Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Just now, ΦαιηΚατς said:

Εγώ κορίτσια και στις 2 προηγούμενες εκτός από υπνηλία δεν είχα συμπτώματα εκτός από πολύ λίγες αναγούλες στη 2η... Τώρα δεν έχει ξεκινήσει ακόμη τίποτα. Είναι και νωρίς βέβαια. Το μόνο κουλό που με πιάνει στις εγκυμοσύνες είναι ότι θέλω να τρώω μπανάνες που γενικά δεν τις τρώω... 

 

Μπανάνα δοκίμασα σήμερα να δω τις αντιδράσεις του στομάχου μου και την απέρριψε δυστυχώς. Για να είμαι ειλικρινής όμως την ψιλοαποφεύγω καο γω γιατι utrogestan δυσκοιλιότητα και μπανανες ειναι οτι χειρότερο για εμένα. Θα γεννήσω απο το σφίξιμο στην τουαλέτα μετά αχαχαχ μετα συγχωρήσεως κιώλας :shock:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες! 

@Κουδουνίστρα καλώς ήρθες! Όλα καλά θα πάνε αλλά κανεις πάρα πολύ καλά σχετικά με το γιατρό. Γενικά έχω αρκετές φίλες Αγγλία, ολες μανουλες. Μόνο μια επέλεξε να κάτσει εκεί να γεννήσει. Μάλιστα περιμένω να σαραντισει η μία εδώ Αθήνα να πάω να τη δω. Επίσης ο γιατρός μου εδώ είναι μετεκπαιδευμενος στην Αγγλία κι έχει την ίδια άποψη. Δε θα ξεχάσω που στο πρώτο παιδάκι μου του έκανα την έξυπνη περί υψηλού ποσοστού καισαρικων στην Ελλάδα και με αποστομωσε λέγοντας ότι παράλληλα έχουμε το μικρότερο ποσοστό βρεφικής θνησιμότητας!

Anyway όλα καλά θα πάνε αλλά εσύ θα παραμείνεις συντηρητική!

Κι εμένα το utrogestan με έχει διαλύσει. Πόσο μου μένει ακόμη; μια εβδομάδα; Και το φυλλικο με πειράζει. Γενικά με έχει πιάσει τρελή γκρίνια. Χαχα όλα με ενοχλούν. Το φαγητό, ο ύπνος, το στομάχι, το κορμί μου. Ολα. 

Ααα χρόνια μας πολλά και για χθες! Να μας χαίρονται! 

  • Μου αρέσει 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα Κορίτσια

Κουδουνίστρα καλώς όρισες και με το καλό!

Εγώ απο δυσκοιλιοτητα χαλια. Κατα τ άλλα αν έχω ώρες να φάω με πιάνει μια αναγούλα. Αλλά δε συμβαίνει συχνά γιατι τρώω σύχνα..χαχα

 

 

rita                         πητ  8/12

moustokoulouro πητ   21/12


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

καλημέρα Κορίτσια

Κουδουνίστρα καλώς όρισες και με το καλό!

Εγώ απο δυσκοιλιοτητα χαλια. Κατα τ άλλα αν έχω ώρες να φάω με πιάνει μια αναγούλα. Αλλά δε συμβαίνει συχνά γιατι τρώω σύχνα..χαχα

 

 

rita                         πητ  8/12

moustokoulouro πητ   21/12

Α μπράβο ακριβώς έτσι κι εμένα. Με άδειο στομάχι οι αναγουλες είναι σίγουρες αλλά αν αρχίσουμε να τρώμε από τώρα... Καλά κρασιά! Χαχα

  • Χαχα 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kellitsa είπε:

Α μπράβο ακριβώς έτσι κι εμένα. Με άδειο στομάχι οι αναγουλες είναι σίγουρες αλλά αν αρχίσουμε να τρώμε από τώρα... Καλά κρασιά! Χαχα

Αστα να πανε. Εμενα δε με παιρνει καθολου να πάρω πάνω απο 10 κιλά


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκιαα!τι κάνετε???έχω χαθέ λιγάκι,γιατί τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμουυυ!!και έχω και το άγχος της αυχενικής! 20/5 έχω αυχενική!σε μια εβδομάδα!!!!ουφ ουφ!εσείς τι κάνετε???καλωσορίζω τα νέα κορίτσια που ήρθανε στην παρεούλα μας!με το καλό όλες!!!

  • Μου αρέσει 3

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκιαα!τι κάνετε???έχω χαθέ λιγάκι,γιατί τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμουυυ!!και έχω και το άγχος της αυχενικής! 20/5 έχω αυχενική!σε μια εβδομάδα!!!!ουφ ουφ!εσείς τι κάνετε???καλωσορίζω τα νέα κορίτσια που ήρθανε στην παρεούλα μας!με το καλό όλες!!!

Με το καλο! Με το καλό! Πότε;;; 

  • Ευχαριστώ 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kellitsa είπε:

Με το καλο! Με το καλό! Πότε;;; 

Σ’ευχαριστώ πολυυυυυ!!15 Ιουνίου είναι ο γάμος!οπότε καταλαβαίνεις..τίποτα δεν έμεινε!!!χθές είχα πρόβες για το μαλλί και το βάψιμο και η μέση μου με πέθανε!με το ζόρι έκανα απο μία πρόβα το καθένα!ασεεεε!!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκιαα!τι κάνετε???έχω χαθέ λιγάκι,γιατί τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμουυυ!!και έχω και το άγχος της αυχενικής! 20/5 έχω αυχενική!σε μια εβδομάδα!!!!ουφ ουφ!εσείς τι κάνετε???καλωσορίζω τα νέα κορίτσια που ήρθανε στην παρεούλα μας!με το καλό όλες!!!

Και εγώ 23 έχω την Αυχενική και ένα άγχος το έχω....Κάθε μέρα σκέφτομαι τι γίνετε μέσα στη κοιλίτσα μ...Πώς πάει όλο αυτό και ανυπομονώ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...