Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Εξωσωματική μου καλώς σε βρήκα!!!


Recommended Posts

On 20/4/2019 at 4:23 ΜΜ, Bela είπε:

Κορίτσια καλημέρα τι κάνετε πως είστε??? Εγώ είμαι καλά την Πέμπτη κάναμε την εμβρυομεταφορα μας δύο εμβρυακια :x. Είμαι τόσο χαρούμενη και ενθουσιασμένη και εύχομαι να στεριωσουν!!!!!! Να σας ρωτήσω όμως  κάτι;; Νιώθω αρκετές φορές τη μέρα σουβλιες στην κοιλιά μου και ανακατωσούρα. Από τα φάρμακα λέτε είναι;; πίνω σικλακουρ ουτρογεσταν vasclor και inohep.

καλησπέρα κούκλα μ....με το καλό να πιάσεις κ να γινει το όνειρο σ πραγματικό...υγεία αγάπη κ αισιοδοξια κ όλα θα γίνουν...σόρρυ που πετάγομαι αλλα ήθελα να σ πω ναι από τα φάρμακα είναι ολα που νιώθεις...τα πέρασα κ γω...ειδικά τα ουτρο ...χι χι ότι θες σ φέρνουν...Μην φοβάσαι όμως ολα καλα θα πανε....υπομονή με αυτά κ θα τα συνηθίσεις....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κούκλα μ....με το καλό να πιάσεις κ να γινει το όνειρο σ πραγματικό...υγεία αγάπη κ αισιοδοξια κ όλα θα γίνουν...σόρρυ που πετάγομαι αλλα ήθελα να σ πω ναι από τα φάρμακα είναι ολα που νιώθεις...τα πέρασα κ γω...ειδικά τα ουτρο ...χι χι ότι θες σ φέρνουν...Μην φοβάσαι όμως ολα καλα θα πανε....υπομονή με αυτά κ θα τα συνηθίσεις....

@Rafaelatarzan μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!! Όντως τα ουτρογεσταν είναι τούρμπο χαχαχα!!!!!! Η κοιλιά μου είναι τούμπανο, συχνοουρια, και ορισμένες φορές ναυτία έντονη...Μακάρι να συμβαίνει ένα θαύμα εκεί μέσα στα κρυφά :x:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

@Rafaelatarzan μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!! Όντως τα ουτρογεσταν είναι τούρμπο χαχαχα!!!!!! Η κοιλιά μου είναι τούμπανο, συχνοουρια, και ορισμένες φορές ναυτία έντονη...Μακάρι να συμβαίνει ένα θαύμα εκεί μέσα στα κρυφά :x:x

συμβαίνει συμβαίνει το θαύμα κ θα το δεις σε 9 μηνες μα ξέρεις...

τούρμπο μονο είναι ασε ασε σ λεω...Εμενα  μ έφερναν μόνο μαστούρα...Αλλά μιλάμε για πολυ μαστούρα...λες κ είχα πιει κ είχα κάνει κεφάλι π λένε....με κορόιδευαν όλοι σ λεω...αχχαχαχα πλάκα είχε...Ανυπομονώ να τα ξαναπάρω....μαζοχα εδώ...χαχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan χαχαχα έτσι ακριβώς!!!!!!! Εύχομαι και σένα και σε όλες μας που προσπαθούμε να μας δίνει δύναμη η Παναγία και να μας χαρίσει απλόχερα πολλά μωρά και πολλά δάκρυα χαράς και ευτυχίας!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

@Rafaelatarzan χαχαχα έτσι ακριβώς!!!!!!! Εύχομαι και σένα και σε όλες μας που προσπαθούμε να μας δίνει δύναμη η Παναγία και να μας χαρίσει απλόχερα πολλά μωρά και πολλά δάκρυα χαράς και ευτυχίας!!!!!!!!!!!!

❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλησπερα ,ειμαι καινουρια στην παρεα σας και την περασμενη Δευτερα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με ενα μονο εμβρυο φρεσκο μετα απο μια αποτυχημενη σπερματεγχυση,ειμαι στην 8η μερα εμβρυομεταφορας και παρα πολυ απογοητευμενη καθως απο χθες πρηστικε το στηθος μου οπως ακριβως συμβαινει παντα πριν την περιοδο μου γραφω σε σας γτ κοντευα να τρελλαθω σημερα και κανεις δεν το καταλλαβαινει ολο αυτο αληθεια που περναμε τοση αγωνια ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, maraki37 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ,ειμαι καινουρια στην παρεα σας και την περασμενη Δευτερα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με ενα μονο εμβρυο φρεσκο μετα απο μια αποτυχημενη σπερματεγχυση,ειμαι στην 8η μερα εμβρυομεταφορας και παρα πολυ απογοητευμενη καθως απο χθες πρηστικε το στηθος μου οπως ακριβως συμβαινει παντα πριν την περιοδο μου γραφω σε σας γτ κοντευα να τρελλαθω σημερα και κανεις δεν το καταλλαβαινει ολο αυτο αληθεια που περναμε τοση αγωνια ....

