυκλο;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έχω ημικρανίες πολλές και συχνοουρια και πόνους περιόδου επίσης να πω πως όταν έκανα ωορρηξια είχα και πόνο και μόλις έγινε η ωορρηξια πέρασε και ο πόνος πολύ αγωνία ρε γμτ 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 2 παιδάκια 9 και 6 ετών .ηρθαμε  σε επαφη ακριβως Στη μέση του κύκλου με ολοκλήρωση κανονική και μεσα.αλλα μια φορά.τι πιθανότητες υπάρχουν άραγε ???,,σε 9 μέρες περιμενω περίοδο ..αν έρθει 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

μπορει να το εκανες νωρις το τεστακι και να μν εδειξε...τωρα προφανως εχεις καθυστερηση; γιατι δεν κανεις αλλο ενα τεστακι αν εχεις; αλλιως αν δεν εχει εμφανιστει μεχρι αυριο περιοδος πηγαινε να κανεις μια χοριακουλα! γενικα εχεις σταθερο κυκλο;

Εχω σταθερότατο κύκλο γιαυτό και αναστατώθηκα.. Έκανα τελικά εχθές το απόγευμα και άλλο τεστ αλλά βγήκε αρνητικό.. Τι Να πω? Είναι η πρώτη φορά που έχω καθυστέρηση από τότε που έχω περίοδο.. Επίσης και σήμερα ένιωσα αυτά τα τσιμπήματα αλλά τα τεστ μίλησαν.. Δεν πειράζει την επόμενη! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αναμενόμενη περίοδο έχω το αργότερο 20/5 έκανα σήμερα τεστ αυτό που λέει 6 μέρες νωρίτερα αλλά ήταν αρνητικό έχω χάσει όλες τις ελπίδες τι λέτε; 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 @boukitsa123 Εγω εχω πονάκια περιόδου ,το στήθος πρησμένο και το στομαχι χάλια.μπορει όμως απο τόσο νωρίς να ειναι συμπ5ωματα εγκυμοσύνης ? Θα ηθελα πάντως να μαθω νέα σου οταν έχεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@xanthou vasiliki στομαχικά εγώ δεν έχω άλλα τα συμπτώματα άμα γινει η εμφυτευση ξεκινάνε εγώ πριν την ωορρηξια τέτοιο κατουρημα δεν είχα με πιάνουν και ημικρανίες η μέση φεύγει και έρχεται λέω ρε γμτ αυτά συνήθως τα έχω πριν αδιαθετησω 1-2 μέρες πριν όχι 7 μέρες πριν νιώθω κι εγώ πρησμένη γενικά λες να τα φαντάζομαι ρε γμτ τι να πω 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

@boukitsa123 νομίζω οτι έχεις πολλές πιθανότητες ..δηλαδη μπορεί να γίνει η εμφύτευση τόσο γρήγορα .?δεν ξερω αλλα επειδή εχω ειχα μια κ μόνη επαφη με εκσπερμάτωση μέσα στις 6 Μαΐου δεν ειμαι κ αισιόδοξη με μια φορά 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kangan είπε:

Εχω σταθερότατο κύκλο γιαυτό και αναστατώθηκα.. Έκανα τελικά εχθές το απόγευμα και άλλο τεστ αλλά βγήκε αρνητικό.. Τι Να πω? Είναι η πρώτη φορά που έχω καθυστέρηση από τότε που έχω περίοδο.. Επίσης και σήμερα ένιωσα αυτά τα τσιμπήματα αλλά τα τεστ μίλησαν.. Δεν πειράζει την επόμενη! 

Γεια σου κοριτσι.. Λοιπον αυτα τα πονακια τα ειχα και εγω... Ειχες ελεξει την ωορρηξια σου ποτε ηταν? Μπορει να εγινε πιο αργα αυτη τη φορα.. Επισης αμα δεν σου ερθει μεχρι την Τεταρτη καλο ειναι να πας την Πεμπτη να κανεις μια χοριακη.. Εκει θα φανει σιγουρα.. Ειχα και εγω αρνητικο τεστ αλλα 4 μερες πριν την περιοδο.. Και 2 μερες μετα βγηκε θετικο.. Ποσες μερες καθυσυερηση εχεις τωρα??

Just now, boukitsa123 είπε:

@xanthou vasiliki στομαχικά εγώ δεν έχω άλλα τα συμπτώματα άμα γινει η εμφυτευση ξεκινάνε εγώ πριν την ωορρηξια τέτοιο κατουρημα δεν είχα με πιάνουν και ημικρανίες η μέση φεύγει και έρχεται λέω ρε γμτ αυτά συνήθως τα έχω πριν αδιαθετησω 1-2 μέρες πριν όχι 7 μέρες πριν νιώθω κι εγώ πρησμένη γενικά λες να τα φαντάζομαι ρε γμτ τι να πω 

Κοριτσι εμενα η εμφυτευση εγινε την 10η μερα απο την ωορρηξια.. Επισης ειχα κανει τεστ 4 μερες πριν την περιοδο και βγηκε αρνητικο.. Θετικο εδειξε 2 μερες πριν την περιοδο.. Το μονο συμπτωμα που ειχα ηταν 3 μερες πριν με τσουζανε οι θηλες μου.. Εχεις πολλες πιθανοτητες ακομα.. 

Just now, xanthou vasiliki είπε:

@boukitsa123 νομίζω οτι έχεις πολλές πιθανότητες ..δηλαδη μπορεί να γίνει η εμφύτευση τόσο γρήγορα .?δεν ξερω αλλα επειδή εχω ειχα μια κ μόνη επαφη με εκσπερμάτωση μέσα στις 6 Μαΐου δεν ειμαι κ αισιόδοξη με μια φορά 

Αμα σου πω οτι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη  ειχα μια επαφη οπως και τωρα  θα αλλαξεις γνωμη???  Μια επαφη την ημερα της ωορρηξιας... Εχεια ακομα μια εβδομαδα ετσι δεν ειναι?? Ειναι πολυυυυ νωρις ακομαααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...