Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Όχι δεν την έκλεισα. Θα τον πάρω την άλλη εβδομάδα που θα είμαι Αθήνα, να δει κι ο άντρας μου πότε έχει ρεπό να πάμε. Ρώτησα ειδικό και μού είπε ότι είναι φυσιολογικό να αντιδρά έτσι. 

Αχχ όταν κάνεις καμπύλη ζαχάρου να μάς πεις πώς είναι. Εγώ δεν είχα κάνει στο γιο μου αλλά έχω ακούσει ότι αυτό που σού δίνει να πιεις είναι χάλια 

Να μας στείλεις να μας πεις...άντε με το καλό να την κάνεις.... Ναι ναι θα σας πω... κοίτα μου είπαν να ζητήσω με γεύση πορτοκαλί... Μου το είπαν 3 κοπέλες άσχετες μεταξύ  τους....οπότε το έχω στο μυαλό μου...Τώρα θα δω πως θα είναι κ θα σας πω...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/8/2019 at 8:49 ΜΜ, Αννούλαααα είπε:

Να μας στείλεις να μας πεις...άντε με το καλό να την κάνεις.... Ναι ναι θα σας πω... κοίτα μου είπαν να ζητήσω με γεύση πορτοκαλί... Μου το είπαν 3 κοπέλες άσχετες μεταξύ  τους....οπότε το έχω στο μυαλό μου...Τώρα θα δω πως θα είναι κ θα σας πω...

Σήμερα με έχει ταράξει στην κλωτσιά το άτιμο χαχαχαχαχαχα. Εν τω μεταξύ η κοιλιά μου είναι πολύ μεγαλύτερη απ ο, τι ήταν στο γιο μου στην ανάλογη εβδομάδα χωρίς να έχω πάρει περισσότερα κιλά. Ίσως επειδή έχει "χαλαρώσει" από 5ην πρώτη φορά. 

Χρόνια Πολλά για τους αυριανούς εορτάζοντες!!!!! Εγώ έχω παρα πολλούς, πραγματικά έχει να γίνει χαλασμός στα τηλέφωνα...αλλά πρώτα και καλύτερο έχω το αστέρι της ζωής μου· το γιο μου:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Σήμερα με έχει ταράξει στην κλωτσιά το άτιμο χαχαχαχαχαχα. Εν τω μεταξύ η κοιλιά μου είναι πολύ μεγαλύτερη απ ο, τι ήταν στο γιο μου στην ανάλογη εβδομάδα χωρίς να έχω πάρει περισσότερα κιλά. Ίσως επειδή έχει "χαλαρώσει" από 5ην πρώτη φορά. 

Χρόνια Πολλά για τους αυριανούς εορτάζοντες!!!!! Εγώ έχω παρα πολλούς, πραγματικά έχει να γίνει χαλασμός στα τηλέφωνα...αλλά πρώτα και καλύτερο έχω το αστέρι της ζωής μου· το γιο μου:x

Κοριτσι μου καλησπέρα... να τους χαίρεσαι  όλους κ ειδικά τον αντρακλα σου... χαχαχα κ εμένα όσο.παει κ.πιο πολύ το νιωθω..Αλλά δεν πονάω ακομα...κ εμένα έχει μεγαλώσει αρκετα... αχχχχχ ποσο θελω να περάσει ο καιρος...Ανυπομονώ...πφφφφ.....


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2019 at 12:57 ΠΜ, Αννούλαααα είπε:

Κοριτσι μου καλησπέρα... να τους χαίρεσαι  όλους κ ειδικά τον αντρακλα σου... χαχαχα κ εμένα όσο.παει κ.πιο πολύ το νιωθω..Αλλά δεν πονάω ακομα...κ εμένα έχει μεγαλώσει αρκετα... αχχχχχ ποσο θελω να περάσει ο καιρος...Ανυπομονώ...πφφφφ.....

