Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπαθεια για 2ο παιδακι το 2020!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσιααα... Οποιες δεν τα καταφεραμε να χαρισουμε ενα αδερφακι στο νινι μας παμε γερα για το 2020!!!!!! Ευχομαι οπως ανοιξα το θεμα να το κλεισω παλι πολυ συντομααα!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας παρακολουθώ όσο έχω χρόνο καλή επιτυχία σε όλες μας, να κλείσει το 2020 με δεύτερο μωρό! :wub:  εμείς έχουμε το ελεύθερο ακόμα δύο μήνες για ελεύθερη επαφή και μετά υποβοηθούμενα! 

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Σας παρακολουθώ όσο έχω χρόνο καλή επιτυχία σε όλες μας, να κλείσει το 2020 με δεύτερο μωρό! :wub:  εμείς έχουμε το ελεύθερο ακόμα δύο μήνες για ελεύθερη επαφή και μετά υποβοηθούμενα! 

Αχ μακαρι να τα καταφερετε με τον εναν ή με τον αλλον τροπο!!! Θα ερθει το 20/σπορακι το 2020 για ολες μας!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ μακαρι να τα καταφερετε με τον εναν ή με τον αλλον τροπο!!! Θα ερθει το 20/σπορακι το 2020 για ολες μας!!

Κ εγω με εξωσωματικη προσπαθω κ το πρωτο ηταν με εξωσωματικη!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ, η Μις απαισιόδοξη, πιστεύω πως μετά από κάποιους μήνες θα ανοιξω το θεμα με τα μπεμπακια του 2021. Ελπίζω τότε να τρέχετε κ να μην προλαβαίνετε οι υπόλοιπες με τα μωρακια σας... 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι απο μένα! Μακάρι να είναι γουρλιδικο το θεματάκι!

Είχαμε μια ''ατυχία'' αυτό το μήνα και περιμένω να τελειώσει να ξανα αρχίσουμε προσπάθειες. Δεν ξέρω αν ήταν παλινδρομη ή βιοχημική και ελπίζω να μην είναι εξωμήτριο. θα δουμε τι και πως θα τελειώσει.


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς, @xazo_mother;; είναι σε εξέλιξη η αποβολη σου αυτή τη στιγμή;;;; δεν κατάλαβα τι εννοείς... Είχες μείνει έγκυος;;;; έχεις αλλά παιδάκια;; ρωτάω εσένα γιατί τις άλλες κοπέλες τις ξέρω από άλλο θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

εχω μια κόρη που γίνεται δυο σε λίγους μήνες

Ειμαι 4+4  αλλά δεν διπλασιάζονται οι χοριακές και περιμένω να δω πως θα τελειώσει το θέμα. Έυχομαι να αποβάλω με φυσικό τρόπο αν δεν ειναι εξωμήτριο και να μην κάνω απόξεση γιατί δε μας παίρνει ηλικιακά να περιμένουμε άπραγοι 3 μήνες που πρέπει μετά την απόξεση.


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, είναι λίγο δύσκολες οι μέρες για σένα. Τι να πω; να ευχηθώ να γίνει ένα θαύματακι;;; το εύχομαι, κορίτσι. Εμένα η μικρή μου είναι 15 μηνών κ προσπαθώ εδώ κ 13 μήνες για δεύτερο, επειδή μου ήρθε περίοδος από τοοοοτε. Βέβαια θηλάζω ακόμα αρκετά. 

Είμαι 34+, μεγάλη κ εγώ, κ πολύ πολύ άγχος γιατί το πρώτο μας ήρθε γρήγορα κ εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...