Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

1 hour ago, An.thi είπε:

@moustokoulouro

Έχουμε ίδια ΠΗΤ και κοριτσάκια!! Κι εγώ γέννησα το αγοράκι μου ακριβώς στις 36, μετά από πολύ κόπο καταφέραμε να μπω στο μήνα μου και την ίδια μέρα μου σπάσανε τα νερά! Οπότε και τώρα μας βλέπω μανούλες Νοεμβρίου! 

Με το καλό να μας πάνε όλα!

Αλήθεια; Ναι Οποτε θέλουν να βγουν αρκεί να είναι έτοιμα και να μη χρειάζονται θερμοκοιτίδα 

τωρα πως πας;;


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, moustokoulouro είπε:

Αλήθεια; Ναι Οποτε θέλουν να βγουν αρκεί να είναι έτοιμα και να μη χρειάζονται θερμοκοιτίδα 

τωρα πως πας;;

Έκανα προληπτική περίδεση τραχήλου στην 16η εβδομάδα γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου βρήκαν ανεπάρκεια τραχήλου και συσπάσεις απ τον 5ο μήνα. Τώρα δεν έχω συσπάσεις και ο τράχηλός μου προς το παρόν είναι super (φτου φτου)! Τώρα σταμάτησα απ την αρχή τη δουλειά κ ξεκουράζομαι όσο πιο πολύ μπορώ..δεν είμαι ξάπλα. Αχ κι εγώ τη θερμοκοιτίδα φοβάμαι! 

Εσύ;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, An.thi είπε:

Έκανα προληπτική περίδεση τραχήλου στην 16η εβδομάδα γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου βρήκαν ανεπάρκεια τραχήλου και συσπάσεις απ τον 5ο μήνα. Τώρα δεν έχω συσπάσεις και ο τράχηλός μου προς το παρόν είναι super (φτου φτου)! Τώρα σταμάτησα απ την αρχή τη δουλειά κ ξεκουράζομαι όσο πιο πολύ μπορώ..δεν είμαι ξάπλα. Αχ κι εγώ τη θερμοκοιτίδα φοβάμαι! 

Εσύ;;

Εγώ δεν είχα κοντό τράχηλο ούτε τώρα έχω, (3,5 μου είπαν στη β επιπέδου) βέβαια συσπασεις έχω .. Τι να πω είναι απρόβλεπτες οι εγκυμοσύνες 

ουτε στη μεγάλη μου κόρη περιμεναμε να βγει στις 37 εβδ μέχρι που έκανα ντοπλερ κι είδαμε πολλές συσπασεις , Οποτε έκανα και ενέσεις κορτιζόνης για τα πνευμονια της ώστε να είμαστε καλυμμένοι και μου είχε πει τότε ο ντοκ πολύ ξάπλα μέχρι τουλάχιστον να μπω στο μήνα μου

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2019 at 8:13 ΜΜ, An.thi είπε:

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Μπήκα λίγο αργά στην ομάδα και προσπάθησα να σας διαβάσω όλες! Είμαι στην 23η εβδομάδα με ΠΗΤ 18/12/2019, αλλά λόγω ιστορικού ελπίζω να γεννήσω τουλάχιστον μολις μπω στο μήνα μου! Έχω ήδη ένα αγοράκι που θα γίνει 3ων τέλος Νοεμβρίου και τώρα περιμένω κοριτσάκι. Έχω κάνει προληπτική περίδεση τραχήλου, λόγω ανεπάρκειας τραχήλου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τότε γέννησα στις 36 εβδομάδες ακριβώς μετά απο 10ήμερη νοσηλία και πολύ ξάπλα στο σπίτι 1.5 μήνα πριν. Αυτή τη φορά ελπίζω να πάμε καλύτερα!

Καλωσόρισες  κοριτσι μου...με το καλό να ερθει κ το αλλο παιδάκι σου.... Όλα θα πάνε τελεια....

