Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Κόστος θερμοκοιτίδας-ΜΕΝΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μήπως γνωρίζει κάποια ποιο είναι το κόστος στο Ιασώ Αθήνας για την περίπτωση που χρειαστεί θερμοκοιτίδα ή εισάγωγη στη ΜΕΝΝ?

Με εοπυ εγώ πλήρωσα 40 ευρώ την μέρα στην μενν πριν ένα μήνα! @katerina 88

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Gwgoulini26 είπε:

Με εοπυ εγώ πλήρωσα 40 ευρώ την μέρα στην μενν πριν ένα μήνα! @katerina 88

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gwgoulini26 είπε:

Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου εύχομαι να μην χρειαστεί θερμοκοιτίδα! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αργώ ακόμη, απλά επειδή λόγω του ιστορικού μου θα μου το πάρουν νωρίτερα, είπα να ψαχτω λίγο.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην πρώτη μου κόρη μου έσπασαν τα νερά 36 εβδομάδες στην δεύτερη μου είπε ο γιατρος ότι και εδώ μωρό πάμε σίγουρα για προωρο τοκετο και είπαμε να κάνω κορτιζονη στις 34 εβδομάδες αλλά δεν πρόλαβα έσπασαν πάλι τα νερά στις 33 και 2 το βάρος της ήταν 2.200 αλλά είχαμε θέμα με το οξυγόνο και έμεινε στην μενν 17 μερες @Katerina88

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gwgoulini26 είπε:

Στην πρώτη μου κόρη μου έσπασαν τα νερά 36 εβδομάδες στην δεύτερη μου είπε ο γιατρος ότι και εδώ μωρό πάμε σίγουρα για προωρο τοκετο και είπαμε να κάνω κορτιζονη στις 34 εβδομάδες αλλά δεν πρόλαβα έσπασαν πάλι τα νερά στις 33 και 2 το βάρος της ήταν 2.200 αλλά είχαμε θέμα με το οξυγόνο και έμεινε στην μενν 17 μερες @Katerina88

Κατάλαβα κορίτσι μου!!Όλα καλά λοιπόν!!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 1/4/2019 at 1:55 ΜΜ, Gwgoulini26 είπε:

Στην πρώτη μου κόρη μου έσπασαν τα νερά 36 εβδομάδες στην δεύτερη μου είπε ο γιατρος ότι και εδώ μωρό πάμε σίγουρα για προωρο τοκετο και είπαμε να κάνω κορτιζονη στις 34 εβδομάδες αλλά δεν πρόλαβα έσπασαν πάλι τα νερά στις 33 και 2 το βάρος της ήταν 2.200 αλλά είχαμε θέμα με το οξυγόνο και έμεινε στην μενν 17 μερες @Katerina88

Επειδή κι εγώ γέννησα νωρίτερα στις 34 + 6 το πρώτο μου μωράκι λόγω ρήξης αμνιακών υγρών,  και αγχώνομαι ότι θα μου συμβεί και στο 2ο όταν με το καλό μου τύχει, ήθελα να σε ρωτήσω,  βρήκατε τελικά τον λόγο για τον πρόωρο τοκετό??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν είναι κάποια παθολογία αιτία ο γιατρος μου ειπε ότι έτσι είναι το καλούπι μου κι ότι τα παιδιά μου γίνονται μεγάλα  κι επειδή νιώθουν έτοιμα να βγούνε μου σπάνε τα νερά τώρα η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική να σου ζήσει το παιδάκι μου !

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...