Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

Κι εγώ κρυουλιάρα είμαι Χαρούλα μου! Ας κάνουμε ένα κλαμπ οι κρυουλιάρες. Εντάξει δεν έχω φτάσει στο σημείο να βάζω ηλεκτρική κουβέρτα αλλά ένα ελαφρύ παπλωματάκι το θέλω το βράδυ. Σε αντίθεση με τον άντρα μου ο οποίος κυκλοφορεί με το κοντομάνικο ακόμη κι όταν χιονίζει......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι ο αντρας μου χειμωνα καλοκαιρι με τα κοντομανικα ειναι.τον βλεπω και κρυωνω.βρε κοριτσια μηπως εχετε φβ και θελετε να "γινουμε φιλοι":lol:γελαω γιατι θυμαμαι στο σχολειο που λεγαμε "με εχεις φιλη?"

Link to comment
Share on other sites

Σας είδα, σας είδα!!!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου κορίτσι μου! Τα παιδάκια σου είναι σκέτα κουκλιά! Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω κι εγώ καμιά φωτογραφία μας αρκεί να βρω πως γίνεται!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα η κορη μου παροτι εχω στρωσει το 95% του σπιτιου με χαλια παει ΠΑΝΤΑ και κυλιεται ΟΠΟΥ ΔΕΝ υπαρχει στρωμενο εδαφος..!!

κλασικη περιπτωση!! και βεβαια την κυνηγαω να μη βγαζει καλτσες η παντοφλακια...εστω τις καλτσες!!

Το μωρακι που αναμενουμε στις προσεχεις ημερες (δυο εβδομαδες βασικα αλλα το αναμενομενο ειναι απο το ερχομενο Σαββατο μεσα στα επομενα 24ωρα) ειναι αγορακι..

για να δουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια .

Σας βρήκα και εγώ.Εχω ένα αγοράκι 5 μηνών, μεγάλωσα στον κολώνο και Σεπόλια.

Σήμερα μένω στα Σεπόλια κοντά στον Αγ.Μελέτη.

Γεια σου Σοφια!!! Καλως ηρθες στην παρεα μας και να χαιρεσαι το μωρακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Σοφία καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Μένεις προς την Βορείου Ηπείρου ή από την πλευρά της Δυρραχίου? Κολωνό που έμενες?

Όπως βλέπεις σε περνάω από κανονική ανάκριση!!!!!!!

prosperous πως πάνε τα κουράγια?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Σοφία καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Μένεις προς την Βορείου Ηπείρου ή από την πλευρά της Δυρραχίου? Κολωνό που έμενες?

Όπως βλέπεις σε περνάω από κανονική ανάκριση!!!!!!!

prosperous πως πάνε τα κουράγια?

ειμαι σε αναμονη απο χθες μπας και με πιασουν κανονικα οι πονοι.. για την ωρα εχω συσπασεις ακαθοριστες και ενοχλησεις στον τραχηλο..

οπως και να παει αυριο το πρωι εχω ραντεβου για προκληση απλα εφυγε η τραχηλικη βλεννη και κανει μαλλον τα πραγματα καλυτερα οσον αφορα τον τραχηλο και την εμπεδωση του μωρου..

πρωτα ο Θεος να μαστε καλα και θα δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Σοφία καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Μένεις προς την Βορείου Ηπείρου ή από την πλευρά της Δυρραχίου? Κολωνό που έμενες?

Όπως βλέπεις σε περνάω από κανονική ανάκριση!!!!!!!

Αγγελική τώρα μένω στην Δυρου είναι κάθετη στη Δράμας και στον Κολωνό έμενα κοντά στα jumpo.Εσυ που μένεις?

ειμαι σε αναμονη απο χθες μπας και με πιασουν κανονικα οι πονοι.. για την ωρα εχω συσπασεις ακαθοριστες και ενοχλησεις στον τραχηλο..

οπως και να παει αυριο το πρωι εχω ραντεβου για προκληση απλα εφυγε η τραχηλικη βλεννη και κανει μαλλον τα πραγματα καλυτερα οσον αφορα τον τραχηλο και την εμπεδωση του μωρου..

πρωτα ο Θεος να μαστε καλα και θα δουμε!

Με το καλό μακάρι να έχεις ενα τοκετό σαν τον δικό μου εφυγε λίγη βλέννη απο το βράδυ είχα ακαθόριστους πόνους 2 μέρες πέρασα όλους τους πόνους στο σπίτι και έφτασα στο μαιευτήριο στους 3λεπτους και μέχρι να φτάσουν οι συγγενεις να πάρουν καφεδάκι βγήκε και ο μικρός.Απο την στιγμή που έχεις συσπάσεις και έφυγε η βλεννη κάνει δουλεια ο τραχηλός σου και θα σε βοηθήσει στον τοκετό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...