On 21/8/2019 at 3:48 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Καλημέρα προς όλες!!! 

Όλα καλά με την εξεταση. 695 γραμμάρια είναι το χοντρουλακι. Η αλήθεια είναι ότι με πονούσε η εξέταση γιατί έχουν γίνει πιο λεπτά τα τοιχώματα της μήτρας σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη. Όλο κουνιόταν και μάς δυσκόλευε στις μετρήσεις. Τώρα είμαι 23+4.

@Κουδουνίστραη αλήθεια είναι ότι σε έχει ταλαιπωρήσει εξ αρχής, αλλά όλα για καλό. 

Μπράβο κορίτσι μου...Όλα τέλεια... άντε Κουτσου  κουτσου  θα φτάσουμε  στο τέλος κ θα τα κρατήσουμε....περαστικά για το παιδακι σου...

On 21/8/2019 at 12:17 ΜΜ, Κουδουνίστρα είπε:

Άστα πήγα στο νοσοκομείο γιατί είχα πόνους περιόδου και με κρατήσανε 3 μέρες για συσπάσεις...είναι μια εγκυμοσύνη δύσκολη ομολογώ. Ευτυχώς κατέβηκα Αθήνα μίλησα με τον γιατρό μου, έκανα και την β επιπέδου και με ηρέμησε εκείνος. 

Ναι μωρε με το 3d ηταν πολύ γλυκό αλλά δεν έβλεπες και πολλά. Περιμένω πως και πως να δω αυτο το φατσάκι! :wub: έχει ξεκινήσει τις κλωτσιές και δεν σταματάει! Χαχαχα

 

Περαστικά κοριτσι μου.... προσπάθησε να μην κουράζεσαι  όσο μπορείς...Όλα θα πάνε τελεια....!!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Αννούλαααα said:

Καλωσόρισες  κοριτσι μου...με το καλό να ερθει κ το αλλο παιδάκι σου.... Όλα θα πάνε τελεια....

Μπράβο κορίτσι μου...Όλα τέλεια... άντε Κουτσου  κουτσου  θα φτάσουμε  στο τέλος κ θα τα κρατήσουμε....περαστικά για το παιδακι σου...

Περαστικά κοριτσι μου.... προσπάθησε να μην κουράζεσαι  όσο μπορείς...Όλα θα πάνε τελεια....!!!!

Σ'ευχαυχαριστώ πολύ βρε Αννουλα. Ναι θέλει προσοχή μιας και ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χιλιόμετρα.

Κορίτσια απο καούρες πως τα πάτε? Κοντεύω να τρελαθώ, έχω αγκαλιά τα malox!!! Θα βγεί με χαίτη ο μικρούλης μου χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Σ'ευχαυχαριστώ πολύ βρε Αννουλα. Ναι θέλει προσοχή μιας και ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χιλιόμετρα.

Κορίτσια απο καούρες πως τα πάτε? Κοντεύω να τρελαθώ, έχω αγκαλιά τα malox!!! Θα βγεί με χαίτη ο μικρούλης μου χαχαχαχα

Που κ που με πιάνουν...με βοηθάνε τα παγάκια εμενα...!!!


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Που κ που με πιάνουν...με βοηθάνε τα παγάκια εμενα...!!!

 

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Σ'ευχαυχαριστώ πολύ βρε Αννουλα. Ναι θέλει προσοχή μιας και ο γιατρός μου είπε να μην κάνω χιλιόμετρα.

Κορίτσια απο καούρες πως τα πάτε? Κοντεύω να τρελαθώ, έχω αγκαλιά τα malox!!! Θα βγεί με χαίτη ο μικρούλης μου χαχαχαχα

Αν έχω ώρα να φάω με πιάνει. Πίνω σόδα με λεμόνι συνήθως. Από την αρχή της εγκυμοσύνης μου, όταν είχα ώρα να φάω, κάτι πάθαινα, είτε είχα καψούρα ή εμετό.

