Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Just now, moustokoulouro είπε:

Πάντως θα γεννήσω ιασω αλλά αυχενική ψάχνω που θα κανω

θελω έναν καλό πιστοποιημένο 

μου έχουν πει για έναν Ελευθεριαδη κι έναν Μαλλιγιαννη

Δεν τους εχω ακουσει... οχι οτι δεν θα ειναι καλοι...απλα δεν εχω γνωση...!!!


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, moustokoulouro said:

Δε ξέρω ακόμα.. το ψάχνω 

 

Κούρτης, Μαλλιγιάννης και Πάγκαλος τοπ γεννετιστες. Γιατι όμως δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου στην αυχενική? Εγώ αν χρειαστεί αμνιοπαρακέντιση θα πάω να συναντήσω κάποιον απο αυτούς. Ευχομαί να μην χρειαστεί ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro said:

Πάντως θα γεννήσω ιασω αλλά αυχενική ψάχνω που θα κανω

θελω έναν καλό πιστοποιημένο 

μου έχουν πει για έναν Ελευθεριαδη κι έναν Μαλλιγιαννη

Πετάχτηκα από δίπλα... Έκανα αυχενική στον Ελευθεριάδη Μακάριο. Ήταν αρκετά καλός και αναλυτικός. Έχω ακούσει για άλλους που φεύγουν ενθουσιασμένες οι κοπέλες, οπότε δεν ξέρω...

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Κούρτης, Μαλλιγιάννης και Πάγκαλος τοπ γεννετιστες. Γιατι όμως δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου στην αυχενική? Εγώ αν χρειαστεί αμνιοπαρακέντιση θα πάω να συναντήσω κάποιον απο αυτούς. Ευχομαί να μην χρειαστεί ...

Ο γιατρός μου δεν είναι πιστοποιημένος για Α και Β επιπέδου και συστήνει έναν που  δεν τον έχω ακούσει από πουθενά 

Just now, Clue είπε:

Πετάχτηκα από δίπλα... Έκανα αυχενική στον Ελευθεριάδη Μακάριο. Ήταν αρκετά καλός και αναλυτικός. Έχω ακούσει για άλλους που φεύγουν ενθουσιασμένες οι κοπέλες, οπότε δεν ξέρω...

Ευχαριστώ ! 

Εσενα ποιος στον σύστησε;

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Κούρτης, Μαλλιγιάννης και Πάγκαλος τοπ γεννετιστες. Γιατι όμως δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου στην αυχενική? Εγώ αν χρειαστεί αμνιοπαρακέντιση θα πάω να συναντήσω κάποιον απο αυτούς. Ευχομαί να μην χρειαστεί ...

Από που τους έμαθες;


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, moustokoulouro said:

Ο γιατρός μου δεν είναι πιστοποιημένος για Α και Β επιπέδου και συστήνει έναν που  δεν τον έχω ακούσει από πουθενά 

Ευχαριστώ ! 

Εσενα ποιος στον σύστησε;

Από που τους έμαθες;

Α κατάλαβα...οκ απλά ακούω όλες σας που πατε σε γεννετιστές και ανησύχησα λιγο χαχαχα

Κάποια στιγμή έψαχνα να βρώ και γω γεννετιστές και απο την ερευνά μου διαδυκτιακά, έμαθα για Κούρτη και Μαλλιγιαννη. Τον Πάγκαλο τον ξέρει ο γιατρός μου.

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Εννοείται...θα σας στείλω... Εσύ που θα την κανεις;;; κ με το καλο που θα γεννησεις;;;;

εγω μενω μυκονο και ευτυχως που εχει γιατρο εδω ..και θα γεννησω θεσαλονικη ακομα δεν ξερω σε πιο νοσοκομειο...εσυ;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, fionita είπε:

εγω μενω μυκονο και ευτυχως που εχει γιατρο εδω ..και θα γεννησω θεσαλονικη ακομα δεν ξερω σε πιο νοσοκομειο...εσυ;;

Εγώ μένω αθηνα...Στο μητερα πρωτα ο θεος..

 


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, fionita είπε:

μια χαρα ....εμενα εχθες με επιασε ενα τρεμουλο σε ολο μου το σωμα τρομαξα αλλα μετα περασε

Ποιος ξέρεις δεν νομίζω να έχει να κάνει με την εγκυμοσυνη...Μήπως ήταν  περαστικό...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αννούλαααα είπε:

Ποιος ξέρεις δεν νομίζω να έχει να κάνει με την εγκυμοσυνη...Μήπως ήταν  περαστικό...

