Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Εξωσωματική μου καλώς σε βρήκα!!!


Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε?? Εγώ αύριο θα πάω για ωοληψια!!!!!! Να σας ρωτήσω κάτι?? Σχετικά  με την μέθη που κάνουν έχουμε τις αισθήσεις μας ή κοιμόμαστε και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bela είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?? Εγώ αύριο θα πάω για ωοληψια!!!!!! Να σας ρωτήσω κάτι?? Σχετικά  με την μέθη που κάνουν έχουμε τις αισθήσεις μας ή κοιμόμαστε και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα :confused::confused:

Κοιμόμαστε και ειναι ολα τελεια!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια .. Αύριο περναμε από επιτροπη κι έχω λίγο άγχος γιατί δε ξέρω τι θα αντιμετωπίσουμε .  Καμμία συμβουλή  ή  tip  υπάρχει από κάποια που πέρασε  πρόσφατα ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Demi80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. Αύριο περναμε από επιτροπη κι έχω λίγο άγχος γιατί δε ξέρω τι θα αντιμετωπίσουμε .  Καμμία συμβουλή  ή  tip  υπάρχει από κάποια που πέρασε  πρόσφατα ?

Με το καλό!!Σίγουρα είναι να έχουν όλες οι εξετάσεις την σφραγίδα του εοπυ,τις ταυτότες μαζί!!Δν έχω ακούσει να κόβουν κάποια κοπέλα!!Μόνο αν λείπει κάτι να το ζητουν!!Αλλά καλύτερα να είναι τσεκαρισμένα όλα να μην ξανατρέχεις!!Πχ μια κοπέλα που είμασταν μαζί στην επιτροπή  είχε ληξιαρχική πράξη γάμου με πολύ παλιά ημερομηνία!!Εκε ίτης είπαν φέρε μας αύριο μια καινούργια κ θα σου δώσουμε αύριο την έγκριση!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Με το καλό!!Σίγουρα είναι να έχουν όλες οι εξετάσεις την σφραγίδα του εοπυ,τις ταυτότες μαζί!!Δν έχω ακούσει να κόβουν κάποια κοπέλα!!Μόνο αν λείπει κάτι να το ζητουν!!Αλλά καλύτερα να είναι τσεκαρισμένα όλα να μην ξανατρέχεις!!Πχ μια κοπέλα που είμασταν μαζί στην επιτροπή  είχε ληξιαρχική πράξη γάμου με πολύ παλιά ημερομηνία!!Εκε ίτης είπαν φέρε μας αύριο μια καινούργια κ θα σου δώσουμε αύριο την έγκριση!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Τα  έχω όλα διπλοτσεκάρει!! Δεν λείπει τίποτα . Μακάρι να έχουμε την έγκριση αύριο . Θα έχουμε πετύχει τον πρώτο στόχο.  :-)  Σταυρώνω δαχτυλάκια και σκέφτομαι θετικά ( έτσι λέει η αδερφή μου ! )

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.. Το πρώτο κάστρο καταχτηθηκε! Περάσαμε χθες επιτροπή και εγκρίθηκε..Δοξα το Θεό. Το θέμα μου τώρα είναι άλλο.. Πήγαμε στο φαρμακείο για να πάρουμε τα επιπλέον φάρμακα που γράφει ο γυναικολογος κι έχω πάθει σοκ.. 2 σακούλες φάρμακα.. Ρε κορίτσια είναι λογικό? Τόσα πολλά χρειάζονται εκτός των ενεσεων που σου εγκρίνει η επιτροπή? 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Demi80 είπε:

Καλημέρα.. Το πρώτο κάστρο καταχτηθηκε! Περάσαμε χθες επιτροπή και εγκρίθηκε..Δοξα το Θεό. Το θέμα μου τώρα είναι άλλο.. Πήγαμε στο φαρμακείο για να πάρουμε τα επιπλέον φάρμακα που γράφει ο γυναικολογος κι έχω πάθει σοκ.. 2 σακούλες φάρμακα.. Ρε κορίτσια είναι λογικό? Τόσα πολλά χρειάζονται εκτός των ενεσεων που σου εγκρίνει η επιτροπή? 