Θα περάσει μπαμ μπαμ ο καιρός!!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές :x

 

Κορίτσια η ιδέα με το πινακάκι είναι πολύ καλή αλλά δεν ξέρω πώς γίνεται. Σαν να γράφω κανονικό μήνυμα; και μετά πώς κάνουμε ανάκληση για να φαίνεται τακτικά; εγώ έχω ΠΗΤ μέχρι 14/12 το πολύ και φύλο δε θα μάθω ακόμα 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Θα περάσει μπαμ μπαμ ο καιρός!!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές :x

 

Κορίτσια η ιδέα με το πινακάκι είναι πολύ καλή αλλά δεν ξέρω πώς γίνεται. Σαν να γράφω κανονικό μήνυμα; και μετά πώς κάνουμε ανάκληση για να φαίνεται τακτικά; εγώ έχω ΠΗΤ μέχρι 14/12 το πολύ και φύλο δε θα μάθω ακόμα 

Ναι κανονικα το κανεις σαν μηνυμα απλα βαζεις το ονομα της καθε κοπελας ΠΗΤ κι αν ξερουμε και φυλο και το γραφουμε σε στηλες...δεν χρειαζεται ανανεωση απλα αν μαθει καποια κοπελα φυλο η αλλαξει ΠΗΤ κανουμε επεξεργασια κειμενου και δημοσιευουμε εκ νεου το μηνυμα!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ τι ωραία...όποια ξέρει ας το φτιάξει... Εγώ έχω βάση περιόδου πητ 8.12 βάση αυχενικής 3.12... Ο γιατρός με πάει όμως βάση περιόδου... Κ περιμένουμε αγορακι...!!!!


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Αχ τι ωραία...όποια ξέρει ας το φτιάξει... Εγώ έχω βάση περιόδου πητ 8.12 βάση αυχενικής 3.12... Ο γιατρός με πάει όμως βάση περιόδου... Κ περιμένουμε αγορακι...!!!!

Εγώ έχω πητ 4/12 και περιμενω κοριτσάκι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκιαααα!!τι κάνετε?εγώ αυριο έχω ραντεβού!επιτέλους,εχω να το δω απ τις 25 Ιουλιου στη β επιπέδου το μωράκι μου!θα μου βάλει και καμπύλη αύριο!λογικά Τετάρτη θα την κάνω...άντε να τελειώνουμε και απο αυτό!!αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα!!άντε να περνάει ο καιρος!καλή ιδέα το πινακάκι! Εγώ έχω πητ με βάση περιόδου 3/12 

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκιαααα!!τι κάνετε?εγώ αυριο έχω ραντεβού!επιτέλους,εχω να το δω απ τις 25 Ιουλιου στη β επιπέδου το μωράκι μου!θα μου βάλει και καμπύλη αύριο!λογικά Τετάρτη θα την κάνω...άντε να τελειώνουμε και απο αυτό!!αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα!!άντε να περνάει ο καιρος!καλή ιδέα το πινακάκι! Εγώ έχω πητ με βάση περιόδου 3/12 

Αχ τι καλααααα.... να μας στείλεις να μας πεις... Κ εγω θελψωωωω... Εμείς είμαστε διακοπές τωρα κ θα πάω κοντά στις 3 Σεπτέμβρη να το δούμε... Κ να μας δώσει κ την καμπύλη... Επίσης να μας πεις κ για την καμπύλη πως είναι κ πως πήγες φυσικά... άντε κοριτσάκι μου κοντεύουμε περνάει ο καιρός... Όλα καλά να μας πάνε μεχρι το τελος...!!! Εγω σημερα πηγα το πρωί για τσισα κ φοβήθηκα...είδα λίγο αίμα... Τελικά ήταν απο πίσω έβγαλα μια αιμοροιδα  αν κ δεν εχω γενικά έβγαλα μια μικρή  απο ότι είδε ο άντρας... τι να πω....τρομοκρατηθηκα αρκετά...

Just now, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκιαααα!!τι κάνετε?εγώ αυριο έχω ραντεβού!επιτέλους,εχω να το δω απ τις 25 Ιουλιου στη β επιπέδου το μωράκι μου!θα μου βάλει και καμπύλη αύριο!λογικά Τετάρτη θα την κάνω...άντε να τελειώνουμε και απο αυτό!!αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα!!άντε να περνάει ο καιρος!καλή ιδέα το πινακάκι! Εγώ έχω πητ με βάση περιόδου 3/12 

