Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Just now, Αννούλαααα είπε:

Φανταζεσαι;;;; δεν θα είμαστε κ στο ίδιο νοσοκομείο χαχαχαχα... γερά να είναι... Πόσο Ανυπομονώ να ερθει αυτή η στιγμή... το πρώτο σου ειναι;;;

ΧΑΑχχααχχα ναι όντως δε θα είμαστε και στο ίδιο νοσοκομείο!!!ναι το πρώτο μου είναι!και εσένα??

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nektarinaki είπε:

Μη φοβάσαι,δεν θα κοντυνε!εσύ θα σκέφτεσαι θετικά..αλλά και άντε να κόντυνε(που δε νομίζω)άντε  να έκανε μια μικρηηη διαφορά!γιατί ήτανε καλός δε σου ήτανε κοντός!άρα λίγο να επηρεάστηκε!και αν!απ την στιγμή ειδικά που προσέχεις και παίρνεις και τα φαρμακάκια,όλα καλά..και αφού θα κλείσεις και τον 7ο τίποτα δεν έμεινε!μπαίνεις στην τελική ευθεία!!!!αα 21 Αυγούστου έχεις ραντεβού??εγω έχω 20 Μια μέρα πρίν!άντε να περάσουνε οι μέρες να δούμε τα μπεμπάκια μας!εγώ σήμερα μπήκα επισήμως στον 6ο άντε άντε να περνάει ο καιρος!καλά είμαι εγώ κάνω που και που και εγώ συσπάσεις,αλλα λίγες ευτυχως!! Βεβαια κάθε μερα κάνω!ε και γενικά,κλιματιστικό,δουλίτσες στο σπίτι,μαγειρεματα σειρούρες κάπως να περνάνε οι ώρες μέχρι να πάει 5 να έρθει ο αντρούλης απ τη δουλεια!ευτυχώς θα ερθει αυριο ο αδερφούλης μου για λίγες μέρες και θα έχω παρέα!θα τον σέρνω για κανένα καφεδάκιιιι!μουχλιασα εδω στο σπίτι!ολες οι φιλες μου δουλευουν!χαχαχαχα εσύ πως περνας τις ωρες σου στο σπίτι??

Κι εγώ δε νομίζω τόσο αφελής να είναι ο γιατρός. Αν υπήρχε πρόβλημα θα τον μετρούσε.

Ωωωω μπήκες στον 6ο! Ο 6ος δυστυχώς έχει 5 βδομάδες και μου φάνηκε αιώνας εμένα. Ίσως επειδή είμαι και σχεδόν όλη τη βδομάδα σπίτι. Βγαίνω μόνο 1 φορά τη βδομάδα, φοβάμαι πιο πολύ γιατί αν λίγο κουραστώ κάνω πολλές συσπάσεις.

Ευτυχώς εσένα γυρίζει νωρίς ο άντρας σου. Εμένα επειδή έχει μαγαζί γυρίζει αργά το βράδυ τις πιο πολλές μέρες και βαριέμαι. Σταμάτησα να δουλεύω, να οδηγώ, να μαγειρεύω, μου μαγειρεύει η μητέρα μου που μένει από πάνω και φέρνω γυναίκα για να καθαρίσει το σπίτι αναγκαστικά τώρα. Εγώ δεν μπορώ να το καθαρίσω δυστυχώς. Οπότε δεν κάνω απολύτως τίποτα και βαριέμαι.

Τώρα που θα έρθει και ο αδερφός σου μιά χαρά!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

ΧΑΑχχααχχα ναι όντως δε θα είμαστε και στο ίδιο νοσοκομείο!!!ναι το πρώτο μου είναι!και εσένα??

Ναι κ εγώ δεν εχω άλλο παιδάκι....!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, υπάρχει καμία που να κάνει κάποιου είδους γυμναστική; 

Έχω παρα πολύ μεγάλο θέμα με τον ύπνο κι έλεγα μήπως βοηθούσε. Πχ χθες πήγαμε με τον άντρα μου και το μωρό στο πάρκο, νοικιάσαμε ομαδικό ποδήλατο και κάναμε λίγο, ε και λίγο περπάτημα και μετά έπεσα νεκρή. Αλλά μού είχε πει ο γιατρός ότι ποδήλατο δεν κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα.... Τελικά το Σάββατο θα κάνουμε την β επιπέδου... αχχχ χαρηκα πολυ... Ανυπομονώ  να ερθει....!!!