Τι φτιάξατε σήμερα; εμάς το μενού έχει μακαρόνια με κιμά. Να σάς πω την αλήθεια, γεμιστά ήθελα κολασμένα, αλλά δεν τα τρώει ο γιος μου οπότε.... 

Εν τω μεταξύ έχω πολύ άγχος, γιατί ξεκινάει η εξεταστική σε λίγο καιρό. Με πήρε ο ύπνος με το βιβλίο τώρα το μεσημέρι και με κοροϊδευε ο άντρας μου χαχαχαχα

Τι νέα εσείς; είστε διακοπές ή γυρίσατε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάρες??εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!Δευτέρα θα βγούνε τα αποτελέσματα!κάναμε και άλλα ψώνια στην μπεμπούλααα!!κουβερτούλες,πετσετούλες,ρουχαλάκιααα χαμος!!:x:x:xκαλό ΣΚ σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 3

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

 

Αν έχω ώρα να φάω με πιάνει. Πίνω σόδα με λεμόνι συνήθως. Από την αρχή της εγκυμοσύνης μου, όταν είχα ώρα να φάω, κάτι πάθαινα, είτε είχα καψούρα ή εμετό.

Τι φτιάξατε σήμερα; εμάς το μενού έχει μακαρόνια με κιμά. Να σάς πω την αλήθεια, γεμιστά ήθελα κολασμένα, αλλά δεν τα τρώει ο γιος μου οπότε.... 

Εν τω μεταξύ έχω πολύ άγχος, γιατί ξεκινάει η εξεταστική σε λίγο καιρό. Με πήρε ο ύπνος με το βιβλίο τώρα το μεσημέρι και με κοροϊδευε ο άντρας μου χαχαχαχα

Τι νέα εσείς; είστε διακοπές ή γυρίσατε; 

Χαχαχα τι να κάνεις....;;;; σήμερα γυρνάμε επιτέλους βαρέθηκα....Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα ποτε αυτο για τις διακοπές...έξω φάγαμε εμείς...Αλλά απο Δευτέρα φουλ στην καθημερινότητα... Αύριο μάλλον στην πεθερά  μετα απο ταξίδι δεν νομίζω να προλάβω να κάνω κάτι... Δεν εχω ύπνο με τίποτα...κοιμάμαι ξυπνάει...!!!

3 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Τι κάνετε κοριτσάρες??εγώ σήμερα έκανα την καμπύλη!Δευτέρα θα βγούνε τα αποτελέσματα!κάναμε και άλλα ψώνια στην μπεμπούλααα!!κουβερτούλες,πετσετούλες,ρουχαλάκιααα χαμος!!:x:x:xκαλό ΣΚ σε όλες!!!

Αχχχχχ τι ωραία τα ψώνια... Εμείς αύριο γυρνάμε...θα πάω από βδομάδα στον γιατρό για επίσκεψη κ να μου γράψει  την καμπύλη κ εμένα...Έχουμε να πάμε να δούμε για κουνια κ καρότσι...Κ από τον επόμενο ξεκινάμε ρουχαλάκια κ τα υπόλοιπα...αχχχ ποσο θελω να ξεκινήσουμε κ εμείς...Η καμπύλη πως ηταν;; εύκολη εξεταση;;; αντε πάει κ αυτό κοριτσι μου... Καλά αποτελέσματα...Από προετοιμασία τι έπρεπε να κανεις;;; έκλεισες ραντεβού ή ετσι πας;;;

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Χαχαχα τι να κάνεις....;;;; σήμερα γυρνάμε επιτέλους βαρέθηκα....Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα ποτε αυτο για τις διακοπές...έξω φάγαμε εμείς...Αλλά απο Δευτέρα φουλ στην καθημερινότητα... Αύριο μάλλον στην πεθερά  μετα απο ταξίδι δεν νομίζω να προλάβω να κάνω κάτι... Δεν εχω ύπνο με τίποτα...κοιμάμαι ξυπνάει...!!!

