Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Μακάρι Alex. Άντε με το καλό στη β' επιπέδου τώρα! Καλά που υπάρχουν και οι ενδιάμεσοι υπέρηχοι να γλυκαινόμαστε λίγο.

Κατά τα άλλα πώς νιώθετε;; Είμαστε λίγο πολύ στις αρχές του δεύτερου τριμήνου όλες. Ηρεμήσαν τα συμπτώματα; Η ψυχολογία σας;


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Polyxenia κ Alex!!!!

Polyxenia διδυμακια εχεις κ συ;;;;

Εμας μας ειχε δωσει στην αυχενικη 1/5000 κ τα 2 κ μετα με το pappA πηγε 1/10000 κ τα δυο....Μια χαρα ποσοστα εχεις....

Εγω κουραστηκα στην αυχενικη γιατι ημουν εκει ξαπλωμενη 1 ωρα κ με ειχε πιασει ο αυχενας μου!!! Συν οτι μου εκανε ο γιατρος κολπικο υπερηχο για να μετρησει τον τραχηλο.....τοσο ωραια!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

Μπράβο κορίτσάκια που όλα πήγαν καλά! Έτσι να πάμε μέχρι τέλους εύχομαι!

Όντως τα περισσότερα συμπτώματα έχουν υποχωρήσει! Όχι τελείως μα καλά πάμε!

Πάσχα θα πάτε πουθενα?


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

Μπράβο κορίτσάκια που όλα πήγαν καλά! Έτσι να πάμε μέχρι τέλους εύχομαι!

Όντως τα περισσότερα συμπτώματα έχουν υποχωρήσει! Όχι τελείως μα καλά πάμε!

Πάσχα θα πάτε πουθενα?

Καλημερα Fatsaki.....εχουμε ακριβως ιδια εβδ κ ιδια μερα εγκυμοσυνης!!!:P:p:p

Ειχες συμπτωματα;;; εγω τιποτα,περα απο κατι ζαλαδες για λιγα απογευματα αλλα μολις ξεκινησα σιδηρο κ ασβεστιο περασαν!!!

Μονο εαν συγχιστω με πιανει παλι.....

Link to comment
Share on other sites

Sevi-gio πέρασα πολύ άσχημα η καημένη από την μέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος ως και πριν 1 εβδομάδα! Ήμουν αγκαλιά με τη λεκάνη, μέχρι αναρρωτική είχα πάρει. Φοβερες ναυτίες! Τώρα είμαι καλύτερα, ευτυχώς.

Εσύ καλά ε? Μπράβο πολύ χαίρομαι :D


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sevi-gio πέρασα πολύ άσχημα η καημένη από την μέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος ως και πριν 1 εβδομάδα! Ήμουν αγκαλιά με τη λεκάνη, μέχρι αναρρωτική είχα πάρει. Φοβερες ναυτίες! Τώρα είμαι καλύτερα, ευτυχώς.

Εσύ καλά ε? Μπράβο πολύ χαίρομαι :D

Καταλαβαινω τι εννοεις...αλλα οχι δεν με ενοχλησε τιποτα!!!

Σε κρατησε αρκετο καιρο,πρεπει να ταλαιπωρηθες πολυ.......

Link to comment
Share on other sites

Sevi ναι, διδυμάκια έχω. Πρέπει να άλλαξω το τικεράκι για να φαίνονται καλύτερα!!

Πάσχα πουθενά, σπίτι μας. Αλλά δεν μας πειράζει. Τελευταία χρονιά άλλωστε είμαστε μόνοι μας. Ας το απολαύσουμε! Εσείς θα πάτε εκδρομούλα;


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν πειράζει τι να κάνουμε!

Εγώ σκέφτομαι ήδη το επόμενο Πάσχα και χαίρομαι!

Το επομενο απο τωρα το κανονιζει η μητερα μου για να εχουμε τα διδυμα μαζι μας παρεα!!! Χαζογιαγια απο τωρα!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εγώ από συμπτώματα είχα μόνο αναγούλες που πέρασαν μετά την αυχενική. Έτσι ήμουν και στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το δεύτερο τρίμηνο πάντως είναι και το πιο εύκολο, οπότε θα το ευχαριστηθούμε.

Κι εμείς Πάσχα στην Αθήνα, αλλά δε με χαλάει καθόλου. Δεν είχα ιδιαίτερη διάθεση για ταξίδι, πού να ετοιμάζω τώρα πράγματα για εμάς και το μωρό... Αφήστε που για να πάμε στα πεθερικά μου είναι 7 ώρες ταξίδι... Άρα καλύτερα στο σπιτάκι μας!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο απο τωρα το κανονιζει η μητερα μου για να εχουμε τα διδυμα μαζι μας παρεα!!! Χαζογιαγια απο τωρα!!!!!!:P:p:p

Εμείς που δεν της το 'παμε ακόμα;;; Ξέρει για ένα, όχι όμως για δύο.....!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Δεν θα της το πείτε?

Θα της το πούμε, απλά την αφήνουμε να χαρεί λίγο ακόμα, πριν ...αγχωθεί... γιατί είναι μόνη της και δεν θα μπορεί να τα κρατάει.

Η αλήθεια είναι ότι δεν βοηθάει κι αυτή λίγο να της το πούμε. Της προάλλες αφήσαμε μπροστά της το υπερηχογράφημα για να δει ότι είναι δύο και χαμπάρι δεν πήρε!! Ούτε το ένα μωρό δεν ξεχώριζε, όχι τα δύο! χαχαχα


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...