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/7/2019 at 6:52 ΜΜ, Nikoleta... είπε:

Κι εγώ δε νομίζω τόσο αφελής να είναι ο γιατρός. Αν υπήρχε πρόβλημα θα τον μετρούσε.

Ωωωω μπήκες στον 6ο! Ο 6ος δυστυχώς έχει 5 βδομάδες και μου φάνηκε αιώνας εμένα. Ίσως επειδή είμαι και σχεδόν όλη τη βδομάδα σπίτι. Βγαίνω μόνο 1 φορά τη βδομάδα, φοβάμαι πιο πολύ γιατί αν λίγο κουραστώ κάνω πολλές συσπάσεις.

Ευτυχώς εσένα γυρίζει νωρίς ο άντρας σου. Εμένα επειδή έχει μαγαζί γυρίζει αργά το βράδυ τις πιο πολλές μέρες και βαριέμαι. Σταμάτησα να δουλεύω, να οδηγώ, να μαγειρεύω, μου μαγειρεύει η μητέρα μου που μένει από πάνω και φέρνω γυναίκα για να καθαρίσει το σπίτι αναγκαστικά τώρα. Εγώ δεν μπορώ να το καθαρίσω δυστυχώς. Οπότε δεν κάνω απολύτως τίποτα και βαριέμαι.

Τώρα που θα έρθει και ο αδερφός σου μιά χαρά!

 

Ναιιι όντως ο 6ος έχει 5 εβδομάδες!πφφφφ αιώνας φαίνεται!!!αλλά θα περάσει,που θα πάει!!αχ μωρέ καημενούλα δύσκολα περνάνε οι ώρες σου!αλλα χαλάλιιιιι εννοείταιιιι!!!για τον μπεμπάκο όλα αξίζουν!πάλι καλά που έχεις την μανούλα επάνω και μαγειρεύει!ααα εσένα γυρίζει αργά ο άντρας σου??πφφφ φαντάζομαι θα σου φαίνεται αιώνας!ειδικά που δεν κάνεις έστω δουλειές!εδώ εγω που κάνω δουλειές και μαγειρεύω και έρχεται 5 ώρα πάλι μου φαίνεται οτι αργεί!χαχαχαχχ δεν ξανα μιλάωωωωω!!!!μια χαρά είμαι!πως και πως περιμένω τώρα το σκ που είναι και εδώ ο Αδερφουλής θα πάμε για μπανάκι όλοι μαζί!πήγα πήρα και μαγιό απο πάνω γιατί αυτο το βυζί μου δε χωράει πουθένα πλεόν!χαχαχα και λεω να κάνω ενα μπανάκι!σε καθαρη θάλασσα εννοείται θα πάμε και θα αλλάζω μαγιο αμέσως απο κάτω!και μακρια απο άμμο εννοειται!θα κάνω και για σενα μια βουτιά κορίτσι μουυυ!και κουράγιοοο θα σου κάνουμε εμείς εδω παρεούλαααααααα!!!

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου καλημερα.... Τελικά το Σάββατο θα κάνουμε την β επιπέδου... αχχχ χαρηκα πολυ... Ανυπομονώ  να ερθει....!!!

Άντε άντε τίποτα δεν έμεινεεεε με το καλό κορίτσι μου!να μας ενημερώσεις!!!!

19 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσια, υπάρχει καμία που να κάνει κάποιου είδους γυμναστική; 

Έχω παρα πολύ μεγάλο θέμα με τον ύπνο κι έλεγα μήπως βοηθούσε. Πχ χθες πήγαμε με τον άντρα μου και το μωρό στο πάρκο, νοικιάσαμε ομαδικό ποδήλατο και κάναμε λίγο, ε και λίγο περπάτημα και μετά έπεσα νεκρή. Αλλά μού είχε πει ο γιατρός ότι ποδήλατο δεν κάνει. 

Χρυσάκι μου και εγώ εχω θέμα με τον υπνο!δεν νυστάζω,έχω ενεργεια!όλο το βραδυ δεν ξέρω τι να κάνω!πφφφφ εγώ ξέρω οτι επιτρέπεται γυμανστική,ηπια όμως εννοείται και σε συνεννόηση με τον γιατρό λογικά!ρώτησε τον γιατρό σου καλύτερα να σου πεί..