Αχχχχχ τι ωραία τα ψώνια... Εμείς αύριο γυρνάμε...θα πάω από βδομάδα στον γιατρό για επίσκεψη κ να μου γράψει  την καμπύλη κ εμένα...Έχουμε να πάμε να δούμε για κουνια κ καρότσι...Κ από τον επόμενο ξεκινάμε ρουχαλάκια κ τα υπόλοιπα...αχχχ ποσο θελω να ξεκινήσουμε κ εμείς...Η καμπύλη πως ηταν;; εύκολη εξεταση;;; αντε πάει κ αυτό κοριτσι μου... Καλά αποτελέσματα...Από προετοιμασία τι έπρεπε να κανεις;;; έκλεισες ραντεβού ή ετσι πας;;;

Στην καμπύλη δίνεις αίμα νυστική και μετά σου δίνουν πόσιμη γλυκόζη και ξαναδίνεις αίμα μετά από μία ώρα και μετά από δύο. Όλη αυτή την ώρα κάθεσαι στο μικροβιολογικό για να μην κάνεις καύσεις. Η γλυκόζη σε πολλές κοπέλες φαίνεται λίγο αηδιαστική, εμένα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν μου φάνηκε κάτι ιδιαίτερο, αλλά γενικά δεν είχα αναγούλες τότε. Τώρα θα κάνω μόλις μπει ο Σεπτέμβρης. Όσο για το ραντεβού, εξαρτάται απ το μικροβιολογικό, στο δικό μου θέλουν να το γνωρίζουν πότε θα πας.

Τι ωραία που αρχίσατε αγορές!! Εμείς τα μεγάλα ψώνια οπως καροτσι, κούνια τα έχω απ το γιό μου, αλλά πρέπει σιγά σιγά να αρχίσω με ρουχαλάκια κλπ..αφού πρώτα δω τι ουδέτερα εχω που μπορεί να τα φορέσει και κοριτσάκι!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Αννούλαααα είπε:

Χαχαχα τι να κάνεις....;;;; σήμερα γυρνάμε επιτέλους βαρέθηκα....Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα ποτε αυτο για τις διακοπές...έξω φάγαμε εμείς...Αλλά απο Δευτέρα φουλ στην καθημερινότητα... Αύριο μάλλον στην πεθερά  μετα απο ταξίδι δεν νομίζω να προλάβω να κάνω κάτι... Δεν εχω ύπνο με τίποτα...κοιμάμαι ξυπνάει...!!!

Αχχχχχ τι ωραία τα ψώνια... Εμείς αύριο γυρνάμε...θα πάω από βδομάδα στον γιατρό για επίσκεψη κ να μου γράψει  την καμπύλη κ εμένα...Έχουμε να πάμε να δούμε για κουνια κ καρότσι...Κ από τον επόμενο ξεκινάμε ρουχαλάκια κ τα υπόλοιπα...αχχχ ποσο θελω να ξεκινήσουμε κ εμείς...Η καμπύλη πως ηταν;; εύκολη εξεταση;;; αντε πάει κ αυτό κοριτσι μου... Καλά αποτελέσματα...Από προετοιμασία τι έπρεπε να κανεις;;; έκλεισες ραντεβού ή ετσι πας;;;

Καλημέρα κορίτσιααα!!Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυυ..η εξέταση είναι όπως τα εξήγησε πολύ καλα η @An.thi εγώ αηδίασα λιγάκι,αλλα ευτυχώς μου περασε γρήγορα!!η αναμονή είναι δύσκολη αν δέν έχεις παρέα!εγώ ευτύχως πήγα Σάββατο για να πάρω και τον άντρα μου παρέα!χαααααχαχαχ εμείς πήραμε και καρότσι 3 σε ένα ένα πολυ ωραίο σετάκι!άντε να ξεκινήσεις και εσύ κοριτσάκι μου τα ψώνιααααα!τι ωραιαααα να γεμίζει μωρουδιακά το σπίτι:x