Κοριτσι μου αυτό με το μωράκι απο κάτω πως το εβαλες;;; φτάνω μέχρι το τέλος Αλλά δεν ξέρω πώς να το βάλω στο φόρουμ...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Αχ τι καλααααα.... να μας στείλεις να μας πεις... Κ εγω θελψωωωω... Εμείς είμαστε διακοπές τωρα κ θα πάω κοντά στις 3 Σεπτέμβρη να το δούμε... Κ να μας δώσει κ την καμπύλη... Επίσης να μας πεις κ για την καμπύλη πως είναι κ πως πήγες φυσικά... άντε κοριτσάκι μου κοντεύουμε περνάει ο καιρός... Όλα καλά να μας πάνε μεχρι το τελος...!!! Εγω σημερα πηγα το πρωί για τσισα κ φοβήθηκα...είδα λίγο αίμα... Τελικά ήταν απο πίσω έβγαλα μια αιμοροιδα  αν κ δεν εχω γενικά έβγαλα μια μικρή  απο ότι είδε ο άντρας... τι να πω....τρομοκρατηθηκα αρκετά...

Κοριτσι μου αυτό με το μωράκι απο κάτω πως το εβαλες;;; φτάνω μέχρι το τέλος Αλλά δεν ξέρω πώς να το βάλω στο φόρουμ...

Ναι κοριτσι μου,θα σας πωωωω...αντε αντε περναει ο καιρος,ειμαστε ολο και πιο κοντα στα μπεμπουλινια μας...αχ κοριτσακι μου τι λαχταρα περασες πρωινιατικα..παλι καλα ητανε αιμοροιδα..συμβαινει αυτο στις εγκυμοσυνες,μη σε ανησυχει..λοιπον για το τικερακι:αφου κανεις τη διαδικασια,θα πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις και θα πας εκει πανω πανω που γραφει seattings Area θα το πατησεις και θα πας εκει που λεει υπογραφη θα το πατησεις και μετα θα πας εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου θα σου βγαλει 2 επιλογες θα πατησεις τη δευτερη που λεει προσθηκη εικονας απο συνδεσμο URL και θα κανεις copy τον συνδεσμο σου..και μετα θα γινει!ελπιζω να σε βοηθησα και να το καταφερεις!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

 

Δε μπορούσα να το πάρω από την αρχή της συζήτησης να βρω όλα τα κορίτσια, οποία από τις παλιές μπει ας μού γράψει και κανουμε συμπληρωματικά. Με το καλό σε όλες μας.  

 

Κορίτσια από προχθές τρέχουμε στο παίδων με τον μικρό γιατί χτύπησε το κεφαλάκι του και έκανε πυρετό μετά από κάποιες ώρες. Πάμε την πρώτη μέρα (με το που χτυπάει) όλα καλά, δεν είχε κάτι ανησυχητικό, απλά προληπτικά πήγαμε να είμαστε 100% σίγουροι γιατί κεφάλι είναι αυτό. Την επόμενη ανεβάζει πυρετό 38, πάμε πάλι παίδων τελικά μάλλον ίωση είναι. Απλά φοβηθηκαμε μην έχει να κάνει με το χτύπημα. Με τούτα και με κείνα είμαστε άυπνοι οπότε δεν πήρα την παιδίατρο να την ενημερώσω σχετικά με τα γεγονότα, από αύριο θα την πάρω... 

Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάω για β επιπέδου. Αυτά τα νέα μας

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

 

Δε μπορούσα να το πάρω από την αρχή της συζήτησης να βρω όλα τα κορίτσια, οποία από τις παλιές μπει ας μού γράψει και κανουμε συμπληρωματικά. Με το καλό σε όλες μας.  

 

Κορίτσια από προχθές τρέχουμε στο παίδων με τον μικρό γιατί χτύπησε το κεφαλάκι του και έκανε πυρετό μετά από κάποιες ώρες. Πάμε την πρώτη μέρα (με το που χτυπάει) όλα καλά, δεν είχε κάτι ανησυχητικό, απλά προληπτικά πήγαμε να είμαστε 100% σίγουροι γιατί κεφάλι είναι αυτό. Την επόμενη ανεβάζει πυρετό 38, πάμε πάλι παίδων τελικά μάλλον ίωση είναι. Απλά φοβηθηκαμε μην έχει να κάνει με το χτύπημα. Με τούτα και με κείνα είμαστε άυπνοι οπότε δεν πήρα την παιδίατρο να την ενημερώσω σχετικά με τα γεγονότα, από αύριο θα την πάρω... 

Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάω για β επιπέδου. Αυτά τα νέα μας

Ωωωω κοριτσι μου περαστικά του...τέλεια που το έφτιαξες...ευχαριστούμε...με το καλό να μας έρθουμε τα μωράκια μας γερά κ ευλογημένα... να μας στείλεις να μας πει για την β επιπέδου...με το καλό να την κάνεις...!!! Επιλογή σας είναι να μην μάθετε το φύλο ή δεν το έχουν δει;;;;


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ναι κοριτσι μου,θα σας πωωωω...αντε αντε περναει ο καιρος,ειμαστε ολο και πιο κοντα στα μπεμπουλινια μας...αχ κοριτσακι μου τι λαχταρα περασες πρωινιατικα..παλι καλα ητανε αιμοροιδα..συμβαινει αυτο στις εγκυμοσυνες,μη σε ανησυχει..λοιπον για το τικερακι:αφου κανεις τη διαδικασια,θα πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις και θα πας εκει πανω πανω που γραφει seattings Area θα το πατησεις και θα πας εκει που λεει υπογραφη θα το πατησεις και μετα θα πας εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου θα σου βγαλει 2 επιλογες θα πατησεις τη δευτερη που λεει προσθηκη εικονας απο συνδεσμο URL και θα κανεις copy τον συνδεσμο σου..και μετα θα γινει!ελπιζω να σε βοηθησα και να το καταφερεις!

Τα νεύρα μου κάτι δεν κάνω καλα κ δεν μου βγαίνει...Είμαι βόδι.μαλλον... δες απο κάτω τι μου βγαίνει...πφφφ....Καλημέρα κιόλας κορίτσια μου...!!!

7 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ναι κοριτσι μου,θα σας πωωωω...αντε αντε περναει ο καιρος,ειμαστε ολο και πιο κοντα στα μπεμπουλινια μας...αχ κοριτσακι μου τι λαχταρα περασες πρωινιατικα..παλι καλα ητανε αιμοροιδα..συμβαινει αυτο στις εγκυμοσυνες,μη σε ανησυχει..λοιπον για το τικερακι:αφου κανεις τη διαδικασια,θα πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις και θα πας εκει πανω πανω που γραφει seattings Area θα το πατησεις και θα πας εκει που λεει υπογραφη θα το πατησεις και μετα θα πας εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου θα σου βγαλει 2 επιλογες θα πατησεις τη δευτερη που λεει προσθηκη εικονας απο συνδεσμο URL και θα κανεις copy τον συνδεσμο σου..και μετα θα γινει!ελπιζω να σε βοηθησα και να το καταφερεις!

Τα κατάφερα.... Ευχαριστώ πολυυυυυυ για την βοήθεια...!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

 

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

 

Δε μπορούσα να το πάρω από την αρχή της συζήτησης να βρω όλα τα κορίτσια, οποία από τις παλιές μπει ας μού γράψει και κανουμε συμπληρωματικά. Με το καλό σε όλες μας.  

 

Κορίτσια από προχθές τρέχουμε στο παίδων με τον μικρό γιατί χτύπησε το κεφαλάκι του και έκανε πυρετό μετά από κάποιες ώρες. Πάμε την πρώτη μέρα (με το που χτυπάει) όλα καλά, δεν είχε κάτι ανησυχητικό, απλά προληπτικά πήγαμε να είμαστε 100% σίγουροι γιατί κεφάλι είναι αυτό. Την επόμενη ανεβάζει πυρετό 38, πάμε πάλι παίδων τελικά μάλλον ίωση είναι. Απλά φοβηθηκαμε μην έχει να κάνει με το χτύπημα. Με τούτα και με κείνα είμαστε άυπνοι οπότε δεν πήρα την παιδίατρο να την ενημερώσω σχετικά με τα γεγονότα, από αύριο θα την πάρω... 

Πρώτα ο Θεός την Τετάρτη θα πάω για β επιπέδου. Αυτά τα νέα μας

Χρυσούλα μου,περαστικά το παιδάκι σου κορίτσι μου..τι περάσατε μωρε..όλα περαστικά να είναι..και με το καλό η Β επιπέδου!θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις..πολύ ωραίο το πινακάκι❤την καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσιααα!!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...