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου καλημερα.... Τελικά το Σάββατο θα κάνουμε την β επιπέδου... αχχχ χαρηκα πολυ... Ανυπομονώ  να ερθει....!!!

Με το καλο!!!! :x:x

Just now, Nektarinaki είπε:

Ναιιι όντως ο 6ος έχει 5 εβδομάδες!πφφφφ αιώνας φαίνεται!!!αλλά θα περάσει,που θα πάει!!αχ μωρέ καημενούλα δύσκολα περνάνε οι ώρες σου!αλλα χαλάλιιιιι εννοείταιιιι!!!για τον μπεμπάκο όλα αξίζουν!πάλι καλά που έχεις την μανούλα επάνω και μαγειρεύει!ααα εσένα γυρίζει αργά ο άντρας σου??πφφφ φαντάζομαι θα σου φαίνεται αιώνας!ειδικά που δεν κάνεις έστω δουλειές!εδώ εγω που κάνω δουλειές και μαγειρεύω και έρχεται 5 ώρα πάλι μου φαίνεται οτι αργεί!χαχαχαχχ δεν ξανα μιλάωωωωω!!!!μια χαρά είμαι!πως και πως περιμένω τώρα το σκ που είναι και εδώ ο Αδερφουλής θα πάμε για μπανάκι όλοι μαζί!πήγα πήρα και μαγιό απο πάνω γιατί αυτο το βυζί μου δε χωράει πουθένα πλεόν!χαχαχα και λεω να κάνω ενα μπανάκι!σε καθαρη θάλασσα εννοείται θα πάμε και θα αλλάζω μαγιο αμέσως απο κάτω!και μακρια απο άμμο εννοειται!θα κάνω και για σενα μια βουτιά κορίτσι μουυυ!και κουράγιοοο θα σου κάνουμε εμείς εδω παρεούλαααααααα!!!

Άντε άντε τίποτα δεν έμεινεεεε με το καλό κορίτσι μου!να μας ενημερώσεις!!!!

Χρυσάκι μου και εγώ εχω θέμα με τον υπνο!δεν νυστάζω,έχω ενεργεια!όλο το βραδυ δεν ξέρω τι να κάνω!πφφφφ εγώ ξέρω οτι επιτρέπεται γυμανστική,ηπια όμως εννοείται και σε συνεννόηση με τον γιατρό λογικά!ρώτησε τον γιατρό σου καλύτερα να σου πεί..

Θα πάω να πάρω βαλεριάνα αφέψημα. Χθες κοιμήθηκα 2:30 3 πάρα και ο γιος μου σηκώθηκε 7μιση. Ευτυχώς ο καλος μου δε με ξύπνησε και περίμενε δίπλα μου με τα παιχνίδια του μέχρι να ξυπνήσω (8μιση).

Μού είχε πει στην πρώτη εγκυμοσύνη ότι μπορώ γενικά κάθε είδους γυμναστικής εκτός από βαρύ, κοιλιακούς και ποδήλατο. Τώρα δεν τον έχω ρωτήσει. Και ρωτάω γιατί το ποδήλατο μού φάνηκε περίεργο, μήπως το έχει πει και σε καμία άλλη. Πάντως τη μέρα που πήγαμε, όσο έκανα το καταευχαριστήθηκα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε θα σας ενημερώσω... αχ μακάρι να πάνε όλα καλά...φοβάμαι πολύ ρε κορίτσια ...Μην μου πουν κατι... Ευχαριστώ για τις ευχές σας... 


