Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ταξίδι στο εξωτερικό με αεροπλάνο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Nicol_ είπε:

Ευχαριστω πολυυυυυ!!

Να ρωτησω,  επιτρέπεται να Θηλαζω την ωρα της απογείωσης/ προσγείωσης?

Επιβάλλεται κιόλας! Το λένε οι κανονισμοί για τους επιβάτες με βρέφη, ώστε να μη βουλωσουν τα αυτάκια τους, όπως εμείς μασάμε τσίχλα για τον ίδιο λόγο. Όσα δε θηλάζουν, πιπίλα ή μπιμπερό κάνει την ίδια δουλειά. 

  • Ευχαριστώ 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Στη βαφτιση τα βουτάνε μεσα εντελως?? Εννοω και το κεφαλι??

Η αδερφή μου μιλούσε οταν τη βαφτιζαμε και ειπε οτι το νερο καιει!! Χαχαχα

Και εμένα το ίδιο! Καίει χιου λεωωω έλεγε στον παππά! Βέβαια τον ηξερε, είναι ο πεθερός του αδερφού μου οποτε ηταν πιο ευκολο!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Και εμένα το ίδιο! Καίει χιου λεωωω έλεγε στον παππά! Βέβαια τον ηξερε, είναι ο πεθερός του αδερφού μου οποτε ηταν πιο ευκολο!

Χαχαχα γλυκουλα!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Just now, fionita είπε:

καλησπερα σε ολους ...ηθελα να ρωτησω οταν κοψεις εισιτιριο ονλινε και σου εχουν ερθει σε SMS ολα τα στοιχεια το EMAIL παιζει μεγαλο ρολο γτ εγραψα λαθος το εμαιλ μ

Εφόσον έχεις τα στοιχεία της κρατήσης εισαι ενταξει, μπορείς να πετάξεις αλλα αν θες να διαχειριστείς την κράτηση κατι να άλλαξεις,να προσθέσεις αποσκευες κτλ.δεν θα μπορείς λογικά. Οποτε παρε τηλ.στην αεροπορική να το.διορθώσεις 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Εφόσον έχεις τα στοιχεία της κρατήσης εισαι ενταξει, μπορείς να πετάξεις αλλα αν θες να διαχειριστείς την κράτηση κατι να άλλαξεις,να προσθέσεις αποσκευες κτλ.δεν θα μπορείς λογικά. Οποτε παρε τηλ.στην αεροπορική να το.διορθώσεις 

ευχαριστω πολυ ..και τωρα με αυτα τα στοιχεια πως το κανω εκτυπωνω

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, fionita είπε:

ευχαριστω πολυ ..και τωρα με αυτα τα στοιχεια πως το κανω εκτυπωνω

Δεν ξερω με ποια εταιρεια πετας αλλα με την aegean που ξερω δεν χρειάζεται εκτυπωση γινεται κ μεσω κινητου. Παρε την εταιρεία που πετας να σε καθοδηγήσουν 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! εσείς που έχετε ταξιδέψει με βρεφακι μόνες σας αεροπορικώς, τι χαρτιά σας ζήτησαν; φτάνει η ληξιαρχική πράξη γέννησης; θέλει και φωτογράφια του μωρου; Επίσης, μου είπε γνωστή μου να έχω μια υπεύθυνη δήλωση από τον σύζυγό ότι είναι ενήμερος και συναινεί για το ταξίδι! πείτε μου εμπειρίες! σκέφτομαι να ρωτήσω ΚΕΠ και να πάρω τηλ την αεροπορική αλλά μπορεί κάποια από εσάς να ξέρει ήδη!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! εσείς που έχετε ταξιδέψει με βρεφακι μόνες σας αεροπορικώς, τι χαρτιά σας ζήτησαν; φτάνει η ληξιαρχική πράξη γέννησης; θέλει και φωτογράφια του μωρου; Επίσης, μου είπε γνωστή μου να έχω μια υπεύθυνη δήλωση από τον σύζυγό ότι είναι ενήμερος και συναινεί για το ταξίδι! πείτε μου εμπειρίες! σκέφτομαι να ρωτήσω ΚΕΠ και να πάρω τηλ την αεροπορική αλλά μπορεί κάποια από εσάς να ξέρει ήδη!

Στην Aegean διάβασα οτι για το εξωτερικο χρειάζεται διαβατήριο αλλα για Ελλαδα μπορει με το πιστοποιητικό γέννησης. Καλυτερα όμως επικοινωνησε μαζι τους

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...