μαλλον ναι ..πολυ πεινα ρε συ μολις περασουν 2 ωρες πειναω ..εχω βαλει 3 κιλα ..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, fionita said:

μια χαρα ....εμενα εχθες με επιασε ενα τρεμουλο σε ολο μου το σωμα τρομαξα αλλα μετα περασε

Μην αγχωνεσαι καθώλου...απο τρέμουλα άλλο τίποτα! Είχα αρκετά στην 6η, 7η και 8η εβδομάδα εκεί κάπου ενδιάμεσα στις υπνηλίες. Είναι της εγκυμοσύνης :P

Just now, fionita said:

μαλλον ναι ..πολυ πεινα ρε συ μολις περασουν 2 ωρες πειναω ..εχω βαλει 3 κιλα ..

Ξεκίνησαν ήδη οι πείνες? Κάηκα.! Να δώ τι με περιμένει χαχα εμένα με ζύγισε ο γιατρός μου και εχω χάσει 4.5 κιλά απο την 6η εβδομάδα. Μου είπαν βέβαια πως όταν μπώ στον 5ο δεν θα ξέρω τι μου γίνεται αχαχαχ.

Εύχομαι να πάρω μόνο τα κιλάκια της εγκυμοσύνης και οχι λόγω φαγητου ...ανησυχώ λιγο για να είμαι ειλικρινής μιας και έχω ήδη αρκετά κιλά :shock:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Κουδουνίστρα είπε:

Μην αγχωνεσαι καθώλου...απο τρέμουλα άλλο τίποτα! Είχα αρκετά στην 6η, 7η και 8η εβδομάδα εκεί κάπου ενδιάμεσα στις υπνηλίες. Είναι της εγκυμοσύνης :P

Ξεκίνησαν ήδη οι πείνες? Κάηκα.! Να δώ τι με περιμένει χαχα εμένα με ζύγισε ο γιατρός μου και εχω χάσει 4.5 κιλά απο την 6η εβδομάδα. Μου είπαν βέβαια πως όταν μπώ στον 5ο δεν θα ξέρω τι μου γίνεται αχαχαχ.

Εύχομαι να πάρω μόνο τα κιλάκια της εγκυμοσύνης και οχι λόγω φαγητου ...ανησυχώ λιγο για να είμαι ειλικρινής μιας και έχω ήδη αρκετά κιλά :shock:

ασε και η πεινα εχει ξεκινηση πιο πριν για κ2 εβδομαδες σταματησε και τωρα ξαναρχισε ..εμενα με ειπε να προσεχω γιατι αμα βαλω απο τωρα μετα μπορει να βαλω παραπανω ...

Ναι αρκιβως ειχα αϋπνια εχθες και στα καλα καθουμενα με επιασε..ξερεις γιατι συμβαινει αυτο;;;

εσυ ποσο εισαι;;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fionita said:

ασε και η πεινα εχει ξεκινηση πιο πριν για κ2 εβδομαδες σταματησε και τωρα ξαναρχισε ..εμενα με ειπε να προσεχω γιατι αμα βαλω απο τωρα μετα μπορει να βαλω παραπανω ...

Ναι αρκιβως ειχα αϋπνια εχθες και στα καλα καθουμενα με επιασε..ξερεις γιατι συμβαινει αυτο;;;

εσυ ποσο εισαι;;

Για να είμαι ειλικρινής δεν ήξερα αλλά διάβασα οτι είναι λόγω του πάρτυ που κάνουν οι ορμόνες μας στην εγκυμοσύνη. Μαζί με την υπνηλία άρχισα στα ξαφνικά το εσωτερικό τρέμουλο που όσες κουβέρτες και να βάλεις δεν σε ζεσταίνει τίποτα αχαχαχαχα

Πω πω θεε μου τι με περιμένει χαχα...εγω ξεκίνησα εδω και 2/3 μερες να τρώω τουλάχιστον ένα κουτσουρεμένο γεύμα και το βράδυ ένα φρουτάκι. Δεν μπορώ ακόμα να φάω νορμάλ σαν άνθρωπος.

Είμαι 11+1 :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Για να είμαι ειλικρινής δεν ήξερα αλλά διάβασα οτι είναι λόγω του πάρτυ που κάνουν οι ορμόνες μας στην εγκυμοσύνη. Μαζί με την υπνηλία άρχισα στα ξαφνικά το εσωτερικό τρέμουλο που όσες κουβέρτες και να βάλεις δεν σε ζεσταίνει τίποτα αχαχαχαχα

Πω πω θεε μου τι με περιμένει χαχα...εγω ξεκίνησα εδω και 2/3 μερες να τρώω τουλάχιστον ένα κουτσουρεμένο γεύμα και το βράδυ ένα φρουτάκι. Δεν μπορώ ακόμα να φάω νορμάλ σαν άνθρωπος.

Είμαι 11+1 :wub:

κοντα ημαστε εγω 11+3 ...εγω θελω φαει χαχαχαχ ..ποτε εχεις αυχενικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...