κουκλα μου το πρηξιμο στο στηθος προερχεται απο την προγεστερονη που λαμβανεις. δεν ειναι καλο ή κακο σημαδι.

σου ευχομαι να σου πανε ολα τελεια και σε εννεα μηνες να κρατας στην αγκαλια σου το ή τα αγγελουδι/ια σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , maraki37 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ,ειμαι καινουρια στην παρεα σας και την περασμενη Δευτερα εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με ενα μονο εμβρυο φρεσκο μετα απο μια αποτυχημενη σπερματεγχυση,ειμαι στην 8η μερα εμβρυομεταφορας και παρα πολυ απογοητευμενη καθως απο χθες πρηστικε το στηθος μου οπως ακριβως συμβαινει παντα πριν την περιοδο μου γραφω σε σας γτ κοντευα να τρελλαθω σημερα και κανεις δεν το καταλλαβαινει ολο αυτο αληθεια που περναμε τοση αγωνια ....

@maraki37 καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!!!!!! Και γω έκανα εμβρυομεταφορα την περασμένη Πέμπτη!!! Αλλες Ενοχλήσεις έχεις καθόλου εκτός από το πρησμένο στήθος;;;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Bela είπε:

@maraki37 καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!!!!!! Και γω έκανα εμβρυομεταφορα την περασμένη Πέμπτη!!! Αλλες Ενοχλήσεις έχεις καθόλου εκτός από το πρησμένο στήθος;;;

bela μου καλημερα εχω ελαφρυα πονακια μια αριστερα και μια δεξια χαμηλα στην κοιλια ειμαι 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα αλλα το στηθος μου ποναει πολυ οπως ακριβως συμβαινει παντα πριν μου ερθει περιοδος εσυ?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Bela είπε:

@maraki37 καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!!!!!! Και γω έκανα εμβρυομεταφορα την περασμένη Πέμπτη!!! Αλλες Ενοχλήσεις έχεις καθόλου εκτός από το πρησμένο στήθος;;;

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Σε καμία εβδομάδα θα ξέρουμε ε;; 

 

Just now, maraki37 είπε:

bela μου καλημερα εχω ελαφρυα πονακια μια αριστερα και μια δεξια χαμηλα στην κοιλια ειμαι 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα αλλα το στηθος μου ποναει πολυ οπως ακριβως συμβαινει παντα πριν μου ερθει περιοδος εσυ?

Καλή επιτυχία και σ εσένα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, P.L.L. είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Σε καμία εβδομάδα θα ξέρουμε ε;; 

 

Καλή επιτυχία και σ εσένα!!!

ευχαριστω πολυ εχω χοριακη το σαββατο που ερχεται τοση αγωνια δεν περιγραφεται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ωωω θεε μου βασανο η ναυτια ..υπομονη κουκλα μου

 

Just now, Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!! Εγώ @maraki37 έχω πολλές  ναυτιες που κάθε μέρα κρατάνε και περισσότερο :confused:

ωωω θεε μου βασανο η ναυτια ..υπομονη κουκλα μου

Link to comment
Share on other sites

Just now, maraki37 είπε:

ωωω θεε μου βασανο η ναυτια ..υπομονη κουκλα μου

 

ωωω θεε μου βασανο η ναυτια ..υπομονη κουκλα μου

Άντε να ρθει το Μεγάλο  Σάββατο για την χοριακη σου!!!!!! Εγώ 30 του μήνα ωχ Θεέ μου περνάνε τόσο γρήγορα οι μέρες και δε θέλω αρχίζω να τρέμω από το φόβο μου χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

Άντε να ρθει το Μεγάλο  Σάββατο για την χοριακη σου!!!!!! Εγώ 30 του μήνα ωχ Θεέ μου περνάνε τόσο γρήγορα οι μέρες και δε θέλω αρχίζω να τρέμω από το φόβο μου χαχαχα.

η αληθεια ειναι οτι τωρα που κοντευουν οι μερες γινεται ολο και πιο βασανιστικο ,εσυ πρωτη φορα εκανες εξωσωματικη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...