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, An.thi είπε:

Στην καμπύλη δίνεις αίμα νυστική και μετά σου δίνουν πόσιμη γλυκόζη και ξαναδίνεις αίμα μετά από μία ώρα και μετά από δύο. Όλη αυτή την ώρα κάθεσαι στο μικροβιολογικό για να μην κάνεις καύσεις. Η γλυκόζη σε πολλές κοπέλες φαίνεται λίγο αηδιαστική, εμένα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν μου φάνηκε κάτι ιδιαίτερο, αλλά γενικά δεν είχα αναγούλες τότε. Τώρα θα κάνω μόλις μπει ο Σεπτέμβρης. Όσο για το ραντεβού, εξαρτάται απ το μικροβιολογικό, στο δικό μου θέλουν να το γνωρίζουν πότε θα πας.

Τι ωραία που αρχίσατε αγορές!! Εμείς τα μεγάλα ψώνια οπως καροτσι, κούνια τα έχω απ το γιό μου, αλλά πρέπει σιγά σιγά να αρχίσω με ρουχαλάκια κλπ..αφού πρώτα δω τι ουδέτερα εχω που μπορεί να τα φορέσει και κοριτσάκι!! 

Ναι στο πρωτο έχεις πολλά ψώνια κ εξοδα μαζί...χαχαχα στο δεύτερο τα έχεις όλα...κανείς ένα μικρό.συμπλήρωμα...όλο κ κάτι θα βρεις από ρουχαλακια...Κ εγώ όσα παρω ουδέτερα θα επιδιώξω...άντε να δούμε αυτήν την εβδομάδα θα την.κανω...

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα!!Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυυ..η εξέταση είναι όπως τα εξήγησε πολύ καλα η @An.thi εγώ αηδίασα λιγάκι,αλλα ευτυχώς μου περασε γρήγορα!!η αναμονή είναι δύσκολη αν δέν έχεις παρέα!εγώ ευτύχως πήγα Σάββατο για να πάρω και τον άντρα μου παρέα!χαααααχαχαχ εμείς πήραμε και καρότσι 3 σε ένα ένα πολυ ωραίο σετάκι!άντε να ξεκινήσεις και εσύ κοριτσάκι μου τα ψώνιααααα!τι ωραιαααα να γεμίζει μωρουδιακά το σπίτι:x

Κ εγω ένα τέτοιο εχω βρει της tutis... πιστεύω είναι καλό κ ανθεκτικό...φαίνεται ότι θα με βολέψει...Πόσο το πηρες;;;

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Ναι στο πρωτο έχεις πολλά ψώνια κ εξοδα μαζί...χαχαχα στο δεύτερο τα έχεις όλα...κανείς ένα μικρό.συμπλήρωμα...όλο κ κάτι θα βρεις από ρουχαλακια...Κ εγώ όσα παρω ουδέτερα θα επιδιώξω...άντε να δούμε αυτήν την εβδομάδα θα την.κανω...

Κ εγω ένα τέτοιο εχω βρει της tutis... πιστεύω είναι καλό κ ανθεκτικό...φαίνεται ότι θα με βολέψει...Πόσο το πηρες;;;

Εγώ πήρα της joie που τα καρεκλάκια αυτοκινήτου είναι πιστοποιημένα και έχουνε κάνει και πολλά crash test..το πήρα 424€ από 600€ αρχική!φαίνεται γερό και μας άρεσε πολύ!το πήραμε σε ουδέτερο γκρί χρωματάκι γιατί το επόμενο μωράκι πρώτα ο θεός μπορει να είναι αγοράκι!

  • Μου αρέσει 2

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! 

@Nektarinakiκαλά αποτελεσματα!!! Πόση ώρα περίμενες δηλαδή περίπου;

Καλά έκανεε και πήγες για ψώνια μην τα έχεις τελευταία στιγμή.

Εγώ έχω πολλά από το γιο μου, ρούχα δε θα πάρω καινούρια γιατί αν βγει αγόρι κομπλέ, αν είναι κορίτσι 1ον δε θα πάθει τίποτα να φοράει για λίγο καιρό γκρι, πράσινα και άλλα αφοριστικά και 2ον με το που γεννηθεί όλοι σού φέρνουν φορμακια και τέτοια, ειδικά οι γιαγιάδες. Χρειάζομαι θήλαστρο καινούργιο, αποστειρωτή, πιπιλες και μπιμπερό. Από έπιπλα ίσως πάρω καινούρια κούνια - κρεβάτι, γιατί τώρα έχω κανονική κούνια, αλλαξιερα και μπανακι. Όσες μένουν στα δυτικά προάστια, κοντά στο πάρκο τριτση έχει ένα outlet του Ήρα με 70% έκπτωση. 

@Αννούλααααη αλήθεια είναι ότι μετά τις 10 15 μέρες κι εγώ Αρχίζω να βαριέμαι χαχαχαχαχαχα

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

Εγώ πήρα της joie που τα καρεκλάκια αυτοκινήτου είναι πιστοποιημένα και έχουνε κάνει και πολλά crash test..το πήρα 424€ από 600€ αρχική!φαίνεται γερό και μας άρεσε πολύ!το πήραμε σε ουδέτερο γκρί χρωματάκι γιατί το επόμενο μωράκι πρώτα ο θεός μπορει να είναι αγοράκι!

Κ εγω ουδέτερο θα το πάρω...Γιατί όπως το λες πρώτα ο Θεός μπορεί το επόμενο να είναι κοριτσάκι εμάς...θα τα κοιτάξω.. Δεν τα ξέρω....

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! 

@Nektarinakiκαλά αποτελεσματα!!! Πόση ώρα περίμενες δηλαδή περίπου;

Καλά έκανεε και πήγες για ψώνια μην τα έχεις τελευταία στιγμή.

Εγώ έχω πολλά από το γιο μου, ρούχα δε θα πάρω καινούρια γιατί αν βγει αγόρι κομπλέ, αν είναι κορίτσι 1ον δε θα πάθει τίποτα να φοράει για λίγο καιρό γκρι, πράσινα και άλλα αφοριστικά και 2ον με το που γεννηθεί όλοι σού φέρνουν φορμακια και τέτοια, ειδικά οι γιαγιάδες. Χρειάζομαι θήλαστρο καινούργιο, αποστειρωτή, πιπιλες και μπιμπερό. Από έπιπλα ίσως πάρω καινούρια κούνια - κρεβάτι, γιατί τώρα έχω κανονική κούνια, αλλαξιερα και μπανακι. Όσες μένουν στα δυτικά προάστια, κοντά στο πάρκο τριτση έχει ένα outlet του Ήρα με 70% έκπτωση. 

@Αννούλααααη αλήθεια είναι ότι μετά τις 10 15 μέρες κι εγώ Αρχίζω να βαριέμαι χαχαχαχαχαχα

 

 

Ναι ρε εννοείται  δεν θα πάθει τίποτα...τα κορίτσια κ.λιγο μπλε να βάλουν δεν έγινε κ κάτι...τα αγοράκια με το ροζ είναι το θέμα... Όπως τα λες είναι...Κ εγώ ένα σωρό μπλε ειχα βάλει απο τον αδερφό μου.... κορίτσια μου...μίλησα με τον γιατρό μου σε λίγο θα πάω να με δει...μιας που γυρίσαμε...να δούμε το λιγο αιμα που βγήκε μηπως είναι από.μπροστα τελικα αν κ ήταν λίγο...Κ μετά δεν ξανα ειχα...Κ εχω παρα πολλά υγρά μουσκευουν μεχρι κ το εσώρουχο...καμμία φορά κ παντελονι...να δούμε μήπως είναι αμνιο...Γιατί η κουμπαρα μου έχανε

..οποτε θα ηρεμήσω κιολας...!!!


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...