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ναιιι όντως ο 6ος έχει 5 εβδομάδες!πφφφφ αιώνας φαίνεται!!!αλλά θα περάσει,που θα πάει!!αχ μωρέ καημενούλα δύσκολα περνάνε οι ώρες σου!αλλα χαλάλιιιιι εννοείταιιιι!!!για τον μπεμπάκο όλα αξίζουν!πάλι καλά που έχεις την μανούλα επάνω και μαγειρεύει!ααα εσένα γυρίζει αργά ο άντρας σου??πφφφ φαντάζομαι θα σου φαίνεται αιώνας!ειδικά που δεν κάνεις έστω δουλειές!εδώ εγω που κάνω δουλειές και μαγειρεύω και έρχεται 5 ώρα πάλι μου φαίνεται οτι αργεί!χαχαχαχχ δεν ξανα μιλάωωωωω!!!!μια χαρά είμαι!πως και πως περιμένω τώρα το σκ που είναι και εδώ ο Αδερφουλής θα πάμε για μπανάκι όλοι μαζί!πήγα πήρα και μαγιό απο πάνω γιατί αυτο το βυζί μου δε χωράει πουθένα πλεόν!χαχαχα και λεω να κάνω ενα μπανάκι!σε καθαρη θάλασσα εννοείται θα πάμε και θα αλλάζω μαγιο αμέσως απο κάτω!και μακρια απο άμμο εννοειται!θα κάνω και για σενα μια βουτιά κορίτσι μουυυ!και κουράγιοοο θα σου κάνουμε εμείς εδω παρεούλαααααααα!!!

Άσε πολύ βαρετά.... Τουλάχιστον αν έκανα δουλειές ή μαγείρευα θα πέρναγε η ώρα. 

Εμένα ναι γυρίζει αργά ο άντρας μου. Είναι 20:30 τώρα και είμαι ακόμα μόνη μου λογικά 21:30 θα έρθει. Εσύ μη μιλάς καθόλου που γυρίζει στις 5.

Ευτυχώς η μητέρα μου και η γιαγιά μου με προσέχουν πάρα πολύ και έτσι έχω και λίγη παρέα. Μιλάω και με εσάς εδώ μέσα οπότε μιά χαρά!

Χαχαχα ένα καλό της εγκυμοσύνης είναι ότι μεγαλώνει το στήθος!!!!! Άντε κάνε και για μένα μπάνιο! Αύριο θα έχει και καύσωνα είπαν. Εννοείται σε καθαρή θάλασσα.

@Αννούλαααα μία τέλεια Β' Επιπέδου σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 3/8/2019 at 8:49 ΜΜ, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου 5 του μηνα θα πάω τελικα για την β επιπεδου...!!!

Κοριτσι μ και εγώ τελικά σήμερα την έκανα τη β επιπεδου ....Πώς πήγε εσένα;εμένα όλα καλά...Μια χαρά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita❤❤❤ είπε:

Κοριτσι μ και εγώ τελικά σήμερα την έκανα τη β επιπεδου ....Πώς πήγε εσένα;εμένα όλα καλά...Μια χαρά...

Ήμουν στα πεθερικά κ ότι βρήκα χρόνο... Μια χαρά όλα κορίτσια μου.... Κ εγω σημερα την εκανα...θύμησες μου τι έχεις;;; κ πιθανή  ημερομηνία  ποτε σου ειπαν...μουτράκι ειδατε;;;; που την έκανες;;;. μπράβο Ρίτα μου όλα καλά... Κ όσες δεν έχετε κάνει καλά αποτελέσματα....!!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rita❤❤❤ είπε:

Κοριτσι μ και εγώ τελικά σήμερα την έκανα τη β επιπεδου ....Πώς πήγε εσένα;εμένα όλα καλά...Μια χαρά...

Just now, Αννούλαααα είπε:

Ήμουν στα πεθερικά κ ότι βρήκα χρόνο... Μια χαρά όλα κορίτσια μου.... Κ εγω σημερα την εκανα...θύμησες μου τι έχεις;;; κ πιθανή  ημερομηνία  ποτε σου ειπαν...μουτράκι ειδατε;;;; που την έκανες;;;. μπράβο Ρίτα μου όλα καλά... Κ όσες δεν έχετε κάνει καλά αποτελέσματα....!!!!

 

Πώς πήγε κορίτσια;; όλα καλά; 

Κάνατε και 3d υπέρηχο; 

Πού την κάνατε την εξέταση; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Πώς πήγε κορίτσια;; όλα καλά; 

Κάνατε και 3d υπέρηχο; 

Πού την κάνατε την εξέταση; 

Ναι ναι μια χαρα όλα κοριτσι μου...Όπως είπα πανω δοξα τω θεώ... Στο μητερα εγω την εκανα...!!! Ναι κ 3d είδαμε κ μουτράκι...πωπω τέλεια...Η πρώτες του φωτογραφίες... Ανυπομονώ  να το κρατήσω... άντε θα περάσει ο καιρος...!!!εσύ που θα την κανεις;;; 


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...