Κ που είσαι ακόμα...έχει κι άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλα?? Τι εννοείς?? Στο τέλος θα κυκλοφορουμε σα ζόμπι.. Θα ήθελα την εμπειρία σας, σε όσες το έχουν ήδη περάσει.. Εργάζομαι και δε ξέρω αν υπάρχουν κάποιες παρενέργειες στο διάστημα της αγωγής. Δεν χρειάστηκε ποτέ να πάρω ούτε depon οπότε όλο αυτό με τρομάζει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Demi80 είπε:

Κι άλλα?? Τι εννοείς?? Στο τέλος θα κυκλοφορουμε σα ζόμπι.. Θα ήθελα την εμπειρία σας, σε όσες το έχουν ήδη περάσει.. Εργάζομαι και δε ξέρω αν υπάρχουν κάποιες παρενέργειες στο διάστημα της αγωγής. Δεν χρειάστηκε ποτέ να πάρω ούτε depon οπότε όλο αυτό με τρομάζει. 

Μην ανησυχεις ετσι ημουνα και εγω μονο ντεπον επαιρνα και μαλιστα αναβραζον γιατι δεν μπορουσα να καταπιω χαπια. Τωρα και χαπια καταπινω και ολα τα κανω... Στην φαση της διεγερσης το μονο που ενιωθα ηταν εντονο φουσκωμα δηλαδη δεν μπορουσα να φαω πολυ και ηθελα να πινω πολυ νερο. Πηγαινα δουλεια κανονικα χωρις κανενα προβλημα. Μετα την εμβρυομεταφορα καλο ειναι να παρεις καποιες μερες αδεια αλλα και παλι δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα απο τα φαρμακα. Ξηροστομια μαλλον απο την κορτιζονη πρησμενο στηθος απο την προγεστερονη αυτα. Τωρα μακροπροθεσμα που θα μας επηρεασουν ολα αυτα τα φαρμακα δεν το ξερει κανενας...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε πως είστε??? Εγώ είμαι καλά την Πέμπτη κάναμε την εμβρυομεταφορα μας δύο εμβρυακια :x. Είμαι τόσο χαρούμενη και ενθουσιασμένη και εύχομαι να στεριωσουν!!!!!! Να σας ρωτήσω όμως  κάτι;; Νιώθω αρκετές φορές τη μέρα σουβλιες στην κοιλιά μου και ανακατωσούρα. Από τα φάρμακα λέτε είναι;; πίνω σικλακουρ ουτρογεσταν vasclor και inohep.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 54 λεπτά , Bela είπε:

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε πως είστε??? Εγώ είμαι καλά την Πέμπτη κάναμε την εμβρυομεταφορα μας δύο εμβρυακια :x. Είμαι τόσο χαρούμενη και ενθουσιασμένη και εύχομαι να στεριωσουν!!!!!! Να σας ρωτήσω όμως  κάτι;; Νιώθω αρκετές φορές τη μέρα σουβλιες στην κοιλιά μου και ανακατωσούρα. Από τα φάρμακα λέτε είναι;; πίνω σικλακουρ ουτρογεσταν vasclor και inohep.

Μπελα μου εγω ειχσ στον πατο ορμονες και ετσι παρολο που ειχα φυσιολογικη σύλληψη σικλακουρ και ουτροτζεσταν επαιρνα το 1ο μηνα με τις χουφτες.ακριβως ετσι αισθανόμουν και ζαλη λες και εχψ κανει ασχημο μεθυσι.χαπι και υπνο.μονο ετσι επιβιωσα.με το καλό κοριτσι μου να πανε ολα καλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Bela είπε:

@loyloy μου Σ ευχαριστώ μακάρι να πάνε όλα καλά χαλάλι και τα φάρμακα και όλα εννοείται :-P:-P

Εννοείται ολα χαλαλι.ποτε με το καλο θα ξερεις αν ολα πανε καλα?σου βαλανε τα αυγουλακια?σορρυ αλλα δν ξερω τη